Uzyskanie stałego dochodu pasywnego dzięki kryptowalutom w 2021 roku

Rok 2020 wprawił cały świat w chaos, a ogromna większość światowej populacji straciła dochody z powodu pandemii koronawirusa. Bardziej niż kiedykolwiek wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, jak ważny jest dochód pasywny. Poniżej znajduje się kilka sposobów, za pomocą których można uzyskać stały dochód pasywny dzięki kryptowalutom w 2021 roku. 

Usługi doradcy Crypto Expert Advisor

Kilka EA może pomóc Ci uzyskać stały dochód pasywny w 2021 roku – ROFX należy do najlepszych na rynku. ROFX to doradca ekspertów, zautomatyzowany robot handlowy obsługiwany przez samouczącą się sztuczną inteligencję. 

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie analizy technicznej ani być kwantem do osiągnięcia zysku, ROFX pozwala na stałe osiąganie zysków niezależnie od Twojego doświadczenia. Po prostu rejestrujesz konto i na koniec każdego dnia otrzymujesz zysk. ROFX został uruchomiony w 2009 roku, a ponieważ wykorzystuje samouczącą się sieć neuronową AI, oznacza to, że EA staje się inteligentniejszy i bardziej wydajny z każdą dokonaną transakcją. Odkąd zaczęła handlować, ponad 50 000 klientów na całym świecie skorzystało z EA. Obecnie około 70 000 klientów korzysta z pasywnego dochodu dzięki ROFX. 

Możesz zasilić swoje konto za pomocą fiat lub bitcoin. Minimalny depozyt fiducjarny to 1000 $ i 0,05 BTC. ROFX oferuje swoim klientom pięć pakietów zróżnicowanych pod względem wysokości depozytu – pakiet Trial, Easy Start, Moneymaker, Gold i VIP. Oto migawka minimalnej kwoty dla każdego pakietu i przybliżony dzienny zysk.

Jeśli jesteś sceptyczny i martwisz się utratą swoich środków, firma nie korzysta z dźwigni finansowej i automatycznego systemu stop-loss, zaprojektowanego specjalnie w celu zminimalizowania Twojej straty. Zespół ROFX zapewnia funkcję „pokrycia strat”, aby zrekompensować wszelkie straty poniesione w wyniku korzystania z EA. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, oto migawka historii handlowej ROFX. Zwróć uwagę, że EA raportuje wszystkie wyniki w czasie rzeczywistym.

Oto inne łatwe sposoby zarabiania pasywnego dochodu dzięki kryptowalutom w 2021 roku.

HODLing Dividend Cryptos

Crypto HODLing odnosi się do strategii kupowania i utrzymywania ich w portfelu. Jest to przeciwieństwo handlu spekulacyjnego. Chociaż na rynku jest ponad 5000 kryptowalut, nie wszystkie z nich są warte HODLingu. HODLing jest podobny do umieszczania pieniędzy na koncie oszczędnościowym, które opłaca odsetki. Wyraźną zaletą kryptowalut HODLing jest to, że Twój portfel potencjalnie zyska na wartości, a Ty otrzymasz znacznie wyższy dochód z odsetek. Oto przykład. Gdybyś był w HODL Cosmos (ATOM) na początku pandemii 10 marca 2020 r., Do lutego 2021 r., Zarobiłbyś dywidendę w wysokości 8%. Twój portfel zyskałby na wartości około 1550%. Zauważ, że najlepsze kryptowaluty dla HODL to te, które regularnie wypłacają dywidendę. Dywidendy mogą być wypłacane codziennie, co miesiąc lub co roku, w zależności od kryptowaluty, HODL.

Staking Cryptos

Obstawianie kryptowalut jest jednym z najłatwiejszych sposobów na pasywne zarabianie na portfelu kryptowalut. Pozwala na otrzymanie nagrody za udział w utrzymaniu bezpieczeństwa sieci. Obecnie większość kryptowalut przechodzi od proof-of-work do konsensusu Proof-of-Stake (PoS), aby umożliwić transakcje typu blockchain. W metodzie PoS posiadacze kryptowalut udostępniają swoje kryptowaluty do generowania nowych bloków. Staking tworzy konsensus w transakcjach kryptograficznych i eliminuje problem podwójnych wydatków. Oto, jak możesz postawić swoje kryptowaluty.

  1. Musisz wybrać konkretną kryptowalutę, którą chcesz postawić. W szczególności musisz wybrać kryptowaluty, które używają PoS jako mechanizmu konsensusu – jest z czego wybierać
  2. Pobierz portfel oprogramowania kryptograficznego, w którym będziesz przechowywać kryptowaluty, których będziesz używać do obstawiania. To jest proste; wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić witrynę kryptowalut, którą chcesz postawić, i pobrać portfel.
  3. Określ, ile chcesz postawić. Pamiętaj, że niektóre sieci PoS wymagają posiadania minimalnej liczby monet do postawienia. Na przykład Ethereum wymaga co najmniej 32 ETH, a Tezos co najmniej 10000 XTZ. Istnieją jednak kryptowaluty, takie jak ATOM, które nie wymagają minimalnej kwoty.
  4. Wybierz sprzęt, którego chcesz użyć; ponieważ obstawianie wymaga nieprzerwanego dostępu do Internetu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz korzystać z komputera, ale bardziej efektywne będzie korzystanie z wirtualnych serwerów prywatnych (VPS), umożliwiających uruchamianie wszystkiego w chmurze.

Pożyczanie kryptowalut


Pożyczanie kryptowalut jest tak proste, jak się wydaje. Pożyczasz swoje kryptowaluty i otrzymujesz odsetki. Istnieje kilka platform i giełd kryptowalut, które umożliwiają pożyczanie kryptowalut. W 2020 roku nastąpiła eksplozja krypto pochodnych, stanowiących około 55% całego rynku kryptowalut. Wymusiło to potrzebę pożyczania kryptowalut inwestorom korzystającym z dźwigni finansowej. W zależności od rodzaju pożyczki kryptograficznej i platformy, z której korzystasz, możesz zarobić do 0,1999% dziennie na pożyczkach kryptograficznych. Pamiętaj, że możesz zautomatyzować proces pożyczania kryptowalut za pomocą botów pożyczających kryptowaluty. Musisz jednak podać klucze API.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik okaże się pomocny. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzach poniżej. Twoje zdrowie!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector