VectraCoin – zabójca Bitcoinów czy po prostu kolejny fikcyjny ICO?

Jeśli pewnego dnia zdecydujesz się zainwestować w kryptowalutę, powinieneś najpierw wybrać, co zamierzasz kupić. Oczywiście powinieneś znać podstawy technologii blockchain, umieć tworzyć portfele kryptograficzne i poprawnie przeprowadzać transakcje. Jednak najważniejsze jest, aby dowiedzieć się, że ta kryptowaluta jest opłacalna, a później można ją sprzedać drożej. Nie ma jasnej odpowiedzi na pytanie: „W jaką kryptowalutę inwestować?” Przed zainwestowaniem pieniędzy należy przestudiować rynek i przeanalizować perspektywy konkretnego projektu. Zwróć uwagę na następujące kwestie:

  1. A) Stopień popularności w społeczności blockchain. Jeśli pasek handlowy tej kryptowaluty można znaleźć na większości niezrealizowanych giełd i wiadomości, które są związane z jej siecią peer-to-peer, są publikowane przez autorytatywnych wydawców blockchain, oznacza to, że jest to jedna z najbardziej lukratywnych kryptowalut . Tokeny tej sieci można łatwo sprzedać, a jeśli zainwestujesz pieniądze w ten projekt, najprawdopodobniej nie poniesiesz straty niezależnie od wyniku.
  2. B) Łatwość dokonywania transakcji. Autorytatywne firmy blockchain produkują kilka rodzajów portfeli, a poza tym ich monety są obsługiwane przez wielu zewnętrznych programistów wielowalutowych magazynów. Dla inwestora bardzo ważne jest posiadanie niezawodnego portfela kryptowalutowego (najlepiej portfela sprzętowego).
  3. C) Bezpieczeństwo. Na podstawie powyższego możemy stwierdzić, że obiecującą sieć należy dokładnie chronić przed hakerami. Najlepsze kryptowaluty działające na POW powinny mieć dość potężną sieć, aby zminimalizować ryzyko ataku do 51%. A jeśli wybrany projekt wykorzystuje alternatywny algorytm konsensusu, to powinien mieć przemyślany schemat ochrony przed pozbawionymi skrupułów walidatorami.

Więc dlaczego VectraCoin?

1) Wielopoziomowy łańcuch bloków

VectraCoin jest rozwijany na wielopoziomowym łańcuchu bloków. Co to znaczy? Pozwala łączyć cechy monet, które na pierwszy rzut oka są niekompatybilne, np. Dla VectraCoin są to inteligentne kontrakty (które implikują rozgłos) i całkowitą anonimowość, analogicznie do Monero za pomocą jednorazowego sygnału. To najważniejsza cecha Vectry, z powodu której wszyscy przewidują, że VectraCoin zajmie należne miejsce w pierwszej 10 kapitalizacji rynkowej monet w 2021 roku..

2) Szybkość transakcji

Sieć Bitcoin przetwarza 7 operacji na sekundę, a Ethereum przetwarza 15 operacji na sekundę. Prędkość rewolucyjnej sieci VectraNetwork to aż 1000 operacji na sekundę, co pozwala jej konkurować nie tylko z konkurentami na rynku kryptowalut, ale także z pieniądzem fiducjarnym, a także z Visa i MasterCard..

3) Bezpieczeństwo i anonimowość

Dzięki integracji algorytmu CryptoNote niemożliwe jest powiązanie nadawcy i odbiorcy z jakąkolwiek konkretną osobą. Sieć i jej transakcje są całkowicie anonimowe dzięki jednorazowemu podpisowi dzwonka. Oczywiście Vectra to także system zdecentralizowany. Żadne jedno centrum nie reguluje VectraCoin, co pozwala na dokonywanie transakcji bezpośrednio bez rządowej lub innej kontroli.

4) Wsparcie dla inteligentnych kontraktów.

Wystarczy spojrzeć na Ethereum i zrozumieć, w jaki sposób ta cecha pomogła ETH zająć godne drugie miejsce pod względem kapitalizacji wśród wszystkich kryptowalut. Strony podpisują smart kontrakt przy użyciu metod podobnych do podpisywania wysyłania środków w istniejących sieciach kryptowalut. Po podpisaniu przez strony umowa zostaje zapisana w blockchainie i wchodzi w życie, a żaden z uczestników transakcji nie ma wątpliwości, że transakcja została wykonana.

5) Etap Pre-ICO

Nie ma lepszego czasu na inwestowanie w Vectrę niż teraz. Techniczna realizacja monet jest prawie ukończona, zespół projektowy prawie zakończył prace nad tym, a poza tym tokeny Vectra są teraz sprzedawane po 100 $ za token. A w momencie premiery monety w 2021 roku, nawet przy najbardziej konserwatywnych szacunkach koszt wyniósłby nie mniej niż 1000 $ za jeden token, a po wejściu na rynek cena może sięgać 5000 $.

Podsumować

Wybierając kryptowalutę do inwestycji, nie zatrzymuj się na jednym projekcie, bez względu na to, jak atrakcyjny może on być, nie spodziewaj się, że cena podwoi się jutro i nie panikuj przy pierwszym spadku kursu. Oprócz wyżej wymienionego startupu na uwagę zasługują również poufne kryptowaluty takie jak Zcash, Dash czy Monero. Jak również młode obiecujące monety cyfrowe w protokole MibleWimble i wiele innych altcoinów.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map