Zarabiaj pasywny dochód dzięki kryptowalutom

Każdy chce zarabiać pasywnie. To łatwe pieniądze i spójrzmy prawdzie w oczy, kto tak naprawdę chce pracować za swoje pieniądze, prawda? Marketing afiliacyjny jest wykonywany przez mnóstwo różnych firm z jednego głównego powodu: działa. Posłużmy się przykładem. Fortnite, światowy fenomen, przejął kontrolę nad dziećmi, nastolatkami i młodymi dorosłymi. Gra jest darmowa, a niektórzy z największych internetowych streamerów / twórców treści używają jej do tworzenia treści. Kiedy nie była tak popularna jak obecnie, Epic Games, twórca Fortnite, korzystał z marketingu afiliacyjnego, udostępniając swoje najpopularniejsze streamerzy linki afiliacyjne, aby pomóc w promocji gry. Dzięki temu linkowi afiliacyjnemu fani streamerów mogli zarejestrować się za darmo, korzystając z tego linku. Partnerzy (lub w tym przypadku streamerzy) otrzymaliby wówczas wynagrodzenie za promowanie gry.

To całkiem nowoczesny przykład, ale zajmijmy się sprawami technicznymi.

Co to jest marketing afiliacyjny?

Marketing afiliacyjny to z definicji „porozumienie marketingowe, na mocy którego sprzedawca internetowy płaci prowizję zewnętrznej witrynie internetowej za ruch lub sprzedaż generowaną przez jego skierowania”. Mówiąc prościej, jest to strategia polegająca na tym, że indywidualni partnerzy z firmą w celu uzyskania prowizji, kierując czytelników lub odwiedzających do określonego produktu lub usługi firmy. Jest to jedna z najpopularniejszych metod zarabiania pieniędzy w internecie, a gdy już się pojawi, może służyć jako świetny dochód pasywny. Chociaż wydaje się to dość proste, jest w tym o wiele więcej.

Oto kolejny przykład, załóżmy, że jesteś blogerem i chcesz zostać podmiotem stowarzyszonym określonej firmy. Twoim zadaniem byłoby umieszczenie linku, przycisku lub banera w poście na blogu, aby czytelnicy byli kierowani do produktów lub usług tej firmy. Mając to na uwadze, dobry bloger i partner będzie wykorzystywał wiele różnych kanałów marketingowych do promowania treści.

Programy partnerskie i kryptowaluta

Skoro już mniej więcej wiesz, czym jest marketing afiliacyjny, jak się ma do kryptowaluty? Cóż, to prawie to samo. Największe giełdy oferują swoim użytkownikom określony procent prowizji od wszystkich transakcji wykonywanych przez partnerów. Stawki różnią się w zależności od wymiany, więc oczywiście niektóre oferty są lepsze niż inne.

Te programy partnerskie mają na celu przyciągnięcie większej liczby osób do tych giełd, pomagając im w ten sposób rozwijać i rozszerzać działalność. Oto niektóre z dostępnych programów partnerskich lub programów polecających:

Paxful – Program partnerski (NAJLEPSZA OPCJA)

Paxful to jeden z wiodących rynków bitcoinów peer-to-peer na świecie. Oferują setki sposobów kupowania i sprzedawania bitcoinów z ponad 300 dostępnymi metodami płatności. Plik Program partnerski Paxful jest zdecydowanie jednym z najlepszych programów dostępnych na dwóch poziomach. Podmioty stowarzyszone poziomu 1 to osoby, które rejestrują się w Paxful bezpośrednio za pomocą linku partnerskiego. Z transakcji przeprowadzonych przez te podmioty stowarzyszone otrzymasz 50% opłaty depozytowej pobieranej od Paxful. Podmioty stowarzyszone poziomu 2 to osoby, które rejestrują się w Paxful za pomocą linku partnerskiego poziomu 1. Z transakcji przeprowadzonych przez te podmioty stowarzyszone otrzymasz 10% opłaty depozytowej pobieranej od Paxful.

Jak widać, Paxful daje swoim użytkownikom największą możliwość zarabiania pasywnego, co czyni go jednym z najlepszych programów partnerskich. Nadal masz pytania? Obejrzyj film instruktażowy dotyczący programu partnerskiego Paxful, aby dowiedzieć się więcej.

Changelly – program partnerski


Changelly to giełda kryptowalut, w której ludzie mogą zmienić swoje fiat w szeroką gamę kryptowalut. Wyszukuje najlepszy kurs wymiany, a następnie kupuje go za tę cenę. Ich program partnerski oferuje swoim partnerom 50% udziału w przychodach przez całe życie klienta, którego im polecasz. Oznacza to, że otrzymujesz 50% prowizji za transakcje zawarte przez poleconego użytkownika. Zwykle pozwalają na wypłatę następnego dnia po dokonaniu transakcji. Wypłaty są wydawane w bitcoinach.

Coinbase – program polecający

Coinbase to jedna z największych giełd bitcoinów na świecie, więc nic dziwnego, że mają program polecający. Chociaż program poleceń Coinbase różni się od programu partnerskiego, może to być coś, czemu chcesz się przyjrzeć. Coinbase oferuje 10 dolarów za każdą poleconą osobę, która kupi lub sprzeda co najmniej 100 dolarów lub więcej w ciągu 180 dni od rejestracji. Zarówno ty, jak i osoba polecona otrzymacie po kupnie / sprzedaży 10 $. Nie jest tak opłacalny ani praktyczny jak program partnerski, ale nadal jest sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy, korzystając z jednej z największych giełd na świecie.

Przeczytaj także: Technologie kryptowalut: gdzie, dlaczego & Jak uczeń może wejść na Bitcoin Arena?

Coinmama – program partnerski

Coinmama to giełda bitcoinów i ethereum. Oferują prowizję w wysokości 15% za wszystkich poleconych, którzy kupują na ich platformie za pomocą osobistego linku polecającego, w tym do przyszłych zakupów na całe życie. Oferują również banery, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej. Wadą ich programu partnerskiego jest to, że wypłata następuje co miesiąc, pod koniec każdego miesiąca i aby otrzymać wypłatę, musisz mieć trzy udane zamówienia złożone przez co najmniej trzech użytkowników.

Zarób już dziś swój dochód pasywny!

Istnieje mnóstwo sposobów zarabiania pasywnego dochodu dzięki kryptowalutom, ale programy partnerskie są najlepszym sposobem na to. Zapoznaj się z niektórymi podanymi przykładami i zapoznaj się z każdą platformą, aby znaleźć najlepszą dla siebie. Gdy to zrobisz, możesz być na najlepszej drodze do zarabiania pieniędzy w programie partnerskim!

To jest płatny post. Przeprowadź własne badania związane z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami wymienionymi w komunikacie prasowym. Coingape.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje szkody lub straty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector