Ekskluzywny wywiad z CEO YPTOspace, Gregorym STOOSem

W niedawnym wywiadzie z Geregorym STOOS, CEO YPTOSPACE, strzela z biodra i mówi nam, dlaczego uważa, że ​​świat potrzebuje wieloaspektowej i rewolucyjnej platformy, takiej jak YPTOspace.

Jak zacząłeś YPTOspace?

Moje doświadczenie w marketingu i rozwoju biznesu było bardzo zróżnicowane, a przez ostatnie dwa lata rozwijam technologię kryptowalut ze świetnym zespołem ludzi, którzy są oddani wprowadzaniu YPTOspace do głównego nurtu. Ustaliliśmy, że jeśli nie możemy przyspieszyć sektora bankowego w zakresie wartości kryptowaluty w standardowych transakcjach finansowych, musimy przedstawić ją opinii publicznej. Naszym celem jest zachęcenie sektora komercyjnego do wspierania YPTOspace.

Zrywając z tradycyjną bankowością i metodami płatności; nawet obecny system, w którym tradycyjne transakcje bankowe i fiducjarne transakcje walutowe łączą się z kryptowalutą, jest niezrównoważony i dlatego jest tak wiele problemów, gdy ludzie próbują go używać.

Jestem głęboko przekonany, że ludzie potrzebują większej swobody w korzystaniu z pieniędzy bez konieczności płacenia ogromnych opłat. Ponadto technologia blockchain oferuje całkowicie bezpieczną, ale anonimową metodę dla osób, które mogą nie mieć konta bankowego, ale potrzebują bezpiecznego sposobu płatności online.

Dlaczego tak mało jest napisanych o Twoim zespole YPTOspace?

Spędziliśmy ostatnie dwa lata na szukaniu odpowiedniego zespołu, którego przeszkoliliśmy i wszyscy są na pokładzie platformy. Zebranie odpowiedniej grupy zajmuje dużo czasu, pieniędzy i wysiłku, co mamy po dwóch latach wspólnej pracy, więc teraz nie potrzebujemy zakłócenia związanego z kradzieżą kogokolwiek z firmy.

Co to jest YPTOspace?

YPTOspace to wiele rzeczy, ale moją ambicją jest stworzenie globalnego ekosystemu, który zapewni każdemu swobodę zarządzania swoimi aktywami finansowymi i operacjami. Taki, w którym użytkownicy mogą wysyłać Bitcoiny i otrzymywać je w dolarach lub euro. Gdzie ludzie mogą dokonywać płatności w euro, a firmy mogą je otrzymywać jako kryptowaluty, na przykład ETH lub BTC, lub natywna kryptowaluta platformy – monety YPTO.

Jak powiedziałem wcześniej, potrzebujemy kryptowaluty, aby wejść do głównego nurtu. W tym celu potrzebujemy platformy wykorzystującej technologię blockchain; zdecentralizowany model, który wprowadza walutę cyfrową nie tylko do handlu aktywami, ale do codziennego użytku. Technologia ma określone protokoły, które ułatwiają przeprowadzanie transakcji i zapewniają bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom.

Co sprawia, że ​​YPTOspace różni się od innych platform kryptowalutowych?

YPTOSPACE to pierwsza platforma zbudowana wokół kryptowaluty, w której użytkownicy mają wiele narzędzi do płatności, zarządzania finansami, handlu, w tym funkcję automatycznego bota handlowego, zakłady i hazard, zakupy i nie tylko. Solidna technologia blockchain zapewnia bezpieczeństwo klienta i dużą skalowalność umożliwiającą dokonywanie szybkich płatności, a wszystko to bez opłat za transfer środków!

Tworząc szybką, przyjazną dla użytkownika platformę, zespół stojący za YPTOspace wierzy, że miliony użytkowników na całym świecie przyjmą ten niekonwencjonalny model i przekształcą go w konwencjonalny system płatności głównego nurtu.

Jako rozwiązanie P2P z wbudowanym mechanizmem depozytowym zapewniającym dodatkowe bezpieczeństwo, aplikacja platformy zawiera komponenty, które pobudzają firmy do wejścia na rynek kryptowalut. Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne narzędzia, nie mam wątpliwości, że YPTOspace stanie się powszechnie znaną marką i znajdzie się w rankingu obok Google, Microsoft, Facebook, Apple, PayPal i Amazon, gdy ludzie pomyślą o kryptowalutach, pomyślą, że YPTOspace.


Dlaczego uruchamiacie ICO?

Chcemy udostępnić YPTOspace większej liczbie użytkowników, dlatego musimy uruchomić platformę. Ponadto, jeśli mamy dobrze wykonywać swoją pracę, musimy dalej się rozwijać. Wszystko to wymaga pieniędzy i to dużo.

Uruchomiliśmy platformę i uważamy, że nadszedł czas, aby podobnie myślący interesariusze zaangażowali się w coś, co znamy jako rewolucyjny przełom w kryptowalutach. Dzięki inwestycjom interesariuszy i osobom korzystającym z YPTOcoin możemy skorzystać z tego, co obecnie jest oddzielnymi usługami – kont bankowych, kasyn online, giełd, handlu, inwestycji itd. – i ujednolicić je.

Kryptowaluta jest systemem zdecentralizowanym, ale żaden z graczy na rynku nie wydaje się zastanawiać nad oferowaniem rozwiązań dla ludzi i biznesu. Obecne firmy na rynku kryptowalut nadal są nastawione na utrzymanie status quo, gdzie korzystanie z ich systemów kosztuje dużo pieniędzy w ramach struktury opłat i chętnie to robią. Kryptowaluta nadal stanowi wyzwanie dla bankierów i rządów. Wszyscy uciekają zamiast w kierunku kryptowalut jako rozwiązania tych bardzo realnych przeszkód na rynkach finansowych.

Wiem, że wiele osób uważa, że ​​YPTOspace jest zbyt rewolucyjny, ponieważ damy ludziom szansę robienia tego, co chcą, za ich pieniądze i nie będą musieli płacić wysokich opłat, ale mnie to nie obchodzi.

Kryptowaluta nie powinna być elitarna, musi być dla wszystkich, a my zaczęliśmy to robić dzięki YPTOspace.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector