Ekskluzywny wywiad ze współzałożycielem wiodącego dostawcy rozwiązań technologii blockchain, ChainUP EXUP

Hailong Duan Współzałożyciel EXUP, ChainUP Financial Derivatives Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie finansów internetowych, Duan kiedyś kierował zespołem w znanej firmie płatniczej, który osiągnął miliard juanów rocznych wyników. Obecnie jest współzałożycielem EXUP, koncentrując się na rozwoju pochodnych instrumentów finansowych typu blockchain.

W ekskluzywnym wywiadzie z Hailong Duanem, współzałożycielem EXUP, ChainUP Financial Derivatives, wiodącego dostawcy rozwiązań blockchain, wyjaśnił, w jaki sposób byli w stanie zapewnić giełdy odporne na włamania i jak postrzega rynek azjatycki jako jeden z najbardziej znanych wnosi wkład w ekosystem blockchain / kryptowalut.

  1. Czy możesz pokrótce przedstawić ChainUP naszym widzom i swój wkład w ekosystem kryptowalut?

Tak oczywiście. Założona we wrześniu 2017 roku, ChainUP jest dostawcą rozwiązań technologii blockchain i posiada osiem dobrze rozwiniętych linii produktów. Obejmują one handel walutami cyfrowymi, portfel, świadomość sytuacyjną, łańcuch publiczny i łańcuch konsorcjum, pulę wydobywczą, media w chmurze blockchain, płynność, brokera. Zbudowaliśmy zamknięty obieg przemysłowy od obsługi technologii po ruch i komercjalizację ruchu. 

W ciągu ostatnich 2 lat obsłużyliśmy ponad 300 klientów giełdowych, ponad 100 klientów z portfelami cyfrowymi, ponad 150 klientów obsługujących płynność, w tym ponad 50 milionów użytkowników w ponad 20 krajach z Azji, Europy, Ameryki i Oceanii. 

Członkowie zespołu stojącego za ChainUP pracowali w czołowych firmach i instytucjach związanych z blockchainem lub internetem, zajmując się rozwojem technologicznym i zarządzaniem operacjami i mają duże doświadczenie w branży blockchain. Nasz założyciel Zhong Gengfa był wcześniej dyrektorem technicznym Baidu SNS Division, zakładając jego zespół techniczny; był także dyrektorem technicznym w znanej chińskiej platformie wypożyczalni samochodów P2P, START.

W ciągu ostatniego roku byliśmy świadkami zamknięć wielu start-upów blockchain, zmagających się z dostarczaniem POC, MVP i ogólnie wdrażaniem rozwiązań blockchain, które działają.. Naszym celem jest zapewnienie rozwiązań technicznych, które są bardzo potrzebne w ekosystemie krypto-blockchain, w ten sposób przyczyniając się do powstania tej rodzącej się branży. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą wiedzę specjalistyczną, niezbędną wiedzę, oferować różnorodne rodzaje rozwiązań oraz zapewniać wyjątkowe wsparcie i obsługę społeczności blockchain.

  1. Niedawno uruchomiłeś rozwiązanie systemu ETF, na EXUP. Czy mógłbyś nas o tym poinformować?

Rozwiązanie systemowe ETF (ETF) zostało niedawno uruchomione na naszej nowej platformie blockchain finansowych instrumentów pochodnych EXUP. Fundusze ETF są ważnym narzędziem inwestycyjnym używanym do realizacji wzrostu wartości aktywów. Na tradycyjnych rynkach finansowych lewarowane fundusze ETF są bardzo popularną formą finansowych instrumentów pochodnych. Uważane za innowację w porównaniu z tradycyjnymi funduszami ETF, lewarowane fundusze ETF mają zalety handlu kasowego, nie wymagają depozytu zabezpieczającego, odsetek składanych lub kontroli ryzyka. Jeśli zostaną rozsądnie wykorzystane, lewarowane fundusze ETF mogą konsekwentnie zwiększać zwroty z bazowego indeksu. 

Uruchomione na bazie naszej nowej marki EXUP, naszej nowej marki opartej na blockchain, nasz system ETF, podobnie jak wszystkie inne rozwiązania EXUP, jest zaangażowany w dostarczanie naszym klientom bezpiecznych, stabilnych i wydajnych usług opartych na blockchain finansowych. Obecnie zespół EXUP świadczy usługi w zakresie technologii pochodnych instrumentów finansowych dla ponad 60 przedsiębiorstw w ponad 10 krajach i regionach na całym świecie.

  1. Zero incydentów związanych z bezpieczeństwem od czasu, gdy zacząłeś, podczas gdy było wiele incydentów hakerskich nawet na renomowanych giełdach. Jak sobie z tym poradziłeś? 

Bezpieczeństwo jest priorytetem w ChainUP, ponieważ rozumiemy, że zapewnienie bezpieczeństwa funduszy jest najważniejszą kwestią dla giełd i ich użytkowników. W ciągu ostatnich dwóch lat, odkąd powstała nasza firma, obsłużyliśmy ponad 300 klientów giełdy, zapewniając płynną funkcjonalność i zero incydentów związanych z bezpieczeństwem. Przyczyniło się to w niemałym stopniu do przełomu tych giełd, które wyróżniały się spośród tysięcy platform.

W przypadku transakcji wymiany ChainUP ma zestaw systemów kontroli szczególnego ryzyka, prowadzenie kompleksowego zarządzania ryzykiem systemu. Zapewnia również trójstronne uzgadnianie finansów, monitorowanie w czasie rzeczywistym bezpieczeństwa funduszy w portfelach, aktywne interwencje bezpieczeństwa, inteligentne monitorowanie obiegu aktywów, blokowanie wypłat, ochronę przed atakami DDoS, czyszczenie ruchu i ponad 30 innych mechanizmów obronnych. 

Opatentowany przez ChainUP system świadomości sytuacyjnej AUROR przeprowadza wielkoskalową analizę danych o zachowaniu użytkowników, wielowymiarowe monitorowanie, wykrywanie ryzyka i zagrożeń w czasie rzeczywistym, aktywnie zapobiega zachowaniom wysokiego ryzyka i przeprowadza analizy ataków systemowych i przechwytywanie.

ChainUP utrzymuje również dogłębną współpracę z kilkunastoma globalnymi instytucjami zajmującymi się bezpieczeństwem blockchain. Organizacje te wydają klientom profesjonalne raporty z audytów, przyjmują technologię weryfikacji formalnej i automatycznie skanują kody bezpieczeństwa. Przeprowadzono dziesiątki testów bezpieczeństwa, aby rozwiązać zagrożenia bezpieczeństwa, uniknąć włamań i zapewnić bezpieczeństwo inteligentnych kontraktów.

Ponadto ChainUP izoluje również uprawnienia i wykonuje wiele potwierdzeń dla operacji wysokiego poziomu. Samodzielnie bada zachowania administratora, takie jak nienormalne audyty logowania, próby nieautoryzowanych operacji, dostęp do serwera o wysokiej częstotliwości i nienormalne zachowania przy zamówieniach przedpremierowych.

Dzięki kompletnemu systemowi kontroli ryzyka i bezpieczeństwa, z przyjemnością możemy powiedzieć, że udało nam się zapewnić dwa lata bezpiecznej obsługi i usług konserwacyjnych 300 klientom na całym świecie bez żadnych incydentów związanych z bezpieczeństwem..


Jak wspomnieliśmy wcześniej, ChainUP posiada solidne zaplecze techniczne z zespołem ponad 100 „genów technologicznych” z czołowych firm internetowych i innych ugruntowanych firm blockchain, zapewniając najlepsze usługi technologiczne na rynku.

  1. Jak postrzegasz rynek azjatycki pod względem potencjału i rozwoju?

Wzrost wykorzystania i popularności kryptowalut doprowadził do ożywionych rynków kryptowalut. Ten entuzjazm wśród inwestorów stopniowo przeniósł zainteresowanie na rynek obrotu instrumentami pochodnymi, zwłaszcza popyt na lewarowanie i transakcje kontraktowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trendów na rynku, dlatego uruchomiliśmy EXUP, naszą zależną markę blockchain finansowych instrumentów pochodnych..

Ponieważ większość rozwoju finansowych instrumentów pochodnych skoncentrowanych na blockchain ma miejsce w Europie i Stanach Zjednoczonych, rynek azjatycki ma duży potencjał do rozwoju i mamy nadzieję, że uruchomienie naszej platformy pochodnych instrumentów finansowych typu blockchain EXUP otworzy nowe kanały inwestowania i handlu dla naszych klientów w Azji. 

  1. Czy myślisz, że w 2020 roku pojawi się nowy szczyt kryptowalut i bitcoinów?

Oprócz skutków halvingu bitcoina i napływu funduszy instytucjonalnych do aktywów kryptograficznych, silnym czynnikiem wpływającym na cenę BTC będzie sytuacja makroekonomiczna. Jako lider na rynku tokenów, cena bitcoinów wpłynie następnie na inne kryptowaluty. 

Pojawienie się Libry spowodowało wzrost zainteresowania na świecie kryptowalutami w głównym nurcie, a co ważniejsze wśród rządów, w celu opracowania CBDC (walut cyfrowych banków centralnych). Kiedy CBDC są wdrażane przez rządy, korporacje wielonarodowe (korporacje wielonarodowe) prawdopodobnie je przyjmą i poprzez efekt sieciowy, podobnie jak MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Zapewni to więcej możliwości rozpowszechnienia użycia walut cyfrowych wśród mas. W miarę jak znane marki przyjmują technologię blockchain lub opracowują własne stablecoiny, osoby nie będące zwolennikami kryptowalut będą coraz częściej akceptować kryptowaluty.

Z drugiej strony, w wielu krajach rozwijających się, w których lokalne waluty są niestabilne, obserwujemy wzrost użyteczności kryptowalut do zabezpieczania się przed tą zmiennością. 

Wszystkie te czynniki mogą przyczynić się do nadania bitcoinom i kryptowalutom znacznego wzrostu jako alternatywnej klasy aktywów.

  1. Co dalej z Chainup?

Jesteśmy w trakcie naszych planów internacjonalizacji. ChainUP aktywnie współpracuje z międzynarodowymi agencjami regulacyjnymi i licencjonowanymi agencjami ds.zgodności, aby wzmocnić nasz sektor B2B technologii blockchain, aby przyspieszyć nasz rozwój przemysłowy.

W 2020 roku Grupa ChainUP skoncentruje się na rozwoju tych pięciu linii biznesowych, a mianowicie, 

indywidualne rozwiązania dla przedsiębiorstw, rozwiązania chmurowe SaaS (ChainUp Cloud), rozwiązania bankowości cyfrowej (HiCoin), rozwiązania płynnościowe (BitWind) i pochodne rozwiązania finansowe (EXUP).

Wdrażając strategię 1 + 5 + N, czyli 1 główna marka + 5 niezależnych jednostek biznesowych + N joint venture i partnerstwa strategiczne, planujemy osiągnąć wzrost od „pojedynczego produktu” do „macierzy produktów”. Ponieważ budujemy nasz ekosystem w sposób holistyczny w sektorze usług technologii blockchain, naszym celem jest bycie wiodącym pretendentem do udziału w globalnym rynku tej firmy. 

I jak zawsze, naszym najwyższym priorytetem są nasi klienci, dlatego zapewnianie tego, co najlepsze zarówno w naszej technologii, jak i usługach, zawsze będzie dla nas najważniejsze w ChainUP.!

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map