Społeczeństwo 3.0: ekskluzywny wywiad z Timem Draperem przeprowadzony przez Akshaya Aggarwal, współzałożyciela Blockchained India

Tim Draper American Venture Capital Investor Rządy na całym świecie zaczęły zdawać sobie sprawę, że konkurencja dotyczy pieniędzy, przedsiębiorców i światowych biznesów, a nie fizycznych granic, które wtedy istniały. Https://cdn.coingape.com/wp-content /uploads/2019/07/22194330/timDraper.png

Poznaj mapę drogową prowadzącą do przyszłości społeczeństwa z Akshayem Aggarwalem, współzałożycielem Blocumen Studios & Blockchained Indie & Inwestor-miliarder Tim Draper jest powszechnie znany jako „facet Bitcoin” w swojej serii podcastów „Society 3.0”. Tim jest znany ze swoich inwestycji science fiction, a także założycielem Draper University i Draper Associates. Oto fragment podcastu i wszystkie ważne punkty, których nie można przegapić. Społeczeństwo 3.0 ma na celu zrozumienie ewolucji obecnego społeczeństwa w takie, które jest szczęśliwsze, coraz bardziej zdecentralizowane i oparte na handlu peer-to-peer.

Wywiad

P: Rządy w każdym kraju posiadają szereg ubezpieczeń. Jak można wykorzystać Blockchain w tym sektorze?

Nastąpi przemiana wszelkiego rodzaju bankowości, finansów i handlu. Rząd w każdym kraju jest zaangażowany w szereg ubezpieczeń, takich jak opieka zdrowotna, odszkodowania dla pracowników, ubezpieczenie pracy, emerytury itp. Cóż, zawsze są ludzie na drodze, a kiedy ludzie wchodzą im w drogę, jest miejsce na korupcję, błędy i niesprawiedliwość. Jeśli zostaną one wdrożone za pomocą Bitcoin i Blockchain na inteligentnym kontrakcie, możemy mieć doskonały model ubezpieczenia, który zapewni bardziej wydajne, efektywne i sprawiedliwsze ubezpieczenie, którego nie może zepsuć osoba fizyczna. Rządy na całym świecie zaczęły zdawać sobie sprawę, że konkurencja dotyczy pieniędzy, przedsiębiorców i biznesów na świecie, a nie fizycznych granic, które były wtedy. Zatem im bardziej wydajne i efektywne są rządy, tym bardziej naturalnie ludzie będą skłaniać się ku ich wykorzystaniu, ponieważ wtedy większość rządów będzie wirtualna. 

P: Wiele krajów zaczyna być częścią tej wielkiej rewolucji, ale wciąż są kraje, które się od niej odwracają. Co o tym sądzisz? (czy dokonują właściwego wyboru)

Kraje przyjmujące tę technologię z niecierpliwością czekają na postęp w tym kraju, co jest pozytywnym krokiem naprzód, ale kraje takie jak Chiny wciąż są o krok wstecz. Cóż, mają prezydenta, który chce mieć pewność, że wszystko jest pod kontrolą, a tym samym ogranicza swoim ludziom korzystanie z tej technologii, która moim zdaniem będzie szkodliwa. Myślę, że na dłuższą metę wszyscy Chińczycy wiedzą, że jest to naprawdę ważne dla ich gospodarki i będą chcieli wolnego rynku ze zdecentralizowaną walutą. Będą chcieli tego przyszłego świata, w którym będą mogli go wymyślać i tworzyć oraz zarabiać pieniądze, próbując nowych rzeczy. Kraj taki jak Malta chce być krypto-centrum świata. Cóż, w Szwajcarii zaczęli od tygrysa z ogonem, ale zaczęli nadmiernie regulować i tak wszyscy wyszli. Ale teraz chce wrócić. 

Myślę, że generalnie regulacje rodzą korupcję, a deregulacja oddycha wolnością. Powinniśmy być otwarci na inne formy zarządzania i myślenia. Cóż, to ekscytujący czas i myślę, że zmierzamy w kierunku bardziej globalnego, pokojowego i kochającego świata, ponieważ tak naprawdę te granice geograficzne stają się coraz bardziej bez znaczenia. To ogromna szansa na nową formę rządzenia, która musi konkurować o swoich obywateli. Zaczynają dostrzegać, że konkurują o pieniądze, przedsiębiorców, obywateli i firmy na całym świecie, a nie fizyczne granice i ziemię.

P: Co sądzisz o uchyleniu przez Sąd Najwyższy zakazu świadczenia usług bankowych dla firm kryptowalutowych przez banki centralne?

Myślę, że Sąd Najwyższy Indii podjął bardzo mądrą decyzję. Myślą długofalowo o dobru kraju, a także o dobru świata. Bitcoin jest tak ważny dla każdego, że ten zdecentralizowany świat otwiera wszystkie swoje granice. Znacznie łatwiej będzie prowadzić interesy, komunikować się ponad granicami, płacić ludziom za granicą. To naprawdę otwiera zupełnie nową ekonomię. 

To jeden z najlepszych okresów na świecie, aby być agentem zmian, być przedsiębiorcą, inwestorem venture capital lub kimś, kto naprawdę chce poruszyć świat, ponieważ ta nowa technologia jest otwarta, przejrzysta i globalna, zachowuje doskonałe zapisy i może zacząć zmienić świat w znacznie bardziej zautomatyzowane i prostsze miejsce. Gospodarki będą eksplodować z powodu otwartych granic i braku tarcia. Pozwala rozwijać ludzką kreatywność, ponieważ maszyny mogą wykonywać więcej codziennych zadań, które muszą być wykonywane w kółko. Wiele osób się tego obawia, ale w rzeczywistości należy to zaakceptować. W końcu, co jest lepszego niż posiadanie maszyny, która wykonuje wszystkie zadania, które muszą być wykonywane w sposób powtarzalny. 

P: Zacytowałeś: „Indie wybierają jedną religię zamiast drugiej, to sprawia, że ​​jestem poważnie zaniepokojony moimi planami w różnych biznesach”, kiedy ustawa o zmianie obywatelstwa została wprowadzona w życie przez rząd indyjski, który stał się bardzo kontrowersyjny. Udostępnij swój kontekst za tweetem.

Indie to wspaniałe miejsce do inwestowania, z wieloma wspaniałymi przedsiębiorcami, pomysłami i ciężko pracującymi ludźmi. Ale przede wszystkim wiele wątpliwości budzi istnienie reguł, które faworyzują jedną grupę ludzi względem drugiej. Kraj, który faworyzuje jeden typ osoby ponad inny, jedną religię ponad drugą, jedną rasę, wygląd lub płeć, zawodzi w taki czy inny sposób, ponieważ są bardziej skupieni na tym, że jedna jest bardziej uprzywilejowana niż druga, (część społeczeństwa bardziej uprzywilejowana niż inna / część społeczeństwa, która ma więcej szczęścia niż druga), co nie jest zrównoważone. Faworyzowanie jednej grupy ludzi ponad drugą nigdy nie sprzyja silnej gospodarce. Otwarte społeczeństwo, które jest uczciwe i ciężko pracuje, kocha swoich sąsiadów, bez względu na to, kim lub czym są, ma tendencję do tworzenia niesamowitych sukcesów. Gospodarki rozwijają się wszędzie tam, gdzie istnieje wolność, otwartość i przejrzystość. Dlatego kluczem do sukcesu jest stworzenie środowiska, w którym ludzie skupiają się tylko na wywieraniu wpływu. 


Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector