Wywiad z Calvinem Chengiem, prezesem ABCC

Poniższy zapis odnosi się do wywiadu z Calvinem Chengiem, dyrektorem generalnym firmy ABCC zajmującej się wymianą aktywów cyfrowych. Dzieje się tak po niedawnej społeczności na żywo Q&Sesja, która odbyła się między Cheng a społecznością ABCC 12 września 2018 r.

Według ABCC:

„ABCC ma na celu zbudowanie i pielęgnowanie platformy zasobów cyfrowych z obsługą łańcucha bloków. Staramy się budować pomosty między użytkownikami zasobów cyfrowych, programistami i inwestorami, aby ułatwić efektywny przepływ informacji i tworzenie wartości. Staramy się pomagać wizjonerskim inwestorom aktywów cyfrowych w osiąganiu celów inwestycyjnych i pomagać obiecującym zespołom projektowym blockchain w zabezpieczaniu finansowania i zdobywaniu rozpoznawalności na rynku, dostarczając wybrane aktywa cyfrowe, projektując i obsługując innowacyjne aktywa cyfrowe oraz inwestując w projekty blockchain o wysokim potencjale wzrostu i wspierając je. Ostatecznie naszym celem jest promowanie zdrowego i zrównoważonego rozwoju branży blockchain ”.

Wraz z uruchomieniem nowej aplikacji ABCC rozwój platformy ABCC był ogromny. Z wielką obietnicą na przyszłość, poniższe informacje dają nam jeszcze lepszy wgląd w umysł Chenga i reszty społeczności ABCC.

Cheng uważa, że ​​w przypadku wycofywania rynków, co stanie się z rynkami kryptowalut:

„Myślę, że kryptowaluty są długoterminowe, więc tak naprawdę nie ma znaczenia, jakie zmiany się zmieniają.

Budując tę ​​firmę, nie chodzi o to, że po prostu podążamy za trendem, ale o coś, w co wierzymy długoterminowo. Ogólnie rzecz biorąc, każda zrównoważona firma miała taką wizję. Spojrzałoby to raczej w perspektywie długoterminowej, a nie tylko na podstawie określonej rangi biznesowej ”.

Na pytanie, w jaki sposób ABCC będzie się wyróżniać ponad konkurentami:

„Nie sądzę, żebyśmy byli wyjątkowi wśród tych wszystkich wymian. Jesteśmy tylko jedną z podobnych giełd. To, co wyróżnia ABCC, to zawsze zespół. Zespół jest najważniejszy.

ABCC tworzą ludzie z dużym doświadczeniem i sukcesami, technologia, finanse, media, a także rząd. A ponieważ branża otrzymuje regulator, najważniejsza jest wiarygodność w zespole. To wyjaśnia, dlaczego zaczęliśmy dopiero pod koniec kwietnia i szybko staliśmy się jedną z najlepszych giełd na świecie ”.

Na pytanie o znaczenie stabilności cen tokenów:

„Myślę, że wiąże się to również z poczuciem, że ponieważ branża ma regulator, jedyną rzeczą, która kontroluje giełdę, są zdolności i wiarygodność zespołu. Dlatego przyjęliśmy model, który z pewnością zapewni stabilną aprecjację ceny i zapewni, że nie będzie żadnych nienormalnych zachowań handlowych, w taki sam sposób, jak filozofia Bitcoina – stała całkowita podaż. ”

Następnie zadano Chengowi kilka dodatkowych pytań dotyczących własnego natywnego tokena ABCC.

Na pytanie, czy ABCC ma jakiekolwiek środki ochrony wartości własnego tokena:


„Nasz token ma serdeczną strukturę. A ponieważ skonstruowaliśmy nasz token w taki sposób, aby zaakceptować inflację. Ponieważ mały inflator również prowadzi do masowej deflacji. Jeśli nie masz zamiaru wchodzić w górę, to cofasz się. Wielu użytkowników twierdzi, że widzieli ogromną pompę, a także byli świadkami ogromnej deprecjacji. Uwalniając tokeny stopniowo, gwarantujemy i upewniamy się, że cena nie ulegnie deprecjacji. Zachęcamy również posiadaczy AT do zatrzymania AT. To bardzo nas różni od naszych konkurentów ”.

Cheng kontynuuje omawiając różnice między kryptowalutą a technologiami blockchain, Cheng stwierdza:

„Kryptowaluta i łańcuch bloków to dwie różne rzeczy. Kryptowaluta jest zbudowana na blockchainie. Ale nie wszystkie łańcuchy bloków są stosowane do kryptowalut. Blockchain to innowacja technologiczna, podczas gdy kryptowaluta to innowacja finansowa. Kryptowaluty mają potencjał na czele branży finansowej pod względem dostarczania nowego instrumentu finansowego z pięciu powodów. Tokenizacja to esencja kolejnej ewolucji kryptowalut. Kryptowaluty wejdą do głównego nurtu świata finansów, gdy zacznie się sekurytyzacja tokenów. Nadal wierzymy w kryptowaluty ”.

Na pytanie, w jaki sposób ABCC będzie oceniać aukcje tokenów w fazie ICO:

„Mamy wewnętrzny proces oceny ICO. Ponieważ to wciąż bardzo wczesne dni naszej wymiany i skupiamy się na dojrzałych monetach. Na naszej giełdzie pojawiło się kilka nowych monet po rygorystycznym procesie selekcji. W tej chwili było ich bardzo niewiele. Jesteśmy otwarci na więcej ICO w przyszłości, zwłaszcza po uruchomieniu Community Vote to List na początku tego miesiąca, ale będziemy bardzo selektywni co do monet, które pozwolimy na naszą wymianę.

Nie jest naszą filozofią próba szybkiego zarobienia na tym pieniędzy. Jak powiedziałem wcześniej, ABCC jest na dłuższą metę. ”

Bezpieczeństwo jest kluczową kwestią dla wszystkich nowych giełd i platform handlu aktywami. Dlatego Cheng zwrócił szczególną uwagę na wyjaśnienie, jak ważne jest bezpieczeństwo w ABCC:

„Dla ABCC ważne jest, aby upewnić się, że bezpieczeństwo jest zawsze jednym z naszych najwyższych priorytetów. Dlatego zatrudniliśmy jednych z najlepszych ekspertów w branży e-płatności, aby zapewnić bezpieczeństwo giełdy. Tak, na pewno. Zawsze jesteśmy przygotowani na wystarczającą ilość pieniędzy, aby zapewnić, że gdybyśmy zostali zaatakowani przez hakerów, ale co ważniejsze, badamy ubezpieczenie przed włamaniami.

Ubezpieczenie giełdy kryptowalut jest bardzo nowe. Tak więc niewiele firm ubezpieczeniowych w tej chwili to robi. Ale prowadzimy bardzo poważne rozmowy z niektórymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na temat ubezpieczenia. Przyszłość giełd kryptowalut byłaby ubezpieczeniem, a nie poświęceniem odszkodowań. ”

ABCC planuje zrezygnować z 80% swoich opłat transakcyjnych, dlatego Cheng wyjaśnia, w jaki sposób ABCC planuje to zrobić, ale nadal zarabiać pieniądze:

„Oddajemy 80% opłat handlowych, nadal zatrzymujemy 20%. Więc myślę, że twoje pytanie powinno dotyczyć tych giełd, które rozdały 100% opłaty transakcyjne. Jak powiedziałem, naszym celem jest długofalowa gra, ponieważ wielu z nas wywodzi się z międzynarodowej branży ”.

Oto dlaczego, według Chenga, ABCC z przyjemnością rezygnuje z 80% swoich potencjalnych zysków:

„Ponieważ chcemy wynagrodzić naszych inwestorów i dać im coś, co pozwoli im pozostać w przyszłości na naszej giełdzie. Tak więc 80% opłaty transakcyjnej jest przyznawane posiadaczom AT. Wartość AT wzrośnie, o ile długoterminowa wydajność ABCC będzie rosła. Pokazujemy nasze zaangażowanie i dzielimy się przyszłością z naszymi użytkownikami ”.

Oto, co sprawia, że ​​model biznesowy ABCC jest jeszcze lepszy niż jego konkurenci:

„Przede wszystkim każda giełda, jakakolwiek giełda, musi być elastyczna, aby ciągle zmieniać swój model biznesowy. Kiedy zaczynaliśmy, nasz model biznesowy był inny. Ponieważ nasi konkurenci zmieniają swoje modele biznesowe, my również musimy dostosować się do tych zmian. Więc może to nie być nasz model biznesowy na zawsze. Najważniejsze jest to, że mamy zespół na tyle doświadczony, aby ten biznes mógł odnosić sukcesy niezależnie od trendu. Staramy się zapewnić stopniowe zwiększanie liczby tokenów AT. Zachęcamy również posiadaczy tokenów AT do przechowywania swoich tokenów tak długo, jak to możliwe. ”

Cheng uważa, że ​​ten model biznesowy jest przyszłościowy, bez względu na to, co branża rzuca w ABCC, dlatego podsumowując, Cheng kończy:

„Jesteśmy zaangażowani w branżę. Dotrzymamy naszej obietnicy. I niezależnie od tych wstrząsów, ważne jest, aby wiedzieć, że chcemy mieć pewność, że tokeny AT mają udział w naszej giełdzie, co oznacza, że ​​jeśli nam się uda, nasi posiadacze tokenów również poradzą sobie dobrze. Tak więc, na dłuższą metę, tak długo, jak ABCC ma się dobrze, nasze tokeny będą sobie dobrze radzić, nasi posiadacze tokenów będą sobie dobrze radzić. Więc nawet jeśli istnieją krótkoterminowe siły spekulacyjne, długoterminowa kondycja tokena AT jest zewnętrzną wydajnością wymiany ABCC. Więc nawet jeśli nasza forma biznesowa musi się ponownie zmienić w przyszłości, tak długo, jak ABCC będzie nadal jedną z najlepszych giełd na świecie, osoby, które posiadają tokeny ABCC, nadal będą na tym korzystać. ”

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Witryna ABCC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector