5 nowych tokenów Uniswap, które powinieneś monitorować

Reklama Phemex

Uniswap, zdecentralizowana wymiana, która cieszy rekordowe wolumeny handlowe, staje się coraz ważniejszy dla wprowadzenia nowych tokenów ERC20. Opierając się na pomyśle zautomatyzowanego animatora rynku (AMM) pierwotnie zaproponowanego przez założyciela Ethereum Vitalika Buterina, Uniswap jest obecnie największą zdecentralizowaną giełdą w przestrzeni kryptowalut. Jego szybko rosnąca popularność wynika z prostoty jego funkcji i całkowicie niewymagającego pozwolenia projektu.

Każdy może stworzyć pulę handlową na Uniswap, po prostu zdeponując równe wartości dwóch będących w obrocie kryptowalut, zgodnie z ich ceną w dolarach w momencie tworzenia puli. Obsługiwane dotychczas monety to tokeny ERC20 i ETH.

Pomimo faktu, że transakcje Uniswap mogą wiązać się z wysokimi opłatami transakcyjnymi w okresach szczytowego zapotrzebowania na sieć, jego prostota w połączeniu z gwałtownym wzrostem defi doprowadziła do ogromnego wzrostu wolumenu obrotu i tysięcy nowych tokenów. Większość z nich skazana jest na uschnięcie i śmierć, tracąc na wartości w ciągu tygodni lub dni po wystrzeleniu, ale inni wyciągną 10x, a następnie przejdą do jeszcze większych szczytów. Następnych pięć powinno być na twoim radarze.    

KIRO Kirobo

Kirobo to izraelski projekt, który pracuje nad tym, co nazywa „warstwą logiczną dla łańcuchów bloków”. To narzędzie pozwoli użytkownikom uniknąć wielu niefortunnych błędów, które są często popełniane podczas wysyłania transakcji kryptowalutowych. Błędy, których w większości przypadków nie można naprawić ze względu na nieodwracalny charakter transakcji na publicznych łańcuchach bloków. Rozwiązanie Kirobo pozwoli użytkownikom na cofnięcie transakcji, które nie zostały jeszcze zatwierdzone przez odbiorcę, który musi podać unikalny kod.

Kirobo niedawno pomyślnie zakończyło fazę testów beta, a jego rozwiązania są obecnie dostępne do ochrony transferów Bitcoin, a wkrótce pojawi się więcej łańcuchów. W ramach projektu opracowano również innowacyjny model obstawiania „odporny na wieloryby”, mający na celu zarówno przyspieszenie przyjęcia, jak i zapobieganie koncentracji podaży tokenów. W tym projekcie użytkownicy wnoszący ETH do puli handlowej KIRO / ETH na Uniswap zostaną nagrodzeni Żetony KIRO. Różnica w stosunku do tradycyjnego obstawiania płynności polega na tym, że maksymalna kwota postawionego ETH na portfel jest ograniczona do 7 ETH. 

RFUEL firmy RioDefi

RioDefi to projekt kryptograficzny, którego celem jest „przyspieszenie masowej adopcji aktywów cyfrowych poprzez połączenie tradycyjnych i zdecentralizowanych finansów”. Kamieniem węgielnym RioDeFi jest RioChain, platforma blockchain oparta na technologii Substrate, z której korzysta wiele sieci w ekosystemie Polkadot. Użycie Substrate oznacza, że ​​RioChain będzie w pełni interoperacyjne z Polkadot. Obecnie RioChain jest częściowo zdecentralizowane, ponieważ wykorzystuje dowód autorytetu w celu uzyskania konsensusu, ale w przyszłości planowany jest stopniowy wzrost decentralizacji.

Główną zaletą RioChain jest przyjęcie opartego na federacji mechanizmu krzyżowego o nazwie Rio Generic Asset Bridge. To narzędzie umożliwia jednoczesne przenoszenie wielu zasobów w wielu łańcuchach. Innym unikalnym aspektem RioChain jest to, że zdecentralizowane aplikacje zbudowane na nim otrzymują 20% opłat sieciowych generowanych przez transakcje dokonywane za ich pośrednictwem.

We wrześniu RioDeFi podążyło śladami kilku innych projektów defi, dystrybuując swój token za pośrednictwem początkowej oferty DEX (IDO) na Uniswap. Jak sama nazwa wskazuje, RFUEL to token narzędziowy, który zostanie zużyty podczas transakcji dokonywanych na RioChain. 

Farma Harvest Finance

Jedna z nielicznych osób, które przeżyły szał rolniczy, który wybuchł tego lata, Harvest Finance jest przeznaczony zarówno dla skromnych rolników, jak i czadów. Innymi słowy, niezależnie od tego, czy Twoja strategia inwestycyjna jest konserwatywna, czy agresywna, platforma rolnicza Harvest powinna mieć coś odpowiedniego. Protokół automatyzuje generowanie i zbieranie plonów, oszczędzając użytkownikom na opłatach za inteligentne kontrakty i równoważąc w celu wygenerowania jak najwyższej RRSO.


Plik GOSPODARSTWO ROLNE Token zarządzania można zdobyć, dostarczając płynność Uniswap FARM / ETH i innym wybranym parom, w tym stablecoinom. Nowe możliwości uprawy są dodawane co tydzień, podczas gdy stale zmniejszająca się emisja FARM umożliwiła tokenowi ustalenie ceny minimalnej, a następnie wzrost. To wymowne, że podczas niedawnego spowolnienia na rynku FARM był jednym z niewielu podmiotów, które zyskały na rynku.

CIASTO PieDAO

PieDAO tworzy tokenizowane fundusze ETF, które zapewniają inwestorom dostęp do wielu aktywów za pośrednictwem jednego tokena. Może to być koszyk tokenów defi, derywatów BTC lub stablecoinów. Fundusze ETF do tej pory nie weszły prawidłowo do przestrzeni kryptowalut ze względów technicznych i regulacyjnych. Jednak w eksperymentalnej i stale ewoluującej przestrzeni Defi wszystko jest uczciwą grą: jeśli możesz to zbudować, możesz to uruchomić.

CIASTO to symbol zarządzania w sercu PieDAO. Umożliwia posiadaczom głosowanie nad strategiami ETF i określanie, które aktywa należy połączyć i wprowadzić do ekosystemu PieDAO. Część wszystkich opłat przypada posiadaczom DOUGH, co stanowi dodatkową zachętę do trzymania.

Polyient Games Governance Token (PGT)

Tokeny zarządzania są szeroko stosowane w tym podsumowaniu, ponieważ praktycznie wszystkie tokeny defi zapewniają pewne możliwości zarządzania. PGT jest jednak interesująca, ponieważ umożliwia posiadaczom zabranie głosu w rozwoju Gry Polyient, jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów NFT i gier roku. Startup ma za zadanie zmienić sposób interakcji graczy z grami i posiadać zasoby, które zdobywają, uczestnicząc w nich. Tworzy DEX dla NFT i ma za sobą imponujący zespół.

Jeśli Polyient Games osiągnie nawet połowę pozycji na swojej mapie drogowej, PGT posiadanie powinno stać się bardzo cennym zasobem. Z zaledwie 20000 wybitych żetonów zalicza się do kategorii niskiej podaży, umieszczając ją w tym samym przedziale co YFI. Jeśli uważasz, że NFT to kolejna wielka rzecz, PGT to sprytny sposób na uzyskanie ekspozycji na wzrosty.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector