DeFi News: Kava zintegrowana z Binance.com, wyprzedana w kilka minut

Reklama Phemex

Wkrótce konkurencja w przestrzeni DeFi zaostrzy się. Binance.com jest pierwszą dużą giełdą, która integruje natywne rozwiązania DeFi na platformie Binance. Jest to nie tylko duże dobrodziejstwo dla KAVA, „Ukryty klejnot dekady” według Forbes, ale to także dopiero początek tego, co dopiero nadejdzie dla tego wysokiego wzrostu i dużego potencjału wschodzącego rynku.

Coraz więcej wartości jest blokowanych w zdecentralizowanych protokołach i platformach finansowych. To ponad 7 miliardów dolarów rozrzucić spośród kilkudziesięciu już projektów, ale wszystkie starają się zaspokoić potrzeby użytkowników Ethereum. Najwyższy czas na wprowadzenie innych aktywów również do zdecentralizowanego finansowania. Kava robi dokładnie to, wspierając Binance Coin – lub BNB – od pierwszego dnia. Wsparcie wiodącej na świecie giełdy kryptowalut daje projektowi znaczną przewagę konkurencyjną nad jakimkolwiek innym projektem DeFi na rynku. 

Binance zagrywa kartę atutową Kava

Najważniejszą wiadomością tygodnia jest to, że Kava jest teraz oficjalnie obsługiwana na platformie Binance.com. Handel rodzimym aktywem KAVA trwa już od miesięcy. Podjęcie kolejnego kroku w tym partnerstwie miało kluczowe znaczenie dla podniesienia statusu obu platform w tym procesie. To pierwszy raz, kiedy Binance.com integruje rozwiązanie DeFi bezpośrednio ze swoją platformą, ta przewaga wynikająca z pierwszeństwa jest bezcenna dla Kavy i jej użytkowników i nie należy jej lekceważyć. 

Aby spojrzeć na tę integrację z odpowiedniej perspektywy, użytkownicy Binance mogą teraz bezpośrednio obstawiać platformę Kava z BNB. Nie ma już potrzeby przełączania się między platformami czy korzystania z osobnej aplikacji mobilnej. Ta opcja pozostanie dostępna, ale bezpośrednia integracja jest o wiele prostsza. Co więcej, użytkownicy Binance.com mają teraz do swojej dyspozycji bezprecedensową funkcjonalność. Możliwość bezpośredniego wykorzystania BNB i BUSD do zbierania nagród związanych z wydobyciem płynności to duży krok naprzód. 

Integracja Kavy w taki sposób potwierdza potencjał tej platformy DeFi. Każdy może stosunkowo łatwo zintegrować to rozwiązanie ze swoją platformą, giełdą lub dApp. Jak dotąd żadne inne projekty DeFi nie są dostępne bezpośrednio z giełdy, co sprawia, że ​​Kava jest niesamowicie wyjątkową ofertą na dzisiejszym rynku. 

Ciągły sukces Kavy przyniósł interesujące rezultaty. Istnieje nie tylko bezpośrednia integracja Binance.com, na którą należy zwrócić uwagę, ale także wybicie USDX też wydaje się, że idzie zgodnie z planem. W wyniku rosnącego zainteresowania tą opcją ze strony użytkowników Binance, w ciągu ostatnich dwóch tygodni kilkakrotnie zwiększono płynność, jaka ma być pobrana z puli. Jest prawdopodobne, że w dającej się przewidzieć przyszłości nastąpi dalszy wzrost. 

Znaczenie węzła Binance Staking

Obstawianie KAVA jako tokena DeFi jest ustawione w dość pomysłowy sposób. W normalnych okolicznościach użytkownicy byliby praktycznie pozbawieni możliwości udziału w obstawianiu DeFi, chyba że pełnili rolę walidatora w sieci. Zwykle wymaga to posiadania kilku tysięcy monet i utrzymywania działania węzła 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z pomocą Binance to wszystko proces stało się dużo bardziej dostępne. 

Binance gromadzi $ KAVA swoich użytkowników, stawia większość, ale przez cały czas nie stawia części. Dzięki temu użytkownicy mogą zdobywać nagrody za obstawianie, a jednocześnie nadal mogą handlować KAVA na Binance lub przenosić je w inne miejsce. Tworzy to to, co najlepsze z obu światów, w których Binance obstawia większość Kava i poprawia bezpieczeństwo łańcucha blokowego, jednocześnie umożliwiając użytkownikom przyjemne wrażenia – mając płynność, gdy jej potrzebują, i zarabiać pasywnie..

Słuchanie opinii użytkowników

Binance cz


Stałe partnerstwo między Binance i Kava jest również napędzane przez opinie użytkowników. Być bardziej dokładnym. Użytkownicy Binance.com pytali za zintegrowane rozwiązania DeFi w celu uruchomienia ich portfela kryptowalut. Biorąc pod uwagę, jak Kava aktywnie wspiera BNB w biciu USDX, była kwestią czasu, zanim nastąpi odpowiednia integracja. 

Co więcej, wszystko to pokazuje, że Kava nie jest przeciętną platformą DeFi. Obecnie może nie mieć zablokowanej całkowitej wartości Maker lub Compound, ale to tylko kwestia czasu. Ta platforma wciąż ma wiele funkcji czekających na dodanie w najbliższej przyszłości. Jedna z tych głównych zmian nastąpi dość szybko i może na zawsze zmienić krajobraz DeFi. Według do CEO i współzałożyciela firmy Kava, Briana Kerra, od tego tygodnia,

„84 miliony KAVA jest obecnie wykupione przez posiadaczy wycenianych na około 354 miliony USD. 568 aktywnych transakcji CDPS z depozytami o łącznej wartości 36 731 493 USD. Wyemitowano 16.370.511 USDX. 1.149.645 $ zarobione w nagrodach za wybicie KAVA i 932.166 bloków zostało potwierdzonych. ”

Jeśli chodzi o Kava, wszystkie znaki są niesamowicie uparte. Bezpośrednia integracja z Binance.com jest ważnym pierwszym krokiem w kierunku wprowadzenia DeFi do głównego nurtu. Ta branża pozostaje rynkiem niszowym, ale teraz miliony ludzi będą mogły natywnie poznać ofertę Kavy. 

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector