Exeedme buduje płodną platformę gier Blockchain na Polkadot

Reklama Phemex

Jedną z największych rzeczy, które przydarzyły się kryptowalutom w tym roku, jest duże zainteresowanie zdecentralizowanymi finansami (DeFi). Bez wątpienia odegrało to ogromną rolę w obecnym okresie byków, który doprowadził Bitcoin i kilka altcoinów do nowych rekordów wszech czasów. Pogoń za zdecentralizowanymi produktami finansowymi, które nie są powiernikami, napędza głównie ten wzrost.

Z około 13,5 miliarda dolarów zablokowane w protokołach DeFi, stanowi to tylko około 2% całkowitej kapitalizacji rynkowej kryptowalut. Wynika z tego, że pomimo 16-krotnego wzrostu całkowitej wartości zablokowanej (TVL) w zdecentralizowanych protokołach w tym roku, sektor jest miniaturową reprezentacją branży, oferując dużo miejsca na przyszły wzrost..

Nacisk jest szybko odchylany od Ethereum, który jest pionierską platformą dla DeFi. Poszukiwanie interoperacyjności blockchain sprawiło, że Polkadot jest najbardziej preferowaną infrastrukturą blockchain dla innowacyjnych projektów, na których można budować. Polkadot przedstawia silny przypadek użycia dla DeFi i NFT (tokenów niefunkcjonalnych), co czyni go idealnym blockchainem dla Exeedme który chce połączyć możliwości Blockchain, DeFi i NFT, aby zrewolucjonizować branżę gier wideo online. 

Podobnie jak Polkastarter (sieć blockchain oparta na Polkadot), która jest DEX dla puli międzyłańcuchowych, Exeedme oferuje międzyłańcuchową, interoperacyjną platformę gier blockchain do ponad 2,7 graczy online na całym świecie.

Co jest wyjątkowego w platformie do gier opartej na technologii Exeedme Blockchain?

Tradycyjna platforma do gier jest zbudowana na zasadzie Free2Play, która agresywnie sprzedaje reklamy w strategicznych punktach gier. Nie wspominając o tym, że ta platforma do gier jest miejscem zrzutu danych dla niczego niepodejrzewających graczy, których dane są wydobywane w dużych ilościach. 

Ze względu na brak przejrzystości w tradycyjnych platformach do gier, zagrożenie to zagłębiło się głęboko w felgi i tkaniny branży gier, co pozostawiło graczy w dużej mierze niezadowolonych z dostarczania treści do gier. Z pomocą zdecentralizowanych produktów dostarczonych przez technologię blockchain, Exeedme wprowadza innowacyjną platformę do gier wideo zbudowaną na szczycie łańcucha blokowego Polkadot. 

Exeedme wprowadza inicjatywę gier opartą na technologii blockchain Play2Earn, w której gracze biorą udział w pojedynku w swoich ulubionych grach, rzucają wyzwanie przeciwnikowi i otrzymują nagrodę. Ta koncepcja zapewnia graczom pełną rozrywkę, a jednocześnie otrzymują za to wynagrodzenie. Za pomocą technologii blockchain Exeedme uniezależnia dominację pośredników, którzy z różnych podejrzanych powodów przyczyniają się do tego, że gracze otrzymują bardzo niewielkie odszkodowania. 

Platforma do gier oparta na łańcuchu bloków zawiera sprawiedliwy system dystrybucji nagród, który nie dyskryminuje poziomów, dając zarówno profesjonalistom, jak i początkującym możliwość zarabiania podczas rozrywki. 

Przed premierą platformy Exeedme otrzymała wsparcie od najlepszych graczy w branży i poza nią. Według Informacja z zespołu gigant gier osiągnął strategiczne partnerstwo z uznanymi partnerami, w tym Stolica Moonrock VYSYN, GBV Capital, Morningstar Ventures, AU21 Capital, i Spark Digital Capital. Według Exeedme, to partnerstwo pomoże przyspieszyć rozwój ekosystemu gier:

„Ci partnerzy pomogą nam zrealizować nasz cel, jakim jest stworzenie platformy turniejowej zorientowanej na graczy i opartej na blockchainie dla CS: GO i innych czołowych tytułów gier… Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu tak doświadczonych funduszy blockchain szybko się rozwiniemy i osiągniemy wszystkie kamienie milowe w naszej mapie drogowej ”.

Rozwój ten jest uważany za ważny krok w podróży Exeedme do zdecentralizowanego świata gier, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że został ogłoszony tuż przed wejściem na giełdę XED 30 grudnia. Jest wiele rzeczy, na które warto zwrócić uwagę od tych doświadczonych partnerów, którzy mają cenne doświadczenie we wspieraniu najlepszych projektów blockchain, takich jak Polkstarter, Ultra, Elrond i Reef. 


Dlaczego Polkadot Blockchain?

Gdy potrzebna jest interoperacyjność, Polkadot prezentuje się jako najlepsza dostępna opcja. To sprawia, że ​​jest to najbardziej preferowany łańcuch do budowania wysoce skalowalnej sieci blockchain. Polkastarter, Polkadot oparty jest na popularnym protokole wieloprocesorowym typu open-source, który ułatwia przesyłanie dowolnych danych lub typów zasobów między łańcuchami.

podobnie, Rafa, wielołańcuchowy inteligentny silnik uzysku & agregator płynności dla protokołu DeFi jest obecnie uruchomiony na Binance Launchpool również w oparciu o Polkadot. Decyzja Exeedme o wejściu na pokład Polkadot jest wynikiem szeroko zakrojonych badań i testów. 

Utrzymywanie zakładki na temat tego, jak duża może się stać branża gier; wysoce wydajna sieć międzyłańcuchowa zdolna do obsługi skalowania wysokiego poziomu i przepustowości transakcji jest bardzo pożądana, co czyni Polkadot najlepszym rozwiązaniem. Polegając na tych możliwościach, Exeedme ma przynieść wiele innowacji w branży gier. 

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector