HARD Token Rallies po podsumowaniu kampanii Binance Launchpool

Reklama Phemex

Cena tokena HARD wzrosła Natychmiast po zakończeniu cyklu Hard Protocol Launchpool na Binance, Ten trend wzrostowy jest zgodny z wcześniejszymi prognozami i może oznaczać to, co zdaniem ekspertów jest początkiem trwałej trajektorii wzrostu cen.

Protokół twardy okazał się najpotężniejszym dodatkiem do krajobrazu DeFi w ostatnich miesiącach. Architektura gospodarcza i infrastrukturalna sprawiła, że ​​platforma znalazła się w centrum uwagi. Stał się siódmym projektem, w którym zaprezentowano Binance Luanchpool. Cykl launchpool rozpoczął się 3 listopada, jako miesięczna kampania obstawiania lub farmienia zysków, mająca na celu zaprezentowanie projektu społeczności Binance i nagrodzenie uczestników tokenami HARD. Teraz, gdy ta kampania dobiegła końca, cena tokena zaczęła odzwierciedlać jego potencjał.

W ciągu niecałych dwóch miesięcy działalności łączne aktywa zablokowane na rynkach twardych pieniędzy wzrosły do ​​ponad 40 milionów dolarów. Następnie Hard Protocol, zgodnie z DeFi Llama, jest obecnie jedną z 40 najpopularniejszych aplikacji opartych na DeFi. Co ważniejsze, cena tokena zarządzania zaczęła odzwierciedlać wzrost popularności platformy na bardzo zatłoczonym rynku DeFi. Warto jednak zauważyć, że nie było to kilka tygodni temu, gdy eksperci badany projektu i stwierdził, że jego rodzimy zasób cyfrowy jest rażąco niedowartościowany.

W całym cyklu launchpool istniały powody, by kwestionować wartość tokenu zarządzania protokołem, HARD. W połowie tej kampanii cena HARD spadł poniżej 0,4 USD, co w tamtym czasie było niedokładnym odzwierciedleniem rosnącego statusu protokołu Hard Protocol. Podczas reagować w związku z widoczną rozbieżnością między rosnącą bazą użytkowników Hard Protocol a ceną HARD, Brian Kerr, dyrektor generalny Kava Labs, stwierdził, że nie jest zaniepokojony słabymi wynikami HARD, ponieważ oczekuje się tego od każdego zasobu cyfrowego z napływem podaży . Wyjaśnił:

„Przez następne 30 dni ponad 6 mln HARD będzie rozdawane za darmo za pośrednictwem startera użytkownikom, którzy stawiają aktywa. Myślę, że to naturalne, że każdy składnik aktywów, który otrzymuje ogromny napływ nowej podaży, walczy na otwartym rynku ”.

Kerr dodał, że spodziewa się, że cena HARD wzrośnie, gdy tylko kampania launchpool dobiegnie końca, ponieważ do tego czasu dostawa nowych tokenów HARD musiała się drastycznie zmniejszyć. Zauważył również, że protokół wykorzystuje zaawansowany mechanizm podobny do halvingu bitcoina, aby zapewnić, że wartość aktywów cyfrowych utrzymuje trajektorię w górę. Zgodnie z przewidywaniami cena HARD wzrosła o 61% w ciągu ostatnich 7 dni. Bardziej znaczący jest fakt, że wzrost cen rozpoczął się pod koniec kampanii Launchpool i spowodował wzrost wartości tokena powyżej 1 USD. 

Bez wątpienia ten ruch cen uwiarygodnia wcześniejsze oświadczenia Kerra na temat wpływu kampanii z dystrybucją nagród na wyniki HARD. Jeśli jednak stanowisko Briana Kerra w sprawie rzeczywistej wartości HARD jest prognozą na przyszłość, to wycena każdego tokena w wysokości 1 dolara jest nadal niska. Poniżej znajduje się kilka czynników, które przemawiają za tym twierdzeniem.

Trudny jest obecnie jedynym rynkiem pieniężnym międzyłańcuchowym

Architektura przyjęta dla protokołu Hard pozwala na integrację z szeroką gamą aktywów cyfrowych o wysokiej kapitalizacji rynkowej, takich jak BTC, XRP, KAVA i BUSD. Według Kerra siła tej aplikacji polega na jej zdolności do demokratyzacji DeFi na szerszym rynku kryptowalut, w przeciwieństwie do obecnych alternatyw skoncentrowanych na Ethereum. Następnie przewidział, że ta funkcja jest wystarczająco przekonująca, aby zasilić TVL w zakresie miliardów dolarów w jak najkrótszym czasie i obiecuje niewypowiedzianą wartość posiadaczom HARD. Kerr wyjaśnił:

„HARD to bardzo potężna aplikacja, która może urosnąć do miliardów dolarów w TVL. Może trafić na rynek znacznie większy niż jego odpowiedniki w Ethereum. Mając to na uwadze, każde zdanie lub kontrola nad taką zdecentralizowaną platformą jest bardzo cenna – ze względu na prawa do głosowania i opłaty, które mogą zostać odebrane. Wykonując prostą matematykę, jeśli wdrożony zostanie 1% prowizji od 1 miliarda dolarów wartości pożyczkobiorcy, wygeneruje to 10000000 USD wartości dla posiadaczy HARD. Chociaż nie jest jeszcze zaimplementowany, ma bardzo duże możliwości ”.

Hodl Culture w celu zwiększenia wydajności rolnictwa

Eksperci uważają, że obecny cykl byka wynika z decyzji inwestorów, aby uciec od niepewności tradycyjnych rynków aktywów, przyjmując Bitcoin jako środek przechowywania wartości. Chociaż jest to oczywiste, jesteśmy daleko od szczytu trwającej rundy byków, a tymczasem hodowla plonów wydaje się być najbardziej płodnym sposobem na wydobycie większej wartości z zgromadzonych aktywów kryptograficznych. Jako taki, protokół Hard ma wyjątkowa zaleta ponieważ jest to jedyny międzyłańcuchowy rynek pieniężny, który bezproblemowo integruje się z Bitcoinem.


„Ponieważ świat coraz bardziej zwraca się do Bitcoina jako środka do przechowywania wartości i zabezpieczenia przed niepewnością gospodarczą, KAVA i usługi rynku pieniężnego HARD są dobrze pozycjonowane jako produkty towarzyszące tej nowej fali inwestorów aktywów cyfrowych, ponieważ zapewniają posiadaczom bitcoinów rzadką możliwość zachowaj swoją widoczność, jednocześnie uzyskując dwucyfrowe plony w bezpieczny sposób ”- mówi Brian Kerr.

Kava ma podobny potencjał rynkowy

Podobnie jak Hard Protocol, Kava ma wszystko, czego potrzeba, aby stać się jedną z najbardziej udanych ofert zarówno w krajobrazie DeFi, jak i na rynku kryptowalut jako całości. Jeśli weźmiemy pod uwagę pomysłowość infrastrukturalną, która napędza platformę, nie ma powodu, dla którego wartość KAVA, tokena zarządzania, miałaby pozostawać na długo w przedziale cenowym 1,50 USD. Biorąc pod uwagę dynamikę Kavy i fakt, że umożliwia bezproblemową integrację DeFi, cena KAVA powinna łatwo przekroczyć 3,50 USD. Warto wspomnieć, że Kava z powodzeniem rozwiązał problemy wynikające z bezprawnego modelu Ethereum. W związku z tym jest to bardziej opłacalna opcja integracji DeFi dla korporacji i banków. 

Jednak kością niezgody jest to, że Kava pozostaje ukrytym klejnotem, ponieważ wielu nie postrzega go jako warstwy bazowej o podobnym lub nawet lepszym rodowodzie do ekosystemu Ethereum. Zamiast tego, rentowność Kavy jest obecnie porównywana z Maker, mimo że jest to przede wszystkim sieć blockchain zaprojektowana do zasilania protokołów DAPPS i DeFi, tak jak Ethereum. Dopóki to trwa, nie można kategorycznie stwierdzić, że obecna cena KAVA jest prawidłowym odzwierciedleniem rzeczywistej wartości platformy Kava. Oznacza to, że istnieje wystarczająco dużo miejsca na wzrost nawet gdy na Kava zaczyna pojawiać się więcej dappsów i funkcji, począwszy od aktywacji pożyczkowej strony Hard Protocol zaplanowanej na koniec grudnia. 

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector