Level01 uruchamia aplikację DeFi sterowaną sztuczną inteligencją w Google Play

Poziom01, pierwsza platforma DeFi z handlem instrumentami pochodnymi sterowana sztuczną inteligencją uruchomiła swoją główną aplikację w sklepie Google Play na początku tego miesiąca. Projekt, który wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji do uzupełnienia ekosystemu handlu inteligentnymi kontraktami, ma teraz zwiększyć zasięg na ogromnych rynkach instrumentów pochodnych. Zgodnie z komunikatem prasowym Level01 z 10 października, jego nowo zadebiutowana aplikacja jest już dostępny w sklepie Google z 2 trybami: Demo i Real (pieniądze). Aplikacja zachwala przełomowe innowacje, które nie mają sobie równych na rynkach finansowych, przede wszystkim w celu zapewnienia zautomatyzowanej platformy sprawiedliwego handlu dla każdego..

Dzięki dostępnej na rynku aplikacji na żywo z pewnością zwiększy ona popyt na natywny token projektu „LVX”. Zasób cyfrowy, który jest notowany na DigiFinex, jest obecnie sprzedawany około 0,10 USD w stosunku do USDT i BTC z aktywnym wolumenem. Planowane jest notowanie na Uniswap i będzie to kolejny wzmacniacz płynności dla tokena LVX. Ten token użytkowy odgrywa ważną rolę na platformie Level01 DeFi; użytkownicy używający go do handlu instrumentami pochodnymi będą mieli 50% niższe opłaty i mogą postawić go na hostingu pokoi handlowych, aby zarabiać prowizje od handlowców w pokojach.

Level01 jest również w stanie znacznie skalować swoje przychody, ponieważ obejmuje rynki Forex i towarowe, które są ogromne w porównaniu do rodzącego się rynku kryptowalut. Szacuje się, że światowy rynek instrumentów pochodnych jest wart 542 biliony dolarów, nawet niewielki procent tej kwoty będzie miał znaczący wpływ na przychody Level01. Handel na wielu rynkach umożliwi Level01 rozszerzenie bazy klientów poza rynek kryptowalut. W szczególności platforma ma strukturę ułatwiającą wymianę kontraktów pochodnych zarówno na rynkach kryptograficznych, jak i tradycyjnych.

Propozycja wartości AI w zdecentralizowanym handlu instrumentami pochodnymi

W przeciwieństwie do większości platform obrotu instrumentami pochodnymi P2P, podejście wyceny Level01 jest dość innowacyjne, ponieważ projekt łączy sztuczną inteligencję, duże zbiory danych i decentralizację, aby zapewnić swoim klientom dokładne w czasie ceny z prognozami ryzyka i zysków, zapewniając w ten sposób, że wszyscy handlują na równych zasadach. Level01 był w stanie to osiągnąć dzięki zastrzeżonej technologii FairSense AI; Algorytm sztucznej inteligencji pokazuje sprawiedliwe i dokładne ceny obu stronom kontraktu, wykorzystując analizę cross-stream wykorzystującą dane w czasie rzeczywistym z Bloomberga i Thomson Reuters, co było dostępne tylko dla dużych instytucji finansowych przed wprowadzeniem tej aplikacji. 

FairSense AI koryguje wartość bazowych kontraktów pochodnych co sekundę, dając inwestorom stale aktualizowaną wartość godziwą z ich bazowych kontraktów pochodnych, zanim dopasuje się do innych. Eliminuje to powszechne problemy w handlu instrumentami pochodnymi, takie jak poślizg, błędy ludzkie i manipulowanie danymi. Ta korekta jest prowadzona przez algorytmy, które zostały ustawione tak, aby śledzić najbardziej płynne rynki globalne w celu mapowania w czasie rzeczywistym sekwencji uczciwych i dokładnych cen. Level01 trafnie nazwał siebie „The Ultimate Fair DeFi Platform”.

Debiut aplikacji Level01 dodatkowo zwiększa propozycję wartości tego skoncentrowanego na sztucznej inteligencji ekosystemu wykrywania uczciwych cen. Cytując współzałożyciela Adama Ooi, 

Chcemy naprawić obecne braki i nierówności na rynkach finansowych oraz przywrócić wszystkim równość i równowagę. Blockchain może zrealizować naszą wizję, aby uczynić świat lepszym i bardziej sprawiedliwym… Ta premiera w Google Play stanowi ważny kamień milowy w naszej firmie, który przybliża nas do celu.”

Bycze partnerstwa strategiczne Level01 w 2020 r

Przed swoim ostatnim kamieniem milowym Level01 zawarł dwa znaczące partnerstwa w ramach skalowania zasobów danych i zasięgu rynkowego. Firma ogłosiła na początku tego miesiąca, że ​​zintegrowała popularny kanał danych rynkowych oferowany przez Bloomberg „(B-PIPE)”, co czyni ją jedną z nielicznych firm blockchain dostarczających zaufane dane z tak renomowanego źródła.

Jeśli chodzi o perspektywę DeFi, Level01 współpracuje z wiodącym dostawcą cyfrowych usług majątkowych AGDelta. Obaj od tego czasu połączyli swoje umiejętności w handlu P2P opartym na sztucznej inteligencji i dystrybucjach skoncentrowanych na danych, aby zwiększyć płynność i zapewnić kwitnące możliwości dla zaawansowanych inwestycji kryptograficznych. Dyrektor generalny AGDelta, Andrew Au, jest optymistycznie nastawiony do perspektywy tego partnerstwa,


„Ta współpraca z Technologie Level01 to logiczny krok, aby połączyć najlepsze w swojej klasie możliwości kupna i sprzedaży w celu zaspokojenia popytu rynkowego na coraz bardziej interesujące możliwości związane z aktywami prywatnymi, alternatywnymi i cyfrowymi ”.

Wniosek

Chociaż wpływ ceny na token LVX może zająć trochę czasu, aby odzwierciedlić te najnowsze zmiany, platforma Level01 DeFi może rozważać przyjęcie następnego poziomu. Wzrost liczby użytkowników może ostatecznie zwiększyć wartość tokena narzędziowego LVX wraz ze wzrostem obrotów na platformie i popytem na to samo na giełdach kryptowalut. Przy obecnych nastrojach na rynku niedźwiedzi jego potencjał jest rażąco niedowartościowany i to tylko kwestia czasu, zanim ten token wejdzie na listy przebojów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map