Poznaj projekty, które zwiększają Twoje zyski z DeFi

Reklama Phemex

Zdecentralizowane finanse, czyli DeFi, szybko stały się jednym z najgorętszych trendów w dzisiejszej kryptosferze.

Wraz z rozprzestrzenianiem się zdecentralizowanych giełd, otwartych platform pożyczkowych, farm dochodowych, rynków prognostycznych i szerokiej gamy innych przypadków użycia DeFi, posiadacze kryptowalut mają teraz szeroki wachlarz opcji, aby zmienić zysk ze swoich aktywów.

Przy tak wielu dostępnych opcjach osiągnięcie maksymalnej możliwej wydajności może być wyzwaniem. Ale na szczęście istnieje również wiele projektów, które chcą zrobić to tak prosto, jak to tylko możliwe, niektóre z najważniejszych to:

EasyFi (EASY)

Kredyty obrazkowe: EasyFi

EasyFi

EasyFi rozwiązuje poważny problem, z którym boryka się wielu inwestorów kryptowalutowych – czy należy sprzedać jeden zasób, aby kupić inny? Z jednej strony, wartość pierwszego aktywa mogła wzrosnąć, podczas gdy druga może nie działać tak dobrze, jak oczekiwano.

Dzięki EasyFi inwestycje w kryptowaluty nie muszą być scenariuszem „jeśli / lub taki”, mogą to być oba. Dzieje się tak, ponieważ EasyFi pozwala użytkownikom łatwo zdeponować swoje aktywa obrotowe jako zabezpieczenie zaciągnięcia niskooprocentowanych pożyczek. Suma ta może być następnie wykorzystana do zakupu innych dochodowych kryptowalut – bez konieczności sprzedawania jakichkolwiek aktywów w celu pozyskania kapitału na dalsze inwestycje.

Jak można sobie wyobrazić, pozwala to inwestorom czerpać korzyści ze wzrostu wartości ich zabezpieczenia, jednocześnie odblokowując płynność w celu dokonywania dalszych inwestycji – w istocie jest to jak inwestowanie z dźwignią finansową. Dopóki inwestycja zyskuje na wartości szybciej niż należne odsetki, uzyskuje się zysk netto. Biorąc pod uwagę, że stopy procentowe zwykle wynoszą zaledwie kilka procent, podczas gdy wiele kryptowalut odnotowało kilkusetprocentowy wzrost w ciągu ostatniego roku, powinno to być proste zadanie dla tych, którzy mają wnikliwe oko na wysokie potencjalne aktywa.

Bazując na Matic Network (platformie skalującej Ethereum Layer-2), EasyFi jest również w stanie poradzić sobie z innym dużym odpływem zysków – opłatami transakcyjnymi. Wraz ze wzrostem opłat Ethereum, EasyFi radykalnie obniża opłaty, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już borykać się z wygórowanymi opłatami transakcyjnymi przy wpłacie / wycofaniu zabezpieczenia lub spłacie pożyczek.

YOP Finance (YOP)

Zapowiadany jako „uniwersalna aplikacja do optymalizacji”, YOP Finance ma na celu wykorzystanie unikalnych właściwości Ethereum i Polkadot, aby pomóc użytkownikom w łatwym maksymalizacji zysków.

Dzięki yPlatform YOP Finance użytkownicy uzyskują dostęp do ogromnej gamy rynków DeFi w jednym miejscu i korzystają z wyselekcjonowanych informacji, które ułatwiają maksymalizację zysków, zrównoważenie ich portfela i skorzystanie z niektórych z najpopularniejszych upraw i zdecentralizowanych platformy wymiany. Użytkownicy mogą łatwo zarządzać swoim portfelem inwestycyjnym DeFi w ramach szeregu popularnych platform i protokołów DeFi dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.

Ponadto użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do szerokiej gamy analiz rynkowych dzięki narzędziu YOP Finance “ Smart Data Analysis ”, które wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do generowania przydatnych spostrzeżeń na temat popularnych tokenów i trendów rynkowych, przed wydestylowaniem ich na łatwe w użyciu dane, które użytkownicy mogą wykorzystać w swoich strategiach optymalizacji zysków.

Platforma pomaga użytkownikom maksymalizować zyski, agregując wszystko, czego potrzebują, aby dostrzec i wykorzystać okazje inwestycyjne, które inni mogą przegapić.

Obecnie YOP Finance obsługuje aplikacje DeFi zbudowane na Ethereum i Polkadot. Ale planuje również zintegrować obsługę wiodących produktów w kilku innych blockchainach w najbliższej przyszłości, w tym Binance Smart Chain, EOS, Solana, NEAR i NEO – ostatecznie dając użytkownikom możliwość zarządzania ich ekspozycją w dużej części krajobrazu DeFi.

SushiSwap

Kredyty obrazkowe: SushiSwap

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z jednej z wielu platform zautomatyzowanego animatora rynku (AMM), wiesz, że istnieją zasadniczo dwa sposoby, aby uzyskać z nich zysk.

Pierwszy to wykonywanie dochodowych transakcji, np. kupując tanio i sprzedając drogo, tak jak na każdej zwykłej giełdzie kryptowalut. Jednak popularność drugiej opcji szybko rośnie wraz ze wzrostem zainteresowania tymi platformami – mówimy o zapewnieniu płynności.

Dostarczając płynność do puli płynności na AMM, takiej jak Uniswap, JustSwap, SushiSwap itp., Użytkownicy zarabiają ułamek wszelkich opłat transakcyjnych generowanych, gdy ktoś wydobywa płynność z puli. Ułamek ten zależy od całkowitej kwoty dostarczonej płynności w stosunku do wielkości puli – tak, że ktoś dostarczający jedną dziesiątą płynności zarabiałby jedną dziesiątą opłat.

Jednakże, podczas gdy większość AMM wypłaca tylko część opłat obecnym dostawcom płynności, SushiSwap ma nieco inny model. Dzieje się tak, ponieważ na SushiSwap 0,05% opłat transakcyjnych jest rozdzielane między posiadaczy tokenów SUSHI, gdy postawią swoje tokeny na xSUSHI. W międzyczasie pozostała prowizja w wysokości 0,25% jest rozdzielana między bieżących dostawców płynności.

Te tokeny SUSHI są zarabiane poprzez początkowe zapewnienie płynności, a następnie można je obstawiać długoterminowo, aby zdobywać nagrody na zawsze – nawet po wyciągnięciu początkowej płynności z puli. To sprawia, że ​​jest odpowiedni dla tych, którzy wolą długoterminowe zyski nad krótkoterminowymi zyskami.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me