Przegląd automatów iSoftBet (2021) – Rambo, aktywność paranormalna i wiele więcej!

iSoftBet jest dostawcą gier kasynowych online założonym w 2010 roku. Firma posiada certyfikaty lub licencje na gry online na 16 rynkach regulowanych, w tym w krajach takich jak Wielka Brytania, Włochy i Szwajcaria.

iSoftBet ma biura w Wielkiej Brytanii, Rumunii i na Malcie.

Fishin 'for Gold przez iSoftBet.

To jest automat do gry Fishin ’for Gold firmy iSoftBet.

Logo iSoftBet

Ocena użytkowników automatów iSoftBet:

Nowe automaty iSoftBet

Oto niektóre z najnowszych gier wrzutowych iSoftBet.

1. Roo Riches

Roo Riches to zupełnie nowa gra wrzutowa o tematyce kangura, wydana w styczniu 2020 roku. Roo Riches ma wiele australijskich uczuć dzięki mistycznej muzyce pełnej Didgeridoo i innych fajnych tradycyjnych dźwięków instrumentów.

Roo Riches to dość prosta 5-bębnowa gra wrzutowa z grą bonusową Free Spins, losowymi spinami na żetony i funkcją, którą można kupić osobno: Lightning Bet.

Automat Roo Riches od iSoftBet.

To jest automat do gry Roo Riches od iSoftBet.

Funkcje bonusowe są takie.

Plik Spin Cash Chip występuje losowo. Wszystkie żetony w bębnach są natychmiast wypłacane.


Automat Roo Riches od iSoftBet.

Jest to funkcja losowa Cash Chip Spin, w której wszystkie żetony pieniężne są natychmiast wypłacane.

Jeśli chcesz, możesz nacisnąć Lightning Bet aby wejść do specjalnego trybu obstawiania. Podczas spinów Lightning Bet w grze są tylko żetony pieniężne. Każda widoczna ziemia zostanie spieniężona.

Lightning Bet kosztuje 200 x wybrana wartość monety.

Każdy żeton aktywuje pozycję, zmieniając ją na niebieską. Jeśli aktywujesz wszystkie 15 pozycji, aktywujesz 3 x błyskawiczne odpowiedzi.

Dzięki Zakładowi Błyskawicy możesz wyzwolić błyskawiczne odpowiedzi i wygrać do 15 000 monet.

Automat Roo Riches od iSoftBet.

To jest funkcja Lightning Bet. Każdy spin (jeden spin!) Kosztuje całkiem sporo: 200 x wartość monety.

Automat Roo Riches od iSoftBet.

Oto jak wejść do gry bonusowej Free Spins. Jeśli zdobędziesz 3 lub więcej symboli bonusowych, uzyskasz dostęp do gry bonusowej.

w Darmowe spiny, w grze są tylko żetony pieniężne. Wszystkie symbole, które wylądują na bębnach, zostaną spieniężone.

Jeśli dostaniesz 3, 4 lub 5 rozproszonych symboli bonusowych, zostaniesz przyznany 7, 10 lub 15 darmowych spinów odpowiednio.

Automat Roo Riches od iSoftBet.

Oto gra bonusowa Free Spins. Wszystkie żetony pieniężne zostaną natychmiast wypłacone. W grze bonusowej nie ma innych funkcji.

Ogólnie rzecz biorąc, automat Roo Riches nie zrobił na mnie wrażenia. Muzyka jest fajna, ale ciągle zapętla tę samą część i po chwili robi się nudna. Również dźwięki mogłyby być lepsze i bardziej inspirujące.

Rozgrywka potrzebuje też czegoś więcej. Podstawowa rozgrywka jest bardzo… prosta i zawiera tylko symbole bonusowe. W grze nie ma symboli Wild.

Random Cash Chip Spins wnoszą do gry trochę zmienności, ale gra bonusowa Free Spins była naprawdę nudna. Czekasz tylko na żetony i spieniężasz je – to wszystko.

Dziwna była również funkcja specjalna Lightning Bet. Kosztuje bardzo dużo (200 monet!) Za jeden obrót! Spin może być również pusty i idzie 200 monet i praktycznie nic się nie wydarzyło.

Jednak procent RTP (Return to Player) jest bardzo dobry i wynosi 97,66%.

Podsumowując Roo Riches jest bardzo prostą i nijaką grą wrzutową. Osobiście wybrałbym inny automat, ponieważ gra na tym automacie była dość nudna. Na przykład następny wprowadzony automat, Fishin ’for Gold, jest moim zdaniem na innym poziomie niż ten.

Wydana gra: Styczeń 2020

RTP (powrót do gracza): 97,66%

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie / kombinacje zakładów: 10

2. Łowić złoto

Fishin ’for Gold to kreskówkowa 5-bębnowa gra wrzutowa z motywem wędkarstwa pod lodem. Ten automat jest również zupełnie nowy, opublikowany w lutym 2020 r.

Fishin 'for Gold przez iSoftBet.

To jest automat do gry Fishin ’for Gold firmy iSoftBet.

Najpierw sprawdźmy dodatkowe funkcje Fishin ’for Gold.

Golden Fish na bębnach 2, 3 i 4 aktywuje Premia za złoto która jest praktycznie grą bonusową Free Spins z opcją do wyboru na początku. Więc najpierw możesz wybrać swojego wiernego Rybaka spośród czterech opcji: Niedźwiedzia Polarnego, Pingwina, Morsa lub Lwa (?!).

Fishin 'for Gold przez iSoftBet.

Oto cztery postacie, które możesz wybrać do zawodów w łowieniu pod lodem. Tam możesz później polować na symbole bonusowe do gry bonusowej z darmowymi spinami.

Następnie cztery postacie rozpoczynają zawody wędkarskie pod lodem i próbują złapać dodatkowe funkcje do gry bonusowej z darmowymi spinami. Możesz spróbować złapać symbole dla dodatkowych symboli Wild, a także Wildów z mnożnikami x2, x3 lub nawet x5.

Fishin 'for Gold przez iSoftBet.

Trwają zawody w wędkowaniu podlodowym! W tym przypadku moją postacią był pingwin.

Podczas darmowych spinów wszystkie symbole złapane w rundzie bonusowej zawodów wędkarskich pod lodem działają jako Dzikie symbole. Można je dostrzec po złotym kolorze wszystkich dzikich zwierząt. Mogą zastąpić dowolny symbol z wyjątkiem znaków „Gone Fishin”.

Może być też Golden Wild Multipliers który pomnoży wszelkie wygrane, których są częścią.

Podczas darmowych spinów za każdego 3 symbole Gone Fishin ’ zebrane zostaniesz nagrodzony 2 dodatkowe darmowe spiny.

Fishin 'for Gold przez iSoftBet.

To jest gra bonusowa Free Spins. Zwróć uwagę na symbole Golden Wild z mnożnikiem x5. Możesz aktywować Multiplier Wilds, jeśli masz szczęście w zawodach wędkarskich pod lodem przed darmowymi spinami.

Istnieje również plik Szansa na bonus funkcja. Wyląduj dokładnie 2 symbole bonusowe, aby zwiększyć wskaźnik szansy bonusowej.

Możesz zakręcić kołem w dowolnym momencie, aby mieć szansę na uruchomienie bonusu. Im więcej symboli bonusowych zbierzesz, tym większa szansa na aktywację bonusu. Każdy obrót kołem kosztuje 1x aktualną kwotę zakładu, a po każdym obrocie koło zostanie zresetowane. Zielony obszar wskazuje zwycięski obszar w kole.

Fishin 'for Gold przez iSoftBet.

Wskaźnik szansy bonusowej można zobaczyć w prawym górnym rogu. Jak na razie niewiele bonusów w tej grze.

Podsumowując Fishin ’for Gold jest całkiem fajną grą wrzutową. Funkcje są dość proste, ale działają dobrze jako całość. Bonusowa gra z darmowymi spinami z konkursem łowienia pod lodem jest dobrze przemyślana. Wydarzenie wędkarstwa podlodowego będzie miało duży wpływ na wynik bonusu darmowych spinów, jeśli zdobędziesz dużo mnożników.

Muzyka i dźwięki mogłyby być ciekawsze i po pewnym czasie stają się trochę nudne. Ale jako całość Fishin ’for Gold jest moim zdaniem bardzo dobrą i zabawną grą na automacie!

Wydana gra: Luty 2020

RTP (powrót do gracza): 96,05%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 25

Najpopularniejsze automaty iSoftBet

Oto niektóre z najpopularniejszych wprowadzonych automatów iSoftBet. iSoftBet nabył wiele praw do automatów do tytułów filmowych, a oto dwa najlepsze (moim zdaniem) wprowadzone: Rambo i Paranormal Activity.

Szczególnie Paranormal Activity to doskonała i przerażająca gra na automatach – pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horrorów!

1. Rambo

Gdyby Rambo grał w gry na automatach, na pewno by grał Rambo gra wrzutowa. Jest to gra na automatach dla wszystkich pełnych akcji fanów filmów akcji o wojnie partyzanckiej. Jak ja. Wraz z filmami o Terminatorze, Rambos były moimi ulubionymi filmami, kiedy byłem młodszy. I nadal są. Ale spójrzmy teraz na grę slotową Rambo.

Dostępnych jest 720 różnych linii wypłat. Wygrane są przyznawane od lewej do prawej za pomocą sąsiednich kombinacji symboli.

Slot Rambo od iSoftBet.

To jest slot Rambo od iSoftBet.

Oto wprowadzone funkcje specjalne.

Plik Symbol Rambo Wild zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter i Progressive. Podczas darmowych spinów symbole Wild nie będą się liczyć z żadnymi rozszerzonymi symbolami.

Jeśli masz dość Symbole rozproszone, nagrody są takie:

 • 3 symbole Scatter zapewniają 5 darmowych spinów + 5 x łączna nagroda zakładu.
 • 4 symbole Scatter zapewniają 10 darmowych spinów + 10 x łączna nagroda zakładu.
 • 5 symboli Scatter zapewnia 15 darmowych spinów + 15 x łączna nagroda zakładu.

Na początku Gra bonusowa Free Spins, jeden symbol jest wybierany losowo z 10 normalnych symboli. Po dokonaniu pierwszych wypłat ten symbol może rozciągać się na cały bęben, aby nagrodzić dodatkowe wygrane. Dzikie symbole nie liczą się po rozszerzonych symbolach i tylko wybrany symbol będzie nagradzał wygraną.

Jeśli zdobędziesz 3 lub więcej symboli Scatter podczas gry bonusowej Free Spins, otrzymasz dodatkowe 15 Free Spins, zachowując ten sam wysuwany symbol.

Slot Rambo od iSoftBet.

Wokół bębnów można zobaczyć progresywne jackpoty.

Plik Symbole progresywne (symbol Złotego Granatu Ręcznego) może znajdować się w dowolnym miejscu na bębnach w zwykłej grze, a także podczas gry bonusowej Free Spins. Symbole progresywne wyzwalają te różne Jackpoty lubię to:

 • 5 symboli progresywnych uruchomi brązowy jackpot (około 26x zakład).
 • 6 symboli progresywnych uruchomi Silver Jackpot (zakład około 88x).
 • 7 symboli progresywnych uruchomi Gold Jackpot (zakład około 410x).
 • 8 symboli progresywnych uruchomi Diamond Jackpot (zakład około 8000x).

Nagrody Jackpot można zobaczyć wokół bębnów automatów. Wielkość jackpota jest proporcjonalna do wielkości Twojego zakładu.

Gra wrzutowa Rambo to wspaniały pakiet działań wojennych w formie automatu do gry. W tle słychać eksplozje, bombardowania, helikoptery i inne dźwięki znane ze starych filmów o wojnie w Wietnamie, a zwłaszcza z Rambos. Istnieją również animacje zaczerpnięte z filmów Rambo, gdy wygrywasz coś z głównymi symbolami.

Gra Bonus Free Spins była naprawdę trudna do uruchomienia i tak naprawdę nie mogłem jej w ogóle uruchomić podczas kilkugodzinnej sesji testowej. Albo Rambo jest automatem o naprawdę dużej zmienności, albo miałem po prostu pecha podczas długiej sesji.

Inaczej życzyłbym sobie trochę więcej efektów specjalnych w spektaklu. Gra slotowa Rambo wiele zyskałaby na większych animacjach, eksplozjach i innych akcjach latających nad bębnami. Może też muzyka mogłaby być lepsza i uczynić to uczucie bardziej intensywnym. Jest tylko kilka krótkich dzwonków, kiedy coś wygrywasz.

Również gra bonusowa może mieć jakiś pomysł na wojnę partyzancką lub inną fabułę zaczerpniętą z filmów Rambo.

Podsumowując Rambo automat nie jest okropną grą na automatach, ale czuję, że przy odrobinie wysiłku może być o wiele lepszy i naprawdę wielkim hitem wśród fanów akcji. Czuję, że czegoś brakuje w sensie graficznym (eksplozje itp.), A także funkcjom bonusowym brakuje trochę emocji i historii.

W każdym razie dla fanów Rambo ten automat jest koniecznością. Przynajmniej przetestuj to i sprawdź, czy ci się to podoba, czy nie.

Wydana gra: Prawdopodobnie 2018 (niektóre źródła wskazywały na rok 2013, co moim zdaniem nie jest prawdą)

RTP (powrót do gracza): 97,02%

Zmienność: Nieznany

Układ: 3-4-5-4-3

Linie zakładów: 720

2. Aktywność paranormalna

Aktywność paranormalna to gra slotowa oparta na horrorze o tej samej nazwie wydanym w 2007 roku. Film otrzymał pozytywne recenzje po premierze i był w tamtym czasie czymś nowym na scenie horroru. Gra automatowa iSoftBet została wydana w 2016 roku.

Slot aktywności paranormalnej ma dość standardową strukturę symboli 5 x 3. Istnieją 243 sposoby na wygraną. Nie ma regularnych linii wygrywających, ale zamiast tego wygrane są przyznawane od lewej do prawej za pomocą sąsiednich kombinacji symboli.

Osobiście jeszcze nie widziałem filmu, ale sprawdźmy, jak gra na automacie odnosi sukces.

Paranormal Activity Slot od iSoftBet.

To jest automat do gry Paranormal Activity autorstwa iSoftBet.

Symbole bonusowe istnieją tylko na rolkach 1, 3 i 5. Wszystkie 3 symbole bonusowe w rolkach przyzna Ci Koło bonusowe.

Koło bonusowe może dać ci następujące nagrody:

 • Spiny paranormalne: Ta funkcja oznacza nieograniczone darmowe spiny do 5 wygranych, z rosnącymi mnożnikami. Mnożniki rosną w ten sposób: x1, x2, x3, x4 i x5 z 5 wygranymi.
 • Posiadane spiny: 10 darmowych spinów z dodatkowymi połączonymi Wilds, aby zwiększyć wygrane.
 • Spiny demonów: 15 darmowych spinów z losowym symbolem Demona dodającym dodatkowe symbole Wild. Również symbol Demona jest symbolem Wild.
 • Natychmiastowe wygrane: Kwoty zostaną pomnożone przez wartość monety użytą do uruchomienia koła bonusowego.

Ogólnie rzecz biorąc, Bonus Wheel było naprawdę trudne do zdobycia w moich testach. Nie wiem, czy to tylko funkcja iSoftBet, ale miałem ten sam problem podczas testowania gniazda Rambo. Albo jest możliwe, że podczas testów miałem zły przebieg.

Udało mi się zdobyć jedną nagrodę pieniężną i jeden raz Demon Spins. Demon Spins był naprawdę fajną funkcją z czerwonym ekranem i Demonem strzelającym więcej Wildów do bębnów.

Paranormal Activity Slot od iSoftBet.

3 symbole bonusowe zapewnią Ci to koło bonusowe. Koło zadecyduje, jaką funkcję bonusową otrzymasz.

Paranormal Activity Slot od iSoftBet.

Tutaj udało mi się zdobyć 15 Demon Spins. W tej funkcji symbol Demona pojawia się losowo na bębnach. Jest to symbol Wild, a także strzela więcej Wildów do bębnów.

Istnieje również przerażająca funkcja Paranormal Activity. Może się to pojawić losowo na początku każdego normalnego obrotu. Do 5 dodatkowych symboli Wild zostanie wygenerowanych losowo i zamrożonych na bębnach dla tego obrotu.

Paranormal Activity Slot od iSoftBet.

Oto przerażająca funkcja losowa Paranormal Activity w grze. W bębnach pojawiają się tutaj losowe symbole Wild.

Symbole rozproszone zapłaci Ci w dowolnej pozycji od 3 do 5 Scatterów.

Plik Dzikie symbole może zastąpić wszystkie inne symbole oprócz Bonus i Scatter.

Paranormal Activity Slot od iSoftBet.

Ogólne uczucie w Aktywności Paranormalnej jest świetne. Ekran syczy losowo, aby stworzyć atmosferę horroru.

Podsumowując, Paranormal Activity była naprawdę dobrą niespodzianką. Automat dobrze zachowa typowy klimat horrorów, a funkcje to obsługują. Zwłaszcza funkcja losowej aktywności paranormalnej jest naprawdę fajna. Również koło bonusowe jest bardzo interesujące, ale osobiście usunąłbym nagrody pieniężne, aby uzyskać więcej funkcji darmowych spinów w grze.

Jeśli ogólnie lubisz horrory, pokochasz również automat Paranormal Activity. Jeśli jednak horrory nie są twoją filiżanką herbaty, pomiń ten automat.

Aktywność paranormalna jest bardzo wysokiej jakości automatem do gry z doskonałymi funkcjami bonusowymi. Świetna robota!

Wydana gra: Październik 2016

RTP (powrót do gracza): 96,75%

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 243

Najwyższe automaty RTP iSoftBet

To są automaty z najwyższym procentem RTP (Return to player), jakie znalazłem w iSoftBet.

1. Rubin (RTP 97,5%)

Ruby to 5-bębnowa gra wrzutowa, która wygląda jak tradycyjny automat w kasynie. Nawet hałas w tle składa się z atmosfery kasyna, w której ludzie prowadzą rozmowy i grają na automatach. Więc jeśli chcesz zbliżyć się jak najbliżej do tradycyjnego kasyna, Ruby robi to dobrze!

Slot Ruby od iSoftBet.

To jest gra slotowa Ruby autorstwa iSoftBet. Zwróć uwagę na tradycyjny wygląd automatu z dużą dozą oldschoolowego stylu Las Vegas.

Dziki symbol zastępuje dowolny symbol z wyjątkiem symboli Bonus i Ruby.

Ruby on Fire to funkcja, w której losowo niektóre lub wszystkie bębny 1, 3 i 5 mogą stać się bębnami Wild. Dodatkowo na bębnach, które nie są dzikimi, losowe symbole stają się dzikimi.

Jeśli dostaniesz 3 symbole bonusowe na bębnach 1, 3 i 5, spowoduje to wyzwolenie Runda bonusowa. W rundzie bonusowej masz możliwość zakręcenia kołem bonusowym z następującymi nagrodami:

 • Ruby Jackpot (zakład około 1390x)
 • Topaz Jackpot (zakład około 557x)
 • Cherry Jackpot (około 279x zakład)
 • Do 100x całkowity zakład
 • Do 10 darmowych spinów + 5x całkowity zakład

Slot Ruby od iSoftBet.

Jeśli zdobędziesz 3 symbole bonusu, uruchomisz rundę bonusową. Na początku możesz zakręcić kołem bonusowym. Zapewni Ci jackpoty, nagrody pieniężne lub darmowe spiny.

Jeśli masz Darmowe spiny, jest kilka specjalnych funkcji. Symbol Ruby pojawiają się tylko podczas darmowych spinów. Rubin to symbol Wild i może mieć również następujące funkcje:

 • Zostań Sticky Wild do końca darmowych spinów.
 • Zostań rozszerzonym Sticky Wild do końca darmowych spinów.
 • Przyznaj natychmiastową wygraną do 10-krotnego całkowitego zakładu.

Slot Ruby od iSoftBet.

Oto gra bonusowa Free Spins. Symbol Ruby aktywuje zwykłe symbole Wild, Sticky Wild lub rozszerzające się bębny Wild.

Darmowe spiny nie mogą zostać ponownie uruchomione.

Slot Ruby od iSoftBet.

Gra slotowa Ruby robi to dobrze, do czego została zaprojektowana – Przynieś trochę starej szkoły automatu do gry!

Ogólnie rzecz biorąc, The Ruby to doskonała gra na automatach, jeśli lubisz automaty w starym stylu i ogólne wrażenia z tradycyjnych kasyn. Istnieje wiele funkcji bonusowych, ale koło bonusowe było naprawdę trudne do uruchomienia, jak w wielu testowanych przeze mnie automatach iSoftBet.

Nie ma co narzekać na grafikę i animacje. Jednak brak muzyki z samym hałasem w tle po pewnym czasie staje się trochę nudny.

Wskaźnik RTP (Return to Player) jest doskonały i wynosi 97,5%.

Wydana gra: Grudzień 2018

RTP (powrót do gracza): 97,5% (Bardzo dobrze!)

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 30

2. 3 Charms Crush (RTP: 97,23%)

3 Charms Crush jest über uroczą grą wrzutową z całkiem interesującą planszą 5 x 5. Ten automat ma najlepszy procent RTP (Return to player), jaki znalazłem w automatach iSoftBet z 97,23%. Można to uznać za dobre lub bardzo dobre w porównaniu z innymi automatami.

3 automaty do gry Charms Crush od iSoftBet.

Oto 3 automaty do gry Charms Crush od iSoftBet.

3 Charms Crush składa się tylko z 3 zwykłych symboli: różowego, pomarańczowego i zielonego. Symbole zapłacą, jeśli trafisz 3, 4 lub 5 z nich w tym samym rzędzie. Symbole muszą zaczynać się od lewej strony bębnów, aby liczyć się jako wygrana.

Mnożniki różnią się w zależności od wiersza, w którym się pojawiają. Najwyższy rząd zapłaci x1, potem x2, x3, x4, a dolny – x5.

Funkcja Super pojawia się, gdy w dolnym rzędzie pojawi się 5 najlepiej płatnych różowych symboli. Jest to maksymalna możliwa wypłata.

3 automaty do gry Charms Crush od iSoftBet.

Różne bębny wrzutowe płacą różnymi mnożnikami.

Podsumowując, 3 Charms Crush to bardzo prosta gra na automacie. Są tylko 3 symbole, bez symboli Wild, bez symboli Scatter, bez gier bonusowych. Dla mnie 3 Charms Crush zrobiło się nudne po kilku minutach.

Grafika i animacje wyglądają w porządku, ale uroczy motyw w symbolach i muzyce był dla mnie trochę za duży. Procent RTP (Return to Player) jest jednak bardzo dobry.

Jeśli szukasz naprawdę prostego i uroczego automatu z dobrym RTP, 3 Charms Crush może być tym jedynym. Ale to nie była niestety moja filiżanka kawy.

Wydana gra: Sierpień 2018 r

RTP (powrót do gracza): 97.23% (Bardzo dobrze!)

Zmienność: Średnio zaawansowany

Układ: 5 x 5

Linie zakładów: 5

Więcej automatów o wysokim RTP iSoftBet do wypróbowania

Oto kilka innych automatów iSoftBet o wysokim RTP, jeśli chcesz spróbować:

 • Gorące strzały (RTP: 97,15%)
 • Shaolin Spin (RTP: 97,15%)
 • Pudełka owocowe (RTP: 97,10%)
 • Ogniki (RTP: 97,10%)
 • Beverley Hills 90210 (RTP: 97,09%)

Polecane kasyna Bitcoin z automatami iSoftBet

Te kasyna Bitcoin oferują automaty iSoftBet w swoim wyborze.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. BitStarz Casino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 152% aż do 2 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 180 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane automaty iSoftBet

Zaufane kasyno od 2014 roku

2600+ gier kasynowych

Szybkie wpłaty i wypłaty

Recenzja BitStarz

Dołącz teraz

2. Kasyno mBit

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% aż do 2 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 100 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 50 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane automaty iSoftBet

Szybka i płynna strona internetowa

2528 gier kasynowych

96 gier na automatach z jackpotem

Recenzja kasyna mBit

Dołącz teraz

3. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 157% do 1,5 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 100 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane automaty iSoftBet

Doświadczone kasyno od 2014 roku

704 gier kasynowych

39 miejsc na jackpoty

Recenzja 7Bit Casino

Dołącz teraz

4. Kasyno King Billy

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane automaty iSoftBet

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

5. Kasyno BetChain

Logo kasyna BetChain

1 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% do 1 BTC + 200 darmowych spinów. Suma bonusu to 2 BTC + 200 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obstawianie: 50x.

Obsługiwane automaty iSoftBet

2346 gier kasynowych

210 slotów na jackpoty

Wiele gier, które można udowodnić

Recenzja BetChain

Dołącz teraz

6. Kasyno Oshi

Logo Oshi Casino

1,25 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,25 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 225 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane automaty iSoftBet

Ogromna ilość gier

2528 gier kasynowych

57 miejsc na jackpoty

Recenzja kasyna Oshi

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników gier slotowych iSoftBet:

Jak ci się podobają gry wrzutowe iSoftBet? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach iSoftBet. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector