Przegląd automatów Platipus (2021) – Jackpot Lab, Rhino Mania i nie tylko!

Platipus jest brytyjskim studiem tworzącym gry. Firma została założona w 2010 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją wysokiej jakości gier slotowych dla branży gier online.

W tej chwili Platipus ma w swojej ofercie tylko gry na automatach, ale w 2020 roku powinny pojawić się również gry stołowe HTML5 opublikowane zgodnie z Witryna Platipus. Większość gier na automatach jest również stworzona z wykorzystaniem nowoczesnego HTML5, który umożliwia grę na wszystkich urządzeniach.

Generator liczb losowych slotów Platipus jest licencjonowany i weryfikowany przez iTechLabs, która jest niezależną firmą weryfikującą. Oznacza to, że możesz ufać, że automaty i gry są uczciwe, a wydarzenia w grze są w 100% losowe.

Slot Jackpot Lab firmy Platipus.

To jest automat Jackpot Lab firmy Platipus.

Logo Platipus

Ocena użytkowników slotów Platipus:

Funkcje gry wrzutowej Platipus

Oto kilka cech gier wrzutowych Platipus.

 • Wybór gier automatowych obejmuje 42 automaty i 5 gier stołowych.
 • Większość gier Platipus jest wykonana w nowoczesnej technologii HTML5, która umożliwia granie na wszystkich platformach: komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych.
 • Wybór języka składa się z 15 języków.
 • Procent RTP (Return to Player) jest niski w wielu grach Platipus, ponieważ często wynosi około 95%. Zwykle wartości procentowe dobre lub bardzo dobre przekraczają 96% lub nawet 97%.

Nowe sloty Platipus

Oto niektóre z najnowszych gier wrzutowych Platipus.

1. Mapa piratów (opublikowana w grudniu 2020 r.)

Mapa piratów to kreskówkowa 5-bębnowa gra wrzutowa z motywem piratów. Ten automat to zupełnie nowy automat Platipus wydany w lutym 2020 roku.

Miejsce na mapę piratów autorstwa Platipusa.

Slot Pirate’s Map zawiera trochę kreskówkowej akcji pirackiej.


Slot zawiera te specjalne symbole i funkcje. Dziki symbol (Pirat) zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter, Money i Collect. Wild pojawia się na bębnach 2, 3, 4 i 5 jako symbol stosu.

Symbol rozproszenia (The Black Skull Flag) pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Jeśli dostaniesz 3 symbole rozproszone w dowolnym miejscu na bębnach uruchamia funkcję darmowych spinów z 8 darmowych spinów. Możesz także ponownie uruchomić darmowe spiny podczas gry bonusowej.

Miejsce na mapę piratów autorstwa Platipusa.

Oto jak uruchomić grę bonusową Free Spins z trzema symbolami Scatter (czarne flagi).

Jedną dużą cechą jest Zbieraj bonus.

Jeśli jeden lub więcej Symbole pieniędzy (The Chest) uderzył w dowolne miejsce na bębnach i a Zbierz symbol (Mapa) trafi na bęben 5, wygrasz wszystkie sumy wartości pieniężnych symboli Money. Każdy symbol pieniędzy zawiera nagrodę pieniężną lub jedną z 4 różnych nagród Jackpot.

Miejsce na mapę piratów autorstwa Platipusa.

Trwa gra bonusowa Free Spins!

Symbole pieniężne wahają się od 25 do 875 zakładów na wygraną linii. Zwróć uwagę, że są to zakłady na linię, a nie całkowity zakład, jak w wielu automatach. Plik Pula rozmiary są następujące:

 • Grand Jackpot – 25 000 zakładów na linię.
 • Major Jackpot – 12500 zakładów na linię.
 • Minor Jackpot – 2500 zakładów na linię.
 • Mini Jackpot – 1 250 zakładów na linię.

Symbol pieniędzy pojawia się na bębnach 1, 2, 3 i 4 jako symbol nałożony. Symbol zbierania pojawia się tylko na bębnie 5.

Miejsce na mapę piratów autorstwa Platipusa.

Oto przykład, jak uruchomić premię za zbieranie. Możesz spieniężyć wszystkie symbole pieniędzy na bębnach, jeśli trafisz jeden symbol zbierania na bębnie 5.

Podsumowując, Pirate’s Map jest dość zabawną grą na automacie. Grafika jest całkiem niezła, ale w zwycięskich efektach i animacjach inni dostawcy slotów są nieco do przodu.

W tle jest muzyka, ale głośność jest tak niska, że ​​ledwo ją słychać. Dźwięki składają się tylko z kilku dźwięków automatów, odgłosów morza i kilku wygrywających dżingli. Dobry dźwięk w automatach przyniósłby więcej immersji i wrażeń z rozgrywki.

Procent RTP (Return to Player) jest bardzo niski i wynosi tylko 95%.

Więc Mapa piratów to jeszcze jedna „dobra” gra wrzutowa firmy Platipus. Osobiście życzyłbym sobie bardziej innowacyjnych funkcji bonusowych, układów slotów lub lepszych dźwięków, aby wyprzedzić trudną konkurencję na automatach. Ale jeśli Mapa Piratów wygląda interesująco, spójrz na nią!

Wydana gra: Luty 2020

RTP (powrót do gracza): 95,0%

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 25

2. Jackpot Lab (data publikacji: styczeń 2019 r.)

Jackpot Lab to całkiem nowa gra slotowa firmy Platipus, która została opublikowana w grudniu 2019 roku.

Istnieje dość standardowa plansza do gry 5 x 3 z symbolami głównymi (butelki) i drugorzędnymi (kryształy). Symbole butelek mogą pojawiać się z 1 – 3 butelkami. Jackpot Lab zawiera również symbole Wild, symbole Scatter, które aktywują funkcję Free Spins oraz symbole bonusowe, które uruchamiają funkcję Bonus Reel z jackpotami.

Jeśli zdobędziesz 5 x 3 symbole butelek na tej samej linii wypłaty, da to najlepszą wypłatę. Możesz również łączyć butelki tego samego koloru za pomocą 1-3 symboli butelek.

Slot Jackpot Lab firmy Platipus.

To jest automat Jackpot Lab firmy Platipus.

Funkcje Jackpot Lab obejmują Dzikie symbole (Symbol Niebieskiego Czarodzieja), który zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter i Bonus.

Symbole rozproszone (Symbol książki) pojawia się tylko na rolkach 1, 3 i 5. Jeśli dostaniesz 3 symbole rozproszone, the Funkcja darmowych spinów zostanie uruchomiony.

Slot Jackpot Lab firmy Platipus.

Trzy symbole Scatter (tutaj Książki) zapewniają funkcję darmowych spinów.

Darmowe spiny będą obejmować 8 darmowych spinów. Funkcja darmowych spinów działa jak zwykła gra. Przynajmniej nie zauważyłem żadnych różnic ani wzmianek na ekranie informacji o automacie. Zwykle chcesz gonić za niektórymi specjalnymi cechami w grze bonusowej, więc było to małe rozczarowanie.

Slot Jackpot Lab firmy Platipus.

Rozgrywka w Jackpot Lab tutaj.

Plik Symbol bonusu (Symbol Purple Magical Pot) pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Jeśli dostaniesz 3 symbole bonusowe w dowolnym miejscu na rolkach, plik Funkcja Bonus Reel zostanie uruchomiony.

Slot Jackpot Lab firmy Platipus.

Jeśli zdobędziesz trzy symbole bonusu (jak tutaj), otrzymasz funkcję Bonus Reel. Specjalny bęben 6 zacznie się obracać i zapewni Ci różne Jackpoty.

Plik Funkcja Bonus Reel dzieje się na specjalnym bębnie 6. Spinner wskaże Twoją nagrodę pieniężną od 160 do 720 zakładów na linię. Istnieją również jackpoty do wygrania, ponieważ nazwa gry wskazuje:

 • Grand Jackpot – 40000 x zakłady na linię.
 • Major Jackpot – 10000 x zakłady na linię.
 • Minor Jackpot – 4000 x zakłady na linię.
 • Mini Jackpot – 1000 x zakłady na linię.

Zauważ, że mnożniki to zakłady na linię, nie całkowity zakład, jak w wielu innych automatach.

Slot Jackpot Lab firmy Platipus.

Tutaj możesz zobaczyć, jak zwykłe symbole działają w rozgrywce. Możesz także łączyć różne symbole od 1 do 3 butelek w tym samym kolorze, co tutaj.

Podsumowując, Jackpot Lab to dość przeciętna gra na automacie. Działa dobrze z animacjami i rozgrywką. Jest kilka fajnych elementów bonusowych, ale chciałbym mieć więcej akcji lub innowacji w grach bonusowych. Grafika jest jednak bardzo wyraźna i kolorowa i faktycznie mi się podobała.

Dźwięki są nieco mdłe, ponieważ w zwykłej rozgrywce nie ma muzyki. Tylko funkcja Free Spins ma w tle muzykę, ale to wszystko.

Procent RTP (Return to Player) jest niski i wynosi 95,2%.

Jackpot Lab to gra na automacie, w której nie ma nic złego. Brakuje mu po prostu emocji i funkcji i prawdopodobnie zgubi się w morzu innych lepszych automatów.

Wydana gra: Grudzień 2019

RTP (powrót do gracza): 95,2%

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie / kombinacje zakładów: 40

Najpopularniejsze automaty Platipus

Oto niektóre z najpopularniejszych wprowadzonych automatów Platipus.

1. Rhino Mania

Rhino Mania to 6-bębnowa gra wrzutowa z ulubionym motywem afrykańskich dzikich zwierząt.

Istnieje 4096 wygrywających linii. Zwycięskie linie liczą się, jeśli otrzymasz sąsiadujące symbole od lewej do prawej bez przerw od 3 do 6 symboli. Więc pozycja pionowa na bębnach nie ma znaczenia.

Rhino Mania autorstwa Platipus.

To jest slot Rhino Mania autorstwa Platipus.

Dziki symbol (Rhino) zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter. Wilds pojawiają się na bębnach 2, 3, 4 i 5.

Jeśli dostaniesz 3 lub więcej symboli Scatter w dowolnej pozycji, która wyzwala Funkcja gry bonusowej. Oto różne kwoty darmowych spinów w zależności od kwot Scatter:

 • 3 symbole Scatter – 8 darmowych spinów + 2 x łączna nagroda za zakład.
 • 4 symbole Scatter – 15 darmowych spinów + 10 x łączna nagroda za zakład.
 • 5 symboli Scatter – 20 darmowych spinów + 50 x łączna nagroda za zakład.
 • 6 symboli Scatter – 50 darmowych spinów + 1000 x łączna nagroda zakładu.

Podczas gry bonusowej symbole Wild działają jako Mnożnik symboli Wild w tym samym czasie. Mnożniki to x2 lub x3. Wygrane można również pomnożyć przez wiele symboli Wild, a maksymalny mnożnik to x81.

Rhino Mania autorstwa Platipus.

To jest gra bonusowa Free Spins z symbolami Multiplier Wild, które nie pojawiają się w zwykłej grze. Możesz także wyzwolić darmowe spiny za pomocą zaledwie 2 symboli Scatter.

Darmowe spiny mogą zostać ponownie uruchomione podczas gry bonusowej. Oprócz kwot darmowych spinów w grze bonusowej 2 symbole rozproszone uruchomi się 5 dodatkowych darmowych spinów.

Istnieje również plik Funkcja Ultimate Bonus. Jeśli grasz z maksymalną liczbą wygrywających linii, gra bonusowa z darmowymi spinami przyzna Ci co najmniej 1x łączną wygraną zakładu.

Rhino Mania autorstwa Platipus.

Oto symbole Rhino Mania oraz symbole Wild i Scatter pokazane na bębnach.

Rhino Mania to dobrze wykonana gra slotowa z przyzwoitymi funkcjami bonusowymi z grą bonusową Free Spins z dodatkowymi symbolami Wild Multiplier. Grafika jest w porządku, a ścieżka dźwiękowa również z muzyką o tematyce afrykańskiej.

W porównaniu z innymi grami o tematyce Rhino (jest ich dużo!), Rhino Mania radzi sobie dobrze, ale nie wnosi nic nowego do gatunku.

Ale porównując wartości procentowe RTP (Return to Player), Rhino Mania nie radzi sobie dobrze z zaledwie 95,0% (niski). Inne automaty z motywami Rhino będą miały ogólnie lepszy RTP.

Na przykład Wielki nosorożec lub Great Rhino Megaways z Pragmatic Play mają lepszy RTP wynoszący odpowiednio 96,53% lub 96,48%. Wielka Afryka: 4096 sposobów od Playson ma również dość niski RTP, jak Rhino Mania z 95,10%.

W sumie Rhino Mania jest zdecydowanie po lepszej stronie gier slotowych Platipus i warto spróbować.

Wydana gra: Lipiec 2019

RTP (powrót do gracza): 95,0%

Zmienność: Nieznany

Układ: 6 x 4

Linie zakładów: 4096

2. Lucky Cat

Szczęśliwy kot to gra wrzutowa oparta na symbolach Lucky Cat, którymi są posągi kotów, które machają jedną ręką.

Szczęśliwe koty nazywane są po japońsku Maneki Neko (co oznacza: kuszący kot) i są bardzo popularne w kulturach chińskiej i japońskiej. Tutaj możesz znaleźć więcej informacji na temat figurek Lucky Cat, jeśli jesteś zainteresowany.

Ale spójrzmy teraz na grę slotową Lucky Cat.

Plansza składa się ze zwykłej siatki symboli 5 x 3.

Dziki symbol zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter i Bonus. Dzikie pojawiają się tylko na bębnach 2 – 5.

Slot Lucky Cat firmy Platipus.

To jest automat do gry Lucky Cat firmy Platipus.

Plik Symbol rozproszenia pomnoży wygraną przez całkowity zakład. Jeśli dostaniesz 3, 4 lub 5 symboli Scatter, the mnożniki to 2x, 50x i 200x Łączna liczba zakładów odpowiednio.

Nie mogłem w ogóle uzyskać 3 lub więcej symboli Scatter podczas mojej dość długiej sesji testowej, ale zakładam, że 3 lub więcej symboli Scatter pomnoży inne wygrane w tym samym spinie przez ten mnożnik. Tekst na ekranie informacyjnym Lucky Cat był dość trudny do zinterpretowania, co faktycznie robi mnożnik. Ale to jest moje przypuszczenie teraz.

Plik Symbole bonusowe pojawiają się na bębnach stosami po 2 lub 3 symbole. Wartości symboli bonusowych mogą wahać się od 50 do 250. Dowolna kombinacja z 6 lub więcej symboli bonusowych aktywuje Funkcja Respin.

Funkcja Respin oznacza, że ​​wygrane są obliczane poprzez zsumowanie nagród określonych na każdym symbolu bonusu.

Slot Lucky Cat firmy Platipus.

To jest funkcja Respin, w której musisz ścigać nagrody pieniężne i jackpoty z symboli bonusów.

Na początku otrzymasz 3 odpowiedzi. Jeśli na bębnach pojawi się co najmniej 1 dodatkowy symbol bonusu, odpowiedzi ponownie zostaną zresetowane do 3. Wszystkie symbole bonusu pozostaną przyklejone do końca bonusu.

Wygrasz Grand Jackpot (100 000x zakładów na linię), jeśli wszystkie pozycje symboli są wypełnione symbolem bonusu. Zwróć uwagę, że mnożnik jackpota wynosi razy zakłady na linię, nie razy więcej niż zwykle w grach na automatach.

Slot Lucky Cat firmy Platipus.

Lucky Cat oraz symbole Scatter i Wild w grze.

Podsumowując, Lucky Cat to bardzo kolorowa gra slotowa z płynną rozgrywką. Wrażenie automatu przydałoby się dzięki ścieżce dźwiękowej, ponieważ w tle nie było żadnego podkładu muzycznego. Również dźwięki są dość podstawowe.

Funkcje slotów też czegoś brakuje. W ogóle nie mogłem przetestować funkcji Scatter, ponieważ nie udało mi się złapać 3 lub więcej symboli Scatter podczas całego testu.

Funkcja Respin wystąpiła kilka razy i to było w porządku. Moim zdaniem funkcje mogłyby wymagać czegoś więcej, aby automat po pewnym czasie stał się ciekawszy.

Procent RTP (Return to Player) jest naprawdę niski i wynosi 95,0%.

Szczęśliwy kot to dobra gra na automacie z bardzo małą liczbą funkcji. Szczerze mówiąc, nie był to mój ulubiony i znudził się po krótkim czasie.

Wydana gra: Maja 2019

RTP (powrót do gracza): 95,0%

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 20

Najwyższe sloty RTP Platipus

To są najwyższy procent slotów RTP (Return to player) Znalazłem od Platipusa. Ogólnie rzecz biorąc, średni procent RTP slotów Platipus wynosi około 95%, co można uznać za dość niskie. Zwykle inni dostawcy automatów mają RTP na poziomie około 96% lub nawet ponad 97%.

Oto wszystkie sloty z Platipus, ułożone od wysoki RTP do niskiego RTP. Dodałem również daty wydania i wariancje (jeśli zostały znalezione), aby ułatwić wybór slotu.

 • Jackpot Lab – wydany w grudniu 2019 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,2%
 • Great Ocean – wydany w październiku 2018 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,09%
 • Fruity Sevens – wydany w październiku 2017 r. – Wariancja: Średnia – RTP: 95,09%
 • Fiery Planet – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: średnia – RTP: 95,09%
 • Lucky Money – wydany w październiku 2017 r. – Wariancja: średnia – RTP: 95,09%
 • Arabian Tales – Wydano w październiku 2017 r. – Wariancja: Wysoka – RTP: 95,03%
 • Power of Poseidon – Wydano w marcu 2018 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,03%
 • Crystal Sevens – wydany w maju 2018 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,03%
 • Pharaoh’s Empire – Premiera Apr 2019 – Variance: Unknown – RTP: 95.02%
 • Safari Adventures – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: wysoka – RTP: 95,02%
 • Princess of Birds – wydany w październiku 2017 r. – Variance: Unknown – RTP: 95,02%
 • Magical Mirror – Wydano w październiku 2017 r. – Wariancja: Średnia – RTP: 95,02%
 • Juicy Spins – wydany w październiku 2017 r. – Wariancja: wysoka – RTP: 95,02%
 • Webby Heroes – wydany w czerwcu 2019 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,01%
 • Legend of Atlantis – wydany w lipcu 2018 r. – Wariancja: niska – RTP: 95,01%
 • Mapa piratów – wydana w lutym 2020 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,0%
 • Jade Valley – Wydany w styczniu 2019 r. – Wariancja: Średnia – RTP: 95,0%
 • Lucky Cat – wydany w maju 2019 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,0%
 • Rhino Mania – Wydany w lipcu 2019 r. – Wariancja: Nieznana – RTP: 95,0%
 • Aztec Coins – wydany w listopadzie 2019 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,0%
 • Chinese Tigers – Wydany wrzesień 2019 – Wariancja: nieznana – RTP: 95,0%
 • Kopciuszek – wydany w kwietniu 2018 – Wariancja: nieznana – RTP: 95,0%
 • Jungle Spin – wydany w październiku 2017 r. – Wariancja: wysoka – RTP: 95,0%
 • Neon Classic – wydany w styczniu 2019 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 95,0%
 • Crazy Jelly – wydany w październiku 2017 r. – Wariancja: wysoka – RTP: 95,0%
 • Bison Trail – wydany w lutym 2019 r. – Wariancja: nieznana – RTP: 94,99%
 • Cleo’s Gold – Wydano w październiku 2017 r. – Wariancja: Średnia – RTP: 94,99%
 • Lucky Dolphin – wydany w październiku 2017 r. – Wariancja: wysoka – RTP: 94,99%
 • Mega Drago – wydany w sierpniu 2018 r. – wariancja: średnia – RTP: 94,99%
 • Book of Egypt – Wydany w październiku 2017 r. – Wariancja: wysoka – RTP: 94,98%
 • Triple Dragon – wydany w styczniu 2018 r. – wariancja: wysoka – RTP: 94,98%
 • Richy Witchy – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: wysoka – RTP: 95,0%
 • Magical Wolf – wydany w październiku 2017 r. – Variance: High – RTP: 94,99%
 • Power of Gods – Wydano w październiku 2017 r. – Wariancja: Średnia – RTP: 94,99%
 • Monkey’s Journey – wydany w październiku 2017 r. – Variance: Medium – RTP: 94,99%
 • Fairy Forest – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: niska – RTP: 94,99%
 • Mistress of Amazon – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: wysoka – RTP: 94,98%
 • Love Is – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: wysoka – RTP: 94,98%
 • Crocoman – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: wysoka – RTP: 94,98%
 • Jewel Bang – wydany w październiku 2017 r. – wariancja: niska – RTP: 94,98%
 • Świątynia Azteków – wydany w maju 2017 r. – Wariancja: Wysoka – RTP: 94,97%
 • Sakura Wind – Wydano w październiku 2017 r. – Wariancja: Nieznana – RTP: 94,96%

Polecane kasyna Bitcoin ze slotami Platipus

Te kasyna Bitcoin oferują w swoim wyborze automaty Platipus.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. BitStarz Casino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 152% aż do 2 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 180 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane gniazda Platipus

Zaufane kasyno od 2014 roku

2600+ gier kasynowych

Szybkie wpłaty i wypłaty

Recenzja BitStarz

Dołącz teraz

2. Kasyno mBit

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% aż do 2 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 100 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 50 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane gniazda Platipus

Szybka i płynna strona internetowa

2528 gier kasynowych

96 gier na automatach z jackpotem

Recenzja kasyna mBit

Dołącz teraz

3. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 157% do 1,5 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 100 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane gniazda Platipus

Doświadczone kasyno od 2014 roku

704 gier kasynowych

39 miejsc na jackpoty

Recenzja 7Bit Casino

Dołącz teraz

4. Kasyno Bitcoin Penguin

Logo Bitcoin Penguin

0,2 BTC + 40 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% do 0,2 BTC + 40 darmowych spinów. Suma bonusu to 0,4 BTC + 65 darmowych spinów. Obstawianie: 45x.

Obsługiwane gniazda Platipus

Doświadczone kasyno założone w 2014 roku

558 gier kasynowych

Recenzja Bitcoin Penguin

Dołącz teraz

5. Kasyno Oshi

Logo Oshi Casino

1,25 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,25 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 225 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane gniazda Platipus

Ogromna ilość gier

2528 gier kasynowych

57 miejsc na jackpoty

Recenzja kasyna Oshi

Dołącz teraz

6. Mars Casino

Logo Mars Casino

1 BTC + 50 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC + 50 darmowych spinów. Suma bonusu to 2 BTC + 50 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane gniazda Platipus

741 gier kasynowych

16 slotów na jackpoty

Recenzja kasyna Mars

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników automatów Platipus:

Jak ci się podoba gry wrzutowe Platipus? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Platipus. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map