Recenzja automatów do gier BGaming (2021) – Wysokiej jakości, sprawdzone, uczciwe gry na automatach!

Historia BGaming rozpoczęła się w 2012 roku pod nazwą Softswiss. Gry Softswiss były znane z naprawdę wysokiej jakości, a firma była znana z dostarczania sprawdzonej koncepcji uczciwości głównemu dostawcy gier kasynowych. Softswiss nadał nazwę swojej gry BGaming w 2018 roku, więc jest to nazwa, którą znamy teraz z tych wspaniałych automatów do gry.

Slot Deep Sea od BGaming

To jest slot Deep Sea od BGaming z podwodnym uczuciem i wieloma meduzami. Albo inni kosmici.

Sprawdzalna koncepcja uczciwości wywodzi się z mniejszych kasyn kryptowalutowych i witryn z kościami. Ale ogólnie oznacza to, że gracze zawsze mogą sprawdzić, czy gry są prowadzone uczciwie i jak najbardziej losowy. To sprawdzenie wymaga jednak trochę wiedzy z matematyki lub programowania, ale jeśli nie możesz tego zrobić, możesz ufać, że ktoś sprawdził uczciwość gier BGaming.

BGaming był również bardzo pomocny w przypadku różnych walut. Możesz więc grać w gry BGaming zwykłymi walutami fiducjarnymi, a także kryptowalutami.

Logo BGamingOcena użytkowników slotów BGaming:

Funkcje gry wrzutowej BGaming

Oto kilka funkcji gier slotowych BGaming.

  • Wszystkie gry są bardzo wysokiej jakości z płynną rozgrywką, świetną grafiką i wciągającymi ścieżkami dźwiękowymi.
  • We wszystkich automatach BGaming można grać w kasynach kryptowalutowych.
  • Automaty BGaming są sprawiedliwe, więc uczciwość i losowość gry można sprawdzić.
  • Niektóre gry były dość ciężkie z obciążeniem procesora i grafiki, a mój komputer testowy (Macbook Pro 2017) był bardzo gorący. To jest rzecz, którą BGaming mógłby ulepszyć, aby gry były nieco bardziej zoptymalizowane.

Nowe automaty do gier BGaming

Oto niektóre z najnowszych gier slotowych od BGaming.

1. Avalon Zaginione Królestwo

Avalon Zaginione Królestwo to super nowa gra na automatach, która zostanie opublikowana w 27 lutego 2020 r. W tę grę slotową można już jednak grać wyłącznie w kasynie BitStarz. Oto ekskluzywna recenzja tego niesamowitego automatu fantasy!

Avalon the Lost Kingdom slot.

Tak wygląda automat do gry Avalon the Lost Kingdom.

Avalon to mityczna wyspa arturiańska. Według legendy wyspa była pełna dzikich jabłoni, winorośli i roślin zbożowych, a ludzie żyli tam w totalnej idylli. Legendy mówią, że po tym, jak król Artur został śmiertelnie ranny w bitwie, został zabrany na wyspę Avalon. Tam król został uzdrowiony i wrócił do zdrowia. Ten automat zabierze Cię do efemerycznej i mitycznej lokacji z wróżkami i strzeżeniem króla Artura i jego raju jabłek. Cóż, muszę w to uwierzyć!


Avalon the Lost Kingdom posiada standard Dzikie symbole i Symbole rozproszone. Z 3 Scatterami wygrywasz 10 darmowych spinów, przy 4 otrzymasz 12 darmowych spinów, a przy pełnych 5 Scatterach otrzymasz 15 darmowych spinów.

Podczas gry bonusowej Free Spins możesz także wybrać Fateful Wild symbol z 3 postaci: Prince, Morgana lub Meizulina. Wybrana postać będzie działać jako symbol Wild w bonusowych darmowych spinach.

Gra bonusowa Avalon The Lost Kingdom.

W bonusowych darmowych spinach możesz wybrać Fateful Wild. Wybrana przez ciebie postać będzie działać jako dziki symbol przez całą grę bonusową.

Również podczas gry bonusowej Mnożnik będzie się zmieniać losowo. Jeśli spin kończy się wygraną, do wyniku stosuje się mnożnik, a wygrana wzrasta.

Gra bonusowa Avalon The Lost Kingdom.

Moim wyborem była oczywiście blondynka. W lewym górnym rogu możesz zobaczyć zmieniający się mnożnik. Każdy spin będzie miał inny mnożnik od x1 do x7.

Plik Excalibur Feature może pojawić się podczas darmowych spinów, także jeśli masz szczęście. Excalibur umieszcza w grze dodatkowe symbole Wild, które zwiększą Twoje możliwe wygrane. Więc poczekaj, aż miecz zacznie się kołysać podczas bonusowych obrotów.

Avalon the Lost Kingdom Excalibur funkcja.

To jest funkcja Excalibur. Miecz Excalibur wprowadzi do gry kilka symboli Wild.

Avalon the Lost Kingdom Excalibur funkcja.

Funkcja Excalibur nie jest konieczna w każdej grze bonusowej. W moich testach trafiłem na tę funkcję dopiero w trzeciej grze bonusowej.

Ogólnie rzecz biorąc, Avalon the Lost Kingdom to całkiem fajna gra na automatach. Podstawowa gra jest dość standardowa, ale gra bonusowa jest dość interesująca z możliwością wyboru symboli Wild. Również czekanie na funkcję Excalibur może być ekscytujące.

Ogólna rozgrywka, grafika i dźwięk są na najwyższym poziomie. Być może niektóre plansze do gry (całkiem standardowe 5 x 3) mogą mieć więcej innowacji w grach BGaming, ponieważ wiele z nich ma ten sam układ. Również standardowa gra może mieć więcej sztuczek i funkcji niż standardowe symbole Wild i Scatter. Ale w każdym razie ta gra jest bardzo dobrym dodatkiem do składu automatów BGaming!

Wydana gra: 27 lutego 2020 r. (Ale w grę można już grać wyłącznie na BitStarz)

RTP (powrót do gracza): 95%

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 20

2. Głębokie morze

BGaming’s Głębokie morze to zupełnie nowa gra wrzutowa o tematyce głębinowej (przepraszam za kalambur) opublikowana w styczniu 2020 roku. Uczucie bycia pod wodą jest naprawdę wciągające dzięki fajnym animacjom i płynącym meduzom i innym świecącym podwodnym rzeczom. Plansza do gry jest dość prosta 5 x 3. Ścieżka dźwiękowa jest naprawdę uspokajająca i pasuje do tematu jak ulał.

Slot Deep Sea od BGaming

To jest slot Deep Sea od BGaming z podwodnym uczuciem i wieloma meduzami. Albo inni kosmici.

Z jakiegoś powodu mój dość mocny laptop testowy (Macbook Pro 2017) zaczął bardzo się nagrzewać podczas testów Deep Sea. To się nie zdarzyło wcześniej, więc prawdopodobnie Deep Sea jest naprawdę wymagające dla procesora komputera lub karty graficznej. Ale to prawdopodobnie tylko zła optymalizacja ze strony BGaming, ponieważ nie jest to nawet twarda gra 3D ze skomplikowanymi efektami wizualnymi. Jest to po prostu gra wrzutowa z ładną grafiką.

Deep Sea zawiera wiele znanych symboli do gier. Jest Dziki symbol który zastępuje inne symbole w grze. Jeśli zbierzesz Symbole rozproszone, otrzymasz darmowe spiny. Trzy symbole Scatter zapewniają 10 darmowych obrotów, przy 4 punktach Scatter otrzymujesz 12, a przy 5 punktach Scatter 15 darmowych obrotów.

Darmowe spiny w automacie Deep Sea

Darmowe spiny uruchamiane za pomocą 3 symboli Scatter!

w Gra bonusowa Free Spins jest ciekawy haczyk: jeśli dostaniesz 3 bonusy rozproszone (Symbol ryby) podczas darmowych spinów uruchomisz losowy upadek 10 dzikich symboli na bębnach! To powinno dać ci dodatkowe wygrane. Musisz tylko zebrać bonusowe rozproszenia, aby nie musiały pojawiać się w tym samym czasie na bębnach.

Gra bonusowa przenosi Cię głębiej pod wodę, a kolory i ścieżka dźwiękowa nieco się zmieniają.

Bonusowa gra slotowa Deep Sea

To jest gra bonusowa Free Spins na automacie Deep Sea. Zwróć uwagę na symbol ryby w lewym górnym rogu. Jeśli zbierzesz 3 z nich (nie muszą pojawiać się w tym samym czasie), aktywujesz 10 symboli Wild, które losowo przyczepiają się do bębnów. Może się to zdarzyć wiele razy podczas rundy bonusowej.

Ogólnie rzecz biorąc, Deep Sea jest dość standardową, dobrze wykonaną grą na automacie z odpowiednią grą bonusową. Dla mnie osobiście chciałbym bardziej skomplikowanych gier bonusowych lub innego interesującego elementu do gry. Deep Sea pozwoliło mi się trochę nudzić. Ale to nie znaczy, że to nie zadziała, więc idź i spróbuj i zobacz, co lubisz!

Zauważyłem, że zwrot do odtwarzacza% wynosi 94% ze źródła internetowego (nie z BGaming). Więc jeśli to prawda, 94% wydaje mi się trochę niskie. Zwykle wartości procentowe RTP powinny wynosić co najmniej około 96%.

Wydana gra: Styczeń 2020

RTP (powrót do gracza): 94%

Zmienność: Średni

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 15

3. Wirowanie i zaklęcie

Zakręć i zaklęcie to rysunkowy automat o tematyce czarodziejów, opublikowany w październiku 2019 roku. Z tego automatu dostałem też trochę Halloweenowych klimatów, mimo że nie ma o tym wzmianki bezpośrednio w grze. Może to były dynie.

Podobnie jak Deep Sea, ta gra wydaje się być również wymagającą grą na automacie, ponieważ mój Macbook Pro był bardzo gorący podczas gry. Potrzebna jest tutaj pewna optymalizacja!

Spin and Spell slot od BGaming

To straszna gra slotowa Spin and Spell od BGaming.

W automacie dostępne są symbole Wild i symbole Scatter. Jeśli dostaniesz 3 lub więcej symboli Scatter, uruchomisz bonusowe darmowe spiny.

Gra bonusowa Spin and Spell.

Gra bonusowa uruchomiona tutaj!

W grze bonusowej jest kilka interesujących funkcji. Expanding Wild nazywa się The Vamp. Ta funkcja jest uruchamiana zawsze, gdy na bębnach pojawia się symbol Wild. Wszystkie symbole na bębnach zostały zastąpione dużym rozszerzonym symbolem Wild.

Gra bonusowa Spin and Spell.

To jest gra bonusowa Spin and Spell z symbolami Expanding Wild o nazwie The Vamp. Wszystkie symbole Wild rozszerzają się do pełnych bębnów, co sprawia, że ​​ta gra bonusowa jest dość ekscytująca!

Wydana gra: Październik 2019 r

RTP (powrót do gracza): 95,8%

Zmienność: Nieznany

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 20

Najpopularniejsze automaty do gier BG

Oto niektóre z najpopularniejszych automatów do gier BGaming.

1. Platinum Lightning Deluxe

BGaming’s Platinum Lightning Deluxe to gra na automatach z motywem starożytnej Grecji, pełna różnych bogów i minotaurów z mitologii. Grafika automatu, a zwłaszcza muzyka w tle, jest naprawdę (stereotypowo) grecka. Prawdopodobnie albo go kochasz, albo nienawidzisz, ale często ma to miejsce w wielu popularnych rzeczach, takich jak ten automat.

Ale moim zdaniem może jakaś epicka muzyka w stylu bitewnym pasowałaby lepiej do tego automatu niż muzyka w tle greckiej restauracji wuja Giorgio? Oczywiście kwestia gustu.

Platinum Lightning Deluxe od BGaming.

To klasyczna gra slotowa BGaming Platinum Lightning Deluxe.

W przeciwnym razie rozgrywka przebiega płynnie, ale nie ma opcji szybkiego kręcenia, jeśli chcesz przyspieszyć akcję. Płytka do gry jest wykonana z siatki 5 x 3, jak w wielu automatach BGaming.

Funkcje automatu obejmują Dzikie symbole który zastępuje dowolny symbol z wyjątkiem Scatter. Posejdon jest symbolem rozproszonym. Wygrane za scatter są dodawane do aktywnych linii wypłat, w Scatterach nie ma żadnych specjalnych funkcji ani premii.

Dwa symbole bonusowe na bębnach 1 i 5 uruchomi się 10 darmowych spinów bonusowych. Podczas darmowych spinów bonusowych bębny 1 i 5 składają się wyłącznie z symboli Wild.

Gra bonusowa Platinum Lightning Deluxe.

To jest gra bonusowa Platinum Lightning Deluxe ze stałymi bębnami Wild na bębnach 1 i 5.

Ogólnie rzecz biorąc, wiek pokazuje tutaj trochę grafiki, animacji i zwycięskich efektów, ponieważ oryginalny Platinum Lightning został wydany w 2015 roku. Czasami automat wydaje się nieco przestarzały i stary.

Automaty znacznie się rozwinęły w ciągu pięciu lat. Wciąż Platinum Lightning Deluxe zapewnia dobre akcje, a zwłaszcza gra bonusowa jest całkiem fajna z pełnymi bębnami Wild. Idź i sprawdź, czy działa grecka mitologia!

Wydana gra: Kwiecień 2018

RTP (powrót do gracza): 96,29%

Zmienność: Standardowy do wysokiego

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 1 – 25

2. Księga piramid

Księga piramid to gra wrzutowa o tematyce egipskiej z wieloma twarzami Tutanchamona, symbolami Anhk i egipskimi kotami. Muzyka i atmosfera w tle to rytmiczna muzyka perkusyjna, prawdopodobnie tablas lub inne egipskie instrumenty perkusyjne. Ogólne wrażenie działa dobrze, żadnych problemów w tej dziedzinie.

Book of Pyramids BGaming

To stara klasyczna gra slotowa Book of Pyramids od BGaming.

Skarabeusz to specjalny symbol. Skarabeusz zastępuje dowolny symbol, więc jest to symbol Wild w grze. Skarabeusz jest również symbolem Scatter. Jeśli masz szczęście i zdobędziesz 3, 4 lub 5 skarabeuszy w dowolnym miejscu na planszy, otrzymasz odpowiednio 11, 22 lub 33 darmowe obroty.

Gra bonusowa nie zawiera żadnych specjalnych elementów, więc darmowe spiny to po prostu… darmowe spiny. Ale kwoty składają się na to, że trochę, 22, a nawet 33 darmowe spiny to dużo!

PS. Jeśli nie wiedzieliście, co to jest skarabeusz, to jest to duży chrząszcz gnojowy ze wschodniej części Morza Śródziemnego i był uważany za święty w starożytnym Egipcie. Musiałem to sprawdzić, ponieważ nie wiedziałem.

Mechanika gry jest więc dość prosta. Na symbole skarabeusza należy polować! Skarabeusz jest również najlepiej płatnym symbolem, więc prawdopodobnie ten symbol skarabeusza jest ostatecznym symbolem wszystkich gier na automatach?

Bonusowa gra slotowa Book of Pyramids.

Oto jak zdobyć grę bonusową. Tym razem trzy symbole Skarabeusza zapewniły mi 11 darmowych spinów.

Plansza do gry składa się z dość podstawowej planszy 5 x 3. W przeciwnym razie rozgrywka działa płynnie, ale nie ma opcji szybkiego obrotu. Book of Pyramids wydaje się być nieco klasyczną grą na automatach, ale moim zdaniem pokazuje tutaj wiek.

Mechanika gry może być bardziej interesująca z bardziej skomplikowanymi symbolami lub grami bonusowymi. Również efekty nie są aktualne. Ale wszystko działa, a zwłaszcza procent RTP (Return to Player) jest bardzo dobry i wynosi 97,13%. Więc nawet w 2020 Book of Pyramids nie jest złym wyborem.

Wydana gra: Styczeń 2015

RTP (powrót do gracza): 97,13%

Zmienność: Średni

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 1 – 9

3. Clover Lucky Lady

Koniczyna Lucky Lady to automat o tematyce fantasy z wróżkami, koniczynami i tęczami. Gra została wydana w grudniu 2015 roku.

Automat Lucky Lady's Clover od BGaming.

To jest automat do gry Lucky Lady’s Clover od BGaming.

Dziki symbol jest Lucky Lady. Wild zastępuje dowolny symbol w linii (ale nie Scatter) i podwaja zwycięską kombinację linii. Również symbol Wild opłaca się sam i jest najlepiej płatnym symbolem. Jeśli zdobędziesz 5 x Wilds, otrzymasz mnożnik x 10 000.

Istnieje również plik Symbol rozproszenia czyli Zielony Kapelusz. Jeśli trafisz 3, 4 lub 5 symboli Scatter w dowolnej części bębnów, wyzwolisz Gra bonusowa z 15 darmowymi spinami. Wszystkie wygrane z darmowych spinów są potrojone!

Automat Lucky Lady's Clover od BGaming.

Oto jak trafić w grę bonusową z 15 darmowymi spinami. Musisz trafić 3 lub więcej Zielonych Kapeluszy, które są symbolem Scatter.

Gra bonusowa Lucky Lady's Clover.

Podczas gry bonusowej z 15 darmowymi spinami bębny są ujawniane zza lasu koniczyny.

Plansza do gry składa się z dość standardowej siatki 5 x 3 do gier BGaming. Grafika gry jest w porządku, ale dźwięki były naprawdę proste i nie mogę sprawić, by muzyka działała. Więc ogólne wrażenie tej gry na automacie było trochę znudzone.

Wydana gra: Grudzień 2015

RTP (powrót do gracza): 97,31%

Zmienność: Średni

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 1 – 9

Polecane kasyna Bitcoin z automatami do gier BGaming

Te kasyna z bitcoinami i kryptowalutami mają w swoim wyborze gry kasynowe BGaming.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. BitStarz Casino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 152% aż do 2 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 180 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane sloty BGaming

Zaufane kasyno od 2014 roku

2600+ gier kasynowych

Szybkie wpłaty i wypłaty

Recenzja BitStarz

Dołącz teraz

2. Kasyno mBit

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% aż do 2 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 100 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 50 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane sloty BGaming

Szybka i płynna strona internetowa

2528 gier kasynowych

96 gier na automatach z jackpotem

Recenzja kasyna mBit

Dołącz teraz

3. Kasyno King Billy

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane sloty BGaming

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

4. FortuneJack Casino

Logo kasyna FortuneJack

1,5 BTC + 250 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 110% do 1,5 BTC + 250 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 250 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 25 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane sloty BGaming

Wspaniałe kasyno

1492 gier kasynowych

4 własne gry, które można udowodnić uczciwie

Recenzja FortuneJack

Dołącz teraz

5. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,5 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 100 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane sloty BGaming

Doświadczone kasyno od 2014 roku

704 gier kasynowych

39 miejsc na jackpoty

Recenzja 7Bit Casino

Dołącz teraz

6. Kasyno BetChain

Logo kasyna BetChain

1 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% do 1 BTC + 200 darmowych spinów. Suma bonusu to 2 BTC + 200 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obstawianie: 50x.

Obsługiwane sloty BGaming

2346 gier kasynowych

210 slotów na jackpoty

Wiele gier, które można udowodnić

Recenzja BetChain

Dołącz teraz

7. Kasyno CryptoWild

Logo kasyna Cryptowild

1 BTC + 150 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 200% do 1 BTC + 150 darmowych spinów. Suma bonusu to 4 BTC + 150 darmowych spinów, zakład: 60x. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów z kodem bonusowym 20FREE, obstawianie 40x.

Obsługiwane sloty BGaming

Świetny 200% ekskluzywny bonus

Ponad 1000 gier kasynowych

67 gier w pokera wideo

Recenzja CryptoWild

Dołącz teraz

8. Kasyno Bitcoin Penguin

Logo Bitcoin Penguin

0,2 BTC + 40 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% do 0,2 BTC + 40 darmowych spinów. Suma bonusu to 0,4 BTC + 65 darmowych spinów. Obstawianie: 45x.

Obsługiwane sloty BGaming

Doświadczone kasyno założone w 2014 roku

558 gier kasynowych

Recenzja Bitcoin Penguin

Dołącz teraz

9. Kasyno Oshi

Logo Oshi Casino

1,25 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,25 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 225 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane sloty BGaming

Ogromna ilość gier

2528 gier kasynowych

57 miejsc na jackpoty

Recenzja kasyna Oshi

Dołącz teraz

10. Kasyno Mars

Logo Mars Casino

1 BTC + 50 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC + 50 darmowych spinów. Suma bonusu to 2 BTC + 50 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane sloty BGaming

741 gier kasynowych

16 slotów na jackpoty

Recenzja kasyna Mars

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników slotów BGaming

Oto podsumowanie ocen użytkowników gier slotowych BGaming:

Jak ci się podoba gry na automatach BGaming? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach do gier BGaming. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector