Recenzja automatów do gier Red Tiger (2021) – Vault of Anubis i nie tylko!

Gry Red Tiger to dostawca gier kasynowych online założony w 2014 roku przez grupę weteranów branży, takich jak witryny firmy. Red Tiger ma w swojej ofercie ponad 120 automatów do gier.

Według firmy Red Tiger Gaming zatrudnia matematyków, grafików, programistów, inżynierów dźwięku, ekspertów ds. Hazardu, specjalistów ds. Kontroli jakości, menedżerów kont i tajnych magów. Zobaczmy, czy w automatach Red Tiger jest magia.

Automaty do gier Red Tiger są licencjonowane przez UKGC (United Kingdom Gambling Commission), MGA (Malta Gaming Authority), Alderney Gambling Control Commission i HM Government of Gibraltar.

Automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

To jest automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Logo Red Tiger Gaming

Ocena użytkowników automatów Red Tiger Gaming:

Nowe automaty do gier Red Tiger Gaming

Oto niektóre z najnowszych gier slotowych Red Tiger Gaming.

1. Vault of Anubis (opublikowane w lutym 2020 r.)

Skarbiec Anubisa to zupełnie nowa gra wrzutowa o tematyce starożytnego Egiptu, wydana w lutym 2020 roku.

Vault of Anubis autorstwa Red Tiger Gaming.

Vault of Anubis autorstwa Red Tiger Gaming. Oto jak działa system linii wypłat – wystarczy, że zdobędziesz 5 lub więcej poziomo lub pionowo połączonych symboli w klastrze i wygrywasz! Po zniknięciu tych zwycięskich symboli pojawi się więcej symboli.

Nie ma tradycyjnych wygrywających linii, ale wygrana jest przyznawana, jeśli symbole tworzą klaster. Pięć lub więcej symboli w klastrze (połączonych poziomo lub pionowo) zapewni Ci wygraną. Maksymalna wygrana za symbol ma miejsce, gdy trafisz ponad 30 symboli do tego samego klastra.

Zwycięskie symbole również znikają, a kolejne symbole spadają z górnej części bębna. Może to generować więcej wygranych.


W slocie Vault of Anubis jest wiele specjalnych funkcji. Wszystkie wysoko płatne symbole mają Super Symbol 2 x 2 i 3 x 3 wariacje. Może również pojawić się wiele super symboli.

Vault of Anubis autorstwa Red Tiger Gaming.

Oto przykład super symboli 2 x 2 i 3 x 3, które odpowiadają odpowiednio 4 i 9 grupom symboli.

Hojni bogowie to funkcja, w której posągi po obu stronach bębnów mogą losowo aktywować wiele symboli Wild na bębnach.

Vault Spins można uruchomić za pomocą 4 symboli Vault Spins w dowolnym miejscu na bębnach. Otrzymasz 10 darmowych spinów.

Vault of Anubis autorstwa Red Tiger Gaming.

Oto jak wygrać Vault Spins. Jeśli zdobędziesz 4 symbole Vault Spins, to wszystko!

Podczas Vault Spins każdy wygrywający ekran zwiększy mnożnik wygranych o 1. Jeśli po pierwszym zestawie wygranych pojawi się lista symboli, wygrana lub wygrana po tym menu również zwiększy mnożnik.

Więc jeśli zdobędziesz 3 wygrane po pierwszym spinie, Twój mnożnik wzrośnie tylko o jeden. Jeśli lista rozwijana tworzy na przykład 2 zwycięstwa, otrzymasz również mnożnik +1.

Ponadto każdy symbol + SPIN może przyznać do 8 bonusowych darmowych spinów. Nie ma górnej granicy mnożnika, jednak maksymalna wygrana to 5469,1 x zakład na całym poziomie automatu.

Vault of Anubis autorstwa Red Tiger Gaming.

Oto Vault Spins w akcji. Każdy wygrywający spin zwiększa mnożnik o 1. Również kolejne wygrane lub wygrane z rozwijanym menu zwiększają mnożnik również o 1. Nie ma górnego limitu mnożnika.

Vault of Anubis autorstwa Red Tiger Gaming.

Oto moje obroty w Vault, które zakończyły się niezłym mnożnikiem x11.

Podsumowując Skarbiec Anubisa to świetne podejście do klasycznej sceny automatów do gier Starożytnego Egiptu. Struktura bębnów wrzutowych jest wyjątkowa, a spadające symbole stanowią fajny zwrot w grze. Jest też wystarczająco dużo funkcji bonusowych, aby gra była interesująca.

Ogólne wrażenie, animacje, dźwięki i rozgrywka są bez zarzutu, bez narzekania w tych obszarach, świetna robota!

Jednak w Krypcie Anubisa jest kilka wad. Od czasu do czasu rozgrywka jest nieco powolna. Nawet przy włączonym trybie Turbo menu rozwijane symboli są czasami boleśnie powolne. Śledzenie piątej mikro wygranej jest frustrujące, a kolejne symbole po prostu spadają. Gdybym był Czerwonym Tygrysem, dostosowałbym prędkość również do menu rozwijanych, które gracze mogliby wybrać, jak szybka jest gra we wszystkich obszarach.

Według Czerwonego Tygrysa wariancja jest na wysokim poziomie. To może być prawda, ale w moich testach często miałem wiele mniejszych zwycięstw na kilkugodzinnej sesji. Oczywiście, biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo, może to wynikać tylko z szczęścia.

Gra bonusowa Free Spins (Vault Spins) była również bardzo trudna do uruchomienia, ale same Vault Spins były całkiem fajne z rosnącymi mnożnikami.

Podsumowując, Vault of Anubis to świetny automat, ale nie doskonały. Jeśli lubisz te automaty o tematyce starożytnego Egiptu, zdecydowanie rzuć okiem na ten! Procent RTP (Return to Player) jest na średnim lub niskim poziomie 95,74%.

Wydana gra: Luty 2020

RTP (powrót do gracza): 95,74%

Zmienność: Wysoki

Układ: 6 x 7

Linie / kombinacje zakładów:

Maksymalna wygrana: Zakład 5469,1x

2. The Wild Hatter (opublikowane w kwietniu 2020 r.)

Dziki Kapelusznik to gra wrzutowa 5 x 4 z elementami irlandzkiego fantasy… i kapeluszami. Przynajmniej odniosłem to wrażenie dzięki zielonkawej i kolorowej grafice. Grafika jest super kolorowa, wyrazista, a animacje na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie gra bonusowa (reanimacje Dzikiego Kapelusznika) wygląda naprawdę fajnie.

Funkcje bonusowe obejmują „tylko” odpowiedzi z kilkoma odmianami. Nie ma żadnych tradycyjnych gier bonusowych z darmowymi spinami, ale odświeżenie jest, aby dowiedzieć się także o innych rodzajach funkcji bonusowych, takich jak tutaj.

Slot Wild Hatter autorstwa Red Tiger Gaming.

To jest automat The Wild Hatter autorstwa Red Tiger Gaming.

Dzikie symbole (Dziki Kapelusznik) wyzwalają co najmniej jeden Respin, blokując jeden typ symbolu. Podczas Odpoczynku mogą wylądować tylko zablokowane symbole i symbole Wild. Jeśli wylądują nowe symbole, również zostaną zablokowane, aktywując kolejny Respin, a mnożnik Respin wzrośnie o 1.

Slot Wild Hatter autorstwa Red Tiger Gaming.

Oto specjalna funkcja w grze. Symbol Kapelusznika wywołał respin z symbolem Zegara jako wybranym tym razem. Mam jeszcze kilka symboli zegara, a mnożnik wzrósł do 2x.

Slot Wild Hatter autorstwa Red Tiger Gaming.

Pod koniec obrotów symbol Dzikiego Kapelusznika zamienia się w symbol Dziki i wygrywasz za wybrane symbole.

w Funkcja aktualizacji wszystkie symbole Wild, które wylądują podczas Respins, zamieniają zablokowane symbole na lepiej płatne symbole. W funkcji Respin może pojawić się do 3 nowych Wild Hatters.

Gdy żadne nowe symbole nie wylądowały na Respin, rozszerzenie Wild Hat może losowo aktywować się, aby przyznać losową liczbę symboli zablokowanego typu na kolejny Respin.

Slot Wild Hatter autorstwa Red Tiger Gaming.

Niektóre rozgrywki ze slotu Wild Hatter.

Podsumowując Dziki Kapelusznik jest całkiem fajną grą wrzutową. Dla mnie osobiście temat pozostawił mnie trochę zimny. Miałem problem ze zrozumieniem, o co tak naprawdę chodzi w tej grze i motywie Kapelusza. Również postać Dzikiego Kapelusznika została pominięta jako dość tajemnicza.

Jeśli chodzi o funkcje bonusowe, zazwyczaj wolę bardziej tradycyjne podejście „Gra bonusowa z 10 darmowymi spinami”, ale wydaje mi się, że jest to kwestia gustu. Ogólna rozgrywka, grafika i elementy audio są na bardzo wysokim poziomie, co jest świetne.

Ale jeśli przypadkiem lubisz automaty o tematyce fantasy, może to być dobry do sprawdzenia. Procent RTP (Return to Player) jest na średnim lub niskim poziomie 95,79%.

Wydana gra: Kwiecień 2020

RTP (powrót do gracza): 95,79%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 4

Linie zakładów: 30

Maksymalna wygrana: 3600x

Najciekawsze automaty do gier Red Tiger Gaming

Oto niektóre z najciekawszych automatów do gier Red Tiger Gaming, które znalazłem w wyborze. Warto je wszystkie sprawdzić!

1. Golden Cryptex (opublikowano w marcu 2020 r.)

Golden Cryptex wydawało się, że jest to bardzo interesująca gra na automacie dla wszystkich kryptoheadów. Jest to inspirowana renesansem gra wrzutowa 5 x 3 ze specjalnym kodem Cryptex do złamania! Brzmi interesująco, więc przyjrzyjmy się bliżej!

Slot składa się z dość regularnych bębnów 5 x 3, ale jest zaimplementowany w naprawdę fajny sposób z realistycznymi obracającymi się kołami lub bębnami. W górnej części bębnów znajduje się złoty wskaźnik, który pomaga złamać kod Cryptex.

Golden Cryptex od Red Tiger.

Golden Cryptex od Red Tiger.

w Funkcja Cryptex Cash, jeśli wylądujesz jeden symbol z kodu na każdym bębnie, otrzymasz Cryptex Cash! Można to przyznać za 5 x Siedem symboli.

W górnej części bębnów znajduje się złoty wskaźnik. Jeśli dostaniesz Pięć asów do złotego wskaźnika, nagrodzi cię 10 złotych spinów.

Golden Cryptex od Red Tiger.

Oto jak wygrać 10 złotych spinów. Musisz zdobyć 5 asów na bębnach i pojawiają się one również w Złotym Wskaźniku. Otóż ​​to!

Podczas Złotych spinów, gdy kod Cryptex zostanie złamany, przyznawana jest natychmiastowa nagroda i 3 bonusowe obroty, a kod jest aktualizowany. Kiedy osiągnięty zostanie najwyżej płatny kod, pozostanie on na czas trwania Golden Spins.

Golden Cryptex od Red Tiger.

Golden Spins w akcji.

w Funkcja drugiej szansy możesz dostać szansę na Respin. Jeśli wylądujesz 3 lub 4 symbole od kodu do złotego wskaźnika, istnieje szansa, że ​​Respin wypełni brakujące symbole kodu.

Jeśli otrzymasz Respin z 3 symbolami kodu i czwartym symbolem, otrzymasz gwarantowane drugie respin. W Golden Spins, respiny są gwarantowane zarówno dla 3, jak i 4 symboli kodu.

Istnieją tylko 3 poziome linie wygrywające, więc w tym sensie automat Golden Cryptex jest dość tradycyjnym automatem. Ale w tym przypadku myślę, że to po prostu dobra rzecz. Tutaj bycie tradycyjnym jest moim zdaniem po prostu odświeżające!

Podsumowując Golden Cryptex to doskonała gra na automatach z odświeżającym podejściem do klasycznej gry na automatach z kilkoma (zaledwie 3) wygrywającymi liniami. Slot oferuje również wystarczająco dużo funkcji bonusowych, aby gra była interesująca. Niektóre automaty mają po prostu właściwe poczucie, że wszystko działa dobrze razem – i Golden Cryptex to ma. Trudno wyjaśnić dlaczego, ale takie były moje odczucia po okresie testowym.

W tym slocie mniej znaczy więcej i polecam Golden Cryptex wszystkim rozwiązującym problemy z kryptowalutą. Cóż, wystarczy tutaj wcisnąć przycisk pokrętła – ale udawajmy przez chwilę, że jesteś bohaterem, który złamał legendarny kod Cryptex! Czy masz to, czego potrzeba?

Wydana gra: Marzec 2020

RTP (powrót do gracza): 95,78%

Zmienność: Średni wzrost

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 3

Maksymalna wygrana: 1525x zakład

2. Rio Stars (opublikowane w lutym 2020 r.)

Rio Stars to gra wrzutowa o tematyce brazylijskiej samby z bębnami o wymiarach 5 x 4. Wariancja jest ustawiona na Wysoki, więc możesz wygrać większe wygrane powyżej zakładu 2000x w tym slocie (ale oczywiście rzadziej). Procent RTP (Return to Player) jest na średnim / niskim poziomie i wynosi 95,73%.

Grafika wygląda świetnie dzięki super bogatej i kolorowej grafice oraz płynnym animacjom. Dźwięki i muzyka składają się z dość podstawowych dźwięków Samby, ale bez problemów.

Automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Regularny Dzikie symbole mogą pojawiać się na rolkach przez cały czas. Wszystkie symbole Wild są symbolami najwyżej płacącymi i zastępują również wszystkie zwykłe symbole płatne.

Kiedy Karnawałowe bębny wygląda na to, że mogą wywołać funkcję spośród następujących:

  • Mnożnik Rio pomnoży Twoje wygrane nawet 20x. Mnożnik dotyczy następnej wygranej. Kolejne funkcje mnożnika będą łączyć przyznane im mnożniki. Na przykład mnożnik x5, po którym następuje mnożnik x4, pomnoży następną wygraną przez x9 (x5 + x4).
  • Mega Wild to ogromny symbol Wild 3 x 3, który może dać całkiem niezłe wygrane.
  • Oczywiście będąc automatem o tematyce Samby, jak ten automat mógłby istnieć bez prawdziwego Funkcja Rio Dancers. W tej funkcji symbole Wild będą losowo lądować na bębnach.
  • Kołowrotki karnawałowe to funkcja, w której wszystkie nisko płatne symbole są usuwane w bieżącym spinie w celu zagwarantowania wygranej.

Automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

To jest funkcja Carnival Drums, która może pojawiać się losowo. Zapewni Ci jedną z czterech funkcji bonusowych.

Automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Oto jeden możliwy wynik Carnival Drums, mnożnik x7 do następnej wygranej. Mnożnik może wzrosnąć do x20.

Jeśli dostaniesz 3 symbole Rio Spins na bębnach 1, 3 i 5, otrzymasz losową kwotę Rio Spins. Podczas Rio Spins, karnawałowe bębny mogą pojawiać się losowo, aby zwiększyć przyznaną liczbę darmowych spinów.

Automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Tutaj prawie dostałem Rio Spins z 2 symbolami Rio Spins. Ale to nie wystarczy, musisz też zdobyć trzeci.

Ogólnie Rio Stars to dobrze wykonany automat ze świetną i kolorową grafiką. Automat ma wiele funkcji bonusowych, które mogą pojawiać się losowo, aby gra była interesująca. Jeśli lubisz szybkie automaty z dużą ilością akcji, Rio Stars może Ci to zapewnić.

Wariancja jest wysoka, więc możesz wygrać większe wygrane (do 2500x zakładu), jeśli masz szczęście. Procent RTP (Return to Player) jest średni lub niski i wynosi 95,73%.

Wydana gra: Luty 2020

RTP (powrót do gracza): 95,73%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 4

Linie zakładów: 30

Maksymalna wygrana: Zakład 2500x

Bardziej interesujące automaty – Quick Picks

Oto kilka szybkich wyborów z wyboru slotów Red Tiger Gaming z krótszymi wprowadzeniami.

Diamond Blitz autorstwa Red Tiger Gaming.

Jest to klasyczny automat owocowy Diamond Blitz. Niska wariancja, RTP: 95,75%, maksymalna wygrana ponad 500x.

Treasure Mine od Red Tiger Gaming.

To jest miejsce na kopalnię skarbów, w którym można wydobywać złoto. Wariancja: niska, RTP: 95,2%, maksymalna wygrana powyżej 1320x.

Lucky Oktoberfest od Red Tiger Gaming.

Lucky Oktoberfest przyniesie Ci trochę Bier Time. Ja, bitte! Wariancja: wysoka, RTP: 95,76%, maksymalna wygrana powyżej 5000x.

Slot Phoenix Fire autorstwa Red Tiger Gaming.

Slot Phoenix Fire z naprawdę interesującą płytą slotową 8 x 6. Wariancja: średnia / wysoka, RTP: 96,22%, maksymalna wygrana ponad 1500x.

Slot Rocket Men autorstwa Red Tiger Gaming.

To jest automat Rocket Men, prawdopodobnie najbardziej niepoprawny politycznie automat wszechczasów. Wariancja: średnia, RTP: 96,12%, maksymalna wygrana powyżej 624x.

Slot Rocket Men autorstwa Red Tiger Gaming.

Po prostu nie mogłem się powstrzymać przed opublikowaniem kilku dodatkowych zdjęć na temat tego automatu.

Slot Rocket Men autorstwa Red Tiger Gaming.

Co powiesz na czas boomu?

Slot Rocket Men autorstwa Red Tiger Gaming.

Lub Party Time?

Polecane kasyna Bitcoin z automatami Red Tiger Gaming

Te kasyna Bitcoin oferują automaty do gier Red Tiger w swoim wyborze.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. Kasyno mBit

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% aż do 2 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 100 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 50 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane automaty do gier Red Tiger Gaming

Szybka i płynna strona internetowa

2528 gier kasynowych

96 gier na automatach z jackpotem

Recenzja kasyna mBit

Dołącz teraz

2. King Billy Casino

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane automaty do gier Red Tiger Gaming

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

3. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 bonus BTC

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC. Suma bonusu to 2 BTC. Obstawianie: 35x.

Obsługiwane automaty do gier Red Tiger Gaming

Błyskawiczne lobby kasyna

Niskie zakłady bonusowe (35x)

2270 gier kasynowych

Recenzja Bitcasino.io

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników automatów do gier Red Tiger Gaming:

Jak ci się podoba gra Red Tiger? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Red Tiger Gaming. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map