Recenzja automatów do gier Relax (2021) – TNT Tumble, Snake Arena i nie tylko!

Relaks w grach jest dostawcą automatów do gier kasynowych, który ma w swojej ofercie również gry w pokera i bingo. Firma Relax Gaming została założona w 2010 roku przez Patrika Österåkera i Janiego Tekoniemi z ambicją zostania wiodącym dostawcą technicznym wysokiej jakości rozwiązań do gier zgodnie z ich stronie internetowej.

Relax Gaming ma biura w Helsinkach, Finlandii (od 2011), Tallinie, Estonii (od 2012), Malmö, Szwecji (od 2016), Malcie (od 2018) i Belgradzie, Serbia (od 2018).

Z biegiem lat Relax Gaming rozrósł się do firmy zatrudniającej ponad 100 pracowników.

Relax Gaming ma licencje hazardowe od MGA (Malta Gaming Authority) i UKGC (United Kingdom Gambling Commission).

Slot Money Train od Relax Gaming.

Slot Money Train od Relax Gaming.

Logo Relax Gaming

Ocena użytkowników automatów Relax Gaming:

Nowe automaty Relax Gaming

Oto niektóre z najnowszych wprowadzonych gier slotowych Relax Gaming.

1. TNT Tumble (opublikowane w kwietniu 2020 r.)

TNT Tumble to zupełnie nowa gra wrzutowa wydana 1 kwietnia 2020 roku. Twoim celem jest przebicie się przez warstwy ciemnego kamienia i zebranie cennych kryształów.

Plansza do gry składa się z 5 x 7 symboli i nie ma tradycyjnych linii wygrywających. Zamiast tego musisz uzyskać od 3 do 7 sąsiednich symboli w linii: poziomej lub pionowej. Na przykład 4 symbole w kształcie kwadratu nie liczą się jako wygrana, tylko linie.

Automat TNT Tumble firmy Relax Gaming.

Automat TNT Tumble firmy Relax Gaming.


Struktura symboli zapada się, więc kiedy wygrasz, te symbole znikają. Więcej symboli spada z górnej części bębnów i możesz wyzwolić więcej wygranych.

Jeśli wszystkie ciemne kamienne bloki w grze głównej zostaną zniszczone, plik Funkcja darmowych spinów jest nagrodzony.

W darmowych spinach niektóre ciemne kamienne bloki są specjalne i zawierają dodatkowe obroty lub dodatkowe mnożniki. Tam są trzy różne tryby Free Spin który możesz wybrać przed rozpoczęciem darmowych spinów:

 1. Mnożnik: Specjalne kamienne bloki zawierają 1x, 2x lub 3x dodatkowe mnożniki (zmienność: bardzo wysoka).
 2. Mnożniki & Dodatkowe spiny: Specjalne kamienne bloki zawierają dodatkowe mnożniki lub dodatkowe obroty (zmienność: wysoka).
 3. Dodatkowe spiny: Specjalne kamienne bloki zawierają 1, 2, 3, 5 lub 10 dodatkowych obrotów (zmienność: średnia).

Automat TNT Tumble firmy Relax Gaming.

Kiedy otrzymasz funkcję darmowych spinów, masz do wyboru różne gry bonusowe. Zmienność waha się od bardzo wysokiej do średniej. Jeśli chcesz polować na większe wygrane (ale rzadziej), wybierz Very High lub High, ale jeśli chcesz zapewnić sobie średnie wygrane (ale częściej), wybierz Medium.

We wszystkich różnych trybach, wyczyszczenie co trzeciego pełnego rzędu ciemnych kamiennych bloków (zwykłych i specjalnych) zapewnia +2 darmowe obroty.

Również możesz kup funkcję darmowych spinów osobno. Cena wynosi 70x całkowity poziom zakładu.

Automat TNT Tumble firmy Relax Gaming.

To jest funkcja darmowych spinów (mnożnik). W tym trybie fioletowe klejnoty ukrywają różne mnożniki. Kiedy wywiercisz wszystkie ciemne kamienie, odkryjesz więcej warstw kamieni z większą liczbą bonusów.

Automat TNT Tumble firmy Relax Gaming.

Oto środkowa funkcja darmowych spinów (mnożnik & Dodatkowe obroty). Ciemne kamienie z fioletowymi klejnotami ukrywają mnożniki, a niebieskie kamienie kryją dodatkowe obroty.

Dzikie symbole zastępuje wszystkie symbole w rolkach. Najprawdopodobniej zostaną wygenerowane w ułożonych w stos segmentach w każdej kolumnie. W Wilds jest pewna sztuczka, ponieważ nie są one niszczone przez wygraną. Zamiast tego są niszczone, gdy spadną do dolnego rzędu i są uwzględniane w wygranej.

Dzikie symbole są jednocześnie najlepiej płatnym symbolem. Wygrane Pure Wild są oceniane tylko wtedy, gdy w podanym kierunku nie ma sąsiadujących symboli płatnych.

Kiedy Blok TNT zostanie zniszczona, niszczy również poziomo wszelkie inne ciemne kamienne bloki w tym rzędzie.

Automat TNT Tumble firmy Relax Gaming.

Oto symbole Wild w grze, które wwiercają się w ciemne kamienie.

Podsumowując TNT Tumble jest bardzo zabawną i dobrze wykonaną grą na automatach. Układ slotów jest wyjątkowy dzięki planszy do gry wrzutowej 5 x 7 i ciemnym kamieniom, w które można się wiercić.

Również gra bonusowa Free Spins jest bardzo fajna i możesz wybrać jeden z 3 różnych trybów.

TNT Tumble jest bardzo dobrze przemyślane po uspokajającej muzyce w tle, ale wystarczająco dużo akcji z eksplodującymi cegłami, abyś był zaangażowany przez dłuższy czas.

Oba kciuki do góry za TNT Tumble, świetna robota!

Wydana gra: Kwiecień 2020

RTP (powrót do gracza): 96,11%

Zmienność: Średni wzrost

Układ: 5 x 7

Linie / kombinacje zakładów:

Maksymalna wygrana: 2088x zakład

2. Snake Arena (opublikowana w grudniu 2019 r.)

Snake Arena to gra wrzutowa 5 x 5 z 30 zwykłymi wygrywającymi liniami. Gra jest automatem o tematyce fantasy z elementami grafiki komiksowej.

Slot Snake Arena od Relax Gaming.

Slot Snake Arena od Relax Gaming.

Plik Funkcja darmowych spinów jest uruchamiany przez wylądowanie Snakeheada na bębnie 1 i symbol rycerza na dowolnym bębnie.

Slot Snake Arena od Relax Gaming.

Oto jak uruchomić funkcję darmowych spinów. Wystarczy, że wylądujesz głową węża na bębnie 1 i symbolem rycerza na dowolnym bębnie, jak tutaj.

Podczas funkcji darmowych spinów, symbol rycerza wyląduje przy każdym spinie. Przed nowym spinem Wąż przesuwa się w kierunku symbolu Rycerza.

 • Jeśli Wąż dotrze do Rycerza, zje go i Wąż urośnie. Wtedy też rozpocznie się nowy spin.
 • Jeśli ciało węża jest na przeszkodzie, wąż ulegnie awarii i funkcja darmowych spinów zostanie zakończona.
 • Jeśli Wąż zapełni wszystkie pozycje na bębnach 2-5, funkcja darmowych spinów zakończy się i dodatkowa nagroda w wysokości 1000x zakład zostanie nagrodzony.

Slot Snake Arena od Relax Gaming.

To jest gra bonusowa Free Spins. Wąż ruszy w stronę rycerza. Wąż rośnie o jeden z każdym posiłkiem rycerza. Wąż działa jednocześnie jako duży symbol Wild.

Slot Snake Arena od Relax Gaming.

Kiedy Wąż zderzy się ze sobą, funkcja darmowych spinów zakończy się.

Możesz także kupić funkcję darmowych spinów za 70-krotną cenę zakładu. Stawka RTP (Return to Player) jest również taka sama jak 96,25% w przypadku kupionej funkcji darmowych spinów.

Symbol Rycerza i każda część Węża są Dzikie symbole i zastępuje wszystkie inne symbole.

Plik Funkcja Wild Chase uruchamia się losowo. Wąż wygląda ponad jedną losową rolką, a Rycerz jednocześnie. Powtarza się to do trzech razy.

Jeśli spojrzą na te same bębny, stają się one dzikie i proces się powtarza.

W Wild Chase 1-5 bębnów stanie się Wild Reels.

Slot Snake Arena od Relax Gaming.

Oto główna gra slotowa Snake Arena.

Podsumowując Snake Arena jest całkiem fajną grą wrzutową. Grafika, animacje i rozgrywka działają dobrze. Z drugiej strony Snake Arena nie ma, moim zdaniem, odrobiny osobowości. Jest tylko wąż i rycerz i wyglądają dość nijakie. Nie jestem zawodowym projektantem automatów, ale tutaj można by było zrobić coś lepszego.

Jednak funkcja darmowych spinów jest dość wyjątkowa, a ruch Węża jest interesujący do oglądania.

Przy niewielkim wysiłku Snake Arena może być doskonałym hitem na automatach. Ale jak jest, działa dobrze i warto go przetestować, jeśli lubisz automaty o tematyce fantasy z odrobiną komiksowego podejścia.

Wydana gra: Grudzień 2019

RTP (powrót do gracza): 96,25%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 5

Linie zakładów: 30

Maksymalna wygrana: 2758x

Najciekawsze automaty Relax Gaming

Oto niektóre z najciekawszych automatów Relax Gaming, które znalazłem w naszej selekcji. Warto je wszystkie sprawdzić!

1. Pociąg z pieniędzmi (opublikowano w sierpniu 2019 r.)

Pociąg z pieniędzmi to 5-bębnowa gra wrzutowa w stylu westernu, opublikowana w sierpniu 2019 roku. Do ściągnięcia są rabusie pociągów, strzały z broni i długi. Istnieje 40 linii wygrywających, a gra jest zawsze rozgrywana z aktywnymi wszystkimi liniami.

Ogólne zachodnie uczucie jest doskonałe, zwłaszcza muzyka w stylu country po prostu go przydaje.

Slot Money Train od Relax Gaming.

Slot Money Train od Relax Gaming.

Dziki symbol zastępuje wszystkie inne symbole. Istnieją również mniejsze symbole (kolory talii kart) i główne symbole (rabusie na banki).

Plik Runda bonusowa Money Cart jest uruchamiany podczas lądowania Symbol premii na rolkach 1, 3 i 5. Po rozpoczęciu rundy bonusowej trzy symbole bonusowe ujawnią wartość, która utrzymuje mnożnik i zapewnia 3 darmowe obroty.

Slot Money Train od Relax Gaming.

Wyładowanie trzech symboli bonusowych zapewni rundę bonusową Money Cart.

w Runda bonusowa Money Cart każdy nowy symbol bonusu, który wyląduje, zresetuje licznik obrotów z powrotem do 3. W rundzie bonusowej Money Cart możesz także odblokować dodatkowe bębny.

Podczas rundy bonusowej możesz wylądować następujące dodatkowe symbole:

 • Symbol bonusu: Ujawnia wartość jako pomnożenie zakładu.
 • Symbol bezpiecznych pieniędzy: Ujawnia wartość jako pomnożenie zakładu.
 • Symbol płatnika: Ujawnia wartość jako pomnożenie stawki i dodaje ją do wszystkich innych widocznych symboli na bębnach.
 • Symbol stałego płatnika: Ujawnia wartość jako pomnożenie zakładu i dodaje ją do wszystkich innych widocznych symboli dla tego obrotu i każdego kolejnego obrotu.
 • Symbol kolekcjonera: Ujawnia wartość jako pomnożenie zakładu, a następnie zbiera wszystkie widoczne wartości na bębnach i dodaje je do własnej wartości.
 • Symbol trwałego zbieracza: Ujawnia wartość jako pomnożenie zakładu, a następnie zbiera wszystkie widoczne wartości na bębnach i dodaje je do własnej wartości na koniec tego spinu i każdego kolejnego spinu.
 • Symbol poszerzacza: Ujawnia wartość jako pomnożenie zakładu i otwarcie oraz dodatkowy bęben.
 • Symbol Tumbleweed: Nie przenosi wartości i nie resetuje licznika obrotów.

Więc Twoim celem w rundzie bonusowej jest zebranie jak największej liczby mnożników, aby zwiększyć swoją wygraną.

Slot Money Train od Relax Gaming.

To jest runda bonusowa Money Cart.

Slot Money Train od Relax Gaming.

Twoim celem jest zebranie jak największego mnożnika. Możliwe jest również odblokowanie dwóch dodatkowych bębnów, aby zwiększyć swoje wygrane, tak jak tutaj – jeśli masz szczęście.

Możesz także oddzielnie kupić rundę bonusową Money Cart za cenę zakładu 80x. Zwróć uwagę, że RTP (Return to player) dla zakładu bonusowego wynosi 98,00%, co jest po prostu doskonałe!

Maksymalna wypłata to 20000 x zakład na slot Money Train, więc istnieje możliwość wygrania ogromnych nagród, jeśli masz szczęście.

Podsumowując, Money Train jest dość prostą, ale bardzo zabawną grą na automacie z mnóstwem westernowego ducha filmowego. RTP jest na średnim poziomie w głównej grze (96,2%), ale runda bonusowa Money Cart utrzymuje doskonały RTP na poziomie 98,0%. Grę bonusową można również kupić osobno za cenę 80x zakładu.

Moim zdaniem Money Train to jeden z najlepszych automatów o tematyce zachodniej. Moje rekomendacje!

Wydana gra: Sierpień 2019

RTP (powrót do gracza): 96,2% (98,0% dla rundy bonusowej Money Cart jako opcja kupna)

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 4

Linie zakładów: 40

Maksymalna wygrana: 20 000x zakład

1. Let’s Get Ready to Rumble (opublikowane w sierpniu 2019 r.)

Przygotujmy się do walki to automat o tematyce bokserskiej z legendarnym spikerem ringowym Michael Buffer. Jest głosem znanego hasła „Przygotujmy się na Rumble!”. Jego przyrodni brat jest spikerem UFC Bruce Buffer.

Slot Let’s Get Ready to Rumble zapewnia planszę bębnową 6 x 4 ze specjalnymi funkcjami Sticky Respin, Wild Stacks i Rumble Spin. Maksymalna wygrana wynosi 2389,4 x zakład w tym slocie.

Let's Get Ready to Rumble od Relax Gaming.

To jest slot Let’s Get Ready to Rumble od Relax Gaming.

Nie ma regularnych sposobów wygrywania, ale zamiast tego nazywany jest system nagród Połączone sposoby. Wygrywasz, jeśli po prostu uzyskasz 3 lub więcej symboli połączonych na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej na bębnie 1. Symbole muszą również znajdować się maksymalnie w jednym rzędzie powyżej, jednym rzędzie poniżej lub w tym samym rzędzie..

Ogólne uczucie jest dość ekscytujące i podnosi poziom adrenaliny. Szczególnie podkład muzyczny przypomina mi Rocky 1 i piosenkę Eye of the Tiger legendarnego zespołu Survivor.

Daje to w sumie 466 połączonych dróg i do 1436 podczas funkcji Rumble Spin.

Let's Get Ready to Rumble od Relax Gaming.

Oto gra Rumble Spin w akcji. Podczas spinu wszystko może się zdarzyć, tutaj Cross Wilds i inny bokser otrzymują trafienia!

Plik Rumble Spin funkcja może być uruchamiana losowo w dowolnym spinie. Podczas gry losowa liczba opisanych poniżej funkcji dodatkowych ulepszy grę:

 • Cross Wilds to funkcja, w której 3-5 symboli Wild jest umieszczanych losowo na bębnach. Można go uruchomić do 8 razy w jednym obrocie w trybie Rumble.
 • w Uppercut Wild stos symboli Wild jest umieszczany na ostatnim bębnie.
 • Wild Hook to funkcja, która przenosi stos Dziczy z ostatniego bębna na bębny 2 lub 3. Jeśli aktywny obszar bębna jest większy niż stos Dziki, to również rozszerza stos tak, aby wypełnić cały aktywny bęben.
 • Walka o tytuł Funkcja rozszerzy obszar gry, dodając 2 kolejne rzędy poniżej obszaru gry. To zwiększy liczbę połączonych dróg do 1436.

Let's Get Ready to Rumble od Relax Gaming.

Rumble Spin może skutkować ogromną liczbą Wildów na bębnach, jak tutaj.

Plik Sticky Spin funkcja może być uruchamiana losowo na zwycięskiej kombinacji. Podczas funkcji Sticky Spin wszystkie zwycięskie symbole pozostają w miejscu, a Ty otrzymujesz ponowne zakręcenie. Otrzymujesz dodatkowe obroty, dopóki nie wylądujesz więcej symboli, które dodają do pierwotnej wygranej.

Let's Get Ready to Rumble od Relax Gaming.

To jest funkcja Sticky Spin, w której wygrywające symbole są trzymane i możesz zebrać o wiele więcej, tak jak tutaj symbole mikrofonu.

Wild Stacks Funkcja oznacza, że ​​2-5 Wild Stacks jest umieszczanych losowo, każdy pokrywający cały bęben.

Let's Get Ready to Rumble od Relax Gaming.

Wild Stacks może nagradzać wiele Worków treningowych, które są pełne stosów Wild.

Podsumowując Przygotujmy się do walki gra wrzutowa to bardzo fajna gra wrzutowa z unikalnym motywem boksu. Również legendarny komentator boksu, Michael Buffer, naprawdę dodaje temu automatowi wiele wiarygodności.

Istnieje ogromna liczba różnych funkcji specjalnych, a gra na automacie działa dobrze.

Niewiele minusów w tym slocie to dość niski RTP z 96,14% i Niska wariancja. Oznacza to, że otrzymujesz więcej mniejszych wygranych, ale nie możesz wygrać ogromnych kwot z tego automatu (około 2400x) w porównaniu na przykład z pociągiem Money Train Relax Gaming, w którym możesz wygrać ogromny mnożnik 20 000x.

Również gra bonusowa z darmowymi spinami może mieć więcej obrotów, na przykład 10 darmowych spinów. Ale tak jak jest, moim zdaniem funkcje bonusowe działają dobrze.

Let’s Get Ready to Rumble to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów boksu i MMA. To jest hit!

Wydana gra: Sierpień 2019

RTP (powrót do gracza): 96,14%

Zmienność: Niska

Układ: 6 x 4

Linie zakładów: 466

Maksymalna wygrana: 2389,4 x zakład

Bardziej interesujące automaty – Quick Picks

Oto kilka szybkich wyborów z wyboru slotów Relax Gaming z krótszymi wprowadzeniami.

Slot Zombie Circus firmy Relax Gaming.

Cyrk zombie to straszna gra wrzutowa 5 x 3, która łączy legendy szalonych klaunów zabójców z zombie. Ciekawa mieszanka, ale czemu nie? RTP: 96,92%.

Slot King of Kings od Relax Gaming.

Jeszcze jeden automat o tematyce starożytnego Egiptu od Relax Gaming: Król królów! RTP: 96,0%, wysoka wariancja i maksymalna wygrana to 5000x.

Gniazdo Powerspin firmy Relax Gaming.

Powerspin to klasyczna gra wrzutowa 3 x 3 z nowoczesnym akcentem. Jednak RTP jest dość niski i wynosi 94,86%.

Slot Wildchemy od Relax Gaming.

Wildchemy nauczy Cię chemii w formie automatu do gry. RTP: 96,02%, średnia wariancja i maksymalna wygrana 500x.

Erik the Red od Relax Gaming.

Erik the Red to gra wrzutowa o tematyce Wikingów z całkiem niezłym RTP na poziomie 96,95%. W tej grze na automacie wariancja jest niska / średnia.

Najwyższe automaty do gier RTP Relax Gaming

To są najwyższy procent slotów RTP (Return to player) Znalazłem z Relax Gaming. Lista jest ułożona od najwyższego RTP do najniższego procentu RTP.

 1. Epic Joker – Wydany w listopadzie 2018 r. – Wariancja: Nieznana – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 97,0%
 2. Erik the Red – Wydany w październiku 2018 r. – Wariancja: Niska / Średnia – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,96%
 3. Cyrk zombie – Wydany w październiku 2018 r. – Wariancja: Nieznana – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,92%
 4. Przebudzenie smoków – Wydano w marcu 2019 r. – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,96%
 5. Już czas! – Wydany w październiku 2019 r. – Wariancja: Nieznana – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,74%
 6. Mega Maski – Wydano w marcu 2020 r. – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,61%
 7. Wielki Pigsby – Wydany w styczniu 2019 r. – Wariancja: Nieznana – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,55%
 8. Caveman Bob – Wydany w maju 2019 r. – Wariancja: Nieznana – Maksymalna wygrana: zakład 500x – RTP: 96,49%
 9. Heroes Gathering – Wydano luty 2020 r. – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: zakład 400x – RTP: 96,45%
 10. Rozpal noc – Wydany w czerwcu 2019 r. – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,39%
 11. Temple Tumble Megaways – Wydano luty 2019 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 7767,7x zakład – RTP: 96,25%
 12. Snake Arena – Wydany w grudniu 2019 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 2758x zakład – RTP: 96,25%
 13. Pociąg z pieniędzmi – Wydany w sierpniu 2019 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 96,2%
 14. Przygotujmy się do walki – Wydany wrzesień 2019 – Wariancja: Niska – Maksymalna wygrana: 466x zakład – RTP: 96,14%
 15. TNT Tumble – Wydany w kwietniu 2020 r. – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: 2088x zakład – RTP: 96,11%
 16. Tumble Tower – Wydany w marcu 2019 r. – Wariancja: Nieznana – Maksymalna wygrana: zakład 5150x – RTP: 96,11%
 17. Wildchemy – Wydany w marcu 2019 r. – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: zakład 500x – RTP: 96,02%
 18. Król królów – Wydany w kwietniu 2019 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: zakład 5000x – RTP: 96,0%
 19. Powerspin – Wydany w sierpniu 2019 r. – Wariancja: Nieznana – Maksymalna wygrana: Nieznana – RTP: 94,86%

Polecane kasyna Bitcoin z automatami Relax Gaming

Te kasyna Bitcoin oferują automaty Relax Gaming w swoim wyborze.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. Kasyno King Billy

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane automaty Relax Gaming

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników automatów Relax Gaming:

Jak ci się podoba Relax Gaming? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Relax Gaming. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector