Recenzja automatów do gier Tom Horn (2021) – Book of Ba, Dragon Egg i więcej!

Tom Horn Gaming jest dostawcą gier kasynowych online z automatami wideo, grami stołowymi i zdrapkami, keno i grami bingo.

Prawie wszystkie gry są wykonane w nowoczesnej technologii HTML5, dzięki czemu działają dobrze na wszystkich urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych. Łączna liczba automatów do gier HTML5, które wybrał Tom Horn, to 33, a pozostałe są wykonane we Flashu.

Niektóre starsze gry są tworzone przy użyciu przestarzałej technologii Adobe Flash, która jest pełna luk w zabezpieczeniach i wymaga pobrania zewnętrznej wtyczki. W ogóle nie mogę polecić gier Flash, więc pomiń je, jeśli napotkasz jakieś.

Gry Tom Horn są w pełni zlokalizowane i są dostępne w 22 językach.

Tom Horn ma biura na Malcie, Ukrainie, Słowacji i Czechach. Firma została założona w 2005 roku. Tom Horn Gaming posiada licencje od UKGC (United Kingdom Gambling Commission) i MGA (Malta Gaming Authority).

Odsetki RTP (Return to Player) są na średnim poziomie około 96%, ale jest jeden wyjątek. Gra wrzutowa Trony Persji oferuje super dobry RTP 98,83%. Nie widziałem tak dobrego RTP u zwykłych dostawców gier, więc to prawdopodobnie jakiś rekord.

Dragon Egg autorstwa Tom Horn Gaming.

Oto automat do gry Dragon Egg z grą bonusową Free Spins w akcji. Moim zdaniem to jeden z najlepszych automatów, jakie Tom Horn stworzył.

Logo Tom Horn Gaming

Ocena użytkowników automatów Tom Horn Gaming:

Nowe automaty do gier Tom Horn Gaming

Oto niektóre z najnowszych gier wrzutowych Tom Horn Gaming.

1. Book of Ba – The Secret of the Netherworld (opublikowana w kwietniu 2020 r.)

Nie, tym razem nie jest to Księga Ra, ale zamiast tego Księga Ba. Spójrzmy na ten nowy automat Tom Horn Gaming, który został opublikowany w kwietniu 2020 roku.

Księga Ba to automat o tematyce starożytnego Egiptu, który ma być odpowiedzią na trudną konkurencję w tym gatunku automatów. Konkurencja jest ostra i zobaczmy, czy Book of Ba ją zapewni.


Slot Book of Ba autorstwa Tom Horn Gaming.

Slot Book of Ba autorstwa Tom Horn Gaming.

Żeby odświeżyć pamięć po lekcjach historii, Ra był starożytnym Egipskie bóstwo słońca. Ba był jednak czymś w rodzaju ptaka z ludzką głową. Ptak Ba był często pokazywany, jak unosił się nad mumią zmarłego lub opuszczał grobowiec według własnego uznania.

Slot Book of Ba składa się z podstawowej tablicy wrzutowej 5 x 3 oraz 9 stałych linii wypłat.

Specjalnością jest to, że zwycięskie symbole eksplodują, a kolejne spadają z góry. Mnożnik wygranej jest zwiększany o jeden z każdym rozbiciem, aż do 4. Tryb rozbicia kończy się, gdy mnożnik osiągnie x4 lub gdy na bębnach nie pojawi się więcej zwycięskich kombinacji.

Slot Book of Ba autorstwa Tom Horn Gaming.

Oto symbol rozpadający się w trakcie po wygranej. Zwróć uwagę na pasek mnożnika w prawym górnym rogu bębnów. Mnożnik wzrośnie o jeden poziom po każdym rozbiciu do x4.

Jeśli dostaniesz 3 Symbole książkowe to się uruchomi 10 darmowych spinów. Jednak darmowe obroty nie są przyznawane, jeśli zostały zebrane w trybie Shatter. Darmowe obroty można ponownie wyzwolić podczas gry bonusowej z darmowymi spinami.

Slot Book of Ba autorstwa Tom Horn Gaming.

Trzy symbole książek zapewniają 10 darmowych spinów.

Plik Symbol książki działa również jako Dziki symbol oprócz bycia Symbol rozproszenia.

Podczas darmowych spinów specjalny Rozwijający się symbol jest wybierany na początku darmowych spinów. Rozszerza się i obejmuje cały bęben, jeśli jest częścią zwycięskiej kombinacji.

Slot Book of Ba autorstwa Tom Horn Gaming.

Na początku gry bonusowej Free Spins wybierany jest specjalny symbol rozwijania. Kiedy ten symbol jest częścią zwycięskiej kombinacji, podczas darmowych spinów rozszerzy się do pełnych bębnów.

Slot Book of Ba autorstwa Tom Horn Gaming.

Oto symbol, który rozwija się w grze bonusowej Free Spins.

Podczas testowania gry wystąpił jeden błąd (lub wada), ekran opcji był pusty. Nie wiem, co miało się tam znaleźć, ale przynajmniej nie mogłem znaleźć trybu szybkiej lub szybkiej gry.

Podsumowując Księga Ba jest całkiem przyzwoitą grą wrzutową. Nie ma większych wad i wszystko działa dobrze. Jest wystarczająco dużo specjalnych funkcji, aby gra była interesująca.

Jeśli przyjrzeć się bliżej, Księga Ba nie błyszczy w żadnej sekcji. Grafika, animacje, rozgrywka, dźwięki są na średnim poziomie. Wystarczy, ale nic specjalnego. Czołówki konkurencji (np. TOP 5 dostawców gier) są daleko do przodu we wszystkich tych obszarach.

Ale w każdym razie Book of Ba jest jednym z najnowszych i najlepszych automatów Tom Horn Gaming i jest to dobre miejsce na ulepszanie gier i uczynienie ich lepszymi i płynnymi w przyszłości.

Sprawdź sam, jeśli chcesz mieć jeszcze jeden automat o tematyce starożytnego Egiptu, Book of Ba jest zdecydowanie wart obejrzenia!

Wydana gra: Kwiecień 2020

RTP (powrót do gracza): 96, 0%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3

Linie / kombinacje zakładów: 9 (stały)

Maksymalna wygrana: Zakład 500x

2. Spinball (opublikowane w grudniu 2019 r.)

Spinball nie jest grą na automatach, ale była tak inna, że ​​musiałem tylko rzucić okiem. Spinball to klasyczna gra zręcznościowa Pinball zamieniona w grę pieniężną. Każdy „obrót” oznacza wypuszczenie jednej piłki w celu odbicia się wokół maszyny.

Każde trafienie lub trasa wewnątrz automatu Pinball skutkuje małą wygraną. Im bardziej piłka odbija się w środku, tym więcej wygrywasz.

Gra Spinball autorstwa Tom Horn Gaming.

Gra Spinball autorstwa Tom Horn Gaming.

Możesz także otrzymać darmowe „spiny” w Spinball, jeśli trafisz w zielone pola w prawym górnym rogu. Możesz mieć do 5 darmowych spinów.

Gra Spinball autorstwa Tom Horn Gaming.

Oto darmowe „spiny” w akcji. Możesz otrzymać maksymalnie 5 darmowych spinów.

Na następnym obrazku możesz zobaczyć obszary trafień i mnożniki zakładu przy każdym trafieniu. Jak widać, najlepszy obszar znajduje się na środku po lewej stronie, gdzie bramkarze trzech rund dają 0,3x zakład za każde trafienie.

Gra Spinball autorstwa Tom Horn Gaming.

Pokazane tutaj obszary płatności. Każde trafienie wypłaci te kwoty razy postawiony zakład.

Podsumowując, Spinball to naprawdę coś innego i innowacyjnego. Spinball dobrze łączy grę zręcznościową pinball z formatem automatu. Przez pewien czas grało się w nią całkiem fajnie.

Grafika i dźwięk są na średnim poziomie. Nic specjalnego, ale też nie wygląda ani nie brzmi okropnie. Jednak pionowy stół do gry nie działa zbyt dobrze na komputerach stacjonarnych, ponieważ obszar gry jest dość mały.

Jeśli po automatach chcesz czegoś innego i odświeżającego, warto wypróbować Spinball. Spinball to dynamiczna akcja w prawdziwym stylu gry zręcznościowej Pinball z lat 80.

Wydana gra: Grudzień 2019

RTP (powrót do gracza): 96, 0%

Zmienność: Niska

Układ:

Linie zakładów:

Maksymalna wygrana: 1440x

Najciekawsze automaty do gier Tom Horn Gaming

Oto niektóre z najciekawszych automatów Tom Horn Gaming, które znalazłem w wyborze. Warto je wszystkie sprawdzić!

1. Dragon Egg (opublikowane w kwietniu 2015 r.)

Smocze Jajo to automat o tematyce fantasy, w którym występują… Smocze jaja! Zasadniczo jest to automat 5 x 3 z 9 stałymi liniami wygrywającymi. Maksymalna wygrana jest dość duża i wynosi 10 000x, a współczynnik RTP (Return to Player) jest również na średnim / dobrym poziomie z 96,44%.

Dragon Egg autorstwa Tom Horn Gaming.

Dragon Egg autorstwa Tom Horn Gaming. Tutaj możesz również zobaczyć symbole Dragon Egg i Wild.

Przyjrzyjmy się specjalnym funkcjom. Jeśli dostaniesz 3, 4 lub 5 symboli Scatter wyzwolić Funkcja bonusowa Dragon Egg.

Jeśli zbierzesz 3 jajka od tego samego smoka, aby odkryć liczbę darmowych spinów i otrzymany mnożnik. Symbol Scatter jest również regularnie płaconym symbolem.

Dragon Egg autorstwa Tom Horn Gaming.

Oto funkcja bonusowa Dragon Egg. Musisz losowo wybierać jajka po kolei. Jeśli zdobędziesz 3 symbole jednego rodzaju smoka, to zadecyduje, ile darmowych spinów i z jakim mnożnikiem otrzymasz. Tutaj miałem okazję zdobyć najlepszy (The Red Dragons) za 30 darmowych spinów i ogromny mnożnik x5…

Dragon Egg autorstwa Tom Horn Gaming.

… Ale ostatecznie dostałem środkowy z Blue Dragons. 20 darmowych spinów i mnożnik x3 też były całkiem dobre.

w Gra bonusowa Free Spins dostajesz 10 do 30 darmowych spinów w sumie, a mnożnik będzie się różnić 3x do 5x.

Dragon Egg autorstwa Tom Horn Gaming.

Gra bonusowa Free Spins w akcji. Mam 20 darmowych spinów i mnożnik x3 do wszystkich wygranych darmowych spinów.

Plik Dziki symbol to Dziki Smok. Wilds zastępują wszystkie symbole z wyjątkiem Scatter. Wszystkie wygrane w Wild są podwójne. Wild Dragon jest również najlepiej płatnym symbolem. Jeśli dostaniesz 5 Wild Dragons do tej samej linii wygranej, zapłaci to ogromne 10 000x.

Dragon Egg posiada również funkcję Gamble / Collect, w której możesz podwoić swoje wygrane, jeśli chcesz.

Podsumowując Smocze Jajo slot wygląda dobrze z grafiką. Ale w płynności rozgrywki, animacjach i dźwiękach & muzyka ten automat jest daleko w tyle za najlepszą konkurencją. Ale poza tym nie było to zbyt rozpraszające, a ogólna rozgrywka dużo na to wpłynęła.

Funkcje bonusowe są proste, a pogoń za grą bonusową Free Spins była fajna. Zwłaszcza funkcja bonusowa Dragon Egg jest fajna, gdy wybierasz Dragon Eggs jeden po drugim. Oczywiście wynik jest nadal losowy, ale lubię iluzję, aby dokonać własnego wyboru i wpłynąć na twoje przeznaczenie. Albo przynajmniej poczuj to.

RTP jest całkiem dobry, a wariancja jest ustawiona na wysoką, więc Dragon Egg ma szansę wygrać ogromną, jeśli masz szczęście.

Podsumowując, uważam, że jest to jeden z najlepszych automatów do gier Tom Horn Gaming. Cóż, ma swoje wady w niektórych obszarach, ale nie przeszkadzały mi one w grze testowej. Dobra robota, Tom Horn!

Wydana gra: Kwiecień 2015

RTP (powrót do gracza): 96,44%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 9

Maksymalna wygrana: 10 000x

2. Diamond Hill (opublikowane w listopadzie 2019 r.)

Diamond Hill to slot z klejnotami opublikowany w grudniu 2019 roku z naprawdę interesującą strukturą symboli. Symbole są ułożone w kolejności 1-3-4-3-1.

Slot Diamond Hill autorstwa Tom Horn Gaming.

Slot Diamond Hill autorstwa Tom Horn Gaming.

Jest 36 linii zakładów. Zwycięskie symbole muszą przylegać do siebie, zaczynając od skrajnego lewego bębna idącego w prawo, żadne przerwy nie są dozwolone w wygrywającej linii. Maksymalna wygrana to 200x zakład.

Dzikie symbole pojawiają się tylko na bębnach 1 i 5 i zastępują wszystkie inne symbole. Dzikie zmieniają się losowo mnożniki od x1 do x9.

Slot Diamond Hill autorstwa Tom Horn Gaming.

Symbole Wild (tutaj po lewej) zamieniają się również w mnożniki wahające się od x1 do x9. Tym razem wszystkie wygrane zostały pomnożone przez x7.

Każda wygrana składająca się z symbolu Wild aktywuje Funkcja Respin. Wszystkie symbole wygrywające trzymają się na swoich miejscach, a wszystkie symbole nie wygrywające odpowiadają ponownie. Nowe symbole, które są częścią zwycięskiej kombinacji, zostaną zablokowane na miejscu, a bębny znów się zakręcą. Respin trwa, dopóki nie pojawi się więcej zwycięskich kombinacji.

Slot Diamond Hill autorstwa Tom Horn Gaming.

Oto funkcja Respin w akcji. Wszystkie wygrane, które są częścią symbolu Wild, będą miały Respin.

Podsumowując Diamond Hill to całkiem fajny automat. Układ symboli jest interesujący, a Wild Multipliers może przynieść duże wygrane. Ogólnie można odnieść wrażenie, że wariancja jest ustawiona na wysoką, ponieważ wygrane zdarzały się dość rzadko, ale były większe niż zwykle.

Grafika i dźwięki nie wnoszą nic specjalnego do gry, ale są na przyzwoitym poziomie. Na ekranie opcji był tryb Turbo (Fast play), ale nic się nie stało, gdy go kliknąłem. Podsumowując, Diamond Hill to podstawowy automat na klejnoty z kilkoma funkcjami i zupełnie innym układem symboli.

Wydana gra: Grudzień 2019

RTP (powrót do gracza): 96, 0%

Zmienność: Wysoki

Układ: Kołowrotki 1-3-4-3-1

Linie zakładów: 36

Maksymalna wygrana: 200x

3. Triple Joker (data publikacji: styczeń 2017 r.)

Triple Joker jest prawdopodobnie jedną z najbrzydszych gier na automatach wszechczasów, więc musiałem przyjrzeć się tej doskonałości!

Triple Joker autorstwa Tom Horn Gaming.

Triple Joker autorstwa Tom Horn Gaming.

Triple Joker to gra wrzutowa o strukturze 5 x 3 bębnów z całkiem dobrym współczynnikiem RTP (Return to player) wynoszącym 97,0%. Gra została wydana w 2017 roku, ale wygląda na to, że powstała w 1995 roku w czasach Netscape i Altavista. Automaty do gry prawdopodobnie wtedy nie istniały, ale perspektywa jest prawdziwa z lat 90. To zdecydowanie duży plus. Triple Joker jest tak brzydki, że wygląda całkiem fajnie!

Gniazdo posiada Dziki symbol którym jest Błazen (koleś Clown). Symbol Wild jest również najlepiej płatnym symbolem.

Triple Joker autorstwa Tom Horn Gaming.

Grafika i dźwięki Triple Jokera pochodzą prosto ze wschodnioeuropejskiego kasyna z lat 90.

Triple Joker ma również Funkcja hazardowa. Po każdej wygranej, jeśli nie osiągnąłeś swojego limitu hazardu, pojawi się przycisk Graj. Możesz zdecydować Odbierz swoje wygrane lub Graj, aby je podwoić.

Triple Joker autorstwa Tom Horn Gaming.

Tak wygląda bardzo interesująca funkcja hazardu. Czy masz odwagę wziąć w tym udział??

Wszystkie funkcje programu Triple Joker są naprawdę proste. Są tylko symbole Wild i funkcja Gamble, to wszystko. Ale jest też trochę orzeźwiający. Triple Joker to po prostu oldschoolowy automat, który wygląda i brzmi niegrzecznie, ale wciąż ma całkiem niezły RTP wynoszący 97,0%.

Triple Joker to prawdziwa legenda. Jeśli kochasz automaty, po prostu musisz wypróbować Triple Joker. To jest wyzwanie – jak długo możesz to wytrzymać?

Jest też jedna bardzo pozytywna strona Triple Jokera. Po zagraniu co drugi automat brzmi i czuje się wspaniale. Może to oznaka naprawdę dobrego automatu, ponieważ sprawia, że ​​wszystkie inne automaty świecą wokół niego?

10/10 do tego automatu, świetna robota Tom Horn Gaming za przyniesienie nam tego arcydzieła!

Wydana gra: Styczeń 2017

RTP (powrót do gracza): 97,0%

Zmienność: Średni

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 5

Maksymalna wygrana: 1000x zakład

Najwyższe automaty RTP Tom Horn Gaming

To są najwyższy procent slotów RTP (Return to player) Znalazłem z Tom Horn Gaming. Lista jest ułożona od najwyższego RTP do najniższego procentu RTP. Uwzględniono również wariancję.

Tutaj są tylko gry oparte na HTML5, nie uwzględniono przestarzałych gier opartych na Flashu, ponieważ nie mogę ich polecić ze względu na problemy z bezpieczeństwem.

 1. Trony Persji – Wariancja: wysoka – RTP 98,83%
 2. Spora wygrana – Wariancja: Średnia – RTP: 97,36%
 3. Małpa 27 – Wariancja: Średnia – RTP: 97,0%
 4. Płonący Owoc – Wariancja: niska – RTP: 97,0%
 5. Triple Joker – Wariancja: Średnia – RTP: 97,0%
 6. 243 kryształowe owoce – Wariancja: Średnia – RTP: 96,55%
 7. Smocze Jajo – Wariancja: wysoka – RTP: 96,44%
 8. Tygrys Shaolin – Wariancja: niska – RTP: 96,44%
 9. Savannah King – Wariancja: Średnia – RTP: 96,41%
 10. Poszukiwanie Czarnobrodego – Wariancja: Średnia – RTP: 96,31%
 11. Kubek – Wariancja: Średnia – RTP: 96,31%
 12. Fan gejszy – Wariancja: wysoka – RTP: 96,13%
 13. Księga Zaklęć – Wariancja: wysoka – RTP: 96,13%
 14. Don Juan’s Peppers – Wariancja: Średnia – RTP: 96,08%
 15. Kongo Bongo – Wariancja: wysoka – RTP: 96,07%
 16. Joker Reelz – Wariancja: niska – RTP: 96,0%
 17. Księga Ba – Wariancja: wysoka – RTP: 96,0%
 18. Spinball – Wariancja: niska – RTP: 96,0%
 19. Diamond Hill – Wariancja: wysoka – RTP: 96,0%
 20. Ostre „n” owocowe – Wariancja: Średnia – RTP: 96,0%
 21. Skarb Inków – Wariancja: niska – RTP: 96,0%
 22. Sherlock: Skandal w Czechach – Wariancja: Średnia – RTP: 96,0%
 23. Czerwone światła – Wariancja: Średnia – RTP: 96,0%
 24. Smocze bogactwa – Wariancja: Średnia – RTP: 96,0%
 25. Monster Madness – Wariancja: Średnia – RTP: 96,0%
 26. Czarna Mumia – Wariancja: Średnia – RTP: 96,0%
 27. Hot Blizzard – Wariancja: Średnia – RTP: 95,8%
 28. Panda’s Run – Wariancja: Średnia – RTP: 95,74%
 29. Ogień i gorąco – Wariancja: Średnia – RTP: 95,74%
 30. Feng Fu – Wariancja: Wysoka – RTP: 95,2%
 31. Sky Barons – Wariancja: wysoka – RTP: 95,01%
 32. Frozen Queen – Wariancja: Średnia – RTP: 94,0% / 96,0%
 33. Dzika pogoda – Wariancja: Średnia – RTP: 94,0% / 96,0%

Polecane kasyna Bitcoin z automatami do gier Tom Horn Gaming

Te kasyna Bitcoin oferują automaty Tom Horn Gaming w swoim wyborze.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 bonus BTC

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC. Suma bonusu to 2 BTC. Obstawianie: 35x.

Obsługiwane są automaty Tom Horn Gaming

Błyskawiczne lobby kasyna

Niskie zakłady bonusowe (35x)

2270 gier kasynowych

Recenzja Bitcasino.io

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników gier slotowych Tom Horn Gaming:

Jak ci się podoba Tom Horn Gaming? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Tom Horn Gaming. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector