Recenzja automatów Habanero (2021) – London Hunter, Loony Blox i nie tylko!

Habanero jest producentem oprogramowania do gier kasynowych założonym w 2010 roku. Firma posiada biura na Ukrainie, w Bułgarii, RPA i na Filipinach. Sloty i systemy zaplecza Habanero zostały certyfikowane przez BMM Testlabs i iTech Labs które oceniają uczciwość gier online.

Pod koniec 2016 roku wszystkie gry Habanero zostały przełączone na HTML5. HTML5 zapewnia płynną i nowoczesną grę, która działa bez żadnych wtyczek na wszystkich urządzeniach, w tym na tabletach i urządzeniach mobilnych.

Automat London Hunter od Habanero.

To jest gra slotowa London Hunter od Habanero.

Logo Habanero

Ocena użytkowników automatów Habanero:

Habanero Funkcje gry wrzutowej

Oto kilka cech gier automatowych Habanero.

 • Wybór automatów do gier Habanero obejmuje obecnie 105 tytułów. Istnieje również 13 gier stołowych, takich jak blackjack, ruletka i bakarat oraz 10 gier w pokera wideo.
 • Gry Habanero obsługują 21 języków.
 • Gry działają w nowoczesnej technologii HTML5 bez sterowników ani wtyczek do pobrania. Automaty HTML5 działają również dobrze na wszystkich urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych, stołach i telefonach komórkowych.
 • Habanero posiada certyfikaty lub licencje na 16 rynkach: Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Wyspa Man, Łotwa, Malta, Rumunia, Szwecja, Kolumbia, Dania, Gibraltar, Włochy, Litwa, Portugalia, Hiszpania i Wielka Brytania.
 • Automaty Habanero zostały przetestowane przez BMM Testlabs i iTech Labs dla losowości i uczciwości gry.
 • Niektóre gry mają bardzo wysokie wartości procentowe RTP (Return to Player), na przykład London Hunter (więcej poniżej) z 97,94%.
 • Niektóre ekrany informacyjne dotyczące automatów do gry są trudne do zrozumienia i wymagają ponownego przeczytania wiele razy.

Nowe automaty Habanero

Oto niektóre z najnowszych gier wrzutowych Habanero.

1. Loony Blox

Loony Blox to zupełnie nowy automat w stylu komiksowym założony w lutym 2020 roku.

Loony Blox oferuje fajne Cecha postaci. Podczas gry podstawowej postać Słonia, Psa lub Królika jest widoczna na ekranie przez maksymalnie 250 obrotów. Następnie postać zostanie zastąpiona inną postacią.

Slot Loony Blox firmy Habanero.

To jest gra slotowa Loony Blox. Tutaj cechą postaci jest Pies (czy cokolwiek to jest?), Który aktywuje wygrane, aby zapłacić w obie strony.

Oto różne funkcje postaci:

 • Jeśli Słoń jest widoczny: każdy symbol Wild pojawiający się w wygrywającej kombinacji rozszerza się na wszystkie pozycje na bębnie.
 • Jeśli Pies jest widoczny: wygrane są płatne w obie strony.
 • Jeśli Królik jest widoczny: każde 2-5 bębnów zablokuje się na dowolny losowy obrót i wyląduje z identycznymi symbolami.

Slot Loony Blox firmy Habanero.

Postać Elephant pozwoli symbolom Wilds rozszerzyć się na cały bęben.

Plik Funkcja mapy jest aktywowane, jeśli którykolwiek z symboli postaci pojawi się w wygrywającej kombinacji podczas gry podstawowej. Następnie 3 różne symbole samochodów przesuną się o 1 kropkę za każdy wyzwalający symbol postaci. Jeśli dostępnych jest wiele kierunków, jeden kierunek zostanie wybrany losowo.

Slot Loony Blox firmy Habanero.

To jest funkcja mapy. Jeśli trafisz którykolwiek z symboli postaci (psa, słonia lub królika), samochód należący do tej postaci przesunie się o tyle symboli, ile masz. Jeśli samochód zatrzyma się na zielonym miejscu, otrzymasz grę bonusową 12 darmowych spinów.

Otrzymasz Gra bonusowa z 12 darmowymi spinami jeśli jeden z 3 symboli samochodu wyląduje na symbolu zielonej kropki. Dowolny symbol samochodu w grze bonusowej aktywuje symbole postaci na czas trwania gry bonusowej. Podczas gry bonusowej można również łączyć wiele postaci.

Slot Loony Blox firmy Habanero.

Tak wygląda gra bonusowa.

Ogólnie rzecz biorąc, Loony Blox ma naprawdę fajne i specjalne funkcje, takie jak postacie i funkcja mapy. Ogólne uczucie jest naprawdę szczęśliwe, a muzyka i grafika są jak z wysokiej jakości kreskówek Disneya.

Również procent RTP (Return to Player) jest całkiem dobry i wynosi 96,71%. Zdecydowanie rzuć okiem na ten automat, jeśli lubisz automaty o tematyce komiksowej.

Wydana gra: Luty 2020

RTP (powrót do gracza): 96,71%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3

Linie / kombinacje zakładów: 243

2. Dzikie ciężarówki

Dzikie ciężarówki jest automatem do gier z pompowaniem testosteronu z fajnymi ciężarówkami, czaszkami, tłokami i dymem z diesla. I oczywiście stare, dobre, płonące czapki z daszkiem i puchate kości. Jako petrol, to jest dla mnie gra!

Slot Wild Trucks od Habanero.

To pompujący adrenalinę automat Wild Trucks firmy Habanero.

Jeśli zbierzesz 4 ciężarówki w kolejności Czerwony – Żółty – Fioletowy – Pomarańczowy – Niebieski odpowiednio na bębnach, otrzymasz symbol Wild w pełnym bębnie. The Wild dzieje się losowo na dowolnym bębnie.

Dziki symbol zastępuje wszystkie symbole.

Slot Wild Trucks od Habanero.

Dziki rozszerzają się do pełnych bębnów.

Jeśli trafisz ten sam symbol ciężarówki na rolkach 1, 3 i 5, który uruchamia Gra bonusowa Free Spins. Również symbole Wild mogą w tym przypadku zastąpić ciężarówki.

Ilość darmowych spinów zależy od typu ciężarówki. Jeśli trafisz te ciężarówki na bębny 1, 3, 5, otrzymasz:

 • Red Truck przyznaje 25 darmowych spinów.
 • Żółta ciężarówka przyznaje 20 darmowych spinów.
 • Fioletowa ciężarówka przyznaje 15 darmowych spinów.
 • Orange Truck przyznaje 12 darmowych spinów.
 • Blue truck przyznaje 10 darmowych spinów.

Jest też ogromny Free Spins Jackpot. Jeśli trafisz symbol Wild na bębnach 1, 3 i 5, zostaniesz nagrodzony 75 darmowych spinów!

Slot Wild Trucks od Habanero.

Gra bonusowa Free Spins jest bardzo hojna z maksymalnie 25 lub nawet 75 darmowymi spinami!

Podczas gry bonusowej Free Spins, jeśli 2 lub więcej tego samego symbolu ciężarówki pojawi się w tym samym rzędzie, wszystkie symbole między tym samym symbolem ciężarówki po lewej i prawej stronie zostaną zmienione na symbol ciężarówki przed przyznaniem wypłaty. Dotyczy to tylko najdłuższego i najlepiej płatnego symbolu ciężarówki dla każdego wiersza.

Podsumowując, Wild Trucks to nowa gra wrzutowa z dobrym duchem benzyny. Również funkcje bonusowe są interesujące i zapewniają ciągły przepływ. Wydaje się, że cały czas coś się dzieje, więc w tym slocie jest wiele funkcji. Moje rekomendacje dla Wild Trucks!

Wydana gra: Czerwiec 2019

RTP (powrót do gracza): 96,71%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3

Linie / kombinacje zakładów: 15

Najpopularniejsze automaty Habanero

Oto niektóre z najpopularniejszych wprowadzonych automatów Habanero.

1. Drogi szczęścia

Sposoby fortuny to 5-bębnowy automat w stylu japońskiego samuraja z unikalną siatką bębnów 3-3-4-4-4. Najwyższe 3 symbole na bębnach 3, 4 i 5 to zawsze ten sam losowy symbol, z wyjątkiem symbolu Konia.

Gra ma bardzo fajną, japońską atmosferę z dawnych czasów, z spokojną muzyką i fajnymi animacjami. To uczucie jest wciągające i dobrze wykonane.

Ways of Fortune autorstwa Habanero.

To jest automat Ways of Fortune autorstwa Habanero.

Plik Symbol samuraja jest Dziki symbol i zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu konia.

Plik Symbol konia jest Symbol rozproszenia. Jeśli trafisz 3, 4 lub 5 symboli konia w dowolnym miejscu na bębnach, otrzymasz odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych spinów.

Ways of Fortune autorstwa Habanero.

Niektóre rozgrywki w automacie Ways of Fortune.

Ways of Fortune autorstwa Habanero.

Tak wygląda gra bonusowa Free Spins.

Ogólnie rzecz biorąc, Ways of Fortune jest całkiem dobrą grą na automacie z unikalną siatką bębnów. Moim zdaniem funkcje bonusowe mogą być trochę bardziej ekscytujące. Jednak automat działa świetnie jako całość i warto go przetestować dla każdego fana Samurajów.

Wydana gra: Lipiec 2018

RTP (powrót do gracza): 96,64%

Zmienność: Niska

Układ: 3-3-4-4-4

Linie zakładów: 576

2. Skocz!

Skok! to 5-bębnowa owocowa gra wrzutowa z interesującą strukturą 2-2-3-4-4 bębnów. Bębny są zmienne i rosną w rzędach dla każdego przyznanego ci ponownego obrotu.

Plik Symbol kapelusza Jokera jest symbolem Wild i zastępuje wszystkie symbole. Joker może pojawić się na ekranie tylko raz podczas gry podstawowej.

Skok! gniazdo od Habanero.

To jest Jump! gra wrzutowa od Habanero.

Również dowolny Symbol Jokera przyzna ponownie zakręć. Każda wygrana podczas ponownych powtórzeń zapewni kolejny respin. Bębny będą się rozszerzać na każdym respinie.

Skok! gniazdo od Habanero.

Po każdym ponownym spinie bębny będą się rozwijać w rzędach.

ZA gra bonusowa z 7 darmowymi spinami zostanie przyznana jednorazowo po pomyślnym rozegraniu 4 ponownych obrotów. Gra bonusowa ma większe bębny z pełną siatką symboli 5 x 4.

Symbol Jokera przykleja się do bębnów podczas powtórzeń i gry bonusowej i przeskakuje do sąsiedniego bloku przy każdym obrocie (gdzie bębny są tego samego rozmiaru).

Skok! gniazdo od Habanero.

To jest gra bonusowa z darmowymi spinami, która będzie rozgrywana na pełnych bębnach 5 x 4.

Plik Stacked Spin funkcja jest interesująca. Każdy wygrywający symbol na ekranie aktywuje odpowiadający mu symbol na ekranie Stacked Spin nad bębnami. Gdy wszystkie symbole zostaną aktywowane, uruchomisz funkcję Stacked Spin.

W tej funkcji 5 tego samego losowego symbolu (z wyjątkiem Jokera) pojawi się w dowolnym miejscu na ekranie, zanim bębny wylądują.

Skok! gra wrzutowa była miłą niespodzianką. Automat jest dość prosty, ale jest ekscytujący dzięki zmiennym bębnom i obrotom. Trwa też polowanie na skumulowany spin. Jeśli grasz w owocowe automaty do gry, Jump! jest świetny z interesującymi funkcjami.

Wydana gra: Wrzesień 2018 r

RTP (powrót do gracza): 96,66%

Zmienność: Wysoki

Układ: 2-2-3-4-4

Linie zakładów: 1024

Najwyższe automaty RTP Habanero

To są najwyższe procentowe sloty RTP (Return to player), jakie znalazłem w Habanero.

1. London Hunter (RTP 97,94%)

London Hunter to 5-bębnowy automat w stylu steam punk ze starymi, wiktoriańskimi uczuciami Londynu. Są tam symbole z wąsatymi dżentelmenami z ogromną bronią laserową… i oczywiście dinozaurami. Temat jest bardzo ciekawym i świeżym podejściem do klasycznego tematu.

Automat London Hunter od Habanero.

To jest gra slotowa London Hunter od Habanero.

Plik Symbol dinozaura jest symbolem Wild i zastępuje wszystkie symbole. Występuje tylko na rolkach 1 i 5.

Dzika ekspansja jest aktywowany, gdy Prawy zbiornik paliwa jest wypełniony po brzegi w grze podstawowej. Jest dezaktywowany, gdy nastąpi ekspansja.

Co oznacza Wild Expansion? Kiedy jest aktywny, każdy symbol Dinozaura razem z symbolem Człowieka Wąsego aktywuje symbol Dinozaura 2 × 2 rozmiar.

Również 2 rozszerzenia mogą wystąpić, jeśli pojawią się 2 symbole Mustache Man wraz z 2 symbolami Dinosaur.

Plik Funkcja mnożnika jest aktywowany, gdy Lewy zbiornik paliwa jest wypełniony po brzegi w grze podstawowej. Jest dezaktywowany w przypadku wygranej. Wszystkie wygrane są mnożone 3x kiedy jest aktywny.

Otrzymujesz Gra bonusowa z 10 darmowymi spinami jeśli symbol Mustache Man pojawia się na bębnie 1, symbol broni laserowej pojawia się na bębnie 2, a symbol dinozaura na bębnie 5. Dzika ekspansja jest zawsze aktywowana w grze bonusowej.

Automat London Hunter od Habanero.

To jest gra bonusowa Free Spins w London Hunter.

Gra bonusowa zaczyna się od mnożnika x1. Dodatkowe mnożniki x1 są przyznawane, jeśli lewy zbiornik paliwa jest wypełniony do pełna w funkcji. Ponadto +2 dodatkowe darmowe obroty są przyznawane, jeśli prawy zbiornik paliwa zostanie wypełniony do pełna w funkcji.

Oba zbiorniki paliwa napełnią się do pełna podczas 2 – 6 obrotów w funkcji.

Ogólnie rzecz biorąc, London Hunter to bardzo fajna gra na automatach ze świeżym motywem. Również procent RTP (Return to Player) jest bardzo dobry i wynosi 97,94%.

Wydana gra: Kwiecień 2017

RTP (powrót do gracza): 97,94%

Zmienność: Średni

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 25

Polecane kasyna Bitcoin z automatami Habanero

Te kasyna Bitcoin oferują automaty Habanero w swoim wyborze.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. BitStarz Casino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 152% aż do 2 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 180 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane sloty Habanero

Zaufane kasyno od 2014 roku

2600+ gier kasynowych

Szybkie wpłaty i wypłaty

Recenzja BitStarz

Dołącz teraz

2. Kasyno mBit

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% aż do 2 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 100 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 50 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane sloty Habanero

Szybka i płynna strona internetowa

2528 gier kasynowych

96 gier na automatach z jackpotem

Recenzja kasyna mBit

Dołącz teraz

3. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,5 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 100 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane sloty Habanero

Doświadczone kasyno od 2014 roku

704 gier kasynowych

39 miejsc na jackpoty

Recenzja 7Bit Casino

Dołącz teraz

4. Kasyno King Billy

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane sloty Habanero

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

5. FortuneJack Casino

Logo kasyna FortuneJack

1,5 BTC + 250 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 110% do 1,5 BTC + 250 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 250 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 25 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane sloty Habanero

Wspaniałe kasyno

1492 gier kasynowych

4 własne gry, które można udowodnić uczciwie

Recenzja FortuneJack

Dołącz teraz

6. Kasyno Betcoin.ag

Logo kasyna Betcoin.ag

1 BTC + 10 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC + 10 darmowych spinów. Suma bonusu to 3 BTC + 12 darmowych spinów. Obstawianie: 50x.

Obsługiwane sloty Habanero

Szybkie wpłaty i wypłaty

Wiele gier stołowych

Również poker na żywo

Recenzja Betcoin.ag

Dołącz teraz

7. Kasyno BetChain

Logo kasyna BetChain

1 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% do 1 BTC + 200 darmowych spinów. Suma bonusu to 2 BTC + 200 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obstawianie: 50x.

Obsługiwane sloty Habanero

2346 gier kasynowych

210 slotów na jackpoty

Wiele gier, które można udowodnić

Recenzja BetChain

Dołącz teraz

8. Kasyno CryptoWild

Logo kasyna Cryptowild

1 BTC + 150 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 200% do 1 BTC + 150 darmowych spinów. Suma bonusu to 4 BTC + 150 darmowych spinów, zakład: 60x. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów z kodem bonusowym 20FREE, obstawianie 40x.

Obsługiwane sloty Habanero

Świetny 200% ekskluzywny bonus

Ponad 1000 gier kasynowych

67 gier w pokera wideo

Recenzja CryptoWild

Dołącz teraz

9. Kasyno Bitcoin Penguin

Logo Bitcoin Penguin

0,2 BTC + 40 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% do 0,2 BTC + 40 darmowych spinów. Suma bonusu to 0,4 BTC + 65 darmowych spinów. Obstawianie: 45x.

Obsługiwane sloty Habanero

Doświadczone kasyno założone w 2014 roku

558 gier kasynowych

Recenzja Bitcoin Penguin

Dołącz teraz

10. Kasyno Oshi

Logo Oshi Casino

1,25 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,25 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 225 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane sloty Habanero

Ogromna ilość gier

2528 gier kasynowych

57 miejsc na jackpoty

Recenzja kasyna Oshi

Dołącz teraz

11. Kasyno Mars

Logo Mars Casino

1 BTC + 50 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC + 50 darmowych spinów. Suma bonusu to 2 BTC + 50 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane sloty Habanero

741 gier kasynowych

16 slotów na jackpoty

Recenzja kasyna Mars

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników automatów Habanero:

Jak ci się podobają gry na automatach Habanero? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Habanero. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me