Recenzja automatów Play’n GO (2021) – Reactoonz, Book of Dead i nie tylko!

Zagraj w n ’GO to firma zajmująca się oprogramowaniem kasyn online, założona w mieście Växjö w południowej Szwecji w 2007 roku. Firma oferuje ponad 100 gier, czyli całkiem sporo. Wszystkie gry działają w nowoczesnej technologii HTML5, dzięki czemu działają dobrze na wszystkich nowoczesnych urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych.

Obecnie Play n ’GO ma biura w Szwecji, ale także na Węgrzech, Malcie i na Filipinach. Gry Play n ’GO mają licencje na gry wydane na Malcie (MGA) i w Wielkiej Brytanii (Komisja ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii).

Logo Play n 'GO

Ocena użytkowników automatów Play n ’GO:

Funkcje gry na automatach Play n ’GO

Oto kilka funkcji automatów do gry Play n ’GO.

  • Bardzo szeroki wybór gier na automatach z wieloma nowymi grami publikowanymi co miesiąc.
  • Play n ’GO oprócz automatów do gier oferuje także gry stołowe, zdrapki i gry w pokera wideo.
  • Wszystkie gry działają w nowoczesnej technologii HTML5, więc do pobrania nie są potrzebne żadne sterowniki ani oprogramowanie. Również gry HTML5 działają dobrze na wszystkich komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych w nowoczesnych przeglądarkach.
  • Automaty mają bardzo dobre ekrany informacyjne z animacjami, aby wyczyścić funkcje automatu.
  • Niektóre automaty mają dość niskie wartości procentowe RTP (Return to Player) na poziomie 94%. Wielu innych dostawców gier ma stawki RTP na poziomie 96% lub nawet ponad 97%.

Nowe automaty Play n ’GO

Oto niektóre z najnowszych gier na automatach Play n ’GO.

1. Anhk z Anubisa

Ankh z Anubisa to zupełnie nowy automat o tematyce starożytnego Egiptu od Play n ’GO. W mitologii starożytnego Egiptu Anubis jest bogiem śmierci, mumifikacji i Zaświatów. W mitologii Anubis jest przedstawiany jako pies lub mężczyzna z głową psa.

W slocie Ankh of Anubis znajduje się łącznie 576 zwycięskich kombinacji. Nie ma tradycyjnych linii wygrywających, ale zamiast tego do wygranej wystarczą tylko sąsiadujące kombinacje symboli od lewej do prawej.

Automat Ankh of Anubis z Play n 'GO.

To jest automat do gry Ankh of Anubis od Play n ’GO. Symbole piramid to symbole Scatter. Trzy lub więcej z nich uruchomi grę bonusową Free Spins.

Zły wyglądający na fioletowo-złoty Anubis to Dziki symbol. Funkcja mocy Anubisa również aktywuje się losowo i dodaje do gry symbole wieloznaczne.

Automat Ankh of Anubis z Play n 'GO.


Fioletowe i złote symbole Anubisa to symbol Wild.

Trzy lub więcej symboli Scatter (Symbol piramidy) uruchamia grę bonusową 10 darmowych spinów.

Podczas gry bonusowej, jeśli uzyskasz 3, 4 lub 5 Symbole rozproszone, wyzwolisz odpowiednio 3, 4 lub 5 darmowych spinów. Nie ma limitu dodatkowych darmowych spinów.

Podczas darmowych spinów zbierany jest każdy symbol Ankh. Za każdym razem, gdy zostanie zebranych 5 Ankh, dostajesz Wilds do bębnów.

Automat Ankh of Anubis z Play n 'GO.

To jest gra bonusowa Free Spins Ankh of Anubis. Każdy symbol Ankh jest zbierany, a 5 z nich aktywuje symbole Wild na planszy. Ponadto 3 lub więcej symboli Scatter wyzwoli więcej darmowych spinów.

Ankh of Anubis to bardzo fajny dodatek do automatów o tematyce starożytnego Egiptu. Automat jest płynny i bardzo zabawny dzięki fajnej grze bonusowej z darmowymi spinami. W przeciwnym razie moim zdaniem nie ma żadnych negatywnych rzeczy, poza tym, że procent RTP (Return to Player) mógłby być wyższy niż 94,2%, co jest dość niskie.

Podsumowując, świetna robota Play n ’GO jeszcze raz!

Wydana gra: Grudzień 2019

RTP (powrót do gracza): 94, 2%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 rolek z symbolami liczy 3-4-4-4-3

Linie / kombinacje zakładów: 576

Najpopularniejsze automaty do gier Play n ’GO

Oto niektóre z najpopularniejszych automatów do gry Play n ’GO.

1. Reactoonz

Play n ’GO’s Reactoonz to 7-bębnowa gra wrzutowa z uroczymi obcymi stworzeniami… i ogromnym obcym stworzeniem zwanym Gargantoon. Reactoonz to kontynuacja innej gry wrzutowej Play n ‘GO o nazwie Energoonz.

Reactoonz nie ma tradycyjnych linii wygrywających. Wygrane są osiągane za pomocą 5 lub więcej pasujących symboli, o ile dotykają się one poziomo i / lub pionowo. Zwycięskie symbole są usuwane, a więcej symboli spada z powyższego, aby wypełnić luki. Wygrane dochodzą do 15 sąsiednich symboli.

Automat Reactoonz od Play n 'GO.

To jest automat Reactoonz od Play n ’GO. Kolorowe paski energii zapełniają się po prawej stronie i mogą wyzwalać funkcje kwantowe.

Slot Reactoonz oferuje ogromną liczbę różnych funkcji.

Niestabilność może wystąpić w każdym spinie bez wygranej. Wielki kosmita Gargantoon może upuścić od 4 do 8 symboli Wild do siatki.

Jeśli Kolejka kwantowa dotrze do Gargantoon, potwór o wymiarach 3 x 3 pojawia się na siatce jako duży symbol Wild i zastępuje wszystkie symbole. Następnie Gargantoon dzieli się i porusza z każdą kaskadą. Najpierw staje się dwoma symbolami Wild 2 x 2, a następnie dziewięcioma pojedynczymi symbolami Wild.

Nowe symbole spadają kaskadowo z góry, wypełniając siatkę przed każdym ruchem Gargantoon.

Automat Reactoonz od Play n 'GO.

To jest funkcja Gargantoon. Najpierw duży Gargantoon wskakuje do siatki jako jeden duży symbol Wild…

Automat Reactoonz od Play n 'GO.

… Potem 2 mniejsze Gargantony chodzą po siatce jako Wilds…

Automat Reactoonz od Play n 'GO.

… I wreszcie 9 pojedynczych małych Gargantoons wchodzi do gry jako Wilds.

Losowy Cecha kwantowa jest dodawany do kolejki po wygraniu 25 symboli w jednym spinie łącznie z kaskadami. Jeśli nie zdobędziesz 25 symboli na obrocie, paski energii zostaną zmarnowane i możesz spróbować ponownie w następnym spinie.

W kolejce można umieścić do 4 funkcji Quantum. Gdy nie ma już wygranych, zostaną uruchomione funkcje Quantum w kolejce. Ładowanie po raz piąty doda funkcję Gargantoon!

Oto różne funkcje Quantum:

  • Implozja (żółty) przekształci 3 do 6 symboli w symbole Wild, jednocześnie niszcząc wszystkie sąsiednie symbole.
  • Nacięcie (niebieski) wytnie symbol Wild w środku i utworzy dwie przecinające się ukośne linie przez siatkę. Obie linie pokażą ten sam losowy symbol.
  • Rozbiórka (czerwony) zniszczy wszystkie jednookie symbole i wszystkie pasujące symbole.
  • Zmiana (zielony) wybierze 1 losowy jednooki symbol, a wszystkie pasujące symbole zamieniają się w inny symbol.

Gra wrzutowa Reactoonz.

To jeden z przykładów cech kwantowych: Nacięcie. Również zielona cecha kwantowa (Alteration) buduje się tutaj wewnątrz sfery po prawej stronie.

Kiedy 4 pasujące normalne symbole występują obok siebie w kształcie kwadratu, tworzą duży symbol 2 x 2 o nazwie Giantoonz. Wygrane są podwajane w każdej wygrywającej kombinacji, której częścią jest Giantoonz.

w Funkcja fluktuacji jeden losowy symbol jednooki jest oznaczany jako zmienny symbol w każdym spinie. Jeśli którykolwiek z zaznaczonych symboli jest częścią zwycięskiej kombinacji, pozostawi 2 symbole Wild.

Podsumowując, Reactoonz jest bardzo zabawną i chaotyczną grą na automacie w dobry sposób. Procent RTP (Return to Player) jest nieco niski i wynosi 94,51%. Super płynne animacje i fajne gry bonusowe są świetne i teraz rozumiem, dlaczego ten Reactoonz jest hitem wśród graczy.

Wydana gra: Październik 2017 r

RTP (powrót do gracza): 94,51% (Niski)

Zmienność: Wysoki

Układ: 7 x 7

Linie zakładów:

2. Rich Wilde i Księga Umarłych

Rich Wilde i Księga Umarłych to jeszcze jedna gra na automatach typu „Indiana Jones szuka skarbów w Egipcie”, ale dlaczego nie. Zawsze znajdzie się miejsce na dobry automat o tematyce starożytnego Egiptu.

Book of Dead jest tak popularna, że ​​dała początek wielu podobnym automatom, takim jak John Hunter & Grobowiec Królowej Skarabeuszy z filmu Pragmatic Play. Ale spójrzmy teraz na Księgę Umarłych.

Rich Wilde and the Book of Dead automat do gry Play'n GO

To jest automat Rich Wilde i Book of Dead z Play’n GO.

Jeśli dostaniesz 3 lub więcej rozrzuconych książek uruchom 10 darmowych spinów. Księga jest również Dziki symbol: może zastąpić dowolny inny symbol. I to nie wszystko, książka również opłaca się jak normalny symbol, jeśli zbierzesz 3-5 książek w tej samej linii.

w Darmowe spiny bonusowe, Symbolem rozwijanym jest losowo wybrany symbol. Jeśli trafisz ten symbol w dowolne miejsce na bębnach, rozszerzy się on na całą rolkę.

Rich Wilde and the Book of Dead automat do gry Play'n GO

Jeśli otrzymasz grę bonusową Free Spins, zostanie wybrany losowy symbol, tutaj 10.

Rich Wilde and the Book of Dead automat do gry Play'n GO

Następnie, jeśli trafisz ten symbol podczas bonusowych darmowych spinów, symbol rozszerzy się na cały bęben, aby pomóc Ci wygrać więcej w darmowych spinach.

Mechanika gry Book of Dead jest bardzo prosta. Po prostu poluj na symbole Księgi, ponieważ są to symbole Scatter i Wild w tym samym pakiecie.

Ogólnie Book of Dead to całkiem dobra gra na automatach. Osobiście uważam, że jest trochę przestarzały z bardzo małą liczbą funkcji bonusowych, ponieważ nowsze automaty naprawdę rozwinęły się w tej dziedzinie. Również procent zwrotu dla gracza (RTP) jest nieco niski i wynosi 94,25%. Ale spróbuj Book of Dead i daj mi znać, co myślisz?

Wydana gra: Styczeń 2016

RTP (powrót do gracza): 94,25%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 10

Najwyższe automaty RTP Play n ’GO

Oto niektóre z najwyższych slotów RTP (Return to player), które znalazłem w wyborze slotów Play n ’GO.

1. Wildhound Derby (RTP 96,93%)

Wildhound Derby to gra wrzutowa o tematyce wyścigów psów, w której jest dużo prawdziwego angielskiego ducha i emocji.

Automat Wildhound Derby od Play'n GO.

To jest automat Wildhound Derby od Play’n GO.

Dziki symbol to symbol złotej nagrody, który zastępuje wszystkie inne symbole.

Automat Wildhound Derby od Play'n GO.

Aby otrzymać grę bonusową Free Spins, musisz zdobyć dzikie psy na pozycjach 1-2-3-4 na bębnie 5. Tutaj umieszczany jest tylko jeden pies, więc to nie wystarczy do gry bonusowej.

Kiedy Wild Dogs zajmują pozycje wyjściowe 1-2-3-4 na bębnie 5, plik Wyścig psów zaczyna się. Możesz wybrać, który Wild Dog wygra wyścig psów. Darmowe spiny są kontynuowane, dopóki Wild Dog nie wygra wyścigu.

Złoty Zając określa, kiedy Dzikie Psy idą do przodu. Określa się to rzutem monetą po lewej stronie bębnów. Wild Dogs to także symbole Wild w grze bonusowej, które zastępują wszystkie inne symbole. Kiedy jakiś Wild Dog trafi w bramkę po lewej stronie bębnów, bonusowe obroty się kończą.

Automat Wildhound Derby od Play'n GO.

To jest bonusowa gra Wildhound Derby Free Spins. Na początku możesz wybrać swojego psa i zaczyna się wyścig psów! Wszystkie psy są jednocześnie dzikimi symbolami. Psy idą o jedno pole do przodu, jeśli rzut monetą po lewej stronie będzie miał symbol zająca (tutaj ze wszystkimi psami). Kiedy jeden pies trafi w bramkę po lewej stronie, bonusowe darmowe obroty kończą się. Jeśli wygra Twój pies, otrzymasz dodatkową nagrodę w postaci Koła Zwycięzcy.

Jeśli wygra Twój Wild Dog, uzyskasz dostęp do Koło zwycięzcy. To może pomnożyć całkowitą wygraną.

Ogólnie rzecz biorąc Wildhound Derby to dość ciekawa gra na automacie z fajną grą bonusową. Tym razem w moich testach gra bonusowa była naprawdę trudna do uruchomienia. Jeśli interesujesz się psami i ogólnie wyścigami psów, może to być dla Ciebie automat.

Wydana gra: Styczeń 2020

RTP (powrót do gracza): 96,93%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 4

Linie / kombinacje zakładów: 30

Polecane kasyna Bitcoin z automatami Play n ’GO

Te kasyna Bitcoin oferują automaty Play n ’GO w swoim wyborze.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. BitStarz Casino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 152% aż do 2 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 180 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane automaty Play n ’GO

Zaufane kasyno od 2014 roku

2600+ gier kasynowych

Szybkie wpłaty i wypłaty

Recenzja BitStarz

Dołącz teraz

2. King Billy Casino

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane automaty Play n ’GO

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

3. Kasyno FortuneJack

Logo kasyna FortuneJack

1,5 BTC + 250 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 110% do 1,5 BTC + 250 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 250 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 25 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane automaty Play n ’GO

Wspaniałe kasyno

1492 gier kasynowych

4 własne gry, które można udowodnić uczciwie

Recenzja FortuneJack

Dołącz teraz

4. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,5 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 100 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane automaty Play n ’GO

Doświadczone kasyno od 2014 roku

704 gier kasynowych

39 miejsc na jackpoty

Recenzja 7Bit Casino

Dołącz teraz

5. Kasyno Oshi

Logo Oshi Casino

1,25 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,25 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 225 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane automaty Play n ’GO

Ogromna ilość gier

2528 gier kasynowych

57 miejsc na jackpoty

Recenzja kasyna Oshi

Dołącz teraz

6. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 bonus BTC

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC. Suma bonusu to 2 BTC. Obstawianie: 35x.

Obsługiwane automaty Play n ’GO

Błyskawiczne lobby kasyna

Niskie zakłady bonusowe (35x)

2270 gier kasynowych

Recenzja Bitcasino.io

Dołącz teraz

7. Kasyno Mars

Logo Mars Casino

1 BTC + 50 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC + 50 darmowych spinów. Suma bonusu to 2 BTC + 50 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane automaty Play n ’GO

741 gier kasynowych

16 slotów na jackpoty

Recenzja kasyna Mars

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników gier na automatach Play n ’GO:

Jak ci się podobają gry na automatach Play n ’GO? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Play n ’GO. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector