Recenzja automatów Quickspin (2021) – Oto najlepsze automaty Quickspin!

Quickspin to szwedzkie studio deweloperskie, które ma również biura na Malcie, w Kijowie na Ukrainie oraz w Sztokholmie w Szwecji. Firma Quickspin została założona w 2011 roku przez trzech (anonimowych) gości ze Sztokholmu, którzy zdecydowali, że nadszedł czas, aby zacząć tworzyć gry, w które lubią grać sami. według strony Quickspin.

W 2016 roku Quickspin został przejęty przez giganta branżowego Playtech, największego na świecie dostawcę oprogramowania do gier online. Quickspin zatrudnia około 100 osób z 29 krajów, więc obecnie jest dość przyzwoitym dostawcą gier kasynowych.

W chwili pisania tego artykułu Quickspin ma 62 gry wrzutowe. W 2020 roku pojawi się 12 automatów, więc Quickspin jest dość aktywny w publikowaniu nowych tytułów.

Automat Nero's Fortune firmy Quickspin.

Oto gra bonusowa Flames of Nero z epickiego automatu Nero’s Fortune opublikowanego w marcu 2020 roku.

Logo Quickspin

Ocena użytkowników automatów Quickspin:

Nowe automaty Quickspin

Oto niektóre z najnowszych wprowadzonych gier wrzutowych Quickspin.

1. Panther’s Reign (opublikowane w lutym 2020 r.)

Panther’s Reign to nowy automat o tematyce lasów deszczowych Amazonii, opublikowany w Februry 2020. Automat jest pełen wciągających wrażeń z dżungli i zwierząt z dżungli, takich jak pantery, małpy, papugi i żaby. Nie jestem biologiem i nigdy nie byłem w Amazonii, ale Panther’s Reign wydaje się całkiem wiarygodna w tym sensie.

Slot Panther's Reign firmy Quickspin.

Slot Panther’s Reign firmy Quickspin.

Grafika, dźwięki i muzyka są moim zdaniem wykonane bez zarzutu, a uczucie dżungli jest po prostu świetne. Również animacje i efekty specjalne działają naprawdę dobrze i widzę, że Quickspin ma w tym talent.

Muzyka składa się z spokojnych, atmosferycznych dźwięków strun w zwykłej grze. Podczas gry bonusowej Free Spins ścieżka dźwiękowa staje się bardziej intensywna dzięki perkusji w dżungli. Działa to bardzo dobrze i tworzy dobre wrażenie na slocie Panther’s Reign.


Interfejs użytkownika jest również bardzo łatwy w użyciu, a przyciski są wyraźnie oznaczone. Dostępna jest również funkcja Quick Spin, jeśli chcesz mieć szybszą akcję.

Jest 50 stałych linii wygrywających, a struktura bębna to 5 x 4 z pojedynczymi bębnami w miejscu każdego symbolu.

Slot Panther's Reign firmy Quickspin.

Tutaj możesz zobaczyć zielone symbole Scatter. Jeśli zdobędziesz 3 lub więcej symboli Scatter, uruchomi się gra bonusowa Free Spins.

3 lub więcej symboli Scatter (zielony klejnot) uruchamia darmowe spiny. Jeśli dostaniesz 3 symbole rozproszone, zostaniesz nagrodzony 5 darmowych spinów. Każdy dodatkowy symbol Scatter zapewni +1 Free Spins do maksymalnie 22 Free Spins.

Podczas darmowych spinów każda zwycięska kombinacja uruchamia Funkcja Respin. Wszystkie symbole w wygrywającej linii są zablokowane, a reszta znów się obraca. Funkcja kończy się, gdy nie ma już symboli wygrywających.

Slot Panther's Reign firmy Quickspin.

To jest funkcja Respin w akcji w grze bonusowej Free Spins. Wygrywające symbole są zablokowane i dopóki nie otrzymasz żadnych wygrywających symboli, wypłacasz nagrodę.

Również podczas Darmowe spiny, aż do 7 symboli dzikich można losowo dodać do bębnów na początku nowego spinu.

Slot Panther's Reign firmy Quickspin.

Trwa gra bonusowa Free Spins.

Dzikie symbole zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter. Dzikie symbole są również jednymi z najlepiej płatnych symboli. Funkcja Wild Spray występuje losowo. Do 10 losowych symboli Wild jest umieszczanych na bębnach podczas tej funkcji.

Panther’s Reign to bardzo wysokiej jakości automat do gry z wystarczającą liczbą funkcji bonusowych, aby rozgrywka była interesująca. Wysoka wariancja oznacza, że ​​możesz wygrać duże wygrane w tej grze na automacie, jeśli masz szczęście. Ten automat jest dowodem na to, że Quickspin jest w stanie wyprodukować kilka wysokopoziomowych automatów, świetną robotę!

Stawka RTP (Return to Player) jest na średnim poziomie 96,25%.

Wydana gra: Luty 2020

RTP (powrót do gracza): 96,25%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 4

Linie / kombinacje zakładów: 50 (naprawiono)

Maksymalna wygrana: Zakład 5202x

2. Wild Cauldron (opublikowane w styczniu 2020 r.)

Dziki kocioł to automat o strukturze bębnów 6 x 4 z wieloma interesującymi zwrotami akcji. Rozgrywka przypomina mi trochę automat Reactoonz od Play’n GO.

Slot Wild Cauldron firmy Quickspin.

Slot Wild Cauldron firmy Quickspin.

Symbol blokowania upadku to funkcja, w której każda wygrywająca kombinacja jest zablokowana i gromadzi się na dole bębnów. Następnie wszystkie symbole, które nie wygrywają, są usuwane i zastępowane nowymi symbolami.

Każdy upadek z wygrywającą kombinacją zwiększy liczbę sposobów w upadku, dodając 1 dodatkowy rząd symboli. Maksymalnie 8 rzędów.

Slot Wild Cauldron firmy Quickspin.

Tutaj możesz zobaczyć funkcję Locking Symbol Tumble, w której zwycięskie symbole są zablokowane i spadają do dolnej części bębnów. Wtedy więcej symboli spada z góry i możesz wygenerować więcej wygranych.

Wypłaty za symbole wahają się od 3 do 6 symboli tego samego rodzaju. Nie ma tradycyjnych wygrywających linii, ale zamiast tego symbole muszą po prostu sąsiadować ze sobą, zaczynając od skrajnego lewego bębna.

Tak więc pionowa pozycja symbolu nie ma znaczenia, ale nie może być żadnych przerw, aby wygrać.

Plik Symbol rozproszenia to zielony symbol mikstury. Jeśli dostaniesz 4 lub więcej symboli Scatter, co spowoduje uruchomienie Gra bonusowa Free Spins. Kwoty darmowych spinów wyglądają następująco:

 • 4 symbole Scatter – 8 darmowych spinów
 • 5 symboli Scatter – 10 darmowych spinów
 • 6 symboli Scatter – 12 darmowych spinów

Podczas darmowych spinów wylądowanie 2 symboli Scatter zapewni ci +2 dodatkowe obroty. Również podczas darmowych spinów symbol blokujący Tumble i Wild Multipliers są trwałe, więc pod koniec darmowych spinów prawdopodobnie masz planszę wrzutową 8 x 6 i aktywny mnożnik.

Slot Wild Cauldron firmy Quickspin.

Oto gra bonusowa Free Spins w akcji. Symbol blokady i mnożnik są trwałe podczas darmowych spinów, więc zwiększą Twoje wygrane.

Slot Wild Cauldron firmy Quickspin.

Gra bonusowa Free Spins w akcji. Zwycięskie symbole za chwilę opadną.

Dzikie symbole zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter. All Wilds zwiększa Wygraj mnożnik x1. Maksymalny mnożnik to x7.

Podsumowując Dziki kocioł jest bardzo zabawnym i bardzo dobrze wykonanym automatem z ciągłą akcją. Dość często otrzymujesz mniejsze wygrane, ale większe wygrane zdarzają się bardzo rzadko, jak wskazuje wysoka wariancja. Gra bonusowa Free Spins była również trudna do uruchomienia, ale wypłaty w grze bonusowej były naprawdę wysokie w moich testach.

Jeśli lubisz Reactoonz lub inne automaty z dużą ilością symboli spadających i eksplodujących, może to być automat dla Ciebie.

Wydana gra: Styczeń 2020

RTP (powrót do gracza): 96,09%

Zmienność: Wysoki

Układ: 6 x 4

Linie zakładów: 4096 w podstawowej grze, do 262144, gdy więcej rzędów jest w grze podczas serii zwycięstw

Maksymalna wygrana: Zakład 21,120x

Najciekawsze automaty Quickspin

Oto niektóre z najciekawszych automatów Quickspin, które znalazłem w wyborze. Warto je wszystkie sprawdzić!

1. Divine Dreams (opublikowano w styczniu 2019 r.)

Boskie sny to gra na automacie z maksymalną ilością spokoju i relaksu. Uczucie jest naprawdę spokojne dzięki płynnej grafice i nastrojowej i relaksującej muzyce. Czujesz się jak w luksusowym azjatyckim spa i marzysz na przykład o Divine Dreams. Spójrzmy teraz na ten automat!

Divine Dreams ma standardową strukturę slotów 5 x 3, ale szósty bęben jest specjalny. To jest Bonus Reel która obraca każdą rundę gry i wskaże mnożnik, jeśli wygrasz.

Automat Divine Dreams firmy Quickspin.

Automat Divine Dreams firmy Quickspin.

Bonus Reel może również zapewnić dodatkowe bonusy poza mnożnikiem. Oto wszystkie wymienione bonusy:

 • Wygraj mnożniki można wygrać od x1 do x10.
 • Yin Yang Wilds przyznaje ci 2 symbole Wild z losowym mnożnikiem od x1 do x10. Jest dostępny podczas gry podstawowej, darmowych spinów i Sacred Respins.
 • Święte odpowiedzi (symbol Super Respin) składa się z dwóch części:
 • Super Respin można trafić w grze podstawowej i darmowych spinach. Umożliwia to mnożniki od x4 do x10 i x20.
 • Podczas Super Respin możesz trafić Mega Respin. To pozwala ci złapać mnożniki najwyższego poziomu, które wynoszą x7, x8, x9, x10, x20 i x30.

Automat Divine Dreams firmy Quickspin.

Oto przykład, jak działa Bonus Reel. Istnieją mnożniki od x1 do x10 i szansa na wygranie Super Respin, jak tutaj.

Istnieje również Boskie darmowe spiny. Można je odblokować, jeśli złapiesz 3, 4 lub 5 symboli darmowych spinów. W zamian otrzymasz odpowiednio 8, 12 lub 20 darmowych spinów.

Podczas Divine Free Spins możesz wylądować +3 Spins na szóstym bębnie, aby odblokować +3 Spins.

Automat Divine Dreams firmy Quickspin.

Oto Boskie darmowe spiny w akcji. Stamtąd możesz również wygrać Super Respin, a dzięki Super Respin możesz wygrać Mega Respin, jak tutaj. To odblokowuje mnożniki do x30.

Automat Divine Dreams firmy Quickspin.

Oto Mega Respin w akcji.

Podsumowując Boskie sny to inna gra na automatach z całkowicie zrelaksowanym i spokojnym motywem doskonale wykonanym. Funkcje bonusowe również dobrze pasują i nie oferują zbyt wielu akcji jak na tego rodzaju gry na automatach. Nadal będziesz miał podekscytowanie, ale wszystko jest złagodzone i tutaj działa dobrze.

Wariancja jest ustawiona na Wysoki, więc możesz wygrać duże, jeśli masz szczęście (ale oczywiście rzadziej). Procent RTP (Return to player) jest na średnim lub dobrym poziomie i wynosi 96,51%, co zawsze jest niezłe.

Jeśli chcesz się ochłodzić i rozluźnić sesję na automatach, Divine Dreams na pewno Ci to zapewni. Bardzo podobał mi się ten automat, dobra robota Quickspin!

Wydana gra: Styczeń 2019

RTP (powrót do gracza): 96,51%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 243

Maksymalna wygrana: Zakład 7414x

2. Nero’s Fortune (opublikowane w marcu 2020 r.)

Nero’s Fortune to gra wrzutowa o ostatnim rzymskim cesarzu z dynastii julio-klaudyjskiej jak w Wikipedii. Automat jest pełen emocji i akcji. Jeśli lubisz filmy historyczne z epickimi bitwami i fantazją, prawdopodobnie spodoba Ci się również ten automat.

Slot składa się z planszy 5 x 5 z kilkoma dodatkowymi dziwactwami i funkcjami w grze.

Automat Nero's Fortune firmy Quickspin.

Automat Nero’s Fortune firmy Quickspin.

Jeśli złapiesz 3 lub więcej symboli rozproszonych premii (Symbol BNS) wyzwolisz Gra bonusowa Flames of Nero.

W grze bonusowej, Mnożniki są umieszczane pod losowo wybranymi symbolami dla każdego darmowego spinu. Mnożniki ujawnione pod zwycięskim klastrem kumulują się przez całą grę premiową. Wygrane z klastrów symboli są mnożone przez skumulowaną wartość mnożnika.

Automat Nero's Fortune firmy Quickspin.

Oto funkcja Burning Arrows w grze. Mnożniki znaku X pod zwykłymi symbolami i jeśli wygrasz, otrzymasz jeden mnożnik w górę za każde X.

Oto liczba darmowych spinów:

 • 3 symbole bonusowe – nagrody 10 darmowych spinów.
 • 4 symbole bonusowe – nagrody 12 darmowych spinów.
 • 5 symboli bonusowych – Nagrody 14 darmowych spinów.

Podczas gry bonusowej na bębnach nie ma symboli Bonus Scatter.

Automat Nero's Fortune firmy Quickspin.

Oto gra bonusowa Flames of Nero, która w zasadzie jest grą bonusową z darmowymi spinami.

Dziki symbol zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Bonus Scatter.

Funkcja bębnów bębnowych oznacza, że ​​wszystkie symbole, które są częścią zwycięskiego klastra, są usuwane. Puste pozycje są wypełnione symbolami spadającymi z góry. Wszelkie nowe wygrane zostaną dodane do istniejącej wygranej i może to trwać wiele razy. Walka kończy się, gdy nie ma nowych zwycięskich klastrów.

Plik Funkcja Burning Arrows oznacza, że ​​po usunięciu zwycięskiego klastra z bębnów istnieje szansa, że ​​na pustych pozycjach symboli zostanie utworzony mnożnik. Jeśli zwycięska klaster pojawi się w miejscach trafień strzał, możesz stamtąd odkryć mnożnik.

Jeśli zostanie odkrytych wiele mnożników, są one kumulowane do końca spinu.

Automat Nero's Fortune firmy Quickspin.

Niektóre regularne rozgrywki w Nero’s Fortune. Symbol BNS to symbol Bonus Scatter, który może uruchomić grę bonusową z darmowymi spinami.

Ogólnie Nero’s Fortune to naprawdę wysokiej jakości gra na automacie, pełna emocji i akcji. Jakość animacji i efektów specjalnych jest po prostu na innym poziomie. Myślę też, że same efekty nie mają znaczenia, ale tworzą bardzo dobrą atmosferę w slocie. Uczucie, które dostałem, było czymś w rodzaju „przygotowań do największej i najbardziej epickiej bitwy” czy coś w tym stylu.

Również muzyka pasuje do szczeliny jak rękawiczka (lub jak pięść w oko, jak mówimy po fińsku). Jest spokojny i spokojny, ale wciąż groźny we właściwy sposób.

Również funkcje bonusowe są bardzo bogate i są dość wyjątkowe, przynajmniej moim zdaniem. Łączą w sobie znane elementy, ale w nowy, świeży sposób. Na przykład funkcja mnożnika Burning Arrows.

Nero’s Fortune jest jak oglądanie dobrego, epickiego filmu fantasy. Jeśli lubisz tego typu rzeczy, zdecydowanie przejdź do testu na tym epickim automacie!

Wydana gra: Marzec 2020

RTP (powrót do gracza): 96,24%

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 5

Linie zakładów:

Maksymalna wygrana: Zakład 8168x

Najwyższe automaty RTP Quickspin

To są najwyższy procent slotów RTP (Return to player) Znalazłem z Quickspin.

Lista jest ułożona od najwyższego RTP do najniższego procentu RTP. Uwzględniono również wariancję.

 1. Wielki zły Wilk – Wariancja: wysoka – RTP: 97,34%
 2. Wyspa Skarbów – Wariancja: Średnia – RTP: 97,07%
 3. Sinbad – Wariancja: niska / średnia – RTP: 97,06%
 4. Potężny Artur – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,94%
 5. Genies Touch – Wariancja: Średnia – RTP: 96,9%
 6. Łapy polarne – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,84%
 7. Złotowłosa – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,84%
 8. Opowieści dr Dolittle – Wariancja: Średnia – RTP: 96,73%
 9. Wild Chase – Wariancja: Średnia – RTP: 96,73%
 10. Fairy Gate – Wariancja: Średnia – RTP: 96,66%
 11. Trzej muszkieterowie – Wariancja: średnio-wysoka – RTP: 96,64%
 12. Mayana – Wariancja: super-wysoka – RTP: 96,63%
 13. Wielki – Wariancja: wysoka – RTP: 96,58%
 14. Sakura Fortune – Wariancja: wysoka – RTP: 96,58%
 15. Wschodnie szmaragdy – Wariancja: super-wysoka – RTP: 96,58%
 16. Lepcy bandyci – Wariancja: średnio-wysoka – RTP: 96,58%
 17. Wielki – Wariancja: wysoka – RTP: 96,58%
 18. King Colossus – Wariancja: Średnia – RTP: 96,57%
 19. Burza Ognia – Wariancja: średnio-wysoka – RTP: 96,57%
 20. Świątynia Smoka – Wariancja: Średnia – RTP: 96,55%
 21. Epicka podróż – Wariancja: niska / średnia – RTP: 96,54%
 22. Sevens High – Wariancja: Średnia – RTP: 96,54%
 23. Świecące – Wariancja: Średnia – RTP: 96,54%
 24. Północne niebo – Wariancja: wysoka – RTP: 96,53%
 25. Jewel Blast – Wariancja: Średnia – RTP: 96,53%
 26. Arka Tajemnicy – Wariancja: Średnia – RTP: 96,53%
 27. Bilet do gwiazd – Wariancja: super-wysoka – RTP: 96,52%
 28. Załoga Bigbota – Wariancja: wysoka – RTP: 96,51%
 29. Boskie sny – Wariancja: wysoka – RTP: 96,51%
 30. Sugar Trail – Wariancja: Średnia – RTP: 96,5%
 31. Titan Thunder – Wariancja: średnio-wysoka – RTP: 96,5%
 32. Leprechaun Hills – Wariancja: Super-wysoka – RTP: 96,49%
 33. Urok piratów – Wariancja: wysoka – RTP: 96,49%
 34. Ukryta Dolina – Wariancja: Średnia – RTP: 96,47%
 35. Joker Strike – Wariancja: średnio-wysoka – RTP: 96,64%
 36. Razortooth – Wariancja: Średnia – RTP: 96,6%
 37. Bogactwo wulkanu – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,43%
 38. Dragon Chase – Wariancja: Średnia – RTP: 96,39%
 39. Krasnoludy oszalały – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,38%
 40. Pied Piper – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,32%
 41. Hot Sync – Wariancja: Super-wysoka – RTP: 96,29%
 42. Ivan i Nieśmiertelny Król – Wariancja: Super-wysoka – RTP: 96,29%
 43. Sala Króla Gór – Wariancja: Super-wysoka – RTP: 96,29%
 44. Strefa Prime – Wariancja: Średnia – RTP: 96,28%
 45. Królewska żaba – Wariancja: Średnia – RTP: 96,26%
 46. Skulls UP – Wariancja: wysoka – RTP: 96,26%
 47. Panther’s Reign – Wariancja: wysoka – RTP: 96,25%
 48. Wieża Roszpunki – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,25%
 49. Lepcy bandyci – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,22%
 50. Second Strike – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,22%
 51. Durian Dynamite – Wariancja: Super-wysoka – RTP: 96,22%
 52. Nero’s Fortune – Wariancja: wysoka – RTP: 96,21%
 53. Złoty glif – Wariancja: Średnia – RTP: 96,19%
 54. Kryształowa Królowa – Wariancja: Średnia – RTP: 96,16%
 55. Dziki kocioł – Wariancja: Wysoka – RTP: 96,09%
 56. Gold Lab – Wariancja: Średnia – RTP: 96,09%
 57. Phoenix Sun – Wariancja: średnia / wysoka – RTP: 96,08%
 58. Impreza na plaży Spinions – Wariancja: wysoka – RTP: 96,04%

Polecane kasyna Bitcoin z automatami Quickspin

Te kasyna Bitcoin oferują w swoim wyborze automaty Quickspin.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. Kasyno King Billy

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane automaty Quickspin

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

2. FortuneJack Casino

Logo kasyna FortuneJack

1,5 BTC + 250 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 110% do 1,5 BTC + 250 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 250 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 25 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane automaty Quickspin

Wspaniałe kasyno

1492 gier kasynowych

4 własne gry, które można udowodnić uczciwie

Recenzja FortuneJack

Dołącz teraz

3. Kasyno Betcoin.ag

Logo kasyna Betcoin.ag

1 BTC + 10 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC + 10 darmowych spinów. Suma bonusu to 3 BTC + 12 darmowych spinów. Obstawianie: 50x.

Obsługiwane automaty Quickspin

Szybkie wpłaty i wypłaty

Wiele gier stołowych

Również poker na żywo

Recenzja Betcoin.ag

Dołącz teraz

4. Kasyno Oshi

Logo Oshi Casino

1,25 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1,25 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 5 BTC + 225 darmowych spinów. Obstawianie: 40x.

Obsługiwane automaty Quickspin

Ogromna ilość gier

2528 gier kasynowych

57 miejsc na jackpoty

Recenzja kasyna Oshi

Dołącz teraz

5. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 bonus BTC

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1 BTC. Suma bonusu to 2 BTC. Obstawianie: 35x.

Obsługiwane automaty Quickspin

Błyskawiczne lobby kasyna

Niskie zakłady bonusowe (35x)

2270 gier kasynowych

Recenzja Bitcasino.io

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników automatów Quickspin:

Jak ci się podoba Quickspin? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Quickspin. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector