Recenzja Big Time Gaming Slots (2021) – Wypróbuj hitowe automaty z Megaways!

Big Time Gaming jest australijskim twórcą oprogramowania dla kasyn założonym w 2011 roku. Siedziba firmy znajduje się w Sydney.

Po raz pierwszy zauważyłem Big Time Gaming, kiedy wielu streamerów Twitcha i Youtuberów rozmawiało o automacie BTG i grało w nim Niebezpieczeństwo wysokiego napięcia. Wydawało się, że mój przyjaciel bardzo polubił tę grę na automacie. Danger High Voltage ma reputację gry, w której można wygrać wielkie wygrane.

Slot Big Time Gaming Danger High Voltage

Oto hit firmy Big Time Gaming: Danger High Voltage. To mieszanka wszystkiego, a wynik jest trochę szalony.

Firma Big Time Gaming nabyła również wiele licencji na tworzenie automatów do gier znanych programów telewizyjnych i franczyz. Wybór zawiera gry na automatach o nazwach takich jak Kto chce być milionerem lub Monopoly Megaways.

Wydaje się więc, że Big Time Gaming ma możliwość tworzenia hitów gier automatowych. Dowiedzmy się więcej o automatach do gier BTG!

Ocena użytkowników automatów Big Time Gaming:

Funkcje Big Time Gaming Slot Game

Oto kilka funkcji automatów do gry Big Time Gaming.

  • Automaty Megaways (TM) oferują wiele różnych sposobów na wygraną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Megaways, przewiń trochę w dół do przeglądu automatu Kto chce zostać milionerem, w którym jest to dokładniej wyjaśnione.
  • Inne automaty Big Time Gaming Megaways to na przykład: Bonanza, Extra Chilli, Dragon Horn, Vikings Unleashed, Queen of Riches, Genie Jackpots, Temple Tumble, Diamond Mine i Irish Riches.
  • Niektóre starsze automaty wykorzystują „technologię” Adobe Flash, która nie jest najlepsza pod względem bezpieczeństwa i wymaga pobrania niezręcznych sterowników. Unikaj tych gniazd, jeśli proszą o zainstalowanie Flasha, a raczej wybierz inne.
  • Ogólnie wszystkie gry mają świetną jakość animacji i grafiki. Ponadto większość gier ma co najmniej przyzwoitą ścieżkę dźwiękową. Mechanika gry w wielu grach BTG jest interesująca z wieloma funkcjami w grach bonusowych.

Nowe automaty do gier Big Time

Oto niektóre z najnowszych automatów do gier Big Time Gaming.

1. Kto chce zostać milionerem Megaways

Kto chce zostać milionerem Megaways to całkiem nowa gra wrzutowa wydana pod koniec 2018 roku z oficjalnym motywem słynnego quizu telewizyjnego. Automat jest w zasadzie sześciobębnowy z unikalnym rozwiązaniem Big Time Gaming Megaways Struktura.

Symbole są również reaktywne lub zapadają się. Oznacza to, że wygrywające linie znikają, a więcej symboli spada z górnej części bębnów. Może to spowodować więcej wygranych.


Dodatkowa rolka dodaje symbol do bębnów 2 – 5.

Kto chce zostać milionerem

Automat do gry Who Wants To Be a Millionaire jest naprawdę wierny oryginalnemu programowi telewizyjnemu ze świetną grafiką, animacjami i oczywiście – oryginalną muzyką przewodnią!

Wyjaśnienie Megaways firmy Big Time Gaming

Wyjaśnienie, co oznacza Megaways (TM). Zasadniczo wystarczy mieć ten sam symbol, zaczynając od lewej do prawej na sąsiednich bębnach. Pozycja symbolu na szpuli nie ma znaczenia. Stwarza to wiele sposobów na wygraną, konkretnie 117 649 na tym automacie. Ta liczba pochodzi z 7 x 7 x 7 x 7 x 7 x 7 = 117 649, ponieważ każda rolka może mieć do 7 symboli na tym slocie.

Dzikie symbole zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem Scatter. Dzikie symbole są obecne tylko w dodatkowym bębnie.

Plik Symbol rozproszonego milionera może pojawić się w dowolnym z sześciu zwykłych bębnów. Jeśli zdobędziesz 3 symbole Scatter, wygrasz 8 darmowych spinów i rozpoczniesz grę Hot Seat Free Spins Gamble gra bonusowa.

Każdy dodatkowy punkt Scatter powyżej 3 symboli Scatter przeniesie Cię na wyższy szczebel w drabinie nagród Hot Seat. Podczas darmowych spinów na dodatkowym bębnie może pojawić się symbol Free Spin Scatter.

Jeśli dostaniesz 3 lub 4 symbole Scatter w grze bonusowej do bębna bonusowego, otrzymasz odpowiednio 4 lub 8 dodatkowych darmowych spinów.

Plik Hot Seat Free Spins Gamble daje Ci szansę na wygranie do 50 darmowych spinów. Drabinka z nagrodami hazardowymi ma 12 stopni. Wartości to 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 30, 40 i 50 darmowych spinów w zależności od kroku.

Kto chce zostać milionerem

Tak wygląda gra Hot Seat Free Spins Gamble. Musisz wybrać, jak wysoko na drabinie odważysz się wejść. Liny Życia wchodzą do gry automatycznie.

Jeśli masz Hot Seat z 3 symbolami Scatter, zaczniesz od kroku 1. Jeśli masz 4 symbole Scatter, zaczniesz od kroku 2 i tak dalej.

Kroki 2 i 7 to stopnie siatki bezpieczeństwa. Osiągnięcie tych szczebli gwarantuje odpowiednio co najmniej 10 i 20 darmowych spinów.

Funkcja Walk Away: Aby rozpocząć darmowe spiny bez hazardu, naciśnij Odejdź. Aby zagrać, wybierz odpowiedź z A, B, C lub D i naciśnij Ostateczna odpowiedź. Udany hazard przenosi cię na kolejne stopnie drabinki nagród. Nie możesz Odejść od kroku 2 i 7, ponieważ są to gry wolne od ryzyka i bezpieczne.

Jak w rzeczywistości Kto chce być telewizją milionera pokaż, że też masz Linie życia. Wchodzą one automatycznie do gry, aby ułatwić wybór.

Podczas darmowych spinów istnieje nieograniczony mnożnik wygranych, który zaczyna się od 1 i jest zwiększany o 1 po każdej wygranej.

Bonusowa gra na automacie Who Wants To Be Millionaire

To jest gra bonusowa, która chce zostać milionerem. Każda wygrana zwiększa mnożnik wygranych o 1, który w grze testowej wynosi teraz x2.

Podsumowując, automat Who Wants To Be a Millionaire był sporym zaskoczeniem. Duch programu telewizyjnego został doskonale uchwycony w automacie, a jedyne, czego brakuje, to gospodarz telewizyjny. Muzyka, grafika i animacje są naprawdę wysokiej jakości i dobrze wykonane.

Również mechanika gry jest interesująca w przypadku specjalnego Megaways firmy Big Time Gaming. Rundy gier bonusowych są również wierne oryginalnemu programowi telewizyjnemu, w którym wspinają się po drabinach jak w prawdziwym Hot Seat.

Moim zdaniem to po prostu niesamowity automat bez wad.

Wydana gra: Listopad 2018

RTP (powrót do gracza): 96,24%

Zmienność: Wysoki

Układ: 6 x 7 + dodatkowa rolka

Linie zakładów: 117 649 (Megaways)

Najpopularniejsze automaty do gier Big Time

Oto niektóre z najpopularniejszych automatów do gier Big Time Gaming.

1. Niebezpieczeństwo wysokiego napięcia

Big Time Gaming’s Niebezpieczeństwo wysokiego napięcia jest w pewnym sensie legendą automatu. Wiele streamerów z automatów na Twitchu lub bulw w Youtube często gra w tę grę. Powodem może być to, że Danger High Voltage ma dużą wariancję i możesz wygrać bardzo wysokie wygrane w grze bonusowej lub w pełnych bębnach wild z tego automatu.

Danger High Voltage Slot Big Time Gaming

Rozgrywka w automacie Danger High Voltage od Big Time Gaming.

Temat gry jest dla mnie trochę niejasny. Nazwa automatu pochodzi od piosenki Niebezpieczeństwo! Wysokie napięcie z zespołu Electric Six.

(Sprawdź piosenkę tutaj z YouTube, jeśli chcesz. Oto więcej informacji na temat zespół z Wikipedii. Piosenka pochodzi z 2003 roku i jest połączeniem garażu, dyskoteki i punk rocka. Mimo wszystko zabawna piosenka!)

Jest więc w tym automacie garażowa piosenka rockowa. Ale jest też kilka symboli do gier w stylu meksykańskim z odrobiną stylu Day of the Dead z ozdobnymi i kolorowymi czaszkami. A tacos ?! I tatuaże, symbole Disco Balls i światła dyskotekowe?!

A Wysokie napięcie mówi, że gdzieś jest prąd i błyskawica. Więc jestem całkowicie zdezorientowany tematem… ale może to jest klucz do sukcesu tego automatu! Nikt nie wie, o co chodzi, ale jeśli masz szczęście, może przynieść ogromne wygrane. A gra jest fajna. Może to wystarczy na świetny automat!

Coś o mechanice gier na automatach tutaj. Pożar to dziki symbol z pełnym bębnem, który zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem Scatter.

Dzika energia elektryczna jest również dzikim symbolem z pełnym bębnem, który działa w ten sam sposób, ale wszystkie wygrane są pomnożone przez 6 za każdego zastępcę Wild Electricity w wygranej. Jeśli zdobędziesz 2 symbole Wild Electricity, mnożenie następuje dwa razy i wynosi x36. To całkiem świetna funkcja.

Slot Big Time Gaming Danger High Voltage

Tutaj możesz zobaczyć dwa różne Wild Reels: Wild Electricity po lewej i Wild Fire po prawej. Wild Electricity daje Ci 6-krotną wygraną za każdą wygraną rezerwową. Możesz także zdobyć wiele symboli Wild x6.

Oba te symbole Wild występują tylko na bębnach od 2 do 5.

Trzy lub więcej Symbole rozproszone (Symbole tatuażu z tekstem My Desire) wyzwala Gra bonusowa. Również 2 symbole Scatter i gra bonusowa uruchomią piosenkę przewodnią automatu: Danger! Wysokie napięcie. Gra bonusowa umożliwia wybór między dwoma funkcjami.

  • Wybór 1 – Darmowe spiny przy wysokim napięciu. Ta opcja zapewnia 15 darmowych spinów oraz pełną szpulę High Voltage Wilds które mogą zapłacić do x66 na sąsiednich zwycięstwach. 15 darmowych spinów można ponownie uruchomić za pomocą trzech lub więcej symboli Scatter. Dzikie mnoży wszystkie wypłaty z wyjątkiem Scatter.
  • Wybór 2 – Gates of Hell Free Spins. W tej grze bonusowej otrzymasz 7 darmowych spinów. Losowy symbol zostanie wybrany, aby stać się Sticky Wild na czas trwania premii na bębnach 2, 3, 4 i 5. Cztery Sticky Wilds w bębnie zapewniają 3 dodatkowe darmowe obroty do łącznie 19 darmowych obrotów.

Gra bonusowa w niebezpieczeństwie wysokiego napięcia.

Oto dwie opcje gry bonusowej w Danger High Voltage.

W moich testach naprawdę widać, że wariancja tego gniazda jest ustawiona na bardzo wysoką. Gry bonusowe były naprawdę trudne do zdobycia, ale gry bonusowe dały dużo, kiedy je trafiłem. Pierwsza gra bonusowa (Darmowe spiny pod wysokim napięciem) dał nagrodę w wysokości x144-krotności mojego zakładu.

Bonusowa gra slotowa Danger High Voltage.

Oto gra bonusowa o nazwie High Voltage Free Spins z wirującą High Voltage Wild z mnożeniem do x66.

Przejście do drugiej gry bonusowej zajęło trochę czasu, ale tym razem wybrałem Darmowe spiny Gates of Hell. Całkowita wygrana była x87 tym razem. Uważam, że pierwsza gra bonusowa (darmowe obroty z wysokim napięciem) była trochę bardziej zabawna dzięki zmieniającemu się dzikiemu bębnowi, który może wypłacić do x66 wygrywającej linii.

Bonusowa gra slotowa Danger High Voltage.

To jest druga gra bonusowa Free Spins Gates of Hell. W tej grze losowy symbol jest wybrany dla Sticky Wild. Tutaj mam 9 jako Sticky Wilds, już 3 w grze.

Po przeprowadzeniu testów rozumiem teraz, dlaczego Niebezpieczne gniazdo wysokiego napięcia jest tak popularną grą na automatach. Nie ma najlepszej grafiki, animacji ani dźwięków. Wydaje się, że jest to niezły bałagan złożony z wielu pomysłów i motywów zmieszanych razem, ale cały pakiet po prostu działa.

W Danger High Voltage jest jakiś tajemniczy urok lub magia. W jakiś sposób można poczuć „niebezpieczeństwo” wielkich wygranych przy naprawdę dużej zmienności. Jeśli nie wierzysz, idź i sprawdź sam, używając prawdziwych lub wirtualnych pieniędzy. Ogólnie bardzo podobał mi się ten automat!

Wydana gra: Maja 2017

RTP (powrót do gracza): 95,97% – 96,22%

Zmienność: Bardzo wysoko

Układ: 6 x 4

Linie zakładów: 4096

2. Bonanza

Big Time Gaming’s Szczęście to automat o tematyce gorączki złota z funkcją Megaways, taką jak automat Millionaire.

W automacie dostępnych jest 6 bębnów, z których każdy może mieć od 2 do 7 symboli. Na górze znajduje się również bęben bonusowy (wózki), który dodaje symbole do bębnów 2-5.

Automat Bonanza od Big Time Gaming.

To jest slot Bonanza z motywem gorączki złota od Big Time Gaming.

Plik Dziki symbol podstaw każdy symbol z wyjątkiem Scatter. Dzikie symbole są obecne tylko w dodatkowym bębnie (wózki powyżej).

Plik Symbole rozproszone może pojawić się na każdym z bębnów. Jeśli zdobędziesz cztery ZŁOTE symbole Scatter, wygrasz 12 darmowych spinów w grze bonusowej. Każdy dodatkowy Scatter dodaje 5 darmowych spinów do gry bonusowej.

Bonanza gra bonusowa.

G-O-L to za mało do gry bonusowej, potrzebujesz D.!

w Gra bonusowa, Za 3 symbole Scatter otrzymasz 5 dodatkowych darmowych spinów i 4 symbole Scatter 10 dodatkowych darmowych spinów. Scattery pojawiają się tylko w bębnie bonusowym (wózki powyżej).

Bonanza gra bonusowa.

Gra bonusowa Bonanza wygląda tak.

Podczas gry bonusowej po każdej wygranej na bębnach mnożnik wzrasta o 1.

Bonanza gra bonusowa.

Każda wygrana w grze bonusowej zwiększy mnożnik, tutaj x3.

Podsumowując, Bonanza była dość interesującą grą na automacie z fajną strukturą bębnów Megaways. Gra bonusowa była dość prosta, z darmowymi spinami i rosnącym mnożnikiem, ale to też było w porządku. Tym razem gra bonusowa była naprawdę trudna do zdobycia, co może wiązać się z dużą zmiennością automatu.

Grafika i animacje są na bardzo wysokim poziomie, jak na wszystkich automatach Big Time Gaming. Pod koniec testów muzyka w stylu country zaczęła być trochę irytująca, ale może to kwestia gustu. Bonanza to naprawdę fajny automat, który warto wypróbować.

Wydana gra: Grudzień 2016

RTP (powrót do gracza): 95,98%

Zmienność: Wysoki

Układ: 6 x 7 + dodatkowa rolka

Linie zakładów: 117 649 (Megaways)

3. Extra Chilli

Extra Chilli to meksykański automat do gry w chili, który powstał w kwietniu 2018 roku. Grafika jest bardzo kolorowa, a muzyka w tle to radosna, bogata w trąbki, meksykańska muzyka Mariachi.

Ta gra zawiera również znane z Big Time Gaming Megaways mechanika gry z 117 649 betways. Tak więc jest 6 bębnów z 2 – 7 symbolami na każdym bębnie. Dodatkowo pod bębnami 2-5 znajduje się bonusowy bęben.

BIG Time Gaming's Extra Chilli slot.

To jest gra slotowa Extra Chilli od Big Time Gaming. Dzięki symbolom Scatter H-O-T możesz uruchomić grę bonusową Free Spins.

Struktura symboli „zapada się”, co oznacza, że ​​po każdej wygranej wygrywające symbole znikają i więcej symboli wypadnie z góry. Może to spowodować więcej wygranych na bębnach.

Dzikie symbole zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter i Feature Drop. Dzikie symbole są obecne tylko w dodatkowym bębnie pod bębnami 2 – 5.

Jeśli dostaniesz 3 gorące symbole Scatter w dowolnej pozycji uruchomisz 8 darmowych spinów. Każdy dodatkowy symbol Scatter doda dodatkowe 4 darmowe spiny.

W grze bonusowej zostaniesz przeniesiony Darmowe spiny Gamble. W tej funkcji masz szansę wygrać do 24 darmowych spinów. Możesz wybrać, czy chcesz zbierać, czy grać.

Bonusowa gra slotowa Extra Chilli.

W grze bonusowej możesz grać o więcej darmowych spinów. To jest pierwsza runda: możesz zebrać 8 darmowych spinów. Lub możesz zagrać za 12 lub zero darmowych spinów. Matematycznie najlepszym wyborem na dłuższą metę jest zawsze zebranie 8 darmowych spinów. Ale to jest hazard, więc całkowicie rozumiem, jeśli spróbujesz polować na 24 darmowe obroty!

Bonusowa gra slotowa Extra Chilli.

Tutaj udało mi się osiągnąć maksymalne 24 darmowe obroty w grze bonusowej. Nie jest to jednak zalecane! Na dłuższą metę zawsze najlepiej jest trzymać się 8 darmowych spinów w tej grze na automacie.

Jeśli zbierzesz, darmowe spiny zaczną się od razu. Jeśli uprawiasz hazard, obraca się koło. Udany hazard nagrodzi Cię 4 dodatkowymi darmowymi spinami. Nieudany zakład przyznaje liczbę darmowych spinów wyświetlaną na czarno. Jeśli numer jest czarny, funkcja kończy się.

w Darmowe spiny w grze bonusowej istnieje nieograniczony mnożnik, który zaczyna się od 1 i jest zwiększany po każdej wygranej na bębnach.

Bonusowa gra slotowa Extra Chilli.

Mnożnik gry bonusowej jest rzeczywiście nieograniczony! Tutaj w moich testach udało mi się uzyskać mnożnik x19.

Symbol Scatter Free Spin może pojawić się na dodatkowym bębnie i wyzwolić więcej darmowych spinów. Z 3 Scatterami otrzymasz 4 dodatkowe darmowe obroty, a przy 4 Scatterach 8 dodatkowych darmowych spinów.

Dzięki Drop Feature możesz kupić gry bonusowe, które zaczynają się natychmiast. Cena gry bonusowej to 50-krotność zakładu. Niewielką cechą jest to, że otrzymasz symbole BTG (Big Time Gaming). Zmniejszą nagrodę Feature Drop z niewielkimi krokami.

Podsumowując Extra Chilli to naprawdę fajna gra na automacie z radosną atmosferą. Procent RTP (Return to Player) jest również dość wysoki i wynosi 96,82%, co jest zawsze dobrą rzeczą dla graczy.

Wydana gra: Kwiecień 2018

RTP (powrót do gracza): 96,82%

Zmienność: Wysoki

Układ: 6 x 7 + dodatkowa rolka

Linie zakładów: 117 649 (Megaways)

Polecane kasyna Bitcoin z automatami do gier Big Time

W tej chwili tylko jedno kasyno Bitcoin ma wybór gier kasynowych Big Time Gaming.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. Kasyno King Billy

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane automaty do gier Big Time

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników automatów do gier Big Time Gaming

Oto podsumowanie ocen użytkowników gier slotowych Big Time Gaming:

Jak ci się podoba gry wrzutowe Big Time Gaming? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach Big Time Gaming. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector