Recenzja No Limit City Slots (2021) – Thor: Hammer Time and more!

Miasto bez ograniczeń jest dostawcą gier kasynowych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Zespół No Limit City znajduje się na Malcie, w Szwecji i Indiach.

No Limit City zapewnia również własną platformę systemową, która działa za automatami do gier. Pozwala to na pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami specjalnymi, kampaniami marketingowymi i kompatybilnością technologiczną. Wszystkie automaty No Limit City działają na wszystkich urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych.

Thor: Hammer Time slot autorstwa No Limit City.

To jest Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Logo No Limit City

Ocena użytkowników automatów No Limit City:

Nowe automaty No Limit City

Oto niektóre z najnowszych gier wrzutowych No Limit City.

1. Gaelic Gold (opublikowane w marcu 2020 r.)

Gaelic Gold to zupełnie nowa gra wrzutowa 3 x 3 wydana w marcu 2020 roku. Automat posiada funkcję Nudge Wild oraz darmową grę bonusową o nazwie Rainbow Spins. Możesz wybrać specjalne funkcje Rainbow Spins z 9 monet, które możesz odebrać losowo.

Gaelic Gold od No Limit City.

Gaelic Gold od No Limit City.

Na bębnach 1, 2 i 3 znajduje się 3-rzędowy symbol Wild o wysokości 3 rzędów. Ten Wild zawsze będzie w pełni widoczny. Ta funkcja nazywa się Nudge Wild. Każde szturchnięcie zwiększa mnożnik Wild o 1.

Jeśli zdobędziesz kilka mnożników Wild, dodadzą się one do siebie, aby uzyskać łączny mnożnik Wild na linii. Również mnożnik Wild zostanie pomnożony przez mnożnik wygranej w Rainbow Spins.

Gaelic Gold od No Limit City.


Tutaj możesz zobaczyć pełny kołowrotek Wild, który zawsze przesunie się do pełnego rozmiaru. Ten Wild ma mnożnik x2, ponieważ miał 2 szturchnięcia.

Jeśli wylądujesz Garnek złota symbol w środkowej pozycji na środkowym bębnie, uruchomisz Rainbow Spins funkcja. Przed rozpoczęciem Rainbow Spins można dodać dodatkowe modyfikatory – dodatkowe spiny, dodany mnożnik i tęczowe linie.

Gaelic Gold od No Limit City.

Jeśli trafisz symbol bonusu (garnek złota) do środka, otrzymasz Rainbow Spins.

Dodatkowe funkcje Rainbow Spins zostaną wybrane z 9 monet. Co najmniej jedna moneta zostanie przyznana przed startem. Oto wyjaśnione funkcje:

 • Rainbow Lines (2 z 9 monet) daje +2 dodatkowe Rainbow Lines za każdą monetę.
 • Dodatkowe obroty (3 z 9 monet) daje do +25 obrotów na monetę.
 • Dodatkowy mnożnik wygranej (3 z 9 monet) zapewnia do 5-krotnego mnożnika na monetę.
 • Początek (1 z 9 monet) uruchomi bonus i nie można wybrać więcej modyfikatorów.

Minimalna kwota to 5 darmowych spinów w funkcji Rainbow Spins. Jeśli chcesz, możesz również kupić funkcję Rainbow Spins. Cena wynosi 50-krotny wybrany przez Ciebie poziom zakładu.

Gaelic Gold od No Limit City.

To jest funkcja Pick a Coin, która ma miejsce przed Rainbow Spins. Miałem szczęście i dostałem wiele fajnych bonusów do darmowych spinów. Dodatkowe darmowe obroty są uzupełnieniem zwykłych 5 darmowych spinów, więc w sumie uzyskałem 13 darmowych spinów.

Gaelic Gold od No Limit City.

Oto darmowa gra bonusowa (Rainbow Spins) w akcji!

Gaelic Gold Podsumowując, to bardzo fajna gra na automacie. Liczba funkcji bonusowych nie jest ogromna, ale są one w zupełności wystarczające. Właściwie pasują bardzo dobrze do tego mniejszego typu kołowrotka (3 x 3). Fajnie jest zobaczyć także nowe gry wrzutowe z klasyczną strukturą bębnów 3 x 3.

Jeśli lubisz automaty o tematyce Irish Fantasy, Gaelic Gold jest bardzo dobrym automatem do wypróbowania!

Wydana gra: Marzec 2020

RTP (powrót do gracza): 96,15% w zwykłej grze, 96,20%, jeśli kupisz specjalną funkcję Rainbow Spins

Zmienność: Średni

Układ: 3 x 3

Linie / kombinacje zakładów: 5

Maksymalna wygrana: 9837x zakład

2. Punk Rocker (opublikowane w lutym 2020 r.)

Punk Rocker to gra wrzutowa 5 x 3 z bardzo fajnym podnoszącym adrenalinę motywem brytyjskich punkrockerów. Istnieje również bęben bonusowy 6, który można odblokować podczas korzystania z funkcji specjalnych.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Oto automat Punk Rocker od No Limit City.

Muzyka w tle jest wykonana bardzo dobrze, słychać tylko wyciszoną muzykę punk rockową – tak, jakby pochodziła z pobliskiego klubu punk rockowego w piwnicy. Więc nawet jeśli sam nie wolisz muzyki Punk Rock, automat Punk Rocker jest doskonale grywalny.

Po odblokowaniu jakiejś funkcji bonusowej muzyka się wyłącza – bardzo fajna sztuczka i działa dobrze, aby poprawić wrażenia z gry!

Wygląd graficzny jest bardzo fajny i dobrze pasuje do motywu punk rocka. Są tam szczegóły, które przypominają mi Londyn z lat 70. z symbolami metra i starymi budkami telefonicznymi.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Oto symbole Wild w slocie Punk Rocker.

Riot Respin funkcja jest przyznawana po wylądowaniu 2 symbole rozproszone (Symbol, który brzmi Bonus). W związku z tym symbole Scatter stają się Mołotowem Wilds i blokują bębny.

Dla 3 symbole rozproszone zostaniesz nagrodzony 8 darmowych obrotów anarchii. Darmowe spiny Anarchy można również kupić osobno jako opcja zakupu za cenę 80x zakładu.

W darmowych obrotach Anarchii są Wzmacniacze na górze bębnów. Wzmacniacze są przyznawane 3 Jumping Wilds na bębnach. Wzmacniacze to:

 • Dziki mnożnik od x2 do x25
 • Gwarantowana 4-wysoka ziemia xWays
 • 1-3 Dodatkowe obroty
 • Wszystkie bębny osiągają wysokość 6
 • Extra Jumping Wild, które pozostaje do końca gry bonusowej

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Oto darmowe obroty anarchii. Zwróć uwagę na 3 Jumping Wilds, które otrzymują Enhancery zgodnie z podziemnym pociągiem na górze bębnów.

Jeśli dostaniesz 4 symbole rozproszone, 8 darmowych obrotów Civil War zostaną przyznane. Darmowe obroty Civil War można również kupić osobno jako opcja zakupu za cenę 238x zakładu.

Wszyscy Scattery stają się Jumping Wilds w darmowych obrotach. Również szósty bęben jest odblokowywany na 729 sposobów na wygraną.

Jaka jest więc różnica między darmowymi obrotami anarchii a darmowymi obrotami w wojnie secesyjnej? Darmowe obroty Civil War mają standardowo 4 Jumping Wilds (w porównaniu do 3), a także szósty bęben jest otwarty. Więc twoje szanse na wygraną są dużo większe. W przeciwnym razie obie funkcje darmowych obrotów są takie same.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Oto darmowe obroty Civil War z 4 Jumping Wilds i odblokowanym szóstym bębnem. W przeciwnym razie ta gra bonusowa jest taka sama jak darmowe obroty Anarchy.

Jest też tajemniczy xWays Mystery symbolika. Mogą zawierać od 2 do 4 takich samych symboli w środku i rozszerzają się na bębny. Symbole xWays mogą wylądować na wszystkich bębnach i rozszerzyć do 6 symboli wysokości. Ta funkcja może być aktywna w grze głównej i darmowych obrotach.

Kiedy xWays w głównej grze jest rozszerzony do 4 wysokich, Postać punkowa symbol może zostać super rozwinięty do 20 wysokości. xWays w darmowych obrotach zawsze będzie rosło do 4 wysokich.

Automat Punk Rocker od Nolimit City.

Oto symbole xWays Mystery w akcji. Symbol na bębnie 5 rozszerzył się tym razem do 10x symboli.

Istnieje również Dzikie symbole (Czaszka z hełmem W). Wilds zastępują dowolny symbol z wyjątkiem Scatter.

Mołotow Wilds zamieni wszystkie powyższe pozycje na symbole Wild. Molotov Wilds może wylądować w grze podstawowej i Riot Respins.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Automat Punk Rocker ma bardzo fajne ekrany z wygrywającymi animacjami z małą wskazówką Clash z frazą London Calling.

Podsumowując, Punk Rocker to bardzo świeża gra wrzutowa z unikalnym motywem i funkcjami gry. Nawet jeśli nie lubisz muzyki punk rockowej, ten automat jest doskonale grywalny.

Ilość funkcji specjalnych jest ogromna i są nawet 2 różne gry bonusowe z darmowymi spinami. Stawka RTP (Return to Player) jest całkiem w porządku i wynosi 96,01%, a gry bonusowe z darmowymi spinami nieco to zwiększają, wynosząc 96,54% i 96,44%. Jeśli chcesz, możesz również kupić gry bonusowe z darmowymi spinami osobno.

Gdybym miał wybrać 5 najlepszych gier na automatach, prawdopodobnie wybrałbym Punk Rocker jako jedną z nich. Motyw, funkcje, grafika, muzyka – wszystko po prostu do siebie pasuje i tworzy bardzo dobrą grę na automacie! Moje rekomendacje!

Wydana gra: Luty 2020

RTP (powrót do gracza): 96,01% lub 94,18% (na ekranie informacyjnym gry na automacie sprawdź, która z nich jest grą, w którą grasz, są 2 wersje tej samej gry)

Stawki RTP w Anarchy Freespin Feature Buy to 96,54%, aw Civil War Feature Buy 96,44%.

Zmienność: Wysoki

Układ: 5 x 3 (+ odblokowywana dodatkowa rolka 6)

Linie zakładów: 243, może rozszerzyć się do 46656, gdy rozwinie się Mystery Symbol xWays

Maksymalna wygrana: 15072 x zakład

Minimalny zakład: 0,25 EUR

Maksymalny zakład: 100 EUR

Najciekawsze automaty No Limit City

Oto niektóre z najciekawszych automatów No Limit City, które znalazłem w naszej selekcji. Warto je wszystkie sprawdzić!

1. Thor: Hammer Time (opublikowane w lipcu 2019)

Thor: Hammer Time to 5-bębnowa gra wrzutowa o legendzie Thor, opublikowana w lipcu 2019 roku. Automat oferuje wysokiej jakości grafikę, rozgrywkę i mnóstwo specjalnych funkcji bonusowych. Przyjrzyjmy się bliżej!

Thor: Hammer Time slot autorstwa No Limit City.

To jest Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Dziki symbol zastępuje dowolny symbol z wyjątkiem symboli Scatter i Bonus. W Thor: Hammer Time jest 5 specjalnych funkcji.

Jeśli masz Symbol Premii Błyskawicy Thora do bębna 5, uruchomisz tę funkcję. Otrzymasz jedną z funkcji Thora – Multiplier, losowe Sticky Wilds lub Sticky Wild. Funkcja jest aktywna tak długo, jak Thor jest na bębnach.

Thor: Hammer Time slot autorstwa No Limit City.

Oto bonus Thora za błyskawicę w akcji. Thor jest na szpuli 5 i tym razem dał mnożnik x2. Bonus jest aktywny tak długo, jak Thor pozostaje w bębnach.

Rune Haze to funkcja uruchamiana losowo przy każdym spinie. Po aktywacji wszystkie runy zostaną zamienione w jeden określony symbol run.

Czas młota jest również uruchamiany losowo podczas dowolnego obrotu. Po aktywacji wszystkie wysoko płatne symbole (Pierścień, Czara, Topór i Hełm) zostaną zamienione na symbol Młota Thora. Kiedy Hammer Time uderzył we mnie po raz pierwszy, po prostu nie mogłem o nim myśleć PRAWDZIWY czas młota tutaj. (Przepraszam)

Thor: Hammer Time slot autorstwa No Limit City.

Bonus Hammer Time aktywowany tutaj! Wszystkie wysoko płatne symbole zmienią się w symbol Młota Thora, jak widać tutaj.

Zbieranie energii rozproszonej jest aktywowany, jeśli trafisz 2 lub więcej symboli Scatter (symbole fioletowego kamienia). Dopóki na bębnie znajdują się jakiekolwiek symbole Scatter, symbole Scatter cofną się o jeden stopień i ponownie we wszystkich bębnach bez symboli Scatter. Masz szansę wygrać Asgard Spins, jeśli zdobędziesz jeszcze jeden symbol Scatter.

Thor: Hammer Time slot autorstwa No Limit City.

Oto zbieranie energii rozproszonej w akcji. Mam teraz zebrane 2 symbole Scatter i mam kilka obrotów, aby spróbować trafić w trzeci, aby aktywować Spiny Asgarda.

Asgard Spins zostanie aktywowany, jeśli zbierzesz energia z 3 Scatterów. Każda dodatkowa energia zapewni Ci +2 dodatkowe obroty w Asgard Spins.

Również premia Thora do błyskawic będzie aktywowana częściej na bębnie 5 podczas spinów Asgard. Thor może również przyznać ci +2 dodatkowe obroty, mnożniki, losowe bębny Sticky Wild lub Sticky Wild podczas Asgard Spins. Może być również zestawionych wiele funkcji.

Thor: Hammer Time slot autorstwa No Limit City.

Asgard Spins aktywowany! Hurraa!

Thor: Hammer Time slot autorstwa No Limit City.

Oto Asgard Spins w akcji. Thor jest bardziej aktywny na bębnie 5, a także wiele bonusów Thora może być aktywnych w tym samym czasie, jak tutaj.

Podsumowując Thor: Hammer Time to doskonała gra wrzutowa z wysokiej jakości grafiką i rozgrywką. Szczególnie podobały mi się hojne specjalne bonusy, na które można polować.

Nie ma co narzekać i mogę gorąco polecić Thor: Hammer Time wszystkim fanom automatów o tematyce Wikingów lub mitologii nordyckiej.!

Wydana gra: Lipiec 2019

RTP (powrót do gracza): 96,03%

Zmienność: Średni wzrost

Układ: 5 x 3

Linie zakładów: 20

Maksymalna wygrana: 2328x zakład

Bardziej interesujące automaty – Quick Picks

Oto kilka szybkich wyborów z wyboru slotów No Limit City z krótszymi wprowadzeniami.

Kitchen Drama: BBQ Frenzy autorstwa No Limit City.

Nigdy nie widziałem automatu z grilla, ale teraz mam. To jest Dramat kuchenny: BBQ Frenzy otwór. Maksymalna wygrana: 1050x i RTP: 96,70%.

Oktoberfest od No Limit City.

Po grillu trochę niemieckiego piwa smakuje dobrze. To jest Oktoberfest otwór. Maksymalna wygrana: 2000x zakład i RTP: 96,74%.

Slot Tractor Beam autorstwa No Limit City.

Belka ciągnika slot łączy motyw zwierząt gospodarskich z… UFO i belkami traktorowymi! Maksymalna wygrana to 3408x zakład i RTP: 96,01%.

Slot Dungeon Quest od No Limit City.

Dungeon Quest slot ma pewne wrażenia z gry RPG z interesującym układem symboli slotu. Maksymalna wygrana to 450x, a RTP: 96,27%.

Wixx od No Limit City.

Wixx slot to nowoczesny automat Gem z interesującą siatką slotów 4 x 3. Maksymalna wygrana to 2796x zakład, a RTP: 96,61%.

Najwyższe sloty RTP No Limit City

To są najwyższy procent slotów RTP (Return to player) Znalazłem w No Limit City. Lista jest ułożona od najwyższego RTP do najniższego procentu RTP.

 1. Dramat kuchenny: Sushi Mania – Wydany w kwietniu 2017 r. – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: zakład 697x – RTP: 96,77%
 2. Oktoberfest – Wydany: październik 2016 – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: zakład 500x – RTP: 96,75%
 3. Kasyno Win Spin – Wydany: styczeń 2018 r. – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: zakład 2000x – RTP: 96,74%
 4. Dramat kuchenny: BBQ Frenzy – Wydany: listopad 2017 – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: 1050x – RTP: 96,70%
 5. Tesla Jolt – Wydany: marzec 2018 r. – Wariancja: Niska – Maksymalna wygrana: zakład 582x – RTP: 96,61%
 6. Wixx – Wydany: październik 2017 – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 2796x zakład – RTP: 96,61%
 7. Punk Rocker – Wydany: luty 2020 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 15072x zakład – RTP: 96,54%
 8. Monety fortuny – Wydany: czerwiec 2018 r. – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: zakład 6015x – RTP: 96,48%
 9. Space Arcade – Wydany: wrzesień 2016 r. – Wariancja: Niska – Maksymalna wygrana: 535x zakład – RTP: 96,47%
 10. Hot Nudge – Wydany: lipiec 2018 – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 2413x zakład – RTP: 96,29%
 11. Dungeon Quest – Wydany: październik 2018 – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: 450x zakład – RTP: 96,27%
 12. Owoce – Wydany: styczeń 2019 r. – Wariancja: średnia / wysoka – Maksymalna wygrana: zakład 2910x – RTP: 96,23%
 13. Sowy – Wydany: luty 2019 – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: 1374x zakład – RTP: 96,22%
 14. Grobowiec Nefertiti – Wydany: październik 2019 – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: 3768x zakład – RTP: 96,19%
 15. Starstruck – Wydany: marzec 2019 r. – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: 1635x zakład – 96,19%
 16. Nagrobek – Wydany: kwiecień 2019 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: zakład 11000x – RTP: 96,18%
 17. Manhattan szaleje – Wydany: wrzesień 2019 – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 2025x zakład – RTP: 96,16%
 18. Ice Ice Yeti – Wydany: listopad 2018 – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 8820x zakład – RTP: 96,16%
 19. Gaelic Gold – Wydany: marzec 2020 r. – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: 9837x zakład – RTP: 96,15%
 20. Karnawał w Arlekinie – Wydany: kwiecień 2020 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: zakład 5861x – RTP: 96,14%
 21. Trucizna Ewa – Wydany: grudzień 2019 r. – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 6091x zakład – RTP: 96,08%
 22. Creepy Carnival – Wydany: wrzesień 2019 – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana 1595x zakład – RTP: 96,07%
 23. Barbarzyńca Furia – Wydany: luty 2020 – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 8785x zakład – RTP: 96,06%
 24. Plemię smoków – Wydany: listopad 2019 – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 20736x zakład – RTP: 96,06%
 25. Hot 4 Cash – Wydany: sie 2019 – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: 2400x zakład – RTP: 96,05%
 26. Mayan Magic Wildfire – Wydany: czerwiec 2019 r. – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: zakład 2000x – RTP: 96,04%
 27. Thor: Hammer Time – Wydany: lipiec 2019 – Wariancja: Średnia – Maksymalna wygrana: 15000x zakład – RTP: 96,03%
 28. Belka ciągnika – Wydany: lipiec 2019 – Wariancja: Średnia / Wysoka – Maksymalna wygrana: 3408x zakład – RTP: 96,01%
 29. Pixies Vs Pirates – Wydany: sie 2019 – Wariancja: Wysoka – Maksymalna wygrana: 11907x zakład – RTP: 95,91%
 30. Turstugan – Wydany: nieznany – Wariancja: nieznana – Maksymalna wygrana: nieznana – RTP: 95,10%

Polecane kasyna Bitcoin z automatami No Limit City

Te kasyna Bitcoin oferują w swoim wyborze automaty No Limit City.

CasinoBonusFeaturesPrzejdź do strony

1. BitStarz Casino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 152% aż do 2 BTC + 180 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 180 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 20 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane są automaty No Limit City

Zaufane kasyno od 2014 roku

2600+ gier kasynowych

Szybkie wpłaty i wypłaty

Recenzja BitStarz

Dołącz teraz

2. Kasyno mBit

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% aż do 2 BTC + 100 darmowych spinów. Suma bonusu to 6 BTC + 100 darmowych spinów. Bonus bez depozytu: 50 darmowych spinów. Obrót: 40-krotny bonus.

Obsługiwane są automaty No Limit City

Szybka i płynna strona internetowa

2528 gier kasynowych

96 gier na automatach z jackpotem

Recenzja kasyna mBit

Dołącz teraz

3. Kasyno King Billy

Logo King Billy Casino

1,5 BTC + 200 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 155% aż do 1,5 BTC + 200 darmowych spinów do Wolf Moon Rising. Suma bonusu to 5,5 BTC + 200 darmowych spinów. Obrót: 30-krotny bonus.

Obsługiwane są automaty No Limit City

Ekskluzywny bonus: 155%

Niskie zakłady bonusowe: 30x

Ponad 3500 gier kasynowych

Recenzja King Billy

Dołącz teraz

4. Kasyno Bitcoin Penguin

Logo Bitcoin Penguin

0,2 BTC + 40 darmowych spinów

Bonus za pierwszy depozyt to 150% do 0,2 BTC + 40 darmowych spinów. Suma bonusu to 0,4 BTC + 65 darmowych spinów. Obstawianie: 45x.

Obsługiwane są automaty No Limit City

Doświadczone kasyno założone w 2014 roku

558 gier kasynowych

Recenzja Bitcoin Penguin

Dołącz teraz

Recenzje użytkowników

Oto podsumowanie ocen użytkowników automatów No Limit City:

Jak ci się podoba No Limit City? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej w formularzu komentarza!

Końcowe przemyślenia

To był nasz artykuł o automatach No Limit City. Zapraszam do wysyłania e-maili, pisania wiadomości przez formularz kontaktowy lub wpisywania uwag lub sugestii tutaj!

Dziękuję za przeczytanie!

Źródła tego artykułu:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector