Jak sygnał dał mi 500 dolarów przy prawie zerowej pracy

W CoinFi pracowaliśmy nad testami alfa dla wielu różnych sygnałów transakcyjnych, co można zobaczyć w innych postach na blogu.

Jednym z sygnałów, które mieliśmy niezłą zabawę podczas testowania, jest identyfikacja możliwości arbitrażu między giełdami, co pozwala na osiąganie zysków bez ryzyka, po prostu klikając kilka przycisków.

Na przykład w jednym eksperymencie współzałożyciel Tim wykorzystał 3% różnicę cen między Ripio / BTC na Binance i Bittrex, aby nieznacznie zwiększyć swój stos BTC.

2-3% to nie dużo, ale wykonując JEDNĄ transakcję tygodniowo, w ciągu roku możesz podwoić swój stack bez ryzyka.

Brzmi to jak całkiem niezły stosunek ryzyka do nagrody.

Teraz w moim przypadku mogłem skorzystać z jeszcze większej możliwości arbitrażu na początku tygodnia. Korzystając z różnicy cen Bitcoin Gold między Bittrex i HitBTC, byłem w stanie zarobić dodatkowe 1,5 Ethereum, po prostu odbierając BTG na HitBTC, wysyłając go do Bittrex, a następnie sprzedając za więcej.

Gdybym był przygotowany wcześniej i trzymał już BTG i Ethereum na obu giełdach, podwoiłbym swoje pieniądze.

Tak czy inaczej, gdyby nie sygnał CoinFi informujący mnie o możliwości arbitrażu, całkowicie bym go przegapił. Darmowe pieniądze są zawsze miłe, zwłaszcza gdy nie musisz spędzać godzin na przeszukiwaniu giełd, czekając na kolejną okazję.

W tym poście opiszę dokładnie, co się wydarzyło, i opowiem więcej o sygnałach CoinFi, które opracowujemy.

Część 1: Tło

Kilka dni wcześniej Tim mówił o sygnale, który opracowaliśmy. W tym momencie była to bardzo praca w toku (i nadal jest), więc reszta z nas nie miała do niej dostępu.

Jednak tego dnia Tim i Han mieli właśnie odebrać telefon, gdy sygnał poinformował ich o ogromnej możliwości, jaka się wydarzyła. Ponieważ byli zajęci, zrobiłem zaszczyt zarabiania pieniędzy. Pozdrawiam, następna runda czeka mnie.

1.) Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, było przesłanie ETH, które miałem pod ręką, do HitBTC. Niedawno wypłaciłem kilka ICO, więc miałem około 6,5 ETH zapasowego. Świetny!

2.) Przeniosłem go do HitBTC, dwukrotnie sprawdziłem, czy ceny nadal są na moją korzyść i kupiłem około 11,1 Bitcoin Gold. Nie przejmowałem się próbą uzyskania najlepszej ceny, zamiast tego chciałem działać szybko.


Biorąc pod uwagę cenę BTG w Bittrex, byłbym w stanie zamienić 6,5 ETH na około 11,5 ETH, gdybym działał szybko. Dla celów USD kupiłem BTG za około 222 USD na HitBTC i za około 418 USD w Bittrex. To ogromna różnica!

Część 2: Szlifowanie do zatrzymania

Okazuje się, że przyczyną ogromnego rozprzestrzeniania się było to, że HitBTC i być może cała sieć Bitcoin Gold miały problemy z szybkością. Gdy tylko spróbowałem wycofać BTG z konta HitBTC i wysłać go do Bittrex, zdałem sobie sprawę, że czat (Trollbox) był wypełniony ludźmi narzekającymi na powolne wypłaty BTG.

Spanikowałem, ale zdałem sobie sprawę, że jeśli wszyscy mają problemy z wypłatą, spread nie zostanie zamknięty w najbliższym czasie. Musiałem więc uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że wkrótce zostanie to przetworzone.

Część 3: Pobieranie zysków

Przelewanie monet do Bittrex zajęło gigantyczne DZIESIĘĆ godzin, ale kiedy to zrobili, nadal wyszedłem na prowadzenie.

Oczywiście spread się do tego momentu zamknął, prawdopodobnie dlatego, że wszyscy przede mną w kolejce do wypłaty w końcu sprzedali swoje monety. Mimo to udało mi się sprzedać te 11,09 BTG (bez opłat) za 8,08 ETH, zysk o 1,5 ish ETH (500-600 USD).

Teraz, gdybym miał BTG już na Bittrex, byłbym w stanie podwoić liczbę bez ryzyka. Dlatego w przyszłości, korzystając z sygnału arbitrażu, zamierzam upewnić się, że mam monety na 2-3 giełdach, a BTC / ETH są dostępne do kupienia również na tych giełdach.

Najważniejsze jest jednak to, że bez sygnału informującego mnie o możliwości nie zarobiłbym żadnych pieniędzy, więc w każdym dniu tygodnia wezmę swój zysk w wysokości 25%.

Inne myśli – jak możesz zrobić to samo?

Możesz teraz pomyśleć o kilku myślach. Możesz nawet pomyśleć: „Zarabianie 25% w ciągu 10 godzin nie jest aż tak imponujące, ale i tak wiele monet tak bardzo się kołysze. Nie musisz do tego używać arbitrażu ”.

Na ten komentarz powiedziałbym, że może to prawda, ale sygnał przyniósł mi pieniądze, więc rób z tego, co chcesz. Jak wyjaśniłem powyżej, w przyszłości będę lepiej przygotowany i będę mógł osiągać zyski w ciągu kilku minut bez ryzyka. To jest ogromne.

Dodatkowo, prawdopodobnie mógłbyś zarabiać tylko jeżdżąc na pompach. Na szczęście CoinFi pracuje nad sygnałem, który pomoże Ci to zrobić.

Na przykład, możesz zarobić 50% zysku w 12 godzin po prostu handlując wzrostem Neo z zeszłego tygodnia. Tim stworzył ten film pokazujący, jak można było wykorzystać sygnał CoinFi (obecnie na etapie testowania), aby złapać również tę falę.

W CoinFi nie będziemy tylko jednym trikiem, pracujemy nad dziesiątkami sygnałów transakcyjnych, zaczynając od najpopularniejszych, gdy tylko ICO dobiegnie końca.

Jeśli chcesz uzyskać wczesny dostęp do tych sygnałów lub zdecydować, które z nich zbudujemy jako pierwsze dołącz do telegramu channel, zdobądź białą listę dla naszego ICO i weź udział w dostarczaniu sygnałów handlowych na poziomie Wall Street do świata Crypto. Gdy platforma CoinFi zostanie w pełni zbudowana, będziesz musiał postawić tokeny COF, aby uzyskać dostęp, więc lepiej jest je odebrać po najniższej cenie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector