Jak złamać kolejną wielką szansę inwestycyjną ICO?

Jeden z najgorętszych tematów na rynku i ulubiony wśród inwestorów kryptowalutowych, ICO to unikalna zdecentralizowana metoda pozyskiwania funduszy, która koncentruje się wokół kryptowalut. Popularne źródło kapitału dla start-upów, w ICO część kryptowaluty crowdfundowanej jest wstępnie przydzielana inwestorom w formie tokena w zamian za inne kryptowaluty.

Pierwsza sprzedaż tokenów (ICO) odbyła się w lipcu 2013 r. Przez Mastercoin. Niedawno, w 2017 roku, ICO zyskały tak dużą popularność, że tylko w tym roku zebrano około 6 miliardów dolarów za pośrednictwem ICO..

Nasz zespół przygotował listę kluczowych wskaźników wydajności, z których możesz dobrze skorzystać przed podjęciem decyzji o następnej inwestycji w ICO.

7 pytań, na które musisz odpowiedzieć przed podjęciem decyzji ICO Investment?

  • Biały papier

Pytanie: Jaki jest projekt? Jaka jest struktura tokena?

Niezbędny dokument, który szczegółowo opisuje cel projektu. Przeczytaj uważnie ten dokument, który może dostarczyć przekonywującego wyjaśnienia, dlaczego ten projekt powinien zostać stworzony, czemu będzie służył i jak będzie motywował jego uczestników.

Rzeczy do przejrzenia w białej księdze:

Podczas przeglądania białej księgi szukaj celu tokena w tym sensie, czy jest to token narzędziowy, czy zabezpieczający. Tokeny narzędziowe reprezentują przyszły dostęp do produktu lub usługi firmy. W przypadku, gdy token wywodzi swoją wartość ze zbywalnych aktywów, jest to token zabezpieczający i podlega przepisom federalnych papierów wartościowych.

Mechanika żetonów który poinformuje Cię o liczbie tokenów, które będą wystawione na sprzedaż, soft cap, hard cap, ile zostanie spalone później i ile zostanie rozdzielone między zespół.

Wykorzystanie zebranego funduszu ponieważ ile pójdzie na dział marketingu lub zostanie przeznaczone na rzeczywisty rozwój produktu, w zasadzie powinno mieć odpowiednią dystrybucję środków podanych w dokumencie.

  • Profil zespołu

Kim są ludzie stojący za tym projektem?

Poznaj historię wiodącego zespołu. Na przykład, jeśli produkt koncentruje się na biochemii, w zespole muszą być ludzie specjalizujący się w tej dziedzinie. Ponadto przejrzyj ich profile na kontach LinkedIn, Twitter i Medium, aby sprawdzić, czy są fałszywe, czy prawdziwe. Jeśli jest mało dostępnych informacji lub trudno je znaleźć, jest to znak ujemny.

  • Model biznesowy

W jaki sposób inwestorzy zyskają na projekcie?

Poszukaj zwrotu z inwestycji, jaki oferuje projekt ICO. Zwrot z inwestycji (ROI) zasadniczo mierzy zysk lub stratę z inwestycji w stosunku do zainwestowanej kwoty. Znajomość zwrotu z inwestycji zapewnia Ci kwotę pieniędzy, jaką możesz zarobić na inwestycji w przyszłości.

  • Akceptacja społeczności

Czy ludzie, szczególnie deweloperzy, są podekscytowani tymi projektami?


Ważne jest, aby projekt znajdował się w otwartej społeczności, takiej jak Telegram lub Slack, aby inwestorzy mogli uzyskać wyjaśnienie swoich zapytań. Spójrz na wielkość ich społeczności, czy została niedawno założona i na jaką działalność jest zaangażowana. Powinna być obecna w wielu innych źródłach, takich jak Facebook, Twitter, Reddit itp..

  • Prototyp & Produkt

Na jakim etapie jest projekt?

Istotne jest, aby ICO miało już dostępny prototyp lub zespół nad nim pracuje. Zanim zainwestujesz w ICO, potrzebujesz czegoś, na czym możesz polegać. Zasadniczo daje ci wyobrażenie o tym, jaki będzie rodzaj ICO, a co ważniejsze, projekt będzie miał coś, na czym można się oprzeć. Pokazuje, że zespół nie tylko nie wpadł na pomysł, ale zrobił z nim postęp.

  • Technologia podkładowa

Jaka jest platforma dla tokena?

Czy projekt jest oparty na platformie Bitcoin czy Ethereum? Jaki jest powód wyboru konkretnej platformy? Oto niektóre z ważnych pytań, na które należy odpowiedzieć. Zaufana platforma oznacza, że ​​masz coś, na czym możesz się oprzeć i polegać na jej autentyczności.

  • Stwierdzenie problemu

Jaki problem w świecie rzeczywistym rozwiązuje ten projekt?

Czy projekt rozwiązuje jakiś problem, czy jest oparty na czyjejś kaprysach? Zwykle projekt ma zdefiniowane i podane opis problemu, ale jeśli nie możesz znaleźć problemu, którego dotyczy rozwiązanie, nadszedł czas, aby nabrać podejrzeń.  

Jedna z trendujących i najbardziej lukratywnych opcji na dzisiejszym rynku, ICO jest czymś, co zasługuje na uwagę inwestorów. Po prostu pamiętaj o tych punktach podczas wykonywania odpowiednich badań, aby zarobić na tej opcji.

Więc kiedy już jesteś przekonany do tych pytań, uważamy, że jesteś bardzo do złamania swojego następnego dużego zysku ICO. Czekajcie na nasz następny artykuł na temat narzędzia dla ICO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector