Przegląd i analiza Bitclave ICO

Bitclave – 0,041356 USD (-5,60%), 0,00000429 BTC (-4,32%), 0,00004863 ETH (-6,47%)

Szczegóły Projektu 

 • Data rozpoczęcia ICO | 29-11-2017
 • Data zakończenia ICO | 29-11-2017
 • Akceptowane waluty | Bitcoin, Ethereum
 • Właściwość miejscowa spółki | Biuro w Mount-view, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Bitclave jest zarejestrowana jako osoba prawna zgodnie z prawem Singapuru.
 • typ projektu | Zdecentralizowany ekosystem wyszukiwania

Recenzja Bitclave ICO

Co to jest Bitclave?

„Bitclave to start-up skupiony na tworzeniu nowej generacji zdecentralizowanego wyszukiwania opartego na prywatności i bezpieczeństwie technologii blockchain. Usuwając pośredników z ekosystemu reklamy cyfrowej, Bitclave daje użytkownikowi kontrolę nad ich danymi i łączy go bezpośrednio z firmą, której szukająr. ” – Zespół Bitclave

 • Słowem laika | Bitclave to zdecentralizowany system wyszukiwania, który został przemyślany z zamiarem ochrony prywatności danych osobowych i utworów. Również polityka prywatności tego samego pracuje nad ustanowieniem i utrzymaniem nowego standardu dla dostawców usług i współpracy konsumenckiej.

Jednak to nie wszystko, co planuje się zaoferować ten projekt, ponieważ „Ekosystem aktywnego wyszukiwania Bitclave” (BASE) pozwala publicystom, właścicielowi znaku towarowego i operatorowi na pobieranie rekompensat z odpowiednich kamieniołomów poszukiwawczych, bez pośredników.

Parametry Bitclave ICOParametry Bitclave ICO

Przegląd rynku i branży

wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że promocja i marketing online nie gwarantuje żadnej sprzedaży.

Niemniej jednak to samo jest nadal wyszczególniane jako dominująca część promocji. W końcu ta sama prawdopodobna klientela kusi i to jest celem usługodawców i producentów, którzy wykorzystują monety podczas tworzenia internetowych form reklamowych, demonstracji, wyświetleń i kliknięć..

Krótko mówiąc, podczas gdy rynek reklamy online osiągnął wynik 550 miliardów dolarów, to samo nie zostało jeszcze wymienione w sekcji wydajne i skuteczne.

W tej sytuacji, Bitclave z BASE planuje wejść na rynek z zupełnie innego punktu widzenia. Aktywny ekosystem wyszukiwania Bitclave jest w stanie gromadzić i zarządzać dużą ilością informacji, również z najmniejszymi szczegółami.

Jednak zespół nie planuje sprzedawać tych danych promotorom na dużą skalę, a raczej jest zdeterminowany, aby rozpowszechniać je wśród konsumentów za pomocą zdecentralizowanej technologii blockchain..

Przegląd produktu

Bitclave zapisy i dane konsumentów są chronione przed hakerami i bezsprzecznie konsumenci mogą regulować praktykę ich prywatnych danych za pomocą umów blockchain.

 • Chronione przed arbitrem (medytującymi) | Projekt Bitclave jest oparty na Ethereum platforma blockchain, która wspiera to samo w zapewnianiu, że dane osobowe konsumentów i ich identyfikatory są chronione przed pośrednikami.
 • Użycie tokena | Głównym celem „Token aktywności konsumenta„Znany również jako„ CAT ”byłby wkładem w zarządzanie przedsiębiorstwami BASE. Mówiąc prościej, posiadaczami tokenów byliby właściciele firm i osoby fizyczne. Zasadniczo „CAT” będzie używany jako źródło płatności za informacje, usługi i towary w ekosystemie.

 Mocne strony projektu 

 • Zespół projektowy bitclave planuje pracę z nieograniczoną kałużą potencjalnych użytkowników, w tym nabywców i dostawców.
 • Dla powodzenia każdego projektu ważne jest, aby zespół pracujący nad nim posiadał zarówno doświadczenie, jak i wiedzę fachową na tym samym gruncie. Dzięki doświadczeniu w pracy w dużych firmach, 20 profesjonalistów projektu Bitclave posiada bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu ochrony danych, systemu płatności oraz IT.
 • Wyszukiwarka BASE jest w fazie testów. Druga wersja alfa produktu o nazwie Match I CO jest gotowy na okres próbny (matchico.com)

Słabe strony projektu

 • Brak planu rozwoju ani daty rozpoczęcia w mapie drogowej
 • Żadnego odszkodowania, jeśli praca na tym podium byłaby tak łatwa i wydajna jak w Google, krótko mówiąc, możliwy wymiar sieci jest niepewny.

Recenzja białej księgi

Niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie cech inżynieryjnych platformy, współpracę między sprzedawcą a kupującym, czy wyjaśnienie księgi, dokumentacja wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami została dostarczona publiczności na długo przed zaplanowaniem ICO. Ponadto dodano opis rynku wyszukiwarek z interakcją wyszukiwania ze sprzedającym.

Przegląd zespołu

Założony w 2016 roku zespół stworzył wizję odbudowy więzi pomiędzy biznesem a klientem w oparciu o zaufanie i przejrzystość inteligentnych kontraktów..

Zespół Bitclave od samego początku wierzył, że świat internetu można przekształcić w bardziej obiecujące miejsce, jeśli tylko ukryte sieci reklamowe zostaną przekształcone i przekształcone w napędzany ruchem targ, w którym klienci i znaki towarowe w równym stopniu biorą udział w tworzeniu wartości. rozwijając jednocześnie ekspresyjne skojarzenie łączące elewacje i przejęcia.

W grupie 20 inżynierów są również doradcy, którzy są gotowi służyć fachową poradą w zakresie systemu płatności, prywatności i technologii blockchain. Ponieważ niewielu pracowników pracuje w Rosji, większość członków zespołu pracuje w San Francisco i Kalifornii.

Pełny profil członka zespołu można sprawdzić na LinkedIn, a Bitclave jest wymienione jako jego obecne miejsce pracy.

Recenzja Bitclave ICOBitclave ICO Team

Alex Bessonov (CEO) – z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa, prywatności i branży blockchain, Alex pracował z LG Electronics jako szef działu bezpieczeństwa.

Patrick Tague (CTO) – posiadający stopień naukowy w dziedzinie ECE (elektrotechnika i inżynieria komputerowa) na Carnegie Mellon University, Patrick posiada doświadczenie w zakresie mobilnego zintegrowanego i bezprzewodowego bezpieczeństwa.

Emmanuel Owusu (główny architekt) – kandydat nauk ścisłych na Carnegie Mellon University.

Wasilij Trofimczuk (kierownik projektu) – z doświadczeniem w reklamie, teorii gier, technologii blockchain i zarządzaniu, Vasily posiada tytuł MBA z tytułem magistra rozwoju oprogramowania. Jest także twórcą platformy studyjnej Astra.

Yan Michalevsky (architekt bezpieczeństwa) – będąc przedsiębiorcą i kandydatem na uniwersytet w Stanford, Yan posiada doświadczenie w zakresie systemów komputerowych i wsparcia programowania prywatności.

Andrey Shashlov (główny programista) – przedsiębiorca, innowator i entuzjasta technologii blockchain, Andrey jest programistą full stack, obecnie koncentrującym się na Androidzie i iOS.

Nasze spojrzenie na projekt

Służenie jako rozwiązanie problemu to jeden aspekt, jednak upewnienie się, że użytkownik jest w stanie zrozumieć to samo i rozmazać jego właściwości, jest zupełnie inne. Zespół Bitclave ciężko pracuje, aby upewnić się, że nie tylko osoby znające się na technologii rozumieją, co się dzieje Kryptowaluta świat, ale wszyscy muszą mieć wiedzę o tym samym.

Recenzja Bitclave ICORecenzja Bitclave ICO

Średnia ocena: 8,5 / 10

Chcesz, abyśmy przejrzeli Twoje ICO, napisz do nas na adres [e-mail chroniony]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map