Jak stworzyć swój adres Ethereum

Aby wziąć udział w sprzedaży tokenów CoinFi, musisz podać nam swój adres Ethereum. Będzie to adres, na który wyślesz nam Ethereum i za pomocą którego otrzymasz tokeny CoinFi.

Śledzimy kwotę Twojego wkładu, łącząc ten adres Ethereum z Twoim kontem na CoinFi – ten proces nazywa się białą listą.

Brzmi to dość prosto, ale najpierw musimy określić kilka rzeczy:

  • W sprzedaży tokenów może uczestniczyć tylko adres Ethereum umieszczony na białej liście.
  • Nie możesz wnieść wkładu, wysyłając Ethereum bezpośrednio z giełdy, takiej jak Coinbase, Kraken lub gdziekolwiek indziej. Musisz utworzyć własny portfel Ethereum i użyć tego adresu, aby przesłać swój datek.

W tym artykule pokażemy Ci dokładnie, jak stworzyć własny portfel, jak wysłać Ethereum z miejsca takiego jak Coinbase do portfela i jak wysłać Ethereum do nas, gdy rozpocznie się sprzedaż tokenów.

Krok 1: Utwórz swój adres Ethereum

Istnieje wiele różnych portfeli Ethereum, a większość z nich nadaje się do użytku. MyEtherWallet polecamy tym z Was, którzy nie są zaznajomieni z różnymi portfelami. Jest najbardziej przyjazny dla użytkownika.

Iść do https://myetherwallet.com i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć portfel. Pamiętaj, aby zapisać witrynę w ulubionych, aby nie klikać odsyłacza służącego do wyłudzania informacji przy następnej próbie jej odwiedzenia.

1.) Odwiedź https://www.myetherwallet.com

2.) Stwórz swój portfel z silnym hasłem. Upewnij się, że gdzieś zapisałeś hasło – nie ma funkcji odzyskiwania hasła! Zalecamy zapisanie go na kartce papieru, a nie tylko w dowolnym miejscu cyfrowym, w którym planujesz go zapisać.

3.) Pobierz plik Keystore i zapisz go. Ten plik w połączeniu z Twoim hasłem odblokowuje Twój portfel.

4.) Zapisz swój klucz prywatny w bezpiecznym miejscu. Nie zgub tego i nie wysyłaj do nas. Jeśli posiadasz, użyj drukarki, aby zdobyć portfel papierowy.


5.) Na następnej stronie musisz odblokować portfel, aby znaleźć swój adres. Możesz przesłać właśnie pobrany plik Keystore lub wprowadzić zapisany klucz prywatny. Jeśli korzystasz z opcji Magazyn kluczy, pojawi się również prośba o wpisanie hasła.

6.) Po odblokowaniu portfela zobaczysz saldo swojego konta i adres Ethereum. W tym przykładzie zamazaliśmy część adresu. To jest Twój publiczny adres Ethereum, który musisz nam przesłać (tylko dla wyjaśnienia, Twój publiczny adres będzie tym, który zaczyna się od 0x. NIE wysyłaj nam swojego klucza prywatnego)

Teraz masz adres Ethereum, możesz z nim zrobić kilka rzeczy. Aby wziąć udział w naszej sprzedaży tokenów, musisz zrobić 3 rzeczy.

Krok 2: Wyślij Ethereum na swój adres

Użyj czegoś takiego jak Coinbase lub Kraken, aby kupić Ethereum za USD lub EUR lub jakąkolwiek inną lokalną walutę. Możesz także skorzystać z lokalnej giełdy, jeśli Coinbase / Kraken nie działa w Twoim kraju.

Po zakupie Ethereum wyślij niewielką kwotę na swój adres MyEtherWallet.

Sugerujemy, aby najpierw wysłać niewielką kwotę, aby upewnić się, że znasz proces i poprawnie skopiowałeś swój adres.

W przypadku niektórych giełd transfer środków jest nieco powolny, dlatego może być konieczne odczekanie 30 minut lub więcej, aby transfer został zrealizowany.

Gdy Ethereum pojawi się w Twoim adresie MyEtherWallet (znanym również jako MEW), wiesz, że proces działa i możesz wysłać pozostałą część swojego Ethereum na swój adres MEW.

Krok 3: Podaj nam swój adres Ethereum

Gdy już udowodnisz sobie, że Twój nowy adres MEW działa prawidłowo, możesz podać nam swój adres (Twój publiczny adres ETH – ten, który zaczyna się od 0x) i dostać się na białą listę. Pamiętaj, że możesz uczestniczyć w naszej sprzedaży tokenów tylko za pomocą tego adresu z białej listy i NIE MOŻE to być adres giełdy (w przeciwnym razie nie będziemy mogli rozróżnić innych osób na giełdzie). Dlatego w powyższych krokach utworzyłeś unikalny adres.

Aby zakończyć składanie wniosku, zaloguj się do swojego panelu CoinFi i kliknij zielony przycisk „Zakończ rejestrację”.

Wpisz tutaj swój adres Ethereum:

Gdy wypełnisz tę stronę, otrzymamy Twoje zgłoszenie i powiadomimy Cię, gdy tylko zostaniesz zatwierdzony, zakładając, że pochodzisz z kraju, który może uczestniczyć w sprzedaży tokenów.

Krok 4: Prześlij nam swój wkład, gdy rozpocznie się sprzedaż

Po rozpoczęciu sprzedaży tokenów będziesz gotowy do wniesienia wkładu! Oto opis krok po kroku.

Zaloguj się do swojego panelu na https://sale.coinfi.com/dashboard

Zobaczysz adres, na który musisz wysłać swój datek:

Ważny: To jedyne miejsce, w którym powinieneś znaleźć adres. Różne osoby będą miały różne adresy, więc nie wysyłaj na żaden inny adres niż ten, który widzisz w swoim panelu. Nie zostanie wyświetlony, dopóki nasza sprzedaż tokenów nie zostanie uruchomiona, więc jeśli nic tam nie widzisz, nie ma problemu.

Aby wysłać swój wkład Ethereum, wrócimy do MyEtherWallet.com i skorzystamy z opcji „Wyślij Ether & Tokeny ”.

Na następnej stronie poprosi Cię o odblokowanie portfela, tak jak wcześniej. Możesz również użyć swojego klucza prywatnego, ale w tym przykładzie używamy pliku kluczy, ponieważ jest on bezpieczniejszy.

Następnie na tej stronie wprowadź adres naszej składki. To ten, który znajdziesz na pulpicie nawigacyjnym w zielonym obszarze (jak wspomnieliśmy powyżej).

Upewnij się, że cena gazu nie przekracza 50 Gwei.

Odnosi się to do niewielkiej opłaty transakcyjnej, którą górnicy Ethereum pobierają za transfer.

Wybierz kwotę Ethereum, którą chcesz wysłać (minimum 1 ETH tylko w przypadku przedsprzedaży, minimum 0,25 ETH wymagane w przypadku sprzedaży zbiorowej) i kliknij „Wygeneruj transakcję”. Zmień limit gazu na 150 000.

Po pomyślnym zakończeniu tego procesu składka zostanie przesłana do naszej umowy, a dowód transakcji zobaczysz w „Historii transakcji”.

Po przesłaniu wkładu otrzymasz tokeny 7 dni po zakończeniu aukcji.

Jeśli masz pytania dotyczące tego procesu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem [e-mail chroniony] lub na Telegramie: https://t.me/coinfi

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Cię w środku!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector