ARBI Bot: dla wszystkich twoich trójkątnych transakcji arbitrażowych o wysokiej częstotliwości!

ARBI Bot to trójkątny robot do arbitrażu wysokiej częstotliwości dla kryptowalut. Platforma umożliwia traderom konfigurację swoich algorytmów i osiągnięcie potencjalnie pozbawionego ryzyka zysku w przypadkach, gdy jeden rynek jest niedowartościowany, a drugi przewartościowany.

Według Investopedia, a arbitraż trójkątny definiuje się jako arbitraż w wyniku rozbieżności między trzema walutami obcymi, która ma miejsce, gdy kursy wymiany danej waluty nie pokrywają się dokładnie na jednej wymianie. Aby dokonać rozsądnego arbitrażu, inwestorzy potrzebują zautomatyzowanego i zaawansowanego sprzętu komputerowego, takiego jak boty handlowe.

Oto gdzie ARBI Bot wchodzi. W tym artykule przedstawimy ARBI Bot, sposób jego działania, niektóre z jego unikalnych funkcji, listę obsługiwanych giełd i walut oraz wreszcie poziomy cen bota handlowego.

ARBI Bot

Jak wspomniano powyżej, ARBI Bot to zautomatyzowany robot do handlu kryptowalutami o wysokiej częstotliwości, wykorzystywany do trójstronnego arbitrażu na rynku kryptowalut. Bot handlowy obejmuje cztery główne giełdy, w tym giełdy Poloniex, Yobit, OKEx i Binance.

ARBI Bot jest zintegrowany z zaawansowanym internetowym interfejsem użytkownika do sterowania aplikacją i transakcjami oraz umożliwia obsługę zewnętrznych narzędzi, które można wykorzystać do dodania większej ilości możliwości i funkcjonalności do robota.

UWAGA: Boty do arbitrażu trójstronnego NIE gwarantują zysku ani odsetek od wykonanych transakcji. Pomimo tego, że jest zautomatyzowany, robot handlowy działa na parametrach dostarczonych przez użytkownika, a zysk jest skorelowany z tym, jak dobrze parametry są ustawione.

Jak działa ARBI Bot

Arbitraż trójstronny jest przeprowadzany głównie na jednej giełdzie (w ramach wymiany wewnętrznej), aby zminimalizować koszty związane ze zmianą platform w celu zachowania pozycji arbitrażu. ARBI Bot zawiera obecnie ponad 8000 par kryptowalut, wybór 20 walut bazowych do gromadzenia i ponad 25000 trójkątnych kombinacji do wyboru arbitrażu.

ARBI Bot utrzymuje stałe połączenie websocket z obsługiwanymi giełdami przetwarzającymi dane w czasie rzeczywistym. Umożliwia to robotowi handlowemu wybieranie okazji do arbitrażu i natychmiastowe reagowanie na nie, jeśli zostaną wykryte.

ARBI Bot pomaga w automatyzacji wykonywania transakcji, przy czym użytkownik musi tylko ustawić parametry par handlowych, a bot automatycznie je wykona.

Istnieje wiele instrumentów do filtrowania i kontroli przetwarzanych danych, takich jak: Linia cenowa, Mnożnik wolumenu, DSB, Stop-Loss, Zlecenia przed limitem.

Obsługiwane giełdy: Binance, Yobit, OKEx i Poloniex. Wszystkie wymienione giełdy w pełni współpracują z ARBI Bot, aby dodać więcej giełd w przyszłości.

Obsługiwane kryptowaluty: Obsługiwanych jest wiele najlepszych kryptowalut, w tym między innymi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) i EOS. Istnieje ponad 20 obsługiwanych kryptowalut, które możesz gromadzić na platformie.


Funkcje ARBI Bot

Po zapoznaniu się z zawiłościami ARBI Bot i jego działaniem, w tej sekcji omówimy funkcje, które sprawiają, że bot handlowy jest niezbędnym botem do trójstronnego arbitrażu kryptograficznego.

 • Skaner arbitrażowy: ARBI Bot samodzielnie skanuje wszystkie dostępne pary pod kątem możliwości arbitrażu i handlu. Cały proces jest zautomatyzowany, dzięki czemu możesz handlować podczas snu.
 • Monitory zysków i banku: Monitory zysków pomagają utrzymać Twoje zyski i rachunki w ryzach, podczas gdy monitor banku zarządza kryptowalutami na niewypełnionych zamówieniach, jeśli takie istnieją.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs sieciowy: Oprogramowanie zapewnia łatwy zestaw narzędzi konfiguracyjnych, umożliwiający użytkownikom łatwą zmianę ustawień i ustawianie parametrów transakcji.
 • Źródło danych WebSocket: ARBI Bot zapewnia również źródło danych w czasie rzeczywistym i centrum powiadomień Telegram, aby zapewnić zakończenie transakcji w czasie rzeczywistym.
 • Pakiet uniwersalny:Nie ma potrzeby pobierania wielu pakietów dla każdego systemu operacyjnego. ARBI Bot jest dostępny w uniwersalnym pakiecie, który działa zarówno w systemie Windows, Linux, jak i macOS.
 • Dożywotnia pomoc techniczna i aktualizacje: ARBI Bot oferuje również dożywotnią licencję, aktualizacje i wsparcie dla swojego oprogramowania w każdym zakupionym pakiecie.

cennik

ARBI Bot oferuje użytkownikowi unikalne skanery działające w czasie rzeczywistym, aby umożliwić trójkątny arbitraż w kryptowalutach. Jednak usługi nie są tanie ani bezpłatne, ponieważ użytkownicy mają do dyspozycji trzy opcje pakietów płatności za ARBI Bot.

1. Pojedyncza licencja ARBI Bot

Licencja ARBI Bot Single oferuje użytkownikowi wsparcie dla jednej wybranej wymiany i jednego klucza API w celu skonfigurowania ich trójkątnych strategii arbitrażowych. Pojedyncza licencja kosztuje 350 $ za dożywotnie członkostwo, aktualizacje i wsparcie. Brak wsparcia dla Yobit.

2. Podwójny pakiet ARBI Bot

Drugi pakiet cenowy to ARBI Bot Double Pack, który zapewnia licencję na dwie wybrane wymiany. Licencja jest ważna na 2 wymiany i 1 klucz API na każdą wymianę. Podwójny pakiet kosztuje 700 $, również na dożywotnie członkostwo, aktualizacje i wsparcie. Brak obsługi wymiany Yobit.

3. Czteropak ARBI Bot

Wreszcie istnieje opcja dla wszystkich czterech obsługiwanych giełd w najbardziej podstawowym pakiecie. Pakiet umożliwia korzystanie z jednego interfejsu API na każdej giełdzie. Pakiet ARBI Bot Quad Pack kosztuje 900 $ za dożywotnie członkostwo i wsparcie.

Wniosek

Arbitraż trójkątny to strategia handlowa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem na rynku forex, a teraz przechodzi do handlu kryptowalutami. ARBI Bot zapewnia narzędzie handlowe, które automatyzuje skanowanie i wykonywanie okazji do arbitrażu na czterech głównych giełdach.

Pamiętaj, że nie jest to platforma depozytowa ani odsetkowa, zyski zależą wyłącznie od Ciebie i ustawionych podstawowych parametrów.

FAQs

 • Czym jest ARBI Bot?

ARBI to zautomatyzowany trójkątny robot do arbitrażu o wysokiej częstotliwości.

 • Co to jest arbitraż trójkątny?

Zawieranie transakcji w trzech walutach w celu wykorzystania nieefektywności rynku dla teoretycznego handlu wolnego od ryzyka nazywa się arbitrażem trójstronnym. Okazja do arbitrażu trójkątnego ma miejsce, gdy kurs waluty nie odpowiada kursowi krzyżowemu.

 • Czy mogę używać ARBI Bot na wielu komputerach?

Tak, bot handlowy można zainstalować na dowolnej liczbie maszyn.

 • Która giełda ma najwięcej zdarzeń arbitrażowych?

Wydarzenia arbitrażowe różnią się w zależności od wymiany w zależności od aktualnych warunków rynkowych i używanej waluty bazowej. ARBI Bot zapewnia tryb handlu papierami, który może być przydatny w śledzeniu i skanowaniu w poszukiwaniu możliwych okazji do arbitrażu.

 • Czy potrzebuję oddzielnej licencji dla każdej wymiany na ARBI Bot?

Tak, każda wymiana wymaga oddzielnej licencji.

 • Czy mogę przenieść lub sprzedać moją licencję ARBI Bot?

Nie. Przeniesienie licencji i zmiana właściciela licencji są niedozwolone, ale użytkownik może w dowolnym momencie zmienić swoje klucze API.

 • Ile zarobię na oprogramowaniu handlowym bota?

Nie ma ustalonego zysku ani gwarantowanych zwrotów w korzystaniu z ARBI Bot. Boty handlowe automatyzują zadania w oparciu o parametry podane przez użytkownika. Końcowe rezultaty zależą od aktualnych warunków rynkowych, Twoich działań, umiejętności i zarządzania.

Skontaktuj się z ARBI Bot

Aby skontaktować się z obsługą klienta ARBI Bot, możesz wysłać im e-mail ([e-mail chroniony]) i wrócą w ciągu 24 godzin. Istnieje również prywatna grupa wsparcia Telegram. Bot handlowy ma również strony w mediach społecznościowych Facebook, Telegram i BitcoinTalk strona.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map