Bexplus – Giełda kontraktów futures na Bitcoin dla profesjonalistów i początkujących

Założona pod koniec 2017 roku i zarejestrowana na Saint Vincent i Grenadynach, Bexplus koncentruje się na handlu kontraktami futures z dźwignią 100x dla milionów handlowców kryptowalut na całym świecie. Obecnie Bexplus posiada biura w Hongkongu, Singapurze, Brazylii, USA i Wielkiej Brytanii i stale rozwija się na całym świecie..

Bexplus jest znany ze swojego łatwego w użyciu narzędzia do handlu z dźwignią 100x, które pomaga handlowcom kryptowalut znaleźć zyski w obu kierunkach zmian cen kryptowalut, niezależnie od tego, czy rosną, czy spadają, czy to podczas hossy czy bessy.

Oprócz usług handlowych, Bexplus zapewnia również system portfela, który jest rozwiązaniem dla handlowców do przechowywania bitcoinów, gdy nie handlują. Portfel Bexplus oferuje roczną stopę procentową do 30% dla przechowywanych aktywów.

Funkcja portfela Bexplus:

Mechanizm Cold-Wallet & Anty-haker

Bexplus uruchamia mechanizmy magazynu zimnego portfela do przechowywania kryptowalut. Gdy Bexplus potwierdzi otrzymanie bonusu, bitcoin zostanie zaszyfrowany za pomocą wielu podpisów i przechowywany w systemie portfela offline i zostanie oddzielony od Twoich działań handlowych i oszczędnościowych, tylko wtedy, gdy aplikacja wypłaty może przenieść Twoje kryptowaluty do miejsca docelowego wypłaty . W przypadku, gdy serwery Bexplus zostaną wyłączone lub przejęte (choć nigdy się to nie zdarzyło), hakerzy są niedostępni do kluczy do wycofania przechowywanych w portfelu bitcoinów, ponieważ są zarządzane w trybie offline i odizolowane od serwerów Bexplus. 

Ochrona 2FA

Użytkownicy Bexplus mogą powiązać ustawienie 2FA z własnym Google Authenticator, który przyznaje uprawnienia tylko z ich własnych telefonów komórkowych.

Brak opłaty depozytowej & Szybka wypłata

Bexplus nic nie pobiera za kaucję. Jeśli użytkownicy chcą wypłacić środki, wniosek zostanie przetworzony i wykonany w ciągu od 30 minut do 12 godzin. Jeśli użytkownik natychmiast potwierdzi adres wypłaty bitcoinów, płatność może potrwać nawet 5 minut.

Brak weryfikacji (KYC)

Bexplus pracuje w trybie komunikacji o niskim poziomie zakłóceń. Bexplus nie wymaga podania danych osobowych podczas rejestracji i korzystania z innych usług w witrynie / aplikacji. Jeśli szukasz pomocy przez Telegram, Bexplus nie wyśle ​​nagle wiadomości, dopóki nie będziesz dobrze przygotowany do wysłania wiadomości do Bexplus.

Przyjazny dla urządzeń mobilnych na Androida & iOS


Bexplus tworzy mobilne doświadczenie handlowe, które jest płynne, proste i profesjonalne, tak jak na stronie internetowej. Szukaj Bexplus do pobrania Google Play lub Apple Appstore dla oficjalnych aplikacji mobilnych.

Łatwy transfer między handlem & Oszczędność

Hossa może pojawić się w każdej sekundzie, portfel Bexplus pozwala przenieść środki na konto handlowe, aby natychmiast złapać sygnał, bez opóźnień i procedury stop-to-check z systemu.

Jak zarabiać 30% oprocentowanie z portfelem Bexplus

Czy mogę przejąć interesy bez robienia czegokolwiek i się wycofać?

Tak, wszyscy nowi klienci mogą pobierać odsetki według powyższych stawek przez pierwszy miesiąc. Oczekuje się, że utrzymasz status Aktywnego Użytkownika w celu przedłużenia stawki standardowej. Etykietę aktywnego użytkownika można osiągnąć, handlując kwotą równą 10% oszczędności na giełdzie kontraktów terminowych Bexplus. Na przykład użytkownik, który przechowuje 10 BTC w portfelu, musi handlować na giełdzie tylko 1 BTC, aby pozostać aktywnym. Nie trzeba dodawać, że znalezienie co najmniej jednego sygnału do handlu w celu osiągnięcia zysków każdego miesiąca powinno być łatwe do osiągnięcia dla wielu handlowców bitcoinów. Zarejestruj się teraz >>>

Co mam zrobić, jeśli nie jestem zaznajomiony z handlem dźwignią 100x?

Po rejestracji otrzymasz konto demo z 10 środkami BTC wewnątrz, abyś mógł zapoznać się z interfejsem Bexplus i zaprojektować swoją strategię handlową, gdy nie prowadzisz prawdziwego handlu.

Czy mogę przechowywać inną walutę, która nie jest Bitcoinem? Na przykład. ETH, XRP, EOS, USD, EUR, GBP itp.

Bexplus osiedla się w bitcoinie, ale akceptuje wiele rodzajów głównych kryptowalut i pieniędzy fiducjarnych do wpłaty, możesz znaleźć bramę do zamiany waluty na bitcoin, aby handlować lub oszczędzać w Bexplus.

Jak stopa procentowa może być tak wysoka?

Obsługiwany przez weteranów i ekspertów blockchain, Bexplus znajduje punkt równowagi między handlem a oszczędzaniem i utrzymuje zdrowy status finansowy od czasu ogłoszenia usługi portfela rok temu. Niniejsza promocja nie jest traktowana jako stała oferta, prosimy o przyjęcie aktualnych stawek na stronie jako standardu realizacji. Może kiedyś ulec zmianie po wcześniejszym powiadomieniu.

Zainteresowany Bexplus? Utwórz konto w 30 sekund teraz>>>

Dowiedz się więcej o Bexplus: 

Stronie internetowej: www.bexplus.com

Handel mobilny (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Handel mobilny (iOS): https://apps.apple.com/us/app/bexplus-profit-from-cryptos/id1442189260

Facebook: https://www.facebook.com/Bexplusglobal

Telegram: https://t.me/bexplusexchange

Świergot: https://twitter.com/bexplusexchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector