Bitcoin może ulec dalszej poprawie, gdy inwestorzy instytucjonalni spadną

Rynek widzi podzielone opinie na temat kolejnego ruchu Bitcoina. Po osiągnięciu nowego maksimum 42 000 USD, Bitcoin doświadczył wyprzedaży do 34 000 USD. Nie można go odzyskać i obecnie kosztuje około 35 000 USD. 

Cena Bitcoina spadła w środę o 5%, ponieważ niektórzy azjatyccy handlowcy zdecydowali się sprzedać swój Bitcoin z obawy o ostatnie korekty Bitcoina. Zgodnie z cotygodniowym raportem dotyczącym przepływów aktywów cyfrowych CoinShares, odnotowano około 85 milionów dolarów wypływów z instytucjonalnych produktów kryptograficznych, co wskazuje, że niektórzy inwestorzy instytucjonalni czerpią zyski w obliczu korekt Bitcoina. 

Niedawny wzrost Bitcoina w dużej mierze opiera się na oczekiwaniu, że nowa administracja Biden włączy maszynę drukującą i zaoferuje większe pakiety stymulujące. Administracja Bidena zaproponowała niedawno pakiet ratunkowy w wysokości 1,9 biliona dolarów. Na walkę z pandemią wykorzystano ponad 400 miliardów dolarów, w tym szczepionki, a kolejne 350 miliardów trafiłoby do budżetów stanowych i samorządów lokalnych. Niektórzy zgadzają się, że Bitcoin może być zwycięzcą wśród różnych aktywów, ponieważ wielu uważa, że ​​Bitcoin jest idealnym zabezpieczeniem przed inflacją.

Jednak niedawne przemówienie Janet Yellen, kandydatki na stanowisko sekretarza skarbu, prezydenta elekta Joe Bidena, wzbudziło obawy, że administracja Bidena może nałożyć surowe ograniczenia na kryptowaluty. 

„Kryptowaluty są szczególnym problemem. Myślę, że wiele z nich jest wykorzystywanych – przynajmniej w sensie transakcyjnym – głównie do nielegalnego finansowania… I myślę, że naprawdę musimy zbadać sposoby, w jakie możemy ograniczyć ich wykorzystanie i upewnić się, że pranie pieniędzy nie odbywa się za pośrednictwem tych kanałów ”.

Byki Bitcoin są podekscytowane niedawnym zyskiem kryptowaluty. Ale niektórzy ostrzegają, że Bitcoin może napotkać korekty w najbliższej przyszłości. Analitycy JPMorgan zauważyli, że potencjalne duże korekty mogą nadejść, jeśli Bitcoin nie odzyska 40000 USD, ponieważ inwestorzy instytucjonalni mogą zdecydować się na wypłatę na obecnym poziomie. 

Bez względu na to, w jakim kierunku zmierza Bitcoin, inwestorzy futures mogą wykorzystać zmienność Bitcoina, aby osiągnąć zyski. Handel kontraktami futures umożliwia handlowcom długie lub krótkie Bitcoiny. Handlowcy mogą pożyczać dźwignię finansową z giełd, aby znacznie zwiększyć swoją siłę nabywczą. Handel kontraktami terminowymi z dźwignią jest niezwykle opłacalny podczas wyprzedaży rynkowej, kiedy duże ilości bitcoinów są wyrzucane na rynek. 

Założona w 2017 roku z siedzibą w Hongkongu, Bexplus jest wiodącą platformą do handlu instrumentami pochodnymi kryptowalut, oferującą 100-krotny lewarowany handel kontraktami futures na BTC, ETH, LTC, EOS, XRP itp. Po kilku kolejnych krokach możesz zacząć powiększać swoje bogactwo.

Zapisz się 

Bexplus nie wymaga KYC, więc wystarczy otworzyć konto z adresem e-mail w zaledwie 1 minutę. Po zakończeniu rejestracji automatycznie otwierane jest konto handlowe i konto demo z 10 BTC.

Handel bez ryzyka z 10 BTC

Bexplus to przyjazna dla użytkownika platforma z kontem demo. Handlowcy mogą korzystać z konta demo, aby poprawić swoje umiejętności i nauczyć się kontrolować swoje emocje. Wewnątrz konta demo jest 10 BTC i można je doładować. Konto demo jest piaskownicą dla traderów, którzy mogą wypróbować różne strategie bez obawy o utratę pieniędzy. 

bexplus

Złóż depozyt i odbierz bonusy


Nie jest wymagana żadna opłata depozytowa. Handlowcy mogą zacząć od wpłaty 0,001 BTC. Bexplus obsługuje depozyty Bitcoin, ETH i 11 innych depozytów kryptowalutowych, a także depozyty w USD, EUR i GBP. Wnioski o wypłatę są obsługiwane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zajmuje to tylko około godziny w dzień roboczy. 

Aby zwiększyć rentowność handlowców, Bexplus oferuje 100% bonusu od depozytu każdemu handlowcowi. Wpłać 1 BTC, a otrzymasz 2 BTC, a dla każdego depozytu dostępnych jest do 10 BTC. Bonusu nie można wypłacić, ale można go użyć jako depozytu zabezpieczającego. 

bexplus

Zarabiaj pasywny dochód z Bexplus

Portfel odsetkowy Bexplus oferuje do 30% odsetki w ujęciu rocznym. Dla tych, którzy chcą hodl Bitcoin, portfel Bexplus jest idealnym miejscem do zarabiania pasywnego. 

Odsetki naliczane są codziennie, a przychody z lokaty rozliczane są co miesiąc. Miesięczne odsetki oblicza się jako (S * I / 365 * 30) = MI. S to suma depozytu, I to odsetki, a MI to miesięczne odsetki.

Jeśli zdeponujesz 10 BTC w swoim portfelu, miesięczne odsetki, które otrzymasz, wyniosą (10 * 30% / 365 * 30) = 0,24 BTC. Podczas gdy większość platform pożyczkowych wymaga od handlowców zdeponowania co najmniej 1 BTC, handlowcy mogą dokonać wpłaty zaczynającej się od 0,05 BTC na Bexplus.

Platforma Bexplus ma wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces jako inwestor, od materiałów edukacyjnych po własnego menedżera konta. Bez względu na to, w którą stronę pójdzie Bitcoin, zawsze możesz znaleźć okazje w Bexplus.  

Śledź Bexplus na:

Stronie internetowej: https://www.bexplus.com/

Telegram: https://t.me/bexplusexchange

Apple App Store: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector