Co sprawia, że ​​Bexplus jest miejscem docelowym dla początkujących?

Ponieważ Bitcoin zyskuje coraz większą popularność na całym świecie, handel Bitcoinem przyciągnął miliony traderów. W rezultacie dziesiątki giełd kryptowalut wyrosły jak grzyby po deszczu w ciągu ostatnich kilku lat, a konkurencja jest naprawdę zaciekła. Chociaż koncentrują się na handlu kryptowalutami, te, które przetrwają konkurencję, mają swoje szczególne cechy. Dzisiaj przedstawię wam jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika giełd kryptowalut, z jaką się zetknęłam. 

Co to jest Bexplus 

Założona w 2017 roku, Bexplus jest zarejestrowany na Saint Vincent i Grenadynach. Handlowcy mogą handlować kontraktami wieczystymi na BTC, ETH, LTC, EOS i ERP z dźwignią 100x. Zarówno początkujący gracze, jak i weterani mogą cieszyć się łatwym handlem na Bexplus. 

Dźwignia 100x, aby czerpać korzyści z wzlotów i upadków kryptowalut

Bexplus oferuje 100-krotną dźwignię finansową, najwyższy poziom w branży. W porównaniu z handlem spot, z tą samą kwotą kapitału początkowego, handlowcy korzystający z 100-krotnej dźwigni finansowej mogliby otworzyć pozycję 100 razy większą, a tym samym 100-krotnie pomnożyć zysk. 

Handlowcy mogą długie lub krótkie kryptowaluty na Bexplus. Na tak zmiennym rynku im większe wahania cen, tym więcej zysków mogą osiągnąć traderzy. Traderzy mogą korzystać ze stop-loss i take-profit, aby lepiej zarządzać swoją pozycją. 

Konto demo, aby ćwiczyć tyle, ile chcesz

Jedną z cech wyróżniających Bexplus jest symulator handlu. Po rejestracji użytkownicy otrzymują konto demo z 10 BTC. Mogą przetestować funkcje platformy i wypróbować strategie. Dla początkujących graczy jest to obowiązkowa funkcja, aby nauczyć się handlować bez podejmowania żadnego ryzyka. 

Wypróbowałem Bybit i BitMEX i stwierdziłem, że trochę ich brakuje w tym dziale. Na tych dwóch giełdach użytkownicy mogą się uczyć za pomocą silnika testnet. Ale miałem trudności ze znalezieniem ich i musiałem je przeszukać w wyszukiwarce i stwierdziłem, że wymagają one oddzielnej rejestracji, aby uzyskać dostęp. Potem odkryłem, że aby korzystać z silnika testnet, muszę kupować bezwartościowe Bitcoiny Testnet z innych kanałów. Chociaż te Bitcoiny Testnet są darmowe, nadal uważam cały proces za dość męczący i irytujący. 

Zgrabny i łatwy w użyciu interfejs

Bexplus ma jeden z najbardziej zwięzłych interfejsów w branży, co oznacza, że ​​nie zgubisz się łatwo w różnych funkcjach i nie naciśniesz niewłaściwego klawisza. Niektóre z platform, z których korzystałem, wciskały w interfejs różnego rodzaju wskaźniki i tabele, przez co wydawały się „opóźnione” i przestarzałe. Wszystkie funkcje Bexplus są zintegrowane na jednej stronie. Handlowcy mogą przeglądać wszystkie informacje jednym spojrzeniem bez konieczności przewijania stron. 

Po lewej stronie znajdują się różne narzędzia techniczne, w tym wskaźniki i narzędzia do rysowania linii. Możesz analizować trend i robić zrzuty ekranu do wykorzystania w przyszłości. W prawym dolnym rogu znajdują się informacje o Twoim koncie, dzięki czemu możesz monitorować saldo i uniknąć likwidacji. 

Uważna obsługa klienta i wskazówki

Szczerze wierzę, że Bexplus ma najlepszą obsługę klienta spośród wymian, których próbowałem. Skontaktowałem się z nimi za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak e-maile i czat na żywo, i wszyscy pomogli mi bardzo szybko i profesjonalnie. A jeśli się z nimi nie skontaktuję, zachowają dystans i uszanują moją prywatność. Nie będą mi przeszkadzać ani spamować moich e-maili, ponieważ trzymają się zasady zakazu KYC. Bexplus jest znany ze swojej świetnej obsługi i myślę, że powinien to być kluczowy powód, dla którego powinieneś wybrać go zamiast BitMEX, który był zamieszany w kilka skandali w ciągu ostatnich kilku lat. 

Poza tym Bexplus zapewnia użytkownikom jasne wskazówki. Możesz przejść do jego bloga, aby zapoznać się z analizą inwestycji i aktualnościami. Co więcej, jeśli zostaniesz klientem VIP, przydzielą ci twojego menedżera konta. 

Wyczyść standard opłat

Struktura opłat Bexplus jest bardzo przejrzysta. Pobierają 0,075% za otwieranie i zamykanie kontraktów BTC / USDT. Oprócz tego, za utrzymywanie pozycji o godzinie 0:00, zostaniesz obciążony odsetkami za noc w wysokości 0,1% wartości kontraktu. Jeśli zamkniesz go przed GMT 0:00, nie musisz płacić odsetek. Na wielu giełdach, takich jak BitMEX, będą pobierać opłatę za finansowanie co 8 godzin.

Kalkulator P / L

Bexplus jest wyposażony w kalkulator zysków / strat, który okazał się bardzo przydatny. Przed otwarciem kontraktu mogę obliczyć szacunkowy zysk / stratę i prowizję z tego tytułu. Więc mogę wejść do handlu z jaśniejszą głową. 

Wysoka płynność

Bexplus agreguje dane z 5 najlepszych giełd, aby zapewnić inwestorom jak najdokładniejszą i najlepszą możliwą cenę. Zamówienia są realizowane natychmiastowo, przy niewielkim ryzyku poślizgów i przeciążeń. Silnik Bexplus nigdy nie wyłączał się podczas dużej lotności.

Wsparcie mobilne

Potężne aplikacje Bexplus pomagają handlować kryptowalutami w podróży. Jest dostępny na IOS & Android (Google Play). a dane są łatwo udostępniane na różnych urządzeniach.

Aplikacja mobilna zawiera wszystkie funkcje swojego stacjonarnego odpowiednika. Możesz zarządzać swoim kontem, dokonywać wpłat, wypłacać pieniądze i tak dalej. Możesz ustawić powiadomienie 24/7, aby poinformować Cię o dużych wahaniach cen.

Najbardziej podoba mi się w tej aplikacji jej zgrabny format, cecha, którą dzieli z siecią Bexplus. Wszystkie niezbędne informacje są wyraźnie wymienione i mogę łatwo znaleźć różne zakładki. 

100% bonusu od depozytu

Bexplus oferuje użytkownikom 100% bonus od depozytu przy każdym depozycie, co moim zdaniem jest dość hojne. Nawet inwestorzy z kilkuletnim doświadczeniem będą od czasu do czasu tracić pieniądze, nie mówiąc już o początkujących. Zatem dodatkowe fundusze mogą zwiększyć szanse na osiągnięcie zysków. Poza tym więcej pieniędzy jako depozytu zabezpieczającego zmniejszy szanse na przymusową likwidację.

Podsumowując, myślę Bexplus ma swoje miejsce na ulepszenia, takie jak ograniczone pary handlowe, a inwestorzy mogą wybrać tylko dźwignię 100x. Ale poleciłbym Bexplus początkującym lub tym, którzy po drodze chcą bardziej trzymać się za rękę. Podczas mojego doświadczenia handlowego w Bexplus mam wrażenie, że naprawdę dbają o swoich klientów i nawet jeśli zdeponujesz tylko kilka dolarów, nadal będą reagować na Twoje problemy w szybki i profesjonalny sposób.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me