Co to jest handel dźwignią Bitcoin i jak osiągać zyski?

Zanim zrozumiesz, czym jest handel lewarowany bitcoinem, warto wiedzieć, czym jest handel futures na bitcoiny. Futures, zwane również kontraktami futures, to umowa kupna lub sprzedaży aktywów fizycznych, takich jak waluta, towar itp., Lub aktywów finansowych, takich jak kryptowaluta (bitcoin), obligacja po z góry określonej cenie w określonym czasie w przyszłości. 

Jeśli chodzi o kontrakty terminowe na bitcoiny, kontrakt będzie oparty na cenie Bitcoin, a handlowcy mogą spekulować ceną bitcoinów w przyszłości, zajmując pozycje długie lub krótkie. Handel kontraktami terminowymi na Bitcoin pozwala inwestorom zarabiać bez względu na spekulacje, czy cena bitcoina rośnie lub spada. A traderzy mogą osiągać ogromne zyski nawet na niespokojnym rynku. W przeciwieństwie do tradycyjnego kontraktu futures kontrakt wieczysty to innowacyjny produkt pochodny, który nie ma daty wygaśnięcia. Innymi słowy, inwestorzy mogą utrzymywać pozycję tak długo, jak chcą, o ile nie są zmuszeni do jej likwidacji. 

Zazwyczaj handel kontraktami futures na bitcoin jest używany z dźwignią, która może zwiększyć siłę nabywczą tradera i pomnożyć jego zyski, pożyczając 10x, 25x, a nawet 100x dźwignię z giełd. Nazywa się to handlem dźwignią, aby inwestować małe, ale uzyskać większe zyski.

Na przykład, używasz 1 BTC do otwierania kontraktu, gdy cena bitcoina wynosi 10000 USD. Korzystając z dźwigni 100x, Twój kontrakt będzie wart 100 BTC.  

W hossie, gdy cena wzrośnie do 11000 USD i będziesz długo czekać na BTC w handlu kontraktami futures, otrzymasz:

100 BTC * (11 000 USD – 10 000 USD) / 11 000 USD = 9,1 BTC

W czasie bessy, kiedy cena spadnie do 9000 USD, a krótszy BTC w handlu kontraktami futures, otrzymasz:

100 BTC * (10000 USD – 9000 USD) / 9000 USD = 11 BTC

Jednak handel dźwignią zwiększa potencjał zysków, a także ryzyko. Ważne jest, aby śledzić otwarte pozycje, aby zapobiec stratom na dużą skalę. Możesz ustawić take-profit, stop-loss lub użyć innych narzędzi do zarządzania ryzykiem, aby zagwarantować zyski, które uzyskasz, i obniżyć ryzyko poniesienia straty. 

Jak osiągać zyski przy niższym ryzyku?

  • Zaplanuj swój handel i handluj swoim planem

Istnieją dwa kluczowe narzędzia do zarządzania ryzykiem, które inwestorzy mogą planować z wyprzedzeniem podczas handlu, Stop-loss (S / L) i Take-Profit (T / P). Handlowcy odnoszący sukcesy wiedzą, jak ważne jest planowanie, podczas gdy handlowcy, którym się nie powiodło, często wchodzą na rynek, nie mając pojęcia, kiedy sprzedać z zyskiem lub stratą. Zaawansowani handlowcy wiedzą, za jaką cenę są skłonni kupować i sprzedawać. I mają tendencję do rozważania wynikających z tego zwrotów z prawdopodobieństwem osiągnięcia przez rynek bitcoin ich celów. Jeśli skorygowany zwrot jest wystarczająco wysoki, dokonują transakcji.

I odwrotnie, niedojrzały handlowcy często wchodzą do transakcji, nie mając pojęcia, w jakich punktach będą sprzedawać, aby uzyskać zysk lub zatrzymać stratę, ale kierując się emocjami, które przejmują i kierują ich transakcjami. Straty często kuszą traderów do trzymania się i nadziei na odzyskanie swoich pieniędzy, podczas gdy zyski mogą zachęcić ludzi do nieostrożnego trzymania się jeszcze większych zysków.

  • Handluj z niewielką inwestycją 

Nigdy nie wkładaj jajek do jednego koszyka oznacza po prostu, że nie wkładaj wszystkich pieniędzy na swoje miejsce. Jeśli postawisz wszystkie swoje pieniądze w jednej pozycji, narażasz się na wielką stratę. Zawsze pamiętaj, aby podzielić swoje inwestycje. Pomaga to nie tylko w zarządzaniu ryzykiem, ale także daje możliwość zamknięcia pozycji, gdy okaże się, że spekulujesz w złym kierunku na rynku..


Od czego zacząć swoją praktykę i handel?

Bexplus, wiodąca platforma handlowa kryptowalutami dla początkujących i weteranów, oferuje 100-krotny lewarowany handel kontraktami terminowymi na BTC, ETH, LTC, EOS, XRP itp. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i symulatorowi handlu, użytkownicy mogą zapoznać się z rynkiem kontraktów terminowych na kryptowaluty i przećwicz ich strategie przed rozpoczęciem handlu w czasie rzeczywistym. 

  • Handluj za 10 BTC na swoim koncie demo

Po pomyślnej rejestracji za pomocą adresu e-mail i kodu weryfikacyjnego, konta handlowego i konto demo zostanie utworzony automatycznie. 10 BTC jest na koncie demo i możesz zacząć ćwiczyć w dowolnym momencie. Jak stare powiedzenie, praktyka czyni mistrza, zaleca się każdemu traderowi skorzystanie z symulatora handlu przed rozpoczęciem.

Bexplus prowadzi działalność, dzięki której użytkownicy mogą uzyskać większe zyski dzięki powiększaniu swoich funduszy. Po zdeponowaniu 1 BTC na Twoje konto zostaną przelane 2 BTC. Bonusu nie można wypłacić, ale wygenerowany przez niego zysk można wypłacić. 100% bonus od depozytu, który jest dla Ciebie gotowy.

Jeśli posiadasz bitcoiny, ale chciałbyś najpierw poćwiczyć z symulatorem handlu, nadal możesz w międzyczasie uzyskać realne zyski. Bexplus zapewnia swoim użytkownikom portfel wolny od ryzyka do 30% odsetek w ujęciu rocznym. Wszystkie BTC przechowywane w portfelu są dobrze zabezpieczone i chronione. Nasz system codziennie automatycznie oblicza Twoje wczorajsze przychody, a przychody z wczorajszych zarobków zostaną rozliczone pierwszego dnia następnego miesiąca.

Śledź Bexplus na:

Stronie internetowej: Bitcoin Exchange – Dźwignia 100x

Telegram: Skontaktuj się z @bexplusofficial

Apple App Store: Bexplus – Zysk z Cryptos w App Store

Google Play: Handel bitcoinami & Handel marżą – aplikacja Bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector