Dvision Network integruje się z Chainlink, aby zapewnić uczciwą dystrybucję losowych nagród i koszty NFT w ich ekosystemie VR

7 stycznia 2021 r., Seul, Korea – Sieć Dvision ekosystemu treści VR z siedzibą w Korei Południowej ogłosił integrację swojej technologii z wiodącym na rynku rozwiązaniem Oracle Blockchain Chainlink. Zdecentralizowane kanały cenowe Chainlink umożliwią użytkownikom Dvision Network dokładne oszacowanie kosztu stworzenia przedmiotu NFT na jego rynku VR. Ponadto weryfikowalna funkcja losowa Chainlink (VRF) umożliwi bezpieczne, możliwe do udowodnienia uczciwe losowe generowanie i dystrybucję nagród w łańcuchu wśród użytkowników. 

Co to jest Dvision Network? 

Sieć Dvision to pionierska nowa metaverse VR na blockchainie, która aspiruje do wyznaczenia nowego standardu tego, co jest możliwe dla doświadczenia użytkownika VR. Wykorzystując wykładniczy potencjał technologii Blockchain i VR, sieć Dvision stworzy bezprecedensowy i integracyjny wirtualny ekosystem dla firm, projektantów i zwykłych użytkowników. 

Południowokoreańska potęga ma na celu stworzenie wydajnego ekosystemu VR z nową koncepcją, rozwiązującą pojawiające się problemy w branży VR. Dvision oferuje wysokiej jakości treści w VR-City oraz personalizację wirtualnej przestrzeni w VR-Space i zasadniczo rozszerza ekosystem VR poprzez swój VR-Market, wprowadzając swój bezprecedensowy ekosystem NFT.

Blockchain Oracles i inteligentne kontrakty: idealne dopasowanie?

Wyrocznie Blockchain to urządzenia lub programy, które umożliwiają inteligentnym kontaktom (w łańcuchu) interakcję z danymi i systemami spoza ich natywnego łańcucha blokowego. Ta relacja umożliwia inteligentnym kontraktom wykonywanie funkcji w łańcuchu w oparciu o rzeczywiste dane i zdarzenia, takie jak internetowe interfejsy API, sieci IoT i sieci oparte na danych z łańcucha bloków.. 

Ta nowa możliwość wykorzystywania danych zewnętrznych w aplikacjach opartych na inteligentnych kontraktach była ogromnym przełomem, znacznie zwiększając liczbę przypadków użycia możliwych w łańcuchach bloków. Jedynym zastrzeżeniem związanym z tą optymalną relacją jest to, że wyrocznia jest odpowiedzialna za wykonanie inteligentnego kontraktu i musi mieć poziom bezpieczeństwa i niezawodności równy bazowemu łańcuchowi bloków. 

Chainlink Decentralized Oracle

Zdecentralizowana wyrocznia Chainlinks wykorzystuje unikalną elastyczną strukturę, która zapobiega pojedynczemu punktowi awarii, jednocześnie umożliwiając użytkownikom otrzymywanie danych ze źródeł zewnętrznych. Wstępna integracja z Division Network wykorzysta Chainlinks z ogromnym sukcesem zdecentralizowane kanały cenowe jako główne rozwiązanie Oracle na rynku NFT. 

Chainlink Price Feeds zostaną wykorzystane do obliczenia dokładnych opłat za gaz poniesionych podczas tworzenia NFT, zapewniając użytkownikom dostęp do dokładnych, aktualnych danych na temat rzeczywistych kosztów korzystania z sieci. Kanały cenowe Chainlinks zostały wybrane wyłącznie ze względu na ich najlepsze w swojej klasie funkcje, w tym:

  • Dane wysokiej jakości: Dane cenowe są pozyskiwane z zewnętrznych agregatorów danych premium, co prowadzi do skorygowanej wolumenu ceny rynkowej zagregowanej z setek giełd, a nie z jednej giełdy.
  • Zdecentralizowane: Źródła cen są zdecentralizowane zarówno na poziomie źródła danych, jak i wyroczni, zapewniając wysoce dostępne i odporne na manipulacje usługi wyroczni.
  • Bezpieczne węzły: Wszystkie węzły Oracle są obsługiwane przez znane i doświadczone DevOps w technologii blockchain, zapewniając użytkownikom niezawodne usługi.

Dvision Networks Provably Fair Random Gaming Rewards

Dvision Network zintegruje się Chainlink VRF do dystrybucji nagród opartych na szansach dla użytkowników, którzy wykonują określone zadania. Chainlink VRF to rozwiązanie do generowania liczb losowych w łańcuchu (RNG), z którym mogą manipulować węzły Oracle, podmioty zewnętrzne, a nawet programiści Dvision.

Ta zmiana stanowi ogromny postęp w przestrzeni, umożliwiając udowodnione uczciwe i weryfikowalne w łańcuchu źródło bezpiecznej losowości, które każdy użytkownik może niezależnie skontrolować. Przedmioty w grze lub atrybuty NFT można teraz udowodnić, że są zarówno losowo określane, jak i dystrybuowane, zapewniając każdemu użytkownikowi sprawiedliwe szanse na otrzymanie nagród.  

Dyrektor generalny Dvision Network, Jung Hyun Eom stwierdził: 


„Korzystając z Chainlink, aby uzyskać dostęp do wiarygodnych cen i określić dystrybucję losowych nagród NFT, użytkownicy Dvision mają pewność, że towary cyfrowe stworzone przez ich rozgrywkę będą oparte na dających się udowodnić uczciwych systemach, a także będą wymienialne na otwartym rynku na uczciwe wartości rynkowe i rządzone przez modele ekonomiczne, które są trwałe i stabilne ”, 

Dvision i Chainlink: zdecentralizowana wizja

Podstawowe wartości wspierające wyrocznię Chainlink blockchain doskonale wpisują się w wizję Dvision Network, której celem jest zbudowanie prawdziwie zdecentralizowanej platformy blockchain. Wizje nowej integracji z Chainlinks Verifiable Random Function i Decentralized Price Feeds to przełom w branży VR, z nowym poziomem zaufania i bezpieczeństwa nie tylko dla ekosystemu, ale całej branży VR. 

Uczyć się więcej odwiedź Dvision Network – https://dvision.network/

Dołącz do społeczności w Telegramie [EN]https://t.me/dvisionnetworkglobal

Dołącz do społeczności na Kakao [KOR]https://open.kakao.com/o/gBOQAQlc

Przeczytaj o Dvision Network na Mediumhttps://medium.com/dvisionnetwork

Znajdź na Facebookuhttps://www.facebook.com/Dvision-Network-119255129870212

Dane kontaktowe dla mediów

Nazwa Kontaktu: Boburjon Muydinov

Kontaktowy adres e-mail: [e-mail chroniony]

Źródłem tych treści jest Dvision Network. Niniejsza informacja prasowa służy wyłącznie do celów informacyjnych. Wirtualna waluta nie jest prawnym środkiem płatniczym, nie jest wspierana przez rząd, a konta i salda wartości nie podlegają ochronie konsumentów. Kryptowaluty i tokeny są niezwykle zmienne. Nie ma gwarancji stabilnej wartości ani żadnej wartości

O Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz z dumą zaspokaja potrzeby związane z dystrybucją informacji prasowych związanych z kryptowalutami dla start-upów blockchain ponad 8 lat. Weź swój Dystrybucja informacji prasowych Bitcoin dzisiaj. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector