Ekosystem Kuailian – przenoszący technologię blockchain na świat

Minęło 10 lat od narodzin Bitcoina i pierwszego użycia Blockchain, technologii, która nie przestała ewoluować i nic dziwnego. Blockchain otworzył olbrzymi świat możliwości zarówno dla dużych firm, jak i indywidualnych użytkowników, nie tylko w zakresie rozwoju nowych aplikacji czy usprawnień systemów komputerowych, ale także możliwości uzyskania nagród poprzez kopanie kryptowalut, tworząc w ten sposób rynek, który każdego dnia jest bardziej konkurencyjny. . W tym sensie widzimy, że indywidualni użytkownicy zostali stopniowo wykluczeni z „tradycyjnego” rynku wydobycia kryptowalut i dlatego dzisiaj chcemy przedstawić Państwu Ekosystem Kuailian.

Co to jest Kuailian?

Kuailian to zdecentralizowany ekosystem, który oferuje nam narzędzia umożliwiające dostęp do świata kryptowalut w prosty sposób (kupowanie i wymiana kryptowalut w swoim krypto banku).

Zarejestrowany w Estonii, jednym z najbardziej zaawansowanych krajów na świecie, jeśli chodzi o blockchain, Kuailian dostarcza zasoby rynkowe oparte na technologii blockchain do wszystkich swoich użytkowników, przejmując zarządzanie wszystkimi systemami, umożliwiając tym samym dostęp do różnych usług bez posiadanie dużej wiedzy i dużej ilości kryptowalut.

Główne atrybuty Kuailian

Z pewnością bardzo trudno jest wybrać jedną cechę, która może zdefiniować ekosystem podobny do ekosystemu Kuailian, jednak uczciwość i przejrzystość, z jaką działa firma, musi być podkreślona i rzeczywiście w ponadprzeciętny sposób, ponieważ dzięki samej technologii blockchain pozwala nam konsultować operacje i ruchy firmy w czasie rzeczywistym. Poświęcając tyle czasu, ile potrzeba, możesz śledzić wszystkie ruchy i operacje oraz upewnić się, że kryptowaluty działają i generują wyniki (pamiętaj, że rekordy blockchain są publiczne i niezmienne).

Ponadto możesz zapoznać się z dokumentacją prawną spółki w Estonii oraz dwiema licencjami wydanymi przez organ nadzoru finansowego tego kraju.

Działanie technologii Smart Pool i Proof of Stake

Wraz z pojawieniem się Bitcoina rozpoczęło się Proof of Work lub proof of work mining, w których konieczne jest posiadanie potężnego sprzętu komputerowego, który staje się przestarzały w krótkim czasie, a także pociąga za sobą ogromne wydatki energetyczne, ponieważ pracują niestrudzenie dzień po dniu. Ale nie wszystkie kryptowaluty używają tego systemu walidacji, w innych przypadkach wykorzystuje się kopanie zwane Proof of Stake lub dowodem udziału, gdzie do walidacji operacji musisz posiadać z góry określoną ilość kryptowaluty, która działa z tym systemem. Zgodnie z tym założeniem Kuailian pomaga nam, tworząc duże giełdy kryptowalut, które umożliwiają walidację operacji i generowanie za nie nagród.

Ale ewolucja technologiczna nie kończy się (podobnie jak ewolucja Kuailiana). Najnowocześniejsze i najbardziej wydajne sieci wykorzystują nowe protokoły konsensusu. Wiele osób już wie, że Kuailian współpracuje z węzłami głównymi, które w skrócie są walidatorami wysokowydajnych operacji i jednym z głównych produktów, z którymi pracują, ale dziś w Kuailian obsługiwane są różne technologie konsensusu, takie jak:

Dowód stawki, Delegowany dowód stawki, Próg stawki, Masternodes, Udział w zyskach, Dowód umowy, Dowód historii, Dowód władzy, Tendermit, Autostrada, Odporność na błędy bizantyjskie (BFT), Non-BFT, Show, Multi- BFT BFT, Asynchronous BFT – Future Casper i Ouroboros.

W tym miejscu pojawia się zdolność Kuailiana do udostępniania zwykłym ludziom czegoś, co w innym przypadku byłoby… niemożliwe. Zarówno pod względem ilości niezbędnych kryptowalut, jak i wiedzy wymaganej do ich wdrożenia. W związku z tym Kuailian stosuje 1000-dniową długoterminową strategię obstawiania i prostego obstawiania (Stake / Unstake), które zostaną wkrótce włączone.


Automatyzacja w Kuailian

Kuailian pogrupował i podzielił węzły główne, aby były dostępne dla wszystkich, umożliwiając w ten sposób dostęp do części nagród generowanych przez ich inteligentną pulę.

Następnie wyjaśnimy, jak przebiega -prosty- proces wjazdu do Kuailian.

  1. Utwórz konto Kuailian.
  2. Wypełnij KYC (ponieważ mówimy o firmie legalnie zarejestrowanej w Unii Europejskiej) i wnieś opłatę rejestracyjną (50,95 $ zapłacone w Ether).
  3. Kup żądane przez nas Kuais po cenie 100 $ za sztukę (płatne w eterze). Kuai nie jest tokenem i nie jest kryptowalutą, jest jednostką miary mocy obliczeniowej licencji na użytkowanie oprogramowania przez 1000 dni. Im więcej licencji, tym wyższe zyski.
  4. Wskaż portfel Ethereum, w którym chcemy zbierać dzienną dystrybucję korzyści.

Należy zwrócić uwagę na użyteczność Kuais. Z jednej strony jest dostępny dla każdego ze względu na niski koszt, az drugiej strony udaje mu się skierować kryptowaluty użytkowników do Smart Pool, czyli systemu, który opracował Kuailian do zautomatyzowanego zarządzania kryptowalutami użytkowników. i węzły główne. W ten sposób osiąga się, że co tydzień nowe węzły główne mogą być wdrażane poprzez nowe licencje nabyte zarówno przez nowych, jak i dotychczasowych użytkowników.

Wszystkie wkłady są zarządzane przez system uczenia maszynowego, którego funkcją jest nie tylko automatyczne tworzenie węzłów głównych, ale także analizowanie rynku kryptowalut w celu ustalenia, czy węzły główne są najbardziej dochodowe i mają wystarczającą płynność, aby móc bez problemów wydobywać wygenerowane nagrody i w tym samym czasie można zlikwidować same węzły główne, przekazując w ten sposób zarówno nagrody, jak i węzły główne do Bitcoin lub Ethereum

Wreszcie, należy zauważyć, że korzyści generowane przez wkład użytkowników są dystrybuowane codziennie i automatycznie bezpośrednio do portfela użytkownika. Ogromna zaleta, ponieważ zwykle mamy do czynienia z interfejsami, które wymagają minimalnej kwoty wypłaty, opóźnień w ręcznym dokonywaniu płatności lub nawet zależą od autoryzacji, aby ostatecznie mieć własne pieniądze. Kuailian w swoim wyraźnym zobowiązaniu do przejrzystości, oferuje zautomatyzowany system rozpraszania opracowany w sieci Ethereum lub potocznie zwany Dispersion Smart Contract, którego funkcją jest codzienna dystrybucja bez możliwości oszukiwania lub błędów, korzyści wśród użytkowników i co najważniejsze wszystko widoczne przez blockchain Ethereum.

Dodatkowo: Zarówno Smart Pool, jak i Kuailian Bank oraz pozostałe usługi mają system afiliacyjny, dzięki któremu każdy polecony, który staje się użytkownikiem Kuailian, generuje zyski dla tego, który był jego gospodarzem.

Bank Kuailian i kolejne innowacje

Dążąc do stworzenia kompletnego ekosystemu, Kuailian może świadczyć usługi finansowe dzięki posiadanym licencjom i współpracy z różnymi partnerami z sektora. Obecnie posiada usługę wymiany kryptowalut z walutami „FIAT”, ale planuje dodać własny portfel, kartę debetową, cyfrowe terminale płatnicze i inne usługi finansowe.

Ponadto Smart Pool nie przestaje ewoluować i opracowywane są nowe opcje, takie jak transakcje o wysokiej częstotliwości (HFT) lub systemy arbitrażowe; wszystkie zarządzane przez ten sam system uczenia maszynowego, który zarządza ekosystemem.

 Rosnący ekosystem

Kuailian to nie tylko ekosystem finansowy, idzie o wiele dalej, podobnie jak technologia blockchain. Głównym celem Kuailian jest zbliżenie istniejących zasobów rynkowych opartych na technologii blockchain, aby były one bardziej wydajne, bardziej przejrzyste i zapewniające użytkownikom niespotykane dotąd wrażenia dzięki technologii blockchain. Wkrótce zostanie włączony do systemu Kuailian Travel, usługi spoza sektora „finansowego”, ale to niewątpliwie oznaczać będzie przed i po na rynku turystycznym, czyniąc Kuailian punktem odniesienia w świecie blockchain.

Wniosek

Jeśli szukasz firmy, która sprawi, że Twoje wejście w świat blockchain i kryptowalut będzie bardziej dostępne i bliskie… Kuailian jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.

Oficjalne linki

  1. Sieć: https://kuailiandp.com/
  2. Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/kuailiandpofficial/
  3. Formalny członek Enterprise Ethereum Alliance: https://entethalliance.org/members/#k

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector