Jak zarabiać, gdy rynek krwawi, używając PrimeXBT: 3 proste kroki

25 września cena Bitcoina – wiodącej na świecie kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej – spadła z nieco poniżej 10 000 USD do nieco powyżej 8 000 USD w ciągu kilku minut, usuwając aż 18% wartości kryptowaluty.

Wielu inwestorów kryptowalutowych gardziło kupowaniem w szczytowym okresie bańki hype na kryptowaluty, tylko po to, by cierpieć z powodu długiej bessy i obserwować upadek wartości ich kryptowalut. Bitcoin w końcu się odbił, ale ten wzrost jest teraz zagrożony, społeczność kryptowalut obawia się najgorszego i zastanawia się, czy dno Bitcoina jest naprawdę zagrożone.

Ale po przetrwaniu bessy traderzy kryptowalut nauczyli się, że nie muszą patrzeć, jak wartość ich portfela spada, nawet jeśli ceny bitcoinów lub innych kryptowalut spadają? Klucz do odblokowania zysków podczas trendu spadkowego wymaga tylko trzech prostych kroków.

Krok 1 – Zarejestruj się w PrimeXBT: Najbardziej zaawansowana platforma handlowa

Pierwszym krokiem do pomyślnego przygotowania do czerpania zysków ze spadających rynków jest odwiedzenie PrimeXBT i zarejestrowanie się w celu założenia bezpłatnego konta. Rejestracja jest szybka i łatwa, a ponieważ platforma nie wymaga danych osobowych ani procesu KYC, użytkownicy mogą w mgnieniu oka zacząć działać i być gotowi do handlu.

PrimeXBT zawiera wszystkie narzędzia i typy zleceń niezbędne inwestorowi kryptowalutowemu, aby wyprzedzić zarówno spadające, jak i rosnące rynki, a także narzędzia zaprojektowane do wyciskania dodatkowych zysków z wąskich zakresów handlowych. Bez narzędzi oferowanych przez PrimeXBT handlowcy kryptowalut mogą utknąć, obserwując, jak cena ich ulubionych aktywów kryptograficznych spada, a wartość ich portfela spada na ich oczach.

Krok 2 – Złóż swój pierwszy depozyt na platformie transakcyjnej

Minimalny depozyt potrzebny do rozpoczęcia korzystania z PrimeXBT wynosi 0,001 BTC. Nawet zdeponowanie najmniejszej możliwej kwoty pozwoli inwestorom na zajęcie pozycji o wiele większych niż te, na które normalnie pozwalałby ich kapitał, dzięki 100-krotnej dźwigni, jaką oferuje PrimeXBT na aktywach kryptograficznych.

Wpłata na konto portfela PrimeXBT jest szybka i bezbolesna, a nawet oferuje kod QR do skanowania i jeszcze bardziej upraszczania. Depozyty Bitcoin są jedynym akceptowanym rodzajem aktywów do finansowania konta, jednak PrimeXBT wdrożył usługę Changelly, która umożliwia użytkownikom szybką wymianę walut fiducjarnych lub altcoinów na Bitcoin, a nawet kupowanie Bitcoinów za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Po wpłynięciu depozytu do portfela użytkownicy będą musieli zasilić swoje konto handlowe, aby rozpocząć handel i otworzyć krótką pozycję.

Krok 3 – Skróć Bitcoin do rentowności

PrimeXBT oferuje handlowcom narzędzia do otwierania zarówno długich, jak i krótkich pozycji, a nawet zajmowania obu pozycji jednocześnie, aby zabezpieczyć się przed nieoczekiwanymi ruchami na rynku. Kiedy Bitcoin jest w trybie byka, zalecane są długie pozycje lub nawet zwykłe trzymanie Bitcoina. Ale gdy ceny bitcoinów ponownie spadają, najlepszym sposobem na czerpanie zysków z rynku w trendzie spadkowym jest otwarcie krótkiej pozycji i skrócenie każdego odbicia ceny Bitcoin.

Platforma handlowa zawiera wbudowane oprogramowanie do tworzenia wykresów, które pomoże traderom w wyborze wejścia dla ich krótkich pozycji, a następnie użytkownicy mogą skorzystać z zaawansowanych typów zleceń, aby zmaksymalizować zyski przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka. Gdy przedsiębiorca zidentyfikuje możliwy punkt wejścia, może użyć jednego z wielu widżetów PrimeXBT, aby złożyć zamówienie lub złożyć zamówienie bezpośrednio na wykresie, klikając punkt ceny, w którym chce otworzyć pozycję.

Wpisy mogą być zleceniami z limitem dla wejść czasowych lub zleceniami rynkowymi, jeśli trader stara się zawrzeć krótką pozycję na miejscu. Zlecenia rynkowe są szczególnie przydatne, jeśli rynek zaczyna się poruszać w oczekiwanym kierunku, zanim zostało złożone zlecenie limit lub osiągnięte zostanie określone wejście.

Krótkie zlecenia przyniosą inwestorowi zysk, im niższa cena Bitcoina spadnie – dokładnie odwrotność tego, co dzieje się z inwestorami spotowymi kryptowalut, takich jak Bitcoin. Inwestorzy są zmuszeni patrzeć, jak ich ciężko zarobione zyski znikają, podczas gdy inwestorzy korzystający z PrimeXBT mogą jeszcze bardziej zwiększyć swoje marże zysku.

Maksymalizacja zysków z trendu spadkowego dzięki sile 100-krotnej dźwigni

Połączenie wszystkich narzędzi oferowanych przez PrimeXBT to siła Dźwignia 100x. Dźwignia 100x na aktywach kryptograficznych pozwala inwestorom pomnożyć swój początkowy kapitał handlowy nawet 100 razy. Oznacza to, że nawet minimalny depozyt 0,001 BTC zapewni traderowi moc 0,1 BTC. Inwestor, który zdeponuje 0,1 BTC, będzie mógł handlować za 10 BTC i tak dalej.

Pomyślnie zrealizowane krótkie zlecenia z dźwignią 100x mogą być niezwykle dochodowe. Badania PrimeXBT pokazują który miałby tradera, który otworzył krótkie zlecenie o wartości 1 BTC u szczytu rekordowego rekordu Bitcoina na poziomie 20 000 USD, a następnie zamknął krótki zysk na dnie Bitcoina, przyniósłby zysk w wysokości 8400% lub 1690 000 USD.

Biorąc pod uwagę, jak duże są marże zysku, łatwo zrozumieć, dlaczego zajęcie krótkiej pozycji na spadającym rynku kryptowalut może być niezwykle skuteczne w powiększaniu portfela. Jeszcze lepszy jest fakt, że chociaż cena i wartość aktywów bazowych mogą spadać, całkowita wartość portfela może znacznie wzrosnąć.

Zarejestruj się w PrimeXBT dzisiaj i przygotuj się na zysk na kolejnym ogromnym krachu Bitcoina.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me