Moneta ochrony danych finansowych użytkownika PIVX Aktywowany protokół prywatności SHIELD w sieci Mainnet 30 stycznia 2021 r

2 lutego 2021 r., Georgia, USA: PIVX (Protected Instant Verified Transaction), cyfrowa kryptowaluta skoncentrowana na ochronie danych finansowych użytkownika, aktywowała nowy protokół SHIELD w swojej sieci głównej 30 stycznia 2021 r. Ta nowatorska implementacja zk-SNARK Sapling do łańcucha bloków Proof of Stake wprowadza niezrównaną ochronę danych finansowych użytkowników. 

Niestandardowy zaawansowany interfejs użytkownika zapewniany przez podstawowy portfel PIVX bez wysiłku pozwala użytkownikom chronić swoje dane finansowe (kwoty, transakcje, adresy itp.) Za pomocą protokołu SHIELD. Efekt końcowy? Zapewnia użytkownikom proste, wydajne i szybkie środki zapewniające ochronę każdej transakcji i wszelkich danych finansowych, zapewniając, że transakcje SHIELD wysyłane przez podstawowe portfele PIVX pozostają bezpieczne, prywatne i chronione. 

: Protokół ochrony danych finansowych PIVX

Jedną z głównych zalet protokołu SHIELD jest możliwość wysyłania i odbierania zarówno transakcji Transparent, jak i Shield, co daje użytkownikom swobodę wyboru sposobu, w jaki ich dane transakcyjne są prezentowane w łańcuchu bloków. Dodatkową funkcją dostępną w transakcjach SHIELD jest funkcja Encrypted Memo, która umożliwia bezpieczne załączanie informacji lub wiadomości tekstowych, w tym, jeśli jest to wymagane, danych osobowych w celu zaspokojenia potrzeb handlowca, przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, a także zasad podróży FATF. 

W ten sposób PIVX zapewnia każdemu użytkownikowi swobodę i wybór, aby chronić swoje dane finansowe, jednocześnie zapewniając środki do przestrzegania nowoczesnych przepisów finansowych..

: Zgodność z przepisami PIVX

Jednym z kolejnych kroków w PIVX, nad którym już pracujemy, jest umożliwienie użytkownikom obstawiania monet chronionych za pomocą SHIELD, co skutkuje jeszcze wyższymi poziomami ochrony podczas uczestnictwa w sieci Proof of Stake. Zgodnie z poprzednim protokołem PIVX liczba chronionych monet w sieci osiągnęła ponad 25%, co daje największą prywatną pulę monet w branży. 

Teraz, wraz z uruchomieniem protokołu SHIELD, oczekuje się, że PIVX będzie mógł pochwalić się jeszcze większą liczbą chronionych monet na swoim łańcuchu blokowym, co jeszcze bardziej zwiększy ogólną prywatność wszystkich swoich użytkowników.

„Widzieliśmy niezwykle pozytywną reakcję na wprowadzenie wersji 5, która obejmowała urządzenie SHIELD. Zaczęliśmy budować oczekiwania na aktywację SHIELD i jesteśmy dumni, że PIVX będzie pierwszym w historii projektem, w którym z powodzeniem wdrożono zk-SNARK Sapling w Proof of Stake, najnowszym rozwiązaniu blockchain pomagającym użytkownikom zabezpieczyć ich prawa i chronić ich dane podczas transakcji online.” powiedziany Globalny ambasador PIVX Bryan „Snappy” Doreian.  

Ponieważ świat staje się coraz bardziej zdigitalizowany, a wiele narodów i ludzi wskakuje bezpośrednio do walut cyfrowych po wcześniejszym usunięciu z banku, pilna potrzeba zachowania i ochrony ich danych, nie mówiąc już o danych finansowych, jest stale obecna. Banki, korporacje, a nawet rządy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić, że próbują chronić wrażliwe dane przesyłane między dwoma lub więcej podmiotami, zwłaszcza dane finansowe.. 

Wraz z eksplozją ery cyfrowej księgi postęp był przyspieszony i pozornie niewiele uwagi poświęcono prostemu faktowi, że dzięki publicznym rejestrom cyfrowym każda część danych finansowych staje się przejrzysta, możliwa do zaobserwowania i nadająca się do transmisji. Obejmuje to kwoty transakcji, łączne kwoty w saldach i nie tylko. Nie tylko jest to potencjalnie niebezpieczne dla osób fizycznych, jeśli wszystkie ich transakcje finansowe są publicznie dostępne dla każdego, ale także oznacza niezliczone wektory ataku przeciwko korporacjom, a nawet państwom narodowym.. 

Wyobraź sobie grupę skrajnych aktorów, którzy są w stanie prześledzić transakcje finansowe całego kraju, wskazać wzorce i powiedzieć, że zakłócają łańcuch dostaw żywności, opierając się po prostu na znajomości głównych dostawców tego kraju, transakcji itp. Lub wyobraź sobie firmę możliwość obserwowania wpływów i wypływów konkurentów do dostawców lub wykonawców oraz możliwość zerwania tych relacji.

Pozostawienie swojej historii finansowej otwartej dla opinii publicznej naraża osobę fizyczną, osoby powiązane, biznes i więcej na ryzyko. Protokoły takie jak SHIELD torują drogę do naszej nowej cyfrowej granicy, będąc pionierami w podejściu do ochrony danych finansowych przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z przepisami. Odbywa się to za pomocą środków zapewniających prywatność transakcji przy jednoczesnej możliwości udostępniania wszelkich wymaganych informacji tylko zamierzonemu odbiorcy. 

Ta funkcja nie tylko naśladuje obecne sposoby bezpiecznego przesyłania funduszy na całym świecie, ale sprawia, że ​​te zabezpieczenia prywatności i danych finansowych są jeszcze bardziej dostępne dla świata, a tym samym sprawia, że ​​przyjmowanie kryptowalut jest bardziej ukierunkowane na ludzi.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób PIVX sprawia, że ​​blockchain i kryptowaluty są bardziej dostępne i bardziej przyjazne dla użytkownika, jednocześnie chroniąc ich tożsamość i dane online, odwiedź Witryna PIVX.

Protokół ochrony danych użytkownika PIVX

Zgodność z przepisami PIVX 

Szczegóły kontaktu

Nazwa Kontaktu: Bryan „Snappy” Doreian

Kontaktowy adres e-mail: [e-mail chroniony]

Zrzeczenie się: Przeprowadź własne badania związane z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami wymienionymi w artykule. Coingape.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje szkody lub straty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me