Peer to Peer Crypto Exchange, Paxful, jest teraz największym rynkiem P2P w Indiach!

Wraz ze wzrostem popularności kryptowalut w krajach rozwijających się, potrzeba wymiany peer-to-peer staje się coraz bardziej widoczna w celu ułatwienia kupna i sprzedaży Bitcoin, Ethereum i Litecoin itp. Paxful, jedna z największych na świecie giełd kryptowalut P2P, ma na celu zapewnienie najlepszych usług użytkownikom w celu zwiększenia adopcji kryptowalut w krajach rozwijających się na świecie w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji.

Paxful to wiodąca giełda bitcoinów peer to peer, uruchomiona w 2014 roku jako EasyBitz, umożliwiająca użytkownikom kupowanie i sprzedawanie BTC przy użyciu różnych metod płatności, w tym przelewów bankowych i przelewów, Paypal, Venmo, MPESA, karty upominkowe Apple itp..

Paxful Crypto Exchange w krajach rozwijających się

Aktywa kryptowalutowe stają się aktywami popularnymi dla kilku inwestorów jako aktywa bezpieczne lub aktywa dywersyfikacyjne w ich portfelu. Ponadto inwestorzy w krajach rozwijających się kupują Bitcoin (BTC) i podobne aktywa, aby obniżyć koszty wysyłania przekazów pieniężnych za granicę i jako zabezpieczenie przed hiperinflacją walut na całym świecie.

Giełdy kryptograficzne P2P prowadzone przez Paxful i jednego z jego konkurentów, LocalBitcoins, koncentrują się głównie na rozwiniętym świecie, umożliwiając obywatelom niebankowym łatwe i wydajne kupowanie i sprzedawanie BTC od rówieśników lokalnie. W szczególności Indie odnotowują ogromny wzrost zainteresowania kryptowalutami i blockchainem, ponieważ ich całkowity tygodniowy wolumen obrotu na Paxful osiągnął rekordowy poziom w zeszłym tygodniu.

Wzrost adopcji kryptowalut w Indiach

Ogólny rozwój kryptowaluty i technologii blockchain w Indiach był niczym innym, jak niezwykłym z aspektów regulacyjnych, technologicznych i rynkowych.

W 2018 roku największy bank centralny demokracji na świecie, Reserve Bank of India (RBI), wprowadził ogólny zakaz dla kryptowalut, nakładając drakońskie kary. Bezduszne przepisy dotyczące zakupów kryptowalut za pomocą bankowych kart debetowych lub kredytowych i przelewów bankowych skłoniły wielu użytkowników w Indiach do wymiany P2P.

Pomimo orzeczenia Sądu Najwyższego Indii jako niekonstytucyjnego i zniesienia zakazu RBI, co otworzyło kraj na wzrost scentralizowanych giełd rynków Bitcoin, giełdy P2P nadal dobrze się rozwijają w kraju.

Całkowity tygodniowy wolumen obrotu na Paxful w 2020 roku.

Paxful jest obecnie liderem w naliczaniu opłat, dokonując ponad 18,81 mln USD w transakcjach BTC na platformie od początku 2020 r..

Paxful ustanawia rekordowy poziom tygodniowych obrotów w Indiach

Zgodnie z wykresami dostarczonymi przez UsefulTulips.org, Paxful jest obecnie największą giełdą kryptowalut typu peer to peer w Indiach, po tym jak w 2020 r. Nastąpił magisterski wzrost. W ciągu zaledwie ostatnich dziewięciu miesięcy giełda P2P urosła z jednocyfrowego udziału w rynku do lidera dominującego w branży konkurenta LocalBitcoins. i innych liderów rynku w Indiach.


Indie są drugim co do wielkości rynkiem Bitcoin P2P w regionie Azji i Pacyfiku, wyprzedzając tylko Chiny, ponieważ szybka penetracja rynku przez Paxful w tym kraju stawia je na drodze do rzucenia wyzwania Chinom.

Lokalne bitcoiny vs Paxful wzrost od 2015 roku

W pierwszych 21 tygodniach 2020 roku giełda odnotowała co najmniej 1 milion dolarów tygodniowych wolumenów przez 34 procent czasu. Od początku maja cotygodniowe obroty bitcoinów wzrosły, ustanawiając trzy kolejne rekordy wszechczasów – tydzień kończący się 17 maja – odnotowując łącznie 1,521 miliona dolarów (ATH)..

Giełda oferuje użytkownikom szybki sposób wymiany rupii indyjskich na Bitcoin i odwrotnie, łącząc różnych kupujących i sprzedających na płynnym rynku. Jak więc dołączyć do ruchu Paxful i łatwo kupować i sprzedawać BTC za INR?

Jak kupować i sprzedawać BTC na Paxful

Jeśli nie masz konta w Paxful, musisz „Utwórz konto”, a następnie zalogować się na swoje konto. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

  1. Idź do urzędnika Witryna Paxful.
  2. Wybierz „Kup Bitcoin” lub „Sprzedaj Bitcoin” na przyciskach znajdujących się na górnej karcie.

  1. Wybierz opcję „Rupia indyjska” i przeszukaj najlepsze oferty i opcje płatności podane przez użytkowników na wyświetlonej stronie.

Uwaga: pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić reputację sprzedawcy lub kupującego przed rozpoczęciem handlu, dokładnie przyjrzyj się każdemu szczegółowi i upewnij się, że sprzedawca jest dostępny.

  1. Wybierz preferowaną ofertę i określ kwotę, którą chciałbyś kupić.
  2. Jeśli warunki są zadowalające, kliknij przycisk „Zgadzam się na warunki i kup teraz bitcoiny”.
  3. Wynikowa strona zapewni okno czatu między kupującym a sprzedającym w celu udostępnienia szczegółów.
  4. Po wysłaniu płatności kliknij przycisk „ZAPŁACONE”, aby otrzymać Bitcoiny.

Wymiana ogranicza jednak wolumeny, którymi możesz handlować, jeśli nie zostaną zweryfikowane. Zweryfikuj swój adres e-mail i identyfikator, aby zwiększyć limity handlowe.

Wniosek

Rozwój firmy Paxful w indyjskiej społeczności kryptowalutowej i setki opcji płatności oferuje giełdzie ogromną przewagę konkurencyjną nad konkurencją. Szybkie i tanie funkcje kupna i sprzedaży, dzięki którym Paxful jest idealną giełdą P2P, aby zdobyć kawałek Bitcoina w Indiach!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector