PR: Dentacare Mobile App nagradza użytkowników kryptowalutą za szczotkowanie, płukanie i nitkowanie zębów

Dentacare, aplikacja, która nagradza ludzi za wypracowanie zdrowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej, jest teraz dostępna w AppStore firmy Apple!

O aplikacji

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Dentacoin *, prawdopodobnie zastanawiasz się, co dokładnie robi aplikacja Dentacare Health Training i jak odnosi się do Ciebie. Koncepcja jest prosta: utrzymując odpowiednią opiekę stomatologiczną i przestrzegając wszystkich zaleceń w aplikacji, użytkownicy otrzymają zachęty w postaci kryptowaluty Dentacoin. Obecnie ta początkowa wersja systemu iOS nagradza użytkowników punktami Denta, które można wymienić na odpowiednią ilość Dentacoin po zakończeniu podróży.

Aplikacja Dentacare Mobile ma na celu ukształtowanie długotrwałych nawyków związanych z pielęgnacją zębów poprzez intensywny program szkoleniowy.

„Motywacja jest tym, od czego zaczynasz. To nawyk utrzymuje Cię przy życiu ”. – Jim Ryun

Podstawowy program początkowy trwa 3 miesiące, ponieważ uważa się, że jest to przedział czasowy potrzebny do trwałego włączenia określonej czynności do codziennej rutyny jednostki.

„Nazywaj to, jak chcesz, zachęty są tym, co skłania ludzi do cięższej pracy”. – Nikita Chruszczow

Dopiero po utrzymaniu odpowiedniej rutyny przez 3 miesiące użytkownicy mogą odebrać swoje tokeny Dentacoin, które można wykorzystać do opłacenia usług stomatologicznych (kryptowaluta jest już akceptowana w gabinetach stomatologicznych w 14 krajach na całym świecie), produkty do pielęgnacji zębów, Dentacoin Assurance ** lub mogą je przechowywać lub handlować na platformach giełdowych, a tym samym korzystać z oczekiwanego pomnożenia wartości.

Dzięki aplikacji mobilnej Dentacare Health Training zarówno dorośli, jak i dzieci będą zmotywowani nie tylko do poprawy zdrowia zębów, ale także ogólnego stanu zdrowia. Często ignoruje się fakt, że zdrowie zębów jest bezpośrednio związane z ogólnym stanem zdrowia człowieka.

„Zdrowie zębów nie jest czymś„ dobrze mieć ”, ale nie jest tak ważne jak inna część ciała. Pochodząc z dziedziny stomatologii, przekonaliśmy się na własne oczy, jak zły stan uzębienia może prowadzić do ogólnie niskiej jakości życia. Problemy z przewodem pokarmowym, układem sercowo-naczyniowym, układem nerwowym to tylko ułamek wszystkich problemów związanych ze złym stanem uzębienia.

Dlatego niezwykle ważne jest, aby każda osoba utrzymywała wysokie standardy higieny jamy ustnej. Należy uświadamiać ludziom znaczenie właściwej opieki stomatologicznej jako środka zapobiegawczego, a następnie motywować ich do przestrzegania zaleceń i kształtowania zdrowych nawyków. Tutaj grywalizacja i systemy nagród są „słowami kluczowymi” prowadzącymi do osiągnięcia wymaganego poziomu świadomości w zakresie zdrowia zębów ”,

komentuje dr Dimo ​​Daskalov, wiodący dentysta i pedagog w dziedzinie stomatologii protetycznej.

Różnicowanie

Co więc odróżnia Dentacare Health Training od innych podobnych aplikacji? Jeremias Grenzebach, główny programista w Dentacoin, powiedział:


„Na rynku jest tylko kilka innych aplikacji o podobnym przeznaczeniu. Jednak Dentacare ma swoje charakterystyczne cechy. Po pierwsze, skupia się na wyrobieniu nawyków, a nie na zachęcaniu do jednorazowych wysiłków. Trzymiesięczny program Dentacare ma na celu edukację ludzi na temat higieny jamy ustnej i profilaktyki, a wszystko to w zabawnym i zrywalizowanym środowisku. Nieodłączny system motywacyjny to kolejna unikalna cecha Dentacare.

Tylko użytkownicy, którzy zastosują się do zaleceń w aplikacji – przez cały 3-miesięczny program (a potem na życzenie) – są nagradzani za swoje wysiłki i dobre wyniki tokenami Dentacoin. Dlatego zachęty służą nie tylko jako początkowy bodziec do korzystania z aplikacji, ale także motywują do konsekwencji. Zdobyte tokeny mają rzeczywistą wartość: można nimi handlować na międzynarodowych platformach wymiany, przechowywać w celu potencjalnego pomnożenia wartości i / lub wykorzystać jako środek płatniczy za usługi dentystyczne w klinikach w 13 krajach na całym świecie. ”

Wersja Dentacare Health Training na Androida została oficjalnie wydana w listopadzie 2017 roku i od tego czasu ponad 23 000 użytkowników dołączyło do platformy, aby rozpocząć podróż w kierunku lepszej higieny jamy ustnej. Teraz podróż dla naszych użytkowników iOS może się oficjalnie rozpocząć.

* Dentacoin to pierwsze rozwiązanie Blockchain dla globalnego przemysłu dentystycznego, mające na celu zwiększenie wydajności w branży i zmianę paradygmatu z „opieki nad chorymi” na opiekę zorientowaną na profilaktykę poprzez liczne aplikacje oparte na Blockchain i wspólną kryptowalutę specyficzną dla branży (Dentacoin, DCN). www.dentacoin.com

** Dentacoin Assurance to model podobny do ubezpieczenia opracowany przez Fundację Dentacoin, zachęcający do płacenia za profilaktykę, a nie za leczenie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector