PR: Dołącz do najbardziej wyczekiwanego ICO roku i zdobądź bilet do świata kryptowalut

Po 12 latach istnienia nadszedł czas, aby kryptowaluta została uznana za taką, na jaką zasługuje. Technologia blockchain krok po kroku dotarła do instytucji publicznych po tym, jak podbiła dostawców i entuzjastów biznesu. 

Biorąc pod uwagę wszystkie problemy związane z usługami bankowymi, nic dziwnego, że ludzie są tak podekscytowani pomysłem płatności kryptograficznych – które zapewniają użytkownikom dane i bezpieczeństwo finansowe.

W szczególności tokenizacja znalazła swoje miejsce w centrum uwagi ze względu na wszystkie oferowane przez nie rozwiązania w zakresie uczciwych płatności, pożyczek i głosów. 

Aby przesunąć obszar kryptowalut o jeden krok naprzód, dedykowany zespół opracował jeden z najbardziej intrygujących tokenów użytkowych, który na zawsze zmieni sposób, w jaki postrzegamy kryptowaluty – token STC, dostępny na dedykowanym ICO od 1 lutego..  

Co to jest token STC?

STC jest podstawowym tokenem narzędziowym Moneta studencka projekt blockchain – umożliwia tworzenie spersonalizowanych tokenów bez dużej wiedzy technicznej.

Posiadanie konta na platformie umożliwia tworzenie:

  • Tokeny osobiste – unikalne aktywa powiązane z jednym kontem;
  • Tokeny startowe – aktywa, które pomogą Ci zrobić krok naprzód w realizacji marzeń;
  • Tokeny korporacyjne – unikalne aktywa dedykowane jednej firmie;
  • Tokeny DeFi – aktywa, które pozwalają na wykonywanie różnych czynności bankowych bez ingerencji osób trzecich;
  • Tokeny NFT – tokeny zbywalne, które umożliwiają przełączanie się między platformami. 

Wszystkie te tokeny są wyceniane na podstawie tokena STC i mogą być używane do wymiany, transakcji, a nawet finansowania społecznościowego. 

Dlaczego token STC jest wyjątkowy?

To, co sprawia, że ​​token STC jest lepszy od innych tokenów, to skupienie się na najważniejszych ludziach w światowej gospodarce – studentach. 

To kolejne pokolenie pracowników, które będzie oznaczało sukces obecnych i przyszłych firm. Aby dać ludziom szansę na lepszą edukację, konieczne jest uczynienie programów uniwersyteckich bardziej dostępnymi. 

Ale to nie jest takie proste. Obniżenie czesnego doprowadzi do niższego budżetu na wykwalifikowanych naukowców, nauczycieli, programy, współpracę międzynarodową i tak dalej. 

Do tej pory rozwiązaniem były kredyty bankowe. Jednak z powodu naszej nieprzewidywalnej gospodarki ludzie stracili zaufanie do usług bankowych. I kto może ich za to winić?

Dlatego zespół Student Coin przedstawił rozwiązanie, które decentralizuje pożyczki studenckie – finansowanie społecznościowe za pomocą osobistych tokenów.


Jak to działa?

Przyszły uczeń tworzy swój osobisty token. Ten token jest wprowadzany na rynek monet studenckich. Posiadacze STC kupują tokeny, dopóki student nie otrzyma pieniędzy potrzebnych na czesne. Po ukończeniu studiów i znalezieniu pracy część jego pensji zostanie zablokowana na spłatę pożyczki. Posiadacze STC otrzymują cykliczną wypłatę zysku za swoje zaangażowanie. 

Ten projekt jest podtrzymywany przez ponad 500 najlepszych uniwersytetów na całym świecie, w tym na Uniwersytecie Harvarda, Uniwersytecie w Manchesterze i Uniwersytecie w Kopenhadze.

Prosty sposób na zdobycie funduszy potrzebnych im do realizacji marzeń. Przynajmniej na tym się skupiamy, ale ten proces można również przeprowadzić w przypadku wizjonerskich przedsiębiorców. 

I nie jest to jedyny powód, dla którego Student Coin jest popularny. Posiadanie tokenów STC daje użytkownikom szansę głosowania w rozwoju projektu, a nawet podpisywania petycji, jeśli są potrzebne. To cały ekosystem stworzony, aby zapewnić ludziom to, czego potrzebują, i podnieść użyteczność kryptowalut.

Jak można kupić tokeny STC?

Aby otrzymać tokeny STC tak szybko, jak to możliwe, upewnij się, że nie przegapisz Student Coin Launchpad ICO, dostępne do 30 kwietnia. 

Chociaż zaczęło się zaledwie 23 dni temu, zespół zebrał już 2 miliony dolarów tokenów STC i ukończył 35 faz.

Każda zakończona do tej pory faza miała sztywny limit 100 000 USD, a cena wzrastała o 0,0002 USD przy każdym doładowaniu. 

Dołączenie do ICO nie tylko daje Ci dostęp do tych tokenów z wyprzedzeniem, ale także daje dodatkowe zasoby. 

Jeśli polecisz ICO swoim znajomym i wyślesz im unikalny link polecający, możesz zarobić 20% ETH zainwestowanego przez każdego twojego przyjaciela, oprócz 30% ich zakupów STC. 

Twoi znajomi również otrzymują dodatkowe 5% zakupionego STC.

I to właśnie nazywamy zabawą!

Kto stoi za Student Coin?

Moneta studencka jest wspierana przez dedykowany zespół 44 osób z 12 różnych krajów, gotowych do rozszerzenia użyteczności kryptowalut i tworzenia rozwiązań dla potrzeb świata. Wśród nich można znaleźć np. Byłego dyrektora ds. Technicznych IBM na Europę czy prezesa Harvard University Club of Poland.

Do końca 2021 roku zespół planuje opracować i wdrożyć STC Exchange, STC Terminal, a nawet aplikację STC, wraz z umieszczeniem tokena na głównych giełdach kryptowalut. 

Jeśli więc ich innowacyjne pomysły zwróciły Twoją uwagę, dołącz do ICO i śledź je w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z ich funkcjami.  

Instagram: https://www.instagram.com/student.coin.world/ 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/student-coin-worldwide/ 

Świergot: https://twitter.com/studentcoinorg 

Facebook: https://www.facebook.com/studentcoin.org 

Telegram: https://t.me/studentcoin 

Reddit: https://www.reddit.com/r/Studentcoin/ 

Niezgoda: https://discord.gg/Nx65dMZcMt 

Zrzeczenie się: To jest płatny post. Przeprowadź własne badania związane z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami wymienionymi w artykule. Coingape.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje szkody lub straty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector