PR: India Dapp Fest Recaps – bardzo udana konferencja Blockchain w Indiach

Wierzymy, że „Sami jesteśmy jedną kroplą – razem jesteśmy oceanem” – I tak, nasza ostatnia konferencja blockchain, India Dapp Fest ’19 w Dolinie Krzemowej w Indiach, była wielkim sukcesem i nie byłoby to możliwe bez wsparcia i współpraca naszych sponsorów, partnerów medialnych, partnerów zewnętrznych, programistów, publiczności i całej społeczności, która z entuzjazmem zaznaczyła swoją obecność na miejscu. 

PONOWNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA TO, ABY TO WYDARZENIE BYŁO WIELKIM SUKCESEM! 

Jeśli nadal się zastanawiasz, co India Dapp Fest chodziło o to, sugerujemy przeglądanie „India Dapp Fest or Blockchained India” w Google lub w polu wyszukiwania dowolnej wyszukiwarki – zdziwisz się, jak wspaniale społeczność blockchain zorganizowała jedną z największych konferencji blockchain w Azji w czerwcu 2019 r.. 

Organizator i Quick Glimpse! 

Zorganizowane przez Blocumen Studios i zasilany przez Blockchained Indie, India Dapp Fest był pięciodniową wizjonerską konferencją wielu entuzjastów blockchain i kryptowalut, profesjonalistów, programistów, zwolenników kryptowalut, start-upów blockchain i ekspertów w Indiach. Po wydarzeniu odbyły się ogólnokrajowe pokazy objazdowe przeprowadzone w głównych miastach Indii w celu podniesienia świadomości na temat pojawiających się trendów oraz zebrania opinii i głosów na temat technologii blockchain. & zwolennicy kryptowalut w kraju. Miało to na celu późniejsze przygotowanie projektu raportu przyjaznego blockchainowi i przedstawienie go ustawodawcom w kraju. Ponadto wydarzenie to reprezentowało niektóre z genialnych mózgów stojących za innowacyjnymi produktami zbudowanymi w oparciu o technologię blockchain – i zadebiutowało jako platforma dla hackathonu blockchain i idealne podium do zaprezentowania ich nadchodzącego wielkiego pomysłu w przestrzeni blockchain.. 

Co więcej, było to idealne podium dla doskonałych umysłów, aby zostać bohaterem Uniwersytetu Draper, najlepszym programem akcelerującym przedsiębiorczość w Dolinie Krzemowej! 

Podsumowanie Five Days of India Dapp Fest’19; 

Uważano, że konferencja ta była jedną z największych konferencji w Indiach w roku 2019 – ponieważ początkowo wydarzenie obejmowało 3 dni na interaktywne warsztaty & hackathon, w którym Matic Network (słynny projekt blockchain zebrał fundusze z Binance IEO i zwrócił na siebie uwagę Coinbase Ventures), Algorand, firma zajmująca się blockchainem i technologią bez pozwolenia, potwierdzająca udział w rynku oraz Chain Security (firma zajmująca się bezpieczeństwem blockchain) wchodzić w interakcje z uczestnikami, prowadzić ich, udzielać im mentorów i oceniać ich pod kątem selekcji, aby przejść do sesji prezentacji projektu. Później ostatnie dwa dni festiwalu skupiały się na konferencji blockchain z niesamowitymi prelekcjami, ciekawymi panelami, sesjami pitchingowymi i wreszcie ogłoszeniem długo oczekiwanego raportu dotyczącego zaleceń regulacyjnych dotyczących technologii blockchain w Indiach.. 

IDF

Dzięki dedykowanym trzem dniom warsztaty i hackathon od 11 do 13 czerwca, zorganizowana w IndiQube Alpha Building Co-working space w Bangalore, mentorzy & sędziowie wyłonili 8 uczestników, którym zaoferowano możliwość udziału w ostatniej sesji przed inwestorami i sędziami. Później, konferencja tematyczna odbyła się przez dwa dni od 14 czerwca do 15 czerwca w LaliT Ashok Bangalore, podczas której dynamiczny przedsiębiorca i Draper University Hero, Akshay Aggarwal przedstawili organizatorów i ducha stojącego za całym pomysłem – Blocumen Studios i Blockchained India. 

14 czerwca, pierwszy dzień konferencji India Dapp Fest’19

Etap otworzył zadziwiające przemówienie dyrektora Nitin Gaur, Digital Assets WW, IBM na temat “ Globalnego krajobrazu zasobów cyfrowych ”, który mówił o tym, w jaki sposób IBM zmierza do głębszego zbadania ekosystemu blockchain i w jaki sposób inne firmy powinny stworzyć swój punkt odniesienia w globalny krajobraz z technologią blockchain.  

Później zorganizowano doskonały panel z moderatorem Davidem Caseyem – CEO NuMundo na zaskakujący temat “ Zdecentralizowane ekosystemy na całym świecie ”, a prelegentami byli Anderson Tan – dyrektor generalny i założyciel Alpha Omega Capital, Anna Melton – założycielka – Decentralized Ventures, pan Akshay Założyciel firmy Aggarwal Blockchained India. 


IDF

Następnie kolejny panel podekscytował naszą entuzjastyczną publiczność związaną z technologią blockchain, skupioną wokół fantastycznego tematu – „Dostęp & Control on the Blockchain: Public, Private and Consortium Models ”moderowane przez Sam Noble CTO – EOS Dublin, Ravi Chandrasekaran – Practice Partner – Blockchain w Wipro Technologies, Gokul Alex – Associate Director, PwC. Kluczowym wnioskiem z tego panelu było to, jak działa łańcuch bloków prywatnych i publicznych oraz konsorcjum oraz przypadki użycia tych modeli. 

A potem scena została wypełniona popularnością Matic Network i tym, jak indyjscy przedsiębiorcy z powodzeniem pozyskiwali fundusze z największej giełdy kryptowalut, Binance’s IEO, również finansowanej przez Coinbase Ventures, firmę inwestycyjną prowadzoną przez giełdę kryptowalut Coinbase. Pan Sandeep Nailwal, współzałożyciel & Dyrektor operacyjny Matic Network zwrócił się do publiczności ze swoją udaną podróżą do uruchomienia Matic Network wraz z innymi błyskotliwymi umysłami z Indii. Mówił o „Building to Scale: Side Chain Solutions”, który był jednym z inspirujących rozmów, jakich kiedykolwiek doświadczyli. 

IDF

Przed cudowną porą lunchu publiczność odbyła jeszcze dwie niesamowite przemówienia – pierwsze wystąpienie pana Subbu Joisa, założyciela Aurigraph.io na temat „Quantum Cryptography & Protocols for the Future ”oraz Kumar Anirudha, członek komitetu sterującego IOTA ds. Płatności uniwersalnych w łańcuchu blokowym. 

W swoim Panelu na temat kryptografii kwantowej pan Subbu Jois mówi, że „Świat odchodzi od scentralizowanej bazy danych i aplikacji i obsługi danych”, co wskazuje, dlaczego zdecentralizowany ekosystem powinien mieć zasadnicze znaczenie dla naszej przyszłości. 

W międzyczasie, nasi partnerzy medialni i partnerzy zewnętrzni nie mogliśmy czekać ani sekundy, aby porozmawiać z naszymi prelegentami i przeprowadzić z nimi wywiad, aby zamieścić je na ich stronie internetowej. Naimish z CoinCrunchIndia przeprowadził wywiad z Samem Noblem, dyrektorem technicznym EOS Blockchain, podczas gdy Nidhi Kolhapur z Coinpedia szybko zebrał spostrzeżenia od Nitina Gaura, IBM Blockchain. Ponadto Shrikanth z Blockmanity.com i Shiv z Crypto Conversation usiedli, aby omówić obecny i przyszły plan Algorand z ambasadorem marki, Gokulem Alexem.. 

Podczas gdy pora lunchu została zorganizowana, aby cieszyć się pysznym jedzeniem, nasza publiczność nie czekała ani minuty, aby zbudować sieci i przedstawiła się prelegentom i dygnitarzom przestrzeni blockchain w IDF.

IDF

Publiczność, prelegenci i zespół IDF po raz kolejny wysłuchali ekspertów na kolejny najciekawszy temat „Unicorns of Blockchain: Too early in the day?”, Który zwrócił uwagę krajowych przedsiębiorców blockchain i założycieli startupów. Panel moderował Amrit z Headstart z prelegentami Brij Bhasin z Money Single, Manish Singhal i Anderson Tan z Alpha Omega Capital. Panel podkreślił, czego potrzeba, aby firma blockchain była jednorożcem i co stawia projekt blockchain ze świata! Odpowiadając na pytania, inwestor venture capital i przedsiębiorca z Filipin Anderson Tan z Alpha Omega Capital zauważa, że; 

  •   Czas musi być odpowiedni
  •   Zespół gwiazdy rocka
  •   Wielka wizja 
  •   Działający model biznesowy 
  •   Wymagania dotyczące finansowania

IDF

Wiele innych interesujących rozmów i paneli dotyczących wydarzeń to „Rising Stars of Crypto & Path Ahead, który zawierał kilka największych nazwisk kryptowalut & branża blockchain – w tym – dyrektor generalny i założyciel Yeshu Agarwal, Traden, współzałożyciel Sumit Gupta & CEO, CoinDCX, Abhinav Ramesh CEO i współzałożyciel, Murmur DApp, Edul Patel współzałożyciel w Mudrex.com (YCombinator W2019), panel „Future of Work” współzałożyciela Rishi Das & Przewodniczący IndiQube, David Casey CEO NuMundo, Jessica Zartler Blockchain Anthropologist.

Pierwszy dzień zakończył się „Draper University Pitch Competition”, ocenianym przez dyrektora generalnego Akshay Aggarwal Blocumen Studios, ambasadora absolwentów Uniwersytetu Draper, dyrektora generalnego i założyciela Anderson Tan, Alpha Omega Capital, przedsiębiorcy Saurabh Arora i eksperta Blockchain oraz dyrektora Nitin Gaur, Digital Zasoby WW, IBM. 

IDF

15 czerwca, 2. dzień konferencji India Dapp Fest’19 

Energia była wciąż na szczycie .. !!! Ogromny sukces konferencji pierwszego dnia sprawił, że wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani i podwójnie obciążeni tym wydarzeniem, jak największą konferencją blockchain w Azji.. 

IDF

Tak więc drugi dzień konferencji India Dapp Fest rozpoczął się od Guarding Smart Contracts pana Jitendry Chittody z Chain Security, który również wchodził w interakcję z publicznością i rozwiązał ich pytania dotyczące bezpieczeństwa, inteligentnych kontraktów i łańcucha bloków.. 

Następnie kontynuowano ekscytujący panel na temat „Locking Down Data on the Blockchain” z prelegentami Nilesh Trivedi z Clear Tax, Amolem Kulkarni z Intel, Jitendra Chittoda z Chain security – moderowany przez Anirudha z Acyclic Labs. 

Po niesamowitej sesji panelowej publiczność z niecierpliwością czekała na wysłuchanie dr Ajai Garg, który kieruje Departamentem Cyber ​​Security International Corporation and Startup Innovation MeitY z rządu Indii. Opowiedział o swoich poglądach na technologię blockchain, problemach związanych z tą wschodzącą technologią i sposobach ich rozwiązania.

 W swoim przemówieniu dodaje; 

Największym problemem, który rozwiąże blockchain, jest uczynienie Cię właścicielem danych i pomoc w ich zarabianiu. Dodawał dalej; „Potrzeba nas (blockchain) jest większa niż na Zachodzie”. „Dzisiejsze dziecko nie jest gotowe na jakość życia na poziomie B”.

Po hipnotyzującej rozmowie Ajai Garg, Gnana Lakshmi, dyrektor ds. Technologii w Trustlin i członek kierownictwa w Women Who Code, wypełniła ducha sukcesu kobiet i opowiedziała o Transcending the Binary, cytując Women Who Code. Po jej krótkiej rozmowie zorganizowano najbardziej interesujący panel, który jest prawdopodobnie esencją dzisiejszej przestrzeni blockchain. 

Zorganizowano również panel „Kobiety w Blockchain”, aby omówić różnorodność, zainspirować więcej kobiet do wkroczenia w przestrzeń blockchain i jakie możliwości kariery mogą wybrać. Panel był moderowany przez menedżera ds. Marki India Dapp Fest & niezależny dziennikarz kryptowalut Tabassum z prelegentami Gnana Lakshmi Dyrektor ds. technologii, TrustIn, Anna Melton Partner zarządzający & Założycielka Decentralized Ventures i Jessica Zartler, antropolog Blockchain. 

Później indyjscy pionierzy blockchain objęli przewodnictwo w nowym panelu zatytułowanym “ The Blockchain Landscape in India ”, z prelegentami Aanchal Thakur – Partner w DayOrg Consulting Group, Anirudh Rastogi – Założyciel Ikigai Law, Sunil Aggarwal z TalentSprint, Akshay Aggarwal, moderowany przez Vishal Kryszna z Twojej historii.

Idf

Po najbardziej interaktywnej dyskusji panelowej orzeźwiający wykład Sunila Aggarwal omówił „Politykę duchową aspirantów Blockchain” i dodał fascynujących spostrzeżeń; 

„Strach to najlepszy sposób na skuteczne rządzenie. Prawdziwa istota blockchain wynika z bycia nieustraszonym. Pamiętaj, że blockchain to nie tylko technologia, ale filozofia ”.

Następnie mówił o pieniądzach i punktach opartych na długach; 

„Mój dziadek zarabiał 50 rupii miesięcznie z siedmiorgiem dzieci i należał do klasy średniej. Mój ojciec zarabiał 500, miał czworo dzieci i należał do klasy średniej. Zarabiałem 50000 miesięcznie, a moja żona zarabiała i mamy jedno dziecko. A jednak jesteśmy klasą średnią ”.

Uruchomienie projektu raportu regulacyjnego przyjaznego dla technologii Blockchain 

Był to również dzień, w którym Blockchained Team (India Dapp Fest Organizer) przedstawiał projekt raportu regulacyjnego dotyczącego polityki, a zespół udostępnił opisowe slajdy, przedstawiające ogólnokrajową obserwację dotyczącą blockchain i tego, co tak naprawdę indyjskiego blockchain & potrzeby społeczności kryptowalut z Indii w branży kryptograficznej. Raport został zebrany po tym, jak ponad 400 osób wzięło udział i wypowiedziało się na temat regulacji kryptograficznych z 33% przedsiębiorców, 32% specjalistów IT, 21,70% entuzjastów Blockchain, 8,60% studentów / stażystów, 6,50% badaczy, 3,70% inwestorów, 0,70% prawników, i 0,30% dziennikarzy. 

Raport został głównie zebrany z Bangalore, Hyderabad, Mumbaju i Delhi, gdzie blockchain & społeczność kryptowalut z Bombaju & Hyderabad były wyżej, aby zapewnić odpowiedź, a następnie Bangalore i Delhi. Wraz z obserwacją raportu zbiorowego z czterech największych miast Indii, pan Anirudh Rastogi, który jest partnerem w Ikigai Law, wszedł na scenę i omówił zalecenia dla rządu dotyczące regulacji kryptowalut. W swoim przemówieniu dodaje; 

„Rząd musi zmienić podejście do regulacji kryptowalut”, zauważając, że organy regulacyjne są „przeszacowaniem ryzyka i niedoszacowaniem potencjału”. 

Dodaje aktualizację Regulatory Sandbox, która niedawno usunęła produkty kryptograficzne, w tym aktywa kryptograficzne, ICO, usługi marketingu łańcuchowego i wszelkie tego typu produkty, jednocześnie zachowując bezpieczną notatkę na temat pojawiającej się technologii, w tym blockchain. Jeśli chodzi o podobny konkurs, dodaje;

Samoregulacja i współregulacja mogą skuteczniej regulować szybko pojawiające się technologie. Okazja w piaskownicy to stracona szansa. 

Oprócz projektu raportu, drugi dzień wydarzenia zakończył się wręczeniem nagród za ukończenie Draper University Pitch. 

Inne atrakcje wydarzenia to „Świadoma decentralizacja”, wykład Jessiki Zatler, wyjątkowa dyskusja panelowa na temat „Crypto Surfing: How to Ride the Waves” autorstwa współzałożyciela Neeraja Khandelwal & CTO, CoinDCX, Abhinav Ramesh CEO i Co-Founder, Murmur Dapp, Sainath Gupta CEO and Founder, Prime, kolejny doskonały panel na temat „The Enterprise Diaries, classes to Iterate On” z udziałem czterech dygnitarzy – Prema Kumara z PwC, Amola Kulkarni z Intel , Ram Gullamuddi z Zagg Protocol – moderowany przez Vipula z NassComm. 

Zakończyć!

A potem zakończyliśmy największą konferencję dotyczącą technologii blockchain w Indiach sesją networkingową i podziękowaniem. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że to wydarzenie odniosło ogromny sukces i wkrótce nadrobimy zaległości i mamy nadzieję, że rząd Indii również weźmie pod uwagę zbiorowy głos blockchain & specjaliści od kryptowalut przed formułowaniem zasad / polityk regulacyjnych dotyczących kryptowalut & technologia blockchain dla obywateli Indii. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector