PR: Linia życia dla rolników poprzez płonącą farmę

Rolnictwo jest nieodzowną częścią narodów na całym świecie, ponieważ zapewnia wszystkim pożywienie. Sektor ten jednak boryka się z kilkoma destrukcyjnymi wstrząsami, które nękają rolników i wpływają na trwałość ich przedsięwzięć. Najważniejszym z nich są pożary. Tylko w Wielkiej Brytanii koszty pożarów gospodarstw rolnych ponoszą rolnicy wyniosła 46,4 miliona funtów w 2018 roku.

Ponieważ globalne zmiany klimatyczne wynikają z ciągłego wykorzystywania paliw kopalnych, kosztowne zakłócenia w rolnictwie stale rosną. Aby poradzić sobie z kosztami, podniesiono listę kryptowalut, aby pomóc w zmniejszeniu poniesionych strat, zapewniając rolnikom koło ratunkowe.

Organizacja Flaming Farm

Plik Płonąca organizacja farmy jest organizacją rolniczą, która próbowała stawić czoła stratom rolników za pomocą listy kryptowalut. Czyni to, oferując unikalny, zastrzeżony protokół uprawy deflacyjnej. W ten sposób pomaga chronić rolników przed stratami wynikającymi z generowanego dochodu pasywnego.

Początki Flaming Farm

Pewien rolnik o imieniu Flaming Farmer obudził się pewnego dnia i zauważył, że plony w całej wiosce płoną. Sama wioska była silnie uzależniona od rolnictwa. Ogień spowodował zniszczenia, które mogą zmienić życie, tak jak wszyscy mieszkańcy wioski. Rolnik przypomniał sobie historię opowiedzianą przez jego dziadków o podobnej sytuacji, jednak udało im się zdobyć „specjalną moc”, która pomogła utrzymać praktykę rolniczą na powierzchni. Ta inspiracja doprowadziła do powstania Ethereum oparte na żetonach.

Jak korzystać z Flaming Farm

Aby się zaizolować, oczekuje się, że potencjalni rolnicy kupią FARMA tokeny w usługach wymiany i dodając likwidację do Uniswap. Uniswap to w pełni zdecentralizowana giełda kryptowalut, która oferuje automatyczne dostarczanie płynności w protokole Ethereum. 

Żetony Flaming Farm są dostępne w dwóch transzach, prywatnej lub publicznej. Obie oferty są publikowane osobno i będą dostępne w Coinmarketcap i Coingecko.

Pierwsza będzie sprzedażą prywatną. Ma twardą nasadkę na 300 ETH (monet Ethereum). Ma to na celu zebranie pierwszej sprzedaży i zgłębienie rynku w oczekiwaniu na większe publiczne notowanie. Lista publiczna, która następuje później, ma sztywny limit 600 ETH. Będzie to zatem pierwsza notowana na giełdzie z logo zabezpieczającym płynność.

Żeton FARMY

W sumie jest obecnych 10000 wstępnie wydobytych tokenów. Będą obejmować wszystkie aukcje i sprzedaże; i powinien mieć minimalną szybkość spalania 2,5% na transfer, modyfikowaną wraz ze wzrostem podaży. Tokeny będą dystrybuowane w następujący sposób:

  • 4000 tokenów stanowiących 40% całości zostanie przydzielonych do publicznej aukcji 600 ETH. Maksymalny limit na osobę jest ustawiony na wysokość 20 ETH, przy czym każdy token ma cenę 0,16 ETH.
  • 2500 tokenów zostało przydzielonych do prywatnej sprzedaży 300 ETH. Stanowi 25% wszystkich tokenów. Indywidualny maksymalny limit ustalono na 30 ETH, przy cenie 0,13 ETH za token.
  • Kolejne 25% lub 2500 tokenów jest przypisanych do programu płynnościowego Uniswap o wartości 495 ETH. Będzie dostępny w ciągu siedem dni wyprzedaży zbiorowej

Istnieje również 500 (5%) tokenów zespołu i kolejne 500 (5%) tokenów na finansowanie rozwoju projektu. Obaj będą działać przez 3 miesiące.

Jak zyskują rolnicy i inwestorzy


Deweloperzy płonącej farmy używają pliku DeFi protokół, który generuje zwroty z aktywów, umożliwiając uprawę plonów. Hodowla zysków to proces marketingowy, w którym posiadacze aktywów kryptograficznych mogą pożyczać swoje kryptowaluty, zarabiać opłaty i odsetki jako dochód w tym procesie.

Posiadacze tokenów FFARM mogą zarabiać pasywnie bez konieczności handlu, dzięki aspektowi rolnictwa plonów. Dochód z posiadanych żetonów, idealnie przeznaczony do pomocy rolnikom, służy do zabezpieczenia ich przed wstrząsami produkcyjnymi. 

Kiedy więc przedsięwzięcie rolne dozna szoku skutkującego stratami, dochód z plonów z tokenów FFARM może zapewnić rolnikom kapitał na zakup sadzonek w następnym sezonie sadzenia, a także pokrycie innych wydatków związanych z hodowlą. Jest również opłacalnym źródłem dochodu dla inwestorów z innych sektorów.

Deflacyjna przewaga natury

Ze względu na strukturę funkcjonalną uprawa plonów jest również narażona na ogromne ryzyko inflacji. Tokeny stopniowo tracą na wartości z czasem w wyniku problemu z nadpodażą. Oznacza to, że w miarę upływu czasu wydawanych jest więcej tokenów bez żadnego wzrostu popytu.

Kolejnym problemem jest odejście od głównego dostawcy płynności. W rezultacie wkraczający na rynek inwestorzy spekulacyjni prowadzą do gwałtownych spadków cen, co szkodzi tym, którzy pozostali na rynku. W ten sposób prześcignąłby cel, jakim jest wejście rolników na rynek upraw jako zabezpieczenie przed wstrząsami rolniczymi, tylko po to, by znacznie stracić na wartości.

Deflacyjny protokół wydajności Flaming Farm, jeden z pierwszych opublikowanych, ma symboliczne korzyści. W istocie polega to na usunięciu tokenów z obiegu przez twórców, początkowo po 2,5%. Można to regulować w miarę wzrostu podaży. Ryzyko inflacyjne związane z uprawą plonów w wyniku nadwyżki podaży można sprawdzić na bieżąco, co gwarantuje stabilność wartości tokena. 

Dzięki maksymalnemu limitowi 30 ETH na osobę, wyjście głównego posiadacza płynności można również dostosować w ramach środków zespołu. Przydział 5% wszystkich tokenów przez zespół pomaga zabezpieczyć takie zdarzenie, a także stopniowe spalanie tokenów w celu zagwarantowania ich ceny.

Wniosek

Chociaż rolnictwo ma kluczowe znaczenie dla każdego narodu, stoi w obliczu ogromnego ryzyka, które może zakłócić produkcję. Niosącymi ciężar tych następstw są rolnicy, którzy ponoszą ogromne straty w dochodach. Ze względu na obecne globalne zmiany klimatyczne oznacza to, że amortyzacja rolników stała się bardzo realną opcją utrzymania rentowności rolnictwa i rolnictwa..

Płonąca farma tokeny oferują im i innym inwestorom dobrą ofertę, zapewniając inny strumień dochodów. Czyni to, jednocześnie negując presję inflacyjną związaną z uprawą plonów poprzez swój zastrzeżony protokół deflacyjny. Organizacja obiecuje spełnić swój pierwotny cel, jakim jest zapewnienie rolnictwu ratunku w przypadku masowego wdrażania rolników.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector