PR: podejście do portfela mobilnego ARK

Jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie kryptowalut było uruchomienie portfela mobilnego ARK. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym wyjątkowym portfelu mobilnym.

portfel ark

ARK uruchomił swój długo oczekiwany portfel mobilny ARK, który można wykorzystać do głosowania delegata, wysyłania lub odbierania salda lub po prostu sprawdzania salda. Niedawno ogłosił współpracę z wiodącą zdecentralizowaną aplikacją handlową Blockport który jest technologicznym kręgosłupem stojącym za platformą Portfel mobilny ARK.

portfel ark

Współpraca z Blockport

ark + blockport

Blockport to solidna, wolna od błędów zdecentralizowana giełda, która stanowi podstawę portfela mobilnego ARK. Eliminuje nieodłączne niepewności, z jakimi borykają się konwencjonalne giełdy i sprawia, że ​​handel z konwencjonalnymi walutami, takimi jak euro, jest bardzo łatwy. Jest to bezpośrednio nadzorowane przez co najmniej CFO Larsa Rensinga z ARK. Spodziewaj się w przyszłości większej dźwigni technologicznej kanałów Blockport, jak w postaci portfela mobilnego.

Główne cechy

Dzięki tej aplikacji mobilnego portfela możesz zrobić wiele rzeczy za pomocą jednej aplikacji. Możesz zaimportować istniejące hasło za pomocą funkcji QR lub wpisać lub wkleić hasło. Możesz utworzyć nowe hasło, możesz ustawić kod PIN, aby ograniczyć dostęp do profilu i zabezpieczyć go. Zapewnia wszystkie podstawowe typy transakcji, takie jak wysyłanie, odbieranie, głosowanie, anulowanie głosu delegata. Aplikacja może łączyć się zarówno z mainnetem, jak i devnetem i udostępnia opcję łączenia się z różnymi profilami adresów lub sieci ARK. Możesz dodawać nowe kontakty i łatwo przeprowadzać z nimi transakcje. Istnieje możliwość sprawdzenia całkowitego salda ze wszystkich adresów ARK. Kolejną świetną funkcją, jaką zapewnia, jest tworzenie kopii zapasowych portfela. Twój kod PIN jest wszystkim, czego potrzeba do odszyfrowania danych i uzyskania do nich dostępu. Możesz zmienić kod PIN w dowolnym momencie. Wreszcie, jeśli jesteś zaniepokojony iz jakiegoś powodu chcesz usunąć wszystkie dane – możesz to zrobić, korzystając z opcji czyszczenia danych. Pokazuje aktualne ceny rynkowe wraz z raportem zmian tygodniowych. Zapewnia również przegląd stanu sieci z opcją zmiany partnera. Obsługuje wyświetlanie danych w różnych walutach FIAT.

Nadchodzące funkcje

Co więcej, to tylko podstawowe wydanie. W nadchodzących czasach portfel mobilny ARK będzie miał więcej funkcji, w tym ciemny motyw, obsługę obsługi Ledger Nano S za pośrednictwem kabla lub adaptera On The Go. Ma również na celu dodanie niestandardowych typów sieci do użytkownika, w którym użytkownik może dodać własny łańcuch oparty na ARK, na przykład Kapu, Blockpool itp. Z tym samym adresem IP. Kod PIN używany obecnie do kontroli dostępu zostanie opcjonalnie zastąpiony opcją identyfikacji odcisków palców. Będzie wysyłać powiadomienia o każdej transakcji, którą wykonasz. Zapewni funkcje w Twoim własnym języku lokalnym, a nie tylko w języku angielskim, a użytkownik będzie mógł zapisać wygenerowane hasło w pliku PDF. Połączenie tych funkcji przebije każdą inną aplikację portfela mobilnego.

Kod aplikacji portfela


Nie musi również synchronizować aplikacji, wystarczy ją otworzyć i rozpocząć pracę. Jest to aplikacja hybrydowa, która ma ten sam kod dla iPhone’a i Androida, aby pomóc w skoordynowanym programowaniu za pomocą struktury Iconic i własnego interfejsu API Typescript firmy ARK, który umożliwia interakcję z siecią ARK za pomocą telefonu komórkowego z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

W jaki sposób zespół podejmie się błędów?

Ponadto portfel mobilny został właśnie wydany w wersji Beta i może na razie zawierać pewne błędy, wytrzymaj z nami, dopóki szybko je usuniemy. Daj nam znać o wszelkich błędach, które znajdziesz na Github, a my się tym zajmiemy.

Jak zabezpieczyć portfel?

Na koniec nie zapomnij zapisać wygenerowanego hasła na kartce papieru lub urządzeniu USB i przetestować je przy niewielkich wpłatach przed dokonaniem dużych transakcji. Nie zapominaj, że za hasła zabezpieczające odpowiadasz na własną odpowiedzialność, więc ich nie zgub.

Daj nam znać, co myślisz o bitcoinach w 2018 roku w komentarzach poniżej lub napisz do nas na [email chroniony]

Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector