PR: Przedstawiamy program partnerski Prime XBT z 4 poziomami nagród za polecenie

Prime XBT, nowa platforma handlowa kryptowalutami czwartej generacji, uruchomiona na początku tego miesiąca, aby zapewnić najmocniejszy zestaw narzędzi funkcjonalnych dla handlowców na rynku.  

Oprócz imponującego zestawu funkcji platformy i dochodowych możliwości handlowych, Prime XBT niedawno ogłosił swój wyjątkowy i lukratywny program partnerski do zarabiania poza handlem.  

Przedstawiając swoim znajomym PrimeXBT, zostaniesz nagrodzony prowizją za polecenie za ich aktywność handlową na całe życie. Ale nagrody sięgają głębiej, zarabiając prowizję nie tylko z bezpośrednich poleceń, ale także z poleceń drugiego, trzeciego i czwartego poziomu.

Unikalny 4-poziomowy program partnerski stanowi również rzadką okazję do zbudowania wysoce dochodowego biznesu na pełną skalę brak inwestycji początkowej.  

Kto się nadaje?

Każdy może uczestniczyć w programie partnerskim PrimeXBT, niezależnie od tego, czy handluje kryptowalutami osobiście, czy nie. Potencjalne zyski, które można osiągnąć z systemu nagród za polecenia, są tak znaczące, że można je wykorzystać jako główny strumień przychodów, bez konieczności wymiany centa.

Jak to działa?

Prime XBT wypłaca partnerom stowarzyszonym procent prowizji handlowych ich poleconych, w odniesieniu do poziomu osoby poleconej.   

4 poziomy nagród:

Poziom 1 – Bezpośrednie polecenia: netto 20% wszystkich opłat prowizyjnych.

Poziom 2 – Polecony przez Poziom 1: 15% netto wszystkich opłat prowizyjnych.

Poziom 3 – Polecony przez Poziom 2: Netto 10% wszystkich opłat prowizyjnych.

Poziom 4 – Polecony przez Poziom 3: 5% netto wszystkich opłat prowizyjnych.

Ważne jest, aby pamiętać, że prowizje Prime XBT są najniższe wśród konkurencyjnych platform handlu kryptograficznego (tylko 0,05%), ale nadal płaci swoim podmiotom stowarzyszonym 10x większe nagrody za dokładnie taką samą wielkość wolumenu obrotu.  


W jaki sposób najniższe prowizje mogą generować 10 razy większe zyski z poleceń?

Powiedzmy, że inwestor wpłaca 1000 USD, aby handlować na standardowej giełdzie kryptowalut, która pobiera prowizję w wysokości 0,25%, co odpowiada łącznej prowizji w wysokości 2,50 USD. W najlepszym przypadku partner stowarzyszony może zarobić do 40% tej prowizji, uzyskując zysk netto w wysokości 1 USD.

Dla porównania, jeśli ten sam 1000 USD zostanie dokonany przy 100-krotnej dźwigni na PrimeXBT: pozycja staje się warta 100 000 USD, a zatem prowizja w wysokości zaledwie 0,05% za wykonanie transakcji o wartości 100 000 USD wynosi 50 USD. A ponieważ polecenie pierwszego poziomu przyniesie 20% tej prowizji, partner stowarzyszony osiągnie zysk netto w wysokości 10 USD (10 razy więcej).

Co więcej, nie bierze to nawet pod uwagę 4 poziomów poleceń, które następnie zwiększają możliwość zarabiania na poleceniach drugiego, trzeciego i czwartego poziomu o odpowiednio 15%, 10% i 5% prowizji.

Oczywiście im więcej bezpośrednich poleceń w sieci, tym szybciej będzie się ona rozwijała i tym większe będą całkowite zyski.  

prime xbt

Ile możesz zarobić?

Kwota zysku, jaką możesz potencjalnie zarobić z programu partnerskiego Prime XBT, jest ograniczona tylko do Twojej sieci i jej działalności handlowej. Jednak biorąc pod uwagę dźwignię 100x, nie wymaga ona tak dużego wolumenu obrotu, aby osiągnąć znaczące zyski, jak w przypadku innych programów polecających konkurencji.

Oto przykład obliczenia wypłaty dla następującego scenariusza:

Załóżmy, że poleciłeś PrimeXBT 5 osobom, a każda z nich zrobiła to samo (poleca jeszcze 5 osób) i tak dalej na 4 poziom. Gdyby każdy polecony użytkownik wpłacił niską kwotę 1000 $ na swoje konto handlowe z dźwignią 100x, zarobiłbyś 2,425 $. W poniższej tabeli można zobaczyć szczegółowe zestawienie tych obliczeń.

A potem powinieneś wziąć pod uwagę, że jeśli możesz zarobić 2425 $ na polecaniu tylko 5 osób, wyobraź sobie, ile jesteś mógłby zarabiać, polecając nieograniczoną ilość więcej, którzy mogą potencjalnie handlować z większym wolumenem.  

Ponieważ Prime XBT już gwarantuje mocno uzasadniony szum, nie powinno być trudnym zadaniem zdobycie zainteresowania doświadczonych handlowców kryptowalut, aby rozwinąć swoją firmę polecającą.  

Ponadto platforma jest dopiero nowa, co oznacza, że ​​jest to doskonała okazja, aby być jedną z pierwszych, która zaprasza masy do przyłączenia się i czerpania korzyści z ich działalności handlowej na życie gdy platforma się skaluje.

Jak możesz rozwinąć swoją biznesową sieć poleceń?

  1. Udostępnij swój link polecający za pośrednictwem mediów społecznościowych, odpowiednich forów społecznościowych i sieci, takich jak Facebook, Twitter, Instagram, Bitcointalk, Reddit, Telegram itp..
  2. Utwórz artykuł lub wpis na blogu o PrimeXBT, jego zaletach i funkcjach – udostępniając swój link polecający.
  3. Utwórz film na YouTube lub Vimeo oceniający platformę – udostępniając swój link polecający.
  4. Bądź kreatywny i myśl nieszablonowo – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Jak zacząć?

To proste i nic nie kosztuje. Po prostu zarejestruj się, aby otrzymać unikalny kod polecający i nawiązać współpracę – rozpowszechniaj informacje i inspiruj uczestników rynku do dołączenia.

Dlaczego warto polecać PrimeXBT?

Zaawansowany zestaw funkcji i opłacalne możliwości handlowe oferowane przez Prime XBT nie mają sobie równych, jako jedyny terminal do handlu kryptowalutami, który oferuje aż 100-krotną dźwignię i możliwość długiego handlu i Krótko mówiąc, wszystkie 6 najlepszych kryptowalut: BTC, ETH, XRP, EOS, LTC i BCH.  

Platforma oferuje uproszczony, wyrafinowany i wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika z opcjonalną obsługą wielu monitorów, natychmiastową realizacją zleceń po najlepszej możliwej cenie rynkowej poprzez agregację płynności od 12 różnych wiodących dostawców. Z tym wszystkim i wiele więcej, PrimeXBT ma idealną pozycję, aby stać się preferowaną platformą handlu kryptograficznego o wysokiej dźwigni w 2019 roku.   

.  ..

Aby rozpocząć działalność afiliacyjną i skorzystać z cennego produktu PrimeXBT i sukcesu w miarę jego skalowania, wejdź na https://PrimeXBT.com/referral/.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector