PR: Różnica między tradycyjnymi pieniędzmi, DICE i innymi kryptowalutami

Wraz z wprowadzaniem technologii do nowoczesnej gospodarki, nadal znajdujemy sposoby na przekształcenie tradycyjnych walut w cyfrowe. Bitcoin w 2009 roku po raz pierwszy wprowadził swój kod źródłowy, który przyniósł rewolucję w branży mikropłatności. Podczas gdy plastikowe pieniądze w postaci kart debetowych / kredytowych i portfeli cyfrowych zostały powszechnie przyjęte, kryptowaluty otrzymały akceptację głównego nurtu, ponieważ stanowiły ekonomiczne i szybkie rozwiązanie do przelewów środków na całym świecie. Chociaż w przestrzeni kryptograficznej kilka walut cyfrowych próbowało rozwiązać różne problemy, ich technologia napotkała kilka nieefektywności, które powstrzymywały potencjał takich tokenów do przyjęcia na całym świecie.

DICE Money, kryptowaluta nowej ery, wprowadza cyfrową ekonomię, która nie działa na tradycyjnej platformie blockchain, ale jednocześnie zachowuje cechy i zalety kryptowalut. Eliminując wady istniejącego modelu pozyskiwania funduszy ICO, DICE oferuje samowystarczalny model, w którym użytkownicy wydobywają tokeny cyfrowe, aby wspierać osoby fizyczne, firmy i / lub organizacje społeczne w pozyskiwaniu funduszy. Pozostaje hałas dotyczący waluty fiducjarnej i tokenów cyfrowych, więc rozszyfrujmy różnice między tymi zasobami wartości i zbadajmy dalej, czym wyróżnia się DICE Money, integrując najlepsze cechy obu.

Różnica między tradycyjnymi pieniędzmi a innymi kryptowalutami

Tradycyjne pieniądze

Mówiąc najprościej, pieniądze można wykorzystać na zakup towarów lub usług, a także zaoszczędzić lub zainwestować. Jest w stanie pełnić wszystkie te funkcje dzięki trywialnym zaletom, takim jak „przechowywanie wartości”, „środek wymiany”, „jednostka rozliczeniowa” i „standard odroczonej płatności”.

Ponadto zawsze był wspierany przez centralny organ, a jego dostawy były ustalane przez tę potężną jednostkę. Może przyjąć jedną z następujących form-

Prawdziwa waluta

Aktywa materialne lub niematerialne, które mają wewnętrzną wartość, na przykład złoto, miedź, srebro, akcje. Aktywa te posiadają wartość w oparciu o określone metody i stawki wyceny.

Waluta Fiat

Najczęściej używaną formą pieniądza jest fiat. W przeciwieństwie do prawdziwej waluty nie jest ona zabezpieczona aktywami materialnymi ani niematerialnymi i najczęściej jest to banknot papierowy lub moneta z metalu nieszlachetnego. Ma wartość, ponieważ rządy deklarują, że jest to prawny środek płatniczy, który ma być akceptowany jako sposób płatności „za wszystkie długi publiczne i prywatne”. Przykłady obejmują między innymi USD, EUR, GBP i JPY. Taka waluta zwykle krąży w ramach określonej gospodarki narodowej i jest regulowana przez bank centralny jako weksel własny wystawiony przez odpowiednie organy rządowe.

Waluta cyfrowa

Waluty cyfrowe są podobne do walut fiducjarnych, a krytyczna różnica polega na tym, że chociaż waluty fiducjarne są namacalne, waluty cyfrowe są niematerialne i mają cyfrowy charakter. Przykłady obejmują pieniądze w formie kart debetowych / kredytowych, portfele cyfrowe, takie jak Paypal i tym podobne.

kryptowaluty

kryptowaluty to aktywa cyfrowe, które ostatnio zyskały popularność dzięki przykładom obejmującym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple. Zostały zaprojektowane jako środek wymiany i ostatecznie zastąpią tradycyjne pieniądze. Nie ma centralnego organu kontrolującego kryptowaluty; zamiast tego są zabezpieczone algorytmami kryptograficznymi w rozproszonej księdze. Technologią, która umożliwia takie waluty, jest blockchain – publiczna baza danych transakcji finansowych.

DICE Money– Integracja najlepszych funkcji tradycyjnych pieniędzy i kryptowalut:

DICE Money to kryptowaluta nowej ery, która została opracowana w celu zintegrowania najlepszych funkcji zarówno kryptowalut, jak i waluty fiducjarnej. Podobnie jak w przypadku kryptowalut, tokeny DICE są wydobywane (lub tworzone) bez centralnego organu lub zaufanych stron trzecich. Ponadto tokeny DICE można wykorzystać do zakupu towarów lub usług, a nawet przekazać na cele społeczne lub przekazać znajomym i rodzinie. Podobnie jak kryptowaluty, platforma DICE jest również zdecentralizowana. Jednak różni się tym, że jest bardziej wydajny, szybszy i mniej kosztowny dzięki wykorzystaniu wielu ksiąg zamiast jednej księgi.

Podobnie jak w przypadku waluty fiducjarnej, właściciele platformy mogą dokonywać transakcji za pomocą tokenów DICE nawet offline, bezproblemowo w sklepach, które akceptują takie cyfrowe aktywa.

Dzięki podobnym funkcjom integrującym tradycyjne pieniądze i cyfrowe kryptowaluty, DICE różni się od konwencjonalnych kryptowalut na różnych podstawach. W przeciwieństwie do kryptowalut, które wymagają specjalistycznego portfela do przechowywania, tokeny DICE nie potrzebują takich portfeli i mogą być przechowywane online w postaci pliku binarnego, wiadomości e-mail lub offline jako wydrukowana notatka lub pendrive.

Dodatkowo, po raz pierwszy w cryptoverse, DICE umożliwia użytkownikom wydobywanie tokenów DICE offline, co daje wiele ekscytujących możliwości fintechowych. Dzięki wydobywaniu offline użytkownicy będą mieli odnowione zabezpieczenia z bezpieczniejszymi opcjami bez obawy o przechwytywanie kryptowalut, gdy ktoś inny potajemnie wykorzystuje Twoje zasoby do wydobywania kryptowalut.

Dobrze przystosowany do bezszokowej adaptacji jako codzienne pieniądze, użytkownicy mogą uczestniczyć w rewolucyjnej platformie, która upraszcza zbieranie funduszy w najbardziej ekonomiczny sposób, oferując jednocześnie bramę dla milionów do łączenia się na platformie społecznie. Połączenie najlepszych cech kryptowalut i tradycyjnych walut. KOSTKA DO GRY ma potencjał, aby ewoluować jako powszechnie akceptowana waluta cyfrowa zabezpieczona kryptografią.

Aby dowiedzieć się więcej o DICE lub o tym, jak może pomóc Twojej firmie w pozyskiwaniu funduszy, odwiedź ich stronie internetowej lub możesz przeczytać białą księgę tutaj.

Kontakt z mediami:

Imię i nazwisko: Dilip Chandar

E-mail:    [e-mail chroniony]

Strona internetowa: www.dice.money

Telegram: https://t.me/DICEMoney

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me