RioDeFi buduje most do Indii przed długo oczekiwanym IDO na Uniswap

RioDeFi przygotowuje się na Indie dzięki usługom bankowym INR dla ekosystemu RioDeFi & Token RFUEL.

RioDeFi tworzy ekosystem płatności, który tworzy pomost między tradycyjnymi finansami a światem usług związanych z aktywami cyfrowymi. Sercem tego ekosystemu jest RioChain. Zbudowany na platformie Parity Substrate i interoperacyjny z siecią Polkadot, ma stać się liderem w międzyłańcuchowych usługach DeFi.

RioDeFi postawiło sobie za cel Indie jako kluczowy rynek rozwijający się, ponieważ indyjski ekosystem kryptograficzny przeżywał boom, a raporty sugerują, że narzędzie kryptowalutowe odnotowało 400% wzrost i 10-krotny wzrost liczby użytkowników na giełdach. Gwałtowny wzrost alternatywnych metod płatności był napędzany przez obalenie zakazu bankowego dla kryptowalut przez indyjski Sąd Najwyższy w marcu 2020 r. Indie szybko stają się głównym rynkiem dla aktywów cyfrowych, ponieważ wykorzystanie technologii mobilnych rośnie wraz z zainteresowaniem alternatywnymi klasy aktywów. RioChain ma być preferowanym ekosystemem blockchain dla deweloperów i użytkowników z Indii.

Wizja RioDeFi w zakresie elastyczności finansowej

Wizja RioDeFi dotycząca Indii odnosi się do jednej z najbardziej zdumiewających statystyk dotyczących Indii – według Banku Światowego w Indiach nie ma prawie 190 milionów ludzi. Rozwiązanie RioDeFi ma na celu szeroką dostępność, przejrzystość, łączenie łańcuchów bloków z cyfrowymi usługami bankowymi oraz integrację finansową dla mas z płynnym doświadczeniem użytkownika. Ekosystem RioDeFi otwiera dostęp Indii do wielu usług, takich jak pożyczki aktywów cyfrowych, pożyczki, obstawianie i handel na super-platformie, która będzie obejmowała natywne usługi płatności i portfela RioDeFi, a także inicjatywy deweloperskie typu open source, które można zbudować w ramach ekosystem.

Rio ka Raasta – zdefiniowana droga

Było wiele rozwiązań, które można było rozwijać, aby sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się rynku indyjskiego. Dzięki jednej z największych baz deweloperów blockchain, rewolucja decentralizacyjna zaczyna się byczy. Jednak większość rozwoju nadal odbywa się na platformach opartych na wysokich opłatach gazowych, takich jak Ethereum. W obecnej postaci stanowi to przeszkodę dla wielu budynków Dappów w ekosystemie.

Protokół RioDeFi, RioChain, ma działać jako podstawowe źródło dla DeFI w sieciach rozproszonych z jego kompatybilnością międzyłańcuchową. Josh jest wysoki w przypadku RioFuel (RFUEL) Community Crowdsale z ponad 65 milionami USD przeznaczonymi tylko na sprzedaż publiczną, która była ponad 10-krotnie nadsubskrybowana. Zainteresowanie RFUEL jest szczególnie duże ze strony posiadaczy OM, którzy są członkami MANTRA DAO – pierwszego projektu opartego na strukturze podłoża RioDeFi – który wzbudził duże zainteresowanie użytkowników z Indii.

Ekosystem RioDeFi będzie miał giełdę, portfel i Dapps, takie jak popularna platforma pożyczkowa MANTRA DAO, wszystkie z usługami opartymi na INR. Wkrótce po wydarzeniu związanym z generowaniem tokenów (TGE), RFUEL będzie również notowany na największych giełdach indyjskich, dając Hindusom możliwość bezproblemowego zakupu RFUEL za pomocą INR. RioDeFi współpracuje również z zespołem Vauld (dawniej Bank of Hodlers), aby oferować usługi infrastruktury finansowej ukierunkowane na INR dla wszystkich deweloperów, którzy chcą zbudować swoje wymarzone biznesy na RioChain.

– zauważył Darshan Bathija, współzałożyciel Vauld,

„RioDeFi może rozwiązać wiele problemów związanych z bankowością i światem kryptowalut. Dzięki nim bankowość kryptowalut jest przystępna, niezawodna i szybka. Cieszymy się, że możemy ściśle współpracować z ich zespołem ”.

Oparcie się na solidnym ekosystemie RioDeFi obsługującym Polkadot jest fantastyczną alternatywą dla stale rosnącej społeczności programistów w Indiach; tworzenie elastyczności wykorzystania sieci i omijanie niektórych problemów w branży, takich jak wysokie opłaty za gaz.

Dla Jamesa Andersona, dyrektora generalnego RioDeFi, ta zdecentralizowana przyszłość ludności Indii jest kamieniem milowym w podróży firmy:

„Indie to najszybciej rozwijająca się główna gospodarka świata, ale ich infrastruktura finansowa i płatnicza jest nadal słabo rozwinięta, zwłaszcza w porównaniu z sąsiednimi Chinami. Rozwiązania DeFi wydają się idealnie dostosowane do obsługi mieszkańców Indii i wierzę, że RioDeFi odegra główną rolę w poszerzaniu zasięgu blockchain i kryptowalut. Współpraca z Vauld to kamień milowy na drodze do osiągnięcia tej wizji ”. 

RFUEL Wstępna oferta Dex w Uniswap

rfuel

Token RioFuel (RFUEL) będzie notowany na giełdzie Uniswap w poniedziałek, 28 września o godzinie 8:30 czasu UTC.

Uniswap to w pełni zdecentralizowany protokół służący do automatycznego dostarczania płynności Ethereum który przyniósł znaczące zmiany w handlu kryptowalutami i był katalizatorem niedawnego wzrostu projektów DeFi.

Dla RioDeFi, którego misją jest wspieranie powszechnego przyjmowania usług finansowych opartych na łańcuchu bloków, naturalnym wydawało się udostępnienie swojego natywnego tokena po raz pierwszy na tej platformie.

Handel rozpocznie się o godzinie 8.30 UTC. Token RFUEL będzie można kupić na Uniswap po początkowej cenie 0,20 USD. Cena będzie się wahać w zależności od sił rynkowych podaży i popytu. Biorąc pod uwagę, że społeczność Crowdsale RFUEL była znacznie nadsubskrybowana, zachęcamy do przybycia tam na czas!

Aby uzyskać dostęp do tokena, uczestnicy będą musieli wprowadzić adres umowy RFUEL, który zostanie udostępniony na stronie RioDeFi (riodefi.com).

Jeśli masz jakieś pytania, dołącz do rozmowy w naszych mediach społecznościowych, Telegram (https://t.me/riodefiofficial) i Twitter (https://twitter.com/riodefiofficial).

O RioDeFi:

RioDeFi przyspiesza masowe wdrażanie aktywów cyfrowych, łącząc tradycyjne i zdecentralizowane finanse. Nasza wizja to świat, w którym każdy ma dostęp do zdecentralizowanych usług finansowych (DeFi). Tworzymy rozwiązania, które łączą instytucje bankowe z systemami blockchain. Nasze aplikacje umożliwiają niższe opłaty transakcyjne, szybsze potwierdzenia, większą wydajność, lepsze zwroty dla posiadaczy rachunków oszczędnościowych i globalny zasięg.

Stronie internetowej: Riodefi.com

Telegram: https://t.me/riodefiofficial

Świergot: https://twitter.com/riodefiofficial

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me