Sfinansuj swoją następną podróż do tych popularnych miejsc turystycznych za pomocą prostej zdecentralizowanej aplikacji

Lato jest tuż za rogiem. Dla niektórych trasy są już ustalone. Wiele innych osób szuka odpowiedniego miejsca na następne wakacje. Podczas gdy niektórzy są zajęci oszczędzaniem i zmaganiem się, aby związać koniec z końcem – co pod koniec tego artykułu nie będzie już problemem. Dzięki “Airsave Travel”.

Jeśli chodzi o podjęcie decyzji o następnych wakacjach, po finansach, najtrudniej jest zdecydować, gdzie się wybierasz. Zawężenie długiej listy miejsc docelowych jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia.

Tegoroczna lista obejmuje wiele kontynentów, czy to Azję, Europę czy Australię. Nowoczesne, ale średniowieczne miasto Baku, rozległe muzea etnologiczne w Berlinie czy kangury kung-fu z Australii; kto wie, możesz skończyć w jednym z tych miejsc nadchodzącego lata. Najważniejsza część – jak zaoszczędzić na te wakacje dzięki „Airsave Travel” zostanie również omówiona w dalszej części.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy od razu do listy najgorętszych wakacyjnych destynacji 2019 roku.

Baku

Najgorętszym miejscem do odwiedzenia w tym roku jest stolica Azerbejdżanu o nazwie Baku. Położone na Kaukazie w Eurazji, kraj ten znajduje się na liście najszybciej rozwijających się miejsc turystycznych. Chociaż Baku jest nowoczesną stolicą, emanuje atrakcyjnością średniowiecznych budynków z intrygującą historią, którą możesz odkryć. Miasto słynie z różnorodnej sztuki i kultury oraz kosmopolitycznej atmosfery. Niektóre z obowiązkowych miejsc w Baku to Wieża Dziewicy, Bulwar Miejski, Pałac Shirvanshah i Park Narodowy Gobustan. Kontynuuj, jeśli chcesz wiedzieć, jak możesz sfinansować swoją podróż do Baku dzięki „Airsave Travel”.

Berlin

Berlin, stolica Niemiec znana z burzliwej przeszłości, zajmuje drugie miejsce na naszej liście najgorętszych celów turystycznych w 2019 roku. Archaiczne muzea, zabytki kultury, dzikie życie nocne i bogata historia sprawiają, że Berlin to popularne miejsce. Miejskie zabytki i muzea z pewnością dadzą odwiedzającym rażący widok burzliwej historii, jaką przeszło przez lata. Jeśli wybierzesz Berlin jako następne miejsce na wakacje, nie zapomnij odwiedzić tych miejsc: Pomnik Radziecki w Treptower Park, Mur Berliński w East Side Gallery, pomnik Holokaustu i Brama Brandenburska. Pozwól „Airsave Travel” pomóc Ci w finansowaniu tej podróży.

Sydnej

Sydney, klejnot koronny Australii, zajmuje 3. miejsce na naszej liście najgorętszych destynacji turystycznych w 2019 roku. Linia brzegowa kraju rozciąga się na prawie 37 000 km i obejmuje aż 11011 plaż. Rzeczywiście urzekający kraj! Jeśli jednak jesteś w Sydney, na szczycie Twojej trasy powinna znaleźć się Opera, a następnie wizyta w Królewskim Ogrodzie Botanicznym, w przeciwnym razie stracisz wiele czasu. Sfinansuj swoją podróż do Sydney dzięki „Airsave Travel”. bez większych kłopotów.

Jak sfinansować następne wakacje?


Nie każdy na tym świecie ma to szczęście, że urodzi się bogaty. Dla bogatych podróżowanie do tych miejsc może nie stanowić problemu. Jednak dla entuzjastów podróży, którzy pracują od 9 do 17, sfinansowanie takiej podróży może zająć miesiące, jeśli nie lata. Tutaj przydaje się technologia – dzięki Airsave Travel, który znacznie ułatwia podróżowanie i turystykę. Airsave Travel, prosta aplikacja mobilna dostępna w App Store, pozwala zarówno oszczędzać, jak i zarabiać pieniądze, dzięki czemu możesz łatwo spełnić swoje marzenie o odwiedzeniu Baku, Berlina lub Sydney. Wystarczy się zarejestrować, polecić aplikację znajomym i zacząć oszczędzać i zarabiać.

Dostępna w App Store od 2017 roku, nowa zdecentralizowana wersja Airsave Travel wykorzystująca natywną monetę Airsave Travel Coin (ASTC), będzie dostępna wkrótce. Zobaczysz, jak łatwo Airsave Miles i ASTC mogą potroić Twoje rzeczywiste zarobki z podróży, śledząc zarówno wirtualne, jak i rzeczywiste salda w czasie rzeczywistym.

Airsave Travel rozpoczyna pierwszą ofertę wymiany 1 maja 2019 r., Aby sfinansować zdecentralizowany projekt. Najwyższy czas spakować walizki, zaplanować trasę i zainstalować Airsave Travel, aby zainwestować i zarobić duże pieniądze!

Możesz kupić tokeny ASTC na Exmarkets Exchange w dniach 1 maja i 31 lipca 2019 r.

To jest płatna informacja prasowa. Przeprowadź własne badania związane z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami wymienionymi w komunikacie prasowym. Coingape.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje szkody lub straty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector