Tether Gold (XAUT) jest już dostępny do kupienia przez Simplex przy użyciu kart kredytowych i debetowych w Celsius Network

Od dziś każdy, kto korzysta z sieci Celsius, może kupić XAUt w aplikacji już za 50 USD! Kup wiodący na świecie złoty token, Tether Gold, używając dowolnej karty debetowej lub kredytowej i nie płać żadnych składek. Następnie zarabiaj 4% w złocie każdego roku, utrzymując zakupiony XAUt z Celsjuszem

Nowy Jork, 28 maja 2020 r – Platforma pożyczkowa Crypto Celsius Network ogłosił dodanie Tether Gold (XAUT), cyfrowy zasób w pełni zabezpieczony fizycznym złotem przechowywanym w Szwajcarii. Użytkownicy Celsius mogą teraz kupować Tether Gold, używając zarówno kart debetowych, jak i kredytowych, dzięki partnerstwu platformy z liderem infrastruktury fiat Simplex.

Wprowadzony na rynek na początku tego roku, Tether Gold szybko stał się wiodącym na świecie tokenem złota, z jednym XAUTem reprezentującym jedną uncję złota na sztabce London Gold Delivery. Tokeny XAUT można przesłać na dowolny adres łańcuchowy z portfela posiadacza, z określonymi sztabkami złota powiązanymi z każdym adresem w łańcuchu, w którym przechowywany jest XAUT.

Celsius Network dodał Tether Gold w czasie, gdy inwestorzy chcą zabezpieczyć się przed groźbą wzrostu inflacji dolarowej, a banki centralne stworzyły pakiety stymulacyjnych środków pieniężnych o łącznej wartości ponad 20 tysięcy dolarów w następstwie trwającej pandemii. Złoto od dawna uważane jest za najbardziej niezawodne, odporne na inflację nieskorelowane aktywa ze względu na swój status twardego pieniądza. Kapitalizacja rynkowa Tether Gold wynosi obecnie 88 milionów dolarów.

Możliwość kupowania Tether Gold za pomocą globalnych kart kredytowych i debetowych za pośrednictwem Simplex jest dostępna wyłącznie dla Celsius Network i usuwa barierę dostępu dla inwestorów poszukujących ekspozycji na złoto bez jego przechowywania. Holding Tether Gold to atrakcyjna propozycja dla użytkowników, ponieważ mogą zachować własność fizycznego złota bez konieczności przechodzenia przez handlarzy złotem, płacenia za ubezpieczenie lub martwienia się o bezpieczeństwo.

„Cieszymy się, że możemy umożliwić masom zakup tak ważnego aktywa, jak Tether Gold” – powiedział Alex Mashinsky, Prezes Celsius Network. „Członkowie Celsius już od jakiegoś czasu proszą o złoty token oparty na łańcuchu blokowym, a nasza współpraca z Simplex sprawia, że ​​kupowanie, przechowywanie i uzyskiwanie wysokich zysków w jednym miejscu jest jeszcze łatwiejsze”.

.

„Simplex jest zawsze podekscytowany rozszerzaniem naszej oferty – jako lider rynku nieustannie dążymy do zwiększenia dostępności zasobów i platform. Cieszymy się, że możemy umożliwić użytkownikom Celsius zakup Tether Gold za jedyne 50 USD za pośrednictwem naszego flagowego rozwiązania onramp, zapewniając wszystkim użytkownikom większą elastyczność ”- powiedział Nimrod Lehavi, dyrektor generalny i współzałożyciel Simplex.

Uruchomiona w 2018 roku sieć Celsius Network przekroczyła niedawno liczbę 100 000 aktywnych użytkowników i ogłosiła, że ​​w ramach pomocy Covid-19 zaoferuje pożyczkobiorcom pożyczki w dolarach amerykańskich i stablecoin w zamian za ich aktywa kryptograficzne za zaledwie 1% RRSO. Platforma będzie teraz oferować pożyczki pod zastaw złota w celu przedłużenia Celsjusza. Misją jest zapewnienie uczciwych i przejrzystych usług finansowych posiadaczom aktywów cyfrowych na całym świecie i udzielono pożyczek o wartości ponad 8,2 miliarda dolarów.

Oprócz obsługi Tether Gold, Celsius Network i Simplex w zakupach aplikacji BTC, BCH, ETH, LTC, XRP i kilku innych wiodących kryptowalut. Tymczasem jego natywny token CEL zapewnia członkom Celsius wyłączny dostęp do najlepszych usług finansowych dla aktywów cyfrowych. 

Po tej integracji Celsjusz-ojczysty CEL token będzie również dostępny do zakupu za pomocą karty kredytowej / debetowej za pośrednictwem infrastruktury Simplex. Członkowie Celsius mogą zarabiać odsetki w CEL na 25 różnych wirtualnych kryptowalutach w tempie do 30%; mogą również dokonywać płatności odsetek pożyczki w tokenach CEL z rabatem do 30% mniej niż płacąc w krypto lub fiat.  

O sieci Celsius

Celsius Network wychodzi naprzeciw potrzebom finansowym dzisiejszych konsumentów na całym świecie, oferując wysoko oprocentowane dochody i tanie pożyczki dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zbudowany na przekonaniu, że usługi finansowe powinny robić tylko to, co leży w najlepszym interesie społeczności deponentów, Celsius jest platformą rynkową opartą na łańcuchu bloków, w której członkostwo zapewnia dostęp do wyselekcjonowanych usług finansowych, które nie są dostępne za pośrednictwem tradycyjnych instytucji finansowych. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź www.celsius.network.

O Simplex

Simplex jest instytucją finansową z licencją UE, łączącą branżę kryptograficzną i fiducjarną, przetwarzając płatności kartami kredytowymi, umożliwiając użytkownikom kupowanie kryptowalut za pomocą karty kredytowej (onramp), a także konwersję na fiat (offramp). Używane przez ponad 140 partnerów, w tym najlepsze giełdy kryptowalut i waluty, rozwiązanie Simplex umożliwia handlowcom skupienie się na rozwoju ich działalności, oferując 100% gwarancję zerowego ryzyka w przypadku obciążenia zwrotnego oszustwem. Rozwiązanie Simplex, wspierane przez najnowocześniejszą sztuczną inteligencję, blokuje nieuczciwych użytkowników i pozwala legalnym użytkownikom z łatwością dokonywać płatności. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.simplex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me