TokenStars 2020: nowe możliwości dla fanów i wschodzących graczy

Minęły 3 lata od TokenStars został uruchomiony i dziś jest to platforma, która naprawdę działa! Pomaga w zbieraniu funduszy początkującym sportowcom i łączy ich z kibicami. Dziś platforma zrzesza ponad 50 profesjonalnych PRO i wschodzące gwiazdy z tysiącami fanów.

Wielu młodym sportowcom brakuje środków finansowych, które muszą przejść do sportu zawodowego: brakuje im własnych środków, dlatego często nie udaje im się znaleźć w centrum uwagi konwencjonalnych agentów sportowych, którzy mogą przeoczyć przyszłe talenty. TokenStars chce, aby to się zmieniło, dlatego powstała pionierska platforma do zarządzania talentami, która wykorzystuje technologię blockchain i jest w rzeczywistości kolejną generacją agencji sportowych. Platforma zawiera 10 modułów (scouting, głosowanie, klub kibica, aukcje itp.) – połączenie tych modułów umożliwia budowanie różnych poziomów interakcji między kibicami, zawodnikami i profesjonalistami z branży sportowej. 

Unikalną zaletą TokenStars jest model rozpoznawania wschodzących graczy. Platforma może być używana przez trenerów młodzieżowych, rodziców i kibiców na całym świecie, którzy mają możliwość zostania „harcerzami” pomagającymi dzieciom w budowaniu kariery sportowej i ubiegania się o wsparcie finansowe. Jeśli fani i harcerze wykażą się aktywnymi wysiłkami w poszukiwaniu wschodzących gwiazd sportu, otrzymają nagrodę. 

Aby podpisać kontrakt z TokenStars, młodsi gracze muszą przejść kilka etapów kwalifikacji, w tym etap głosowania społeczności, w którym posiadacze tokenów mogą zdecydować, czy dany gracz powinien zostać zakontraktowany, czy nie. W ten sposób kibice odgrywają rolę ekspertów, podobnie jak ci w agencjach sportowych.

„Od czasu uruchomienia modułu Talent do wspierania przyszłych juniorów otrzymaliśmy wnioski o wsparcie finansowe od ponad 50 młodych tenisistów – mówi Philipp Tsagolov, dyrektor generalny TokenStars – Wszyscy ci juniorzy mają już doświadczenie w międzynarodowych zawodach i plasują się w ścisłej czołówce 400 płatników w rankingach ITF Juniors. Oparliśmy się na danych analitycznych i wiedzy profesjonalnych trenerów, a także opinii członków naszej społeczności, aby wybrać najbardziej obiecujących sportowców, w tym uprawiających inne dyscypliny sportu – pod koniec 2020 roku TokenStars podpisał umowy na wsparcie talentów z 15 graczami, niektórzy z nich już zaczęli brać udział w zawodach ”. 

Kolejny rdzeń TokenStarsObszar biznesowy tworzy platformę do interakcji kibiców i gwiazd sportu. W szczególności fani mogą stać się „promotorami”, aby móc uczestniczyć w zwiększaniu rozpoznawalności zawodników w mediach. Promotorzy mają pewne zadania – na przykład robienie zdjęć w mediach społecznościowych i otrzymywanie nagród za swój aktywny wkład. Promotorzy starają się przyciągnąć większą publiczność i zwiększyć popularność medialną graczy, co jest również sposobem na zarobienie większej liczby kontraktów reklamowych. Na przykład tenisistka Veronika Kudermetova, która jako jedna z pierwszych zawodniczek dołączyła do TokenStars, miała już doświadczenie we współpracy z takimi markami jak Siberian Wellness i Confael..

Partnerami platformy są nie tylko tenisistki, ale także inni sportowcy, wśród nich piłkarze i zawodowi pokerzyści. Na przykład TokenStars pomaga zwiększyć zaangażowanie fanów takich gwiazd futbolu, jak João Klauss, Aleksey Sutormin, Otavio Monteira, Sergey Kornilenko i inni. 

Oprócz wykonywania niektórych zadań promocyjnych, fani mogą korzystać z platformy, aby uzyskać dostęp do wyjątkowych doświadczeń oferowanych przez gwiazdy, takich jak ekskluzywne sesje treningowe z ulubionym graczem kupującym rzadkie przedmioty oferowane przez sportowców..

„Kiedy uruchamialiśmy TokenStars, razem z założycielami projektu chcieliśmy stworzyć platformę umożliwiającą komunikację i zaangażowanie między gwiazdami a fanami sportu. – Pavel Stukolov, były dyrektor generalny TokenStars, mówi: – Bardzo się cieszę, że zespół projektowy pracuje nad rozwojem platformy, dzięki czemu fani mają dostęp do niezrównanych doświadczeń i mogą wspierać karierę obiecującym młodszym graczom ”.

TokenStars fani mieli już okazję być gospodarzem wielu ekscytujących wydarzeń, odkąd projekt został uruchomiony. Wśród tych wydarzeń były wideoczaty z piłkarzami, seria profesjonalnych warsztatów z najlepszymi pokerowymi PRO, niektóre konkursy i gry z jedną z najlepszych rosyjskich tenisistek – Veroniką Kudermetovą oraz autentyczne akcesoria do gier z podpisami gwiazd sportu..

„Rok 2020 był trudnym wyzwaniem, ale odkryliśmy szereg nowych możliwości – mówi Philipp Tsagolov, dyrektor generalny TokenStars: – Widzimy nowe wektory wzrostu dla TokenStars zarówno we wspieraniu wschodzących graczy, jak i umożliwianiu zaangażowania między fanami a gwiazdami sportu. Planujemy dalej się rozwijać, realizować plan zawarty w naszej strategii – poszerzyć portfolio zajęć sportowych, przyciągnąć więcej sportowców z doświadczeniem i ambicjami, więcej kibiców i jak najlepiej wykorzystać nowe przełomowe możliwości w przyszłym roku ”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector