XPocket: jedna aplikacja dla wszystkich zasobów kryptograficznych

Wraz z rozszerzaniem się ekosystemu kryptowalut staje się on coraz bardziej skomplikowany. Dedykowani inwestorzy blockchain muszą śledzić dziesiątki różnych aplikacji i stron internetowych: portfele na różne monety i tokeny, dApps, platformy DeFi, scentralizowane i zdecentralizowane giełdy i tak dalej. Ciągłe przełączanie się między tak wieloma różnymi aplikacjami jest nie tylko żmudne i czasochłonne, ale także poważnie zagraża bezpieczeństwu Twoich środków. Na szczęście XPocket jest tutaj, aby to zmienić.

Problem: za dużo aplikacji

Multi-portfele, które zapewniają obsługę wielu różnych monet i tokenów, są prawie tak stare, jak sama technologia blockchain. Ale wszystkie popularne rozwiązania portfeli wielowalutowych do tej pory były znacznie ograniczone i nie zapewniały żadnych rozszerzonych funkcji poza podstawową funkcjonalnością przechowywania, wysyłania i otrzymywania kryptowalut.

Dawno minęły czasy, kiedy inwestor kryptowalut mógł po prostu kupić monetę lub token na scentralizowanej giełdzie i wysłać go do swojej aplikacji portfela, aby go zatrzymać. W dzisiejszych czasach, aby być na bieżąco z rynkiem, entuzjaści kryptowalut muszą korzystać z dziesiątek różnych aplikacji, które zajmują dużo miejsca i spowalniają ich urządzenia.

Scentralizowane giełdy, takie jak Binance lub Coinbase, doskonale nadają się do kupowania bitcoinów i innych kryptowalut za pomocą kart debetowych lub kredytowych. Ale ponieważ wszystkie najbardziej obiecujące, niedowartościowane tokeny DeFi nie są notowane na scentralizowanych giełdach, inwestowanie w DeFi wymaga użycia DEX (giełd zdecentralizowanych), takich jak Uniswap.

Podobnie jest z portfelami kryptowalut: wszystkie najpopularniejsze dotychczas multiwaluty kryptowalut zapewniały tylko podstawowe funkcje. Powstanie DeFi ustąpiło miejsca bardziej zaawansowanym i złożonym tokenom, a inwestorzy, którzy chcieliby w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie dają takie rozwiązania jak żetony niefunkcjonalne czy rolnictwo dochodowe, nie są w stanie tego zrobić ze swoimi przestarzałymi multi-portfelami zaprojektowanymi tylko z na myśli podstawowe monety i żetony.

Rozwiązanie: XPocket

XPocket to rewolucyjna aplikacja kryptograficzna stworzona, aby ułatwić życie inwestorom blockchain. XPocket ma wszystkie typowe funkcje Twojego ulubionego portfela wieloportfowego – takie jak przechowywanie monet i tokenów lub dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji kryptowalutowych – ale zawiera również wiele dodatkowych funkcji.

Powiedzmy, że chcesz zainwestować w obiecujący token DeFi bez XPocket. Najpierw musiałbyś kupić BTC lub inną kryptowalutę na scentralizowanej giełdzie za pomocą karty debetowej, wymienić ją na ETH, wysłać do portfela Ethereum, takiego jak MetaMask, a na koniec podłączyć portfel do zdecentralizowanej giełdy, takiej jak Uniswap – dopiero po tym wszystkim kłopoty, możesz wreszcie kupić żądany token.

Dzięki XPocket wszystkie wymienione powyżej kroki odbywają się w jednej aplikacji. Wyobraź sobie, że możesz kupić kryptowalutę za pomocą karty debetowej bezpośrednio w portfelu i zamienić ją na inną monetę lub token, kiedy tylko chcesz – dzięki XPocket możesz to zrobić dokładnie.

XPocket to pierwsza aplikacja do obsługi wielu portfeli kryptowalut, która jest dostarczana z w pełni zintegrowaną zdecentralizowaną giełdą o nazwie PocketSwap. PocketSwap przenosi wszystkie funkcje popularnych DEX-ów, takich jak Uniswap, do Twojego portfela kryptowalutowego, dzięki czemu możesz kupić dowolną monetę lub token bezpośrednio w aplikacji portfela.

Inne wielowalutowe portfele kryptowalutowe na rynku umożliwiają tylko podstawowe funkcje otrzymywania, wysyłania i przechowywania kryptowalut. XPocket łączy w sobie wszystkie zwykłe funkcje aplikacji portfela z pełną funkcjonalnością giełdy kryptowalut, umożliwiając Ci również kupowanie kryptowalut za pomocą karty debetowej i bezproblemową wymianę jednego tokena na inny. 

Ale to nie wszystko – XPocket zawiera również wiele dodatkowych funkcji, aby upewnić się, że będziesz w stanie spełnić wszystkie swoje potrzeby kryptograficzne w jednej aplikacji.

Dodatkowe funkcje XPocket


Wraz z ewolucją ekosystemu blockchain monety i tokeny stają się bardziej zaawansowane i złożone. Popularność DeFi wyraźnie dowodzi, że inwestorzy kryptowalut żądają więcej niż tylko podstawowych monet i tokenów i chcą mieć możliwość pełnego wykorzystania technologii blockchain.

XPocket to pierwszy portfel kryptowalut zaprojektowany z myślą o DeFi. Dzięki XPocket możesz być pewien, że Twoja aplikacja portfela kryptowalut w pełni obsługuje wszystkie zaawansowane funkcje Twoich ulubionych kryptowalut, takie jak NFT (tokeny niefunkcjonalne) i tokeny DeFi wykorzystujące rolnictwo plonów.

Tokeny niefunkcjonalne to cyfrowe rzadkości przechowywane w łańcuchu bloków, które można porównać do przedmiotów kolekcjonerskich, takich jak karty kolekcjonerskie, a nawet do dzieł sztuki. Każdy NFT jest całkowicie wyjątkowy i rzadki, więc jego ceny mogą osiągać bardzo wysokie poziomy, a pojedynczy NFT może być wart nawet setki tysięcy dolarów. Przeciętne portfele i giełdy kryptowalut nie zapewniają pełnej obsługi tokenów niefunkcjonalnych, ale dzięki XPocket przechowywanie i handel NFT jest niezwykle łatwe.

Jedną z najpopularniejszych cech projektów DeFi jest dochodowość, która pozwala użytkownikom wykorzystywać swoje fundusze do pracy, pożyczając kryptowalutę innym użytkownikom, zamiast po prostu trzymać ją w portfelu. Przestarzałe portfele kryptowalutowe nie zostały stworzone z myślą o DeFi, więc nie zapewniają pełnego wsparcia dla rolnictwa. XPocket jest inny – oferuje pełne wsparcie dla zdecentralizowanych rozwiązań finansowych, takich jak rolnictwo plonowe.

Wypróbuj XPocket!

XPocket to nie tylko kolejny portfel kryptowalut – to wyjątkowa okazja, aby zastąpić wszystkie portfele i giełdy, z których korzystasz na co dzień, jedną aplikacją: łatwe w użyciu, niezwykle bezpieczne rozwiązanie, które gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich potrzeb kryptograficznych.

XPocket to projekt oparty na społeczności, który ściśle współpracuje z użytkownikami kryptowalut na całym świecie, aby stale dodawać nowe funkcje. Jeśli masz pytanie, sugestię do zrobienia lub po prostu chcesz pozostać w kontakcie z rozwojem najbardziej zaawansowanej aplikacji kryptograficznej na rynku, sprawdź kanały mediów społecznościowych XPocket:

Stronie internetowej | Świergot | Telegram Chat | Ogłoszenia telegramów | Reddit | BitcoinTalk | Instagram | Facebook | Średni | Youtube 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector